У хащі на 5-му мікрорайоні викликали “швидку”… і кличуть мера з косою

17 10639

На День батька малий ледь не лишився без батька, хоча вони вдвох просто вийшли на дитячий майданчик у 5-му мікрорайоні Нововолинська.

Майданчик плавно переходить у пустир, на пустирі – бур’яни вище людського зросту, а в бур’янах – цілий тераріум. Вужі, гадюки…

30-річний тато гуляв із сином у цій зеленій зоні, і раптом чоловікові стало зле, виникли перебої з диханням.

Устиг зателефонувати дружині, вона – на “швидку”.

Анафілактичний шок, припухлий палець на нозі, слід від укусу…

 

Фото ілюстративне

 

Чоловіка ледь довезли до лікарні.

 

 

Молоді мами обурені до краю: 

– Як же нам тепер гуляти, коли ні поле, ні стежки на ньому не кошені? Тераріум і зарості борщівнику!

У місті вже по другому колу коситься. А на 5-й мікрорайон, як завжди, бракує фінансів. Адже поле нічиє, наче висить у  повітрі.

 

Те саме поле. Шикарне місце для парку,..

 Фото з архіву РАДАРА

 

Хоча за планом розвитку міста тут мала постати школа. А за проект нашого мікрорайону колись нібито отримали Шевченківську премію. Мали бути і двори облаштовані, і  парк, і майданчики…

За часів розпаду Союзу те все закинули, але зараз міська влада могла б облаштувати навіть краще. Адже тут мешкають платники податків, і в них має бути гарне місце для відпочинку!

РАДАР додає: нововолинський міський голова В.Б.Сапожніков на нараді з керівниками комунальних служб  грозився, що візьме косу в руки і піде визволяти місто від бур’янів власноруч, якщо до 11 червня комунальники покосити не встигнуть.

Надворі 17 червня,  У 5-му мікрорайоні дітлахи з нетерпінням чекають на дядечка мера з косою.

УВАГА!!!

Молода мама Катя з ризиком для життя пішла сьогодні о 18.40 у ті хащі на фотополювання – хоче скинути РАДАРУ свіжі світлини з пустиря. Її нема вже годину.

Дуже хвилюємось, Катю, повертайтеся швидше!!!

19.55. Ху-у-х, повернулась. Зробила отакі фото: 

 

Це квіточки, а ягідки там повзають…

 

 

Сюжет і фото з зони ризику –  Катя Сузіна

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
10 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
анти чобіт

знову вітька збрехав

Читач #2

Так там по ходу ж осбебе
Чи не так?

Читач 3

Там по ходу приміська територія

Мама

Вже незнаю ,що краще ОСББ,чи ЖЕк?!у нас на О.Пчілки 11 ОСББ то теж порядку нема,зате гроші платимо немалі. Голова ОСББ взаглі десь поділася.

РАДАР

Додали кілька фото. Спецом для мера.

Мар\'яна

Сусіди кажуть, що теж бачили там гадюку(

Анна

Діти там часто бувають, то вже й страшно відпускати гуляти в такі зарослі місця

Василь

Нехай мер прийде з косою на Гагаріна 19,неодноразово зверталися мешканці в УЖК,їх”почули”

Анатоль_ БІДЗЮРА

І я хочу замовити косаря за викликом – мера Віктора Сапожнікова зі виклепаною і нагостреною, як японська катана косою, у “козячий парк” біля костелу, що біля автотраси для здійснення покосів. Бо місце те публічне – люди ходять туди молитися Богу . А отруйних гадюк та іншого гаддя, у тих джунглях , – гать гати.
Де записатись на наймита громади, якого ми обирали “всенародно”? А може, для інвалідів без черги? Може, запропонувати хабара, щоб було швидше? А його заступники – А. Сторонський, В. Рожелюк та О. Громик теж замовлення приймають у косять? Напишіть, хто знає.

Ворожка

Мер і заступники повинні косити особисто по всіх куточках і територіях комунального майна міста, тому як саме мерія відповідає за комунальне майно (часом прихватизовує комунальне майно) і справно бере гроші за підтримання того-таки комунального майна в належному стані з усіх смертних і простих громадян справних платників до казни міськради, ой, перепрошую, до міського бюджету. Меру косити. Тут мер правду сказав

Олександр

Вони вже не один десяток літ “косять”…

Сова

На бульварі в дворі теж не косили…Мусили зібрати з мешканців дому гроші і заплатити

Дуб-дерево

Кажуть, на “Кроноспан” завезли багато деревини зі зміями та ящерками. Усе це гаддя полізло розмножуватись.

Антоніна Савчук з 5-го

Скосили траву дуже локально – в кількох прохідних місцях на 5-му. Футбольне поле і дитмайданчик стоять порослі. Хоча , як Честяков до виборів ставив те поле дітям, були люди із документами і чітко заміряли землю. І з майданчиком дівчата (ініціативні мамочки) з документами постаралися – дозволи всі оформлені саме під дитмайданчик. Дякую Віктору Борисовичу за те, що дозволив тут цей благоустрій і що давав грейдер. Вікторе Борисовичу, за Вами залишився останній крок – визначити балансоутримувача футбольного поля та спортмайданчика. Адже ми кілька років уже самі фарбували, кропили, сапали, відновлювали, найняли прибиральницю… Двом багатодітним мамам це не просто.

Анонім

Це був павук а не змія!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Невже тарантули добралися аж на Волинь? Все може бути: два роки тому я декілька разів бачив здоровенних зелених богомолів. Не прилетіли ж вони із південних степів – це вже наша, місцева популяція.

Ворожка

Може, може, бо я бачила крім богомолів-коників яскраво зелену жабу геть нетипову для нашої місцевості і африканських метеликів під час тривалої літньої спеки, а від мініатюрних прозорих африканських мурах якийсь час взагалі було не відбитися