Дивно, проте факт. Судове засідання за позовом виконкому Нововолинської міської ради, на якому місцева влада намірялась оскаржити штраф у сумі 5100 грн., накладений на неї за невиконання рішення Львівського Апеляційного суду, знову не відбулося.

Вже вдруге.

За день до початку судового засідання позивач заявив клопотання про свою відсутність 12 жовтня – нібито з поважних причин. Із Луцька за 100 км на суд прибув відповідач – представник обласного Державного Управління виконання покарань, проте й на цей раз не склалось.

 

Ані Сапожнікова, ані юристів із виконкому…

 

Нечисленна публіка так і не дочекалася захопливого видовища

 

 

Суддя Ю.Лизун задовольнила клопотання виконкому Нововолинської міської ради і призначила наступне судове засідання (фактично перше) на 31 жовтня о 16.30.

 

 

Не здивуюсь, якщо і тоді віднайдуться якісь причини, аби знову його не провести. Час нововолинські владці явно затягують. Проте я не збираюся терпіти таку сваволю: доведеться витребувати у суді копію клопотання і спитати: а де були 12 жовтня 2017 року голова виконкому В.Сапожніков та міськрадівські адвокати, що представляють його інтереси?

Ніщо не допоможе, доведеться і штраф сплатити (коштом нововолинських платників податків), і офіційну відповідь мені надати: а куди ж поділось комунальне майно громади Нововолинська (квартири, фінські будинки, капітальні споруди, земельні ділянки тощо) за дуже тривалий час перебування п.Сапожнікова на посаді міського голови?

 

А.БІДЗЮРА, член тер. громади Нововолинська, голова ГО «УКРАЇНА + ПОЛЬЩА»

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: