У Нововолинську – новий мер

13 5077

Борис Карпус – 37%, Віктор Сапожніков – 27%, Андрій Бадзюнь – 18%.

Це попередні результати голосування на 23 дільницях із 25 станом на ранок.

Карпуса ще вночі друзі вітали з перемогою: тенденція була очевидною.

Тепер його вітають навіть на особистій сторінці Сапожнікова, вітають навіть лакузи і прибічники старого мера.

Тим часом сам Сапожніков видалив учора надвечір скандальні пости і перепости, за які я подала на нього заяви у поліцію і яких не сприйняла громадськість.

Замість політики і чорнухи на конкурента Віктор Борисович запостив меланхолійне відео “Осінній сум”.

Саксофон, Легран, гламур.

Ніч проти 26 жовтня була для Нововолинська історичною. Адже Сапожніков керував містом із осені 1996 року.

Тепер почнеться демонтаж старої системи.

Борисе, не підведи! Місто тобі повірило 

Мусимо визнати, що це була чесна перемога, – написав там-таки, на сторінці Сапожнікова, активний член його команди Вячеслав Спиридонов. І привітав Карпуса.

Партія “За майбутнє“, від якої балотувався новообраний міський голова, лідирує  на виборах у Нововолинську міськраду.

Виборола чимало мандатів і “Свобода“- вперше у політичній історії  Нововолинська. Успіхом ця партія завдячує Андрію Бадзюню, який активно вів свою виборчу кампанію.

Ну, і його відомим у місті родичам – трьом іншим Бадзюням. Вони балотувались у міськраду від “Європейської солідарності”, орієнтованої на Сапожнікова, але публічно й непублічно підтримували свого “свободівця”.

“ЄС”, за неофіційними даними, на третьому місці за кількістю голосів у міськраду.

Вочевидь, саме група Бадзюнів і спонукатиме “ЄС” та “Свободу” до спільних голосувань на сесіях.

Пройдуть, напевно, в депутати і представники інших партій. Підрахунок триває, результати виборів у міськраду й облраду дізнаємось увечері.

У сусідньому Володимирі-Волинському теж капітально змінилася влада. Петро Саганюк піде на заслужений відпочинок, а містом керуватиме Ігор Пальонка від партії “За майбутнє”.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Kpoc
1 рік тому

Чекаємо на демонтаж прохідної у міській раді а також на індивідуальне опалення у кожну домівку!!

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Kpoc

Чекайте… А я чекаю на аудит діяльності вже минулої влади. Хочу почути від нової влади скільки було вкрадено…і ,що логічно,як почне мінятись місто.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

До А.Сапожніка. Додам: Без аудиту діяльності старої влади, що царювала десятиліттями, Нововолинськ не зміниться. Навіть і не надійтеся. Як і те, якщо новий міський голова та його команда будуть закривати на дану проблему очі – люди швидко розберуться хто прийшов у місцеву владу.
Потрібно повертати територіальній громаді відібране у неї колишніми міськими чиновниками майно, землю, споруди, вбудовані пиміщення і бюджетні гроші, які дісталися кумам, сватам, дружбанам чи й не задарма. Знімати замки на дверях І, ІІ і V поверхів, ставити на сайт міськради офіційні документи за вказаний у судовій постанові період, якої я добився в різноманітних судах за три роки: хто, де і коли заволодів комунальним добром громади і її грішми!
Без всього цього, та багато чого іншого, нова влада дуже швидко стане старою.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

До п.Бідзюри…а Ви перегляньте старі фотки…наприклад помпезне відкриття стадіона біля першої школи…це часом не Палиця з Гузем і Сапожніков позують… Ви,думаєте, Палиця грамоти і звання кращого мера просто так роздавав ?… Все дуже просто- вирішив Вітя лягти під зелених,а не під команду Коломойського і прогадав,а ще й жмотом виявився…передвиборчу кампанію провів слабеньку,як ніколи. Невже Ви не знали яка партія переможе на Волині ще в минулому році? Це питання політичне і основне – а Карпус як буде повертати вкладені в нього кошти? Тому й пишу…побачимо результат через рік…нам головне по звичці не писати- Сапожніков… Вже епоха бідності закінчилась…індивідуалка в кожен дім на черзі.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Все може бути… Тоді нова кадрова зміна старої влади буде отримувати на горіхи, як і колиші комуно-феодали.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Повернути майно і землю, якщо вони оформлені з дотриманням букви закону, неможливо, незаконно, і ви це знаєте.
Інша річ – аудит, гласність і прозорість, публікація всіх рішень виконкому. Персональні дані подекуди можна прикривати, але самі рішення з назвами – оприлюднювати, бо дотеперішня практика на сайті міськради – ганебна і беззаконна.
Можна і треба надати доступ до документів, хто, коли, що і чому отримав від міської влади з комунального майна.
А повернути можна хіба що приміщення дитсадка/прокуратури, і то не за день і навіть не за тиждень. Дай Боже, щоб за півроку.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Щодо інших об’єктів – якщо вони конче потрібні місту, треба сідати й домовлятися з власником про викуп. Іншого законного шляху немає. Міськрада може лише залучити прокуратуру, але не факт, що й прокуратура відсудить ті об’єкти.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

А я не про повернення дитсадків… Це тільки у нас можуть щось повертати,знову ламати,перебудовувати під садок… Розумні люди будують нові стадіони,бо це сучасно,дешевше і дає людям роботу,а у нас відмивають бабло на гівні(читайте стадіоні)… Чому пишу -через рік? Все просто -Віця хвалився,що Нововолинськ на першому місці в області за інвестиціями…значить гроші є,от і побачимо,як будуть ними розпоряджатись,що будуть будувати…чи відробляти вибори… Останні вибори ще раз показують- потрібно брати місцеву владу за горло і змушувати працювати на громаду…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

це якщо з дотриманням “букви закону”, про яку ви пишете. Але, наскільки мені відомо, багато чого роздавалось без її дотримання. А дещо – і взагалі було хапнуте “на халяву” – як “неліквіди приватизації”, згідно розпоряджень міського голови виданих в міжсесійний період. :))) Там, тепер, йде гарячкова “робота” по підчищенню огріхів та “помилок” при використанні бюджетних коштів тощо. Треба, тепер, редагувати ці рішення заднім числом. Що вже, як вбачається, стане неможливим після вступу на посаду міського голови Б.Карпуса. Проте, задокументовані “сліди динозаврів”, у вигляді відкритих\закритих кримінальних справ, тендерів, використаних грошей громади за маргарин, нібито, і по ціні коров’ячого масла в школах, гімназіях і ДДУ… таки залишаться. А ще ж є легіон інших тендерів з неконтрольованим використанням коштів платників податків – розкрадань в особливо великих розмірах.

я і ти
1 рік тому

А як другий тур ?

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  я і ти

А як на рахунок елементарної політичної грамотності?…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Давно б так! Ще 10 років назад. “Сапогізм” сконав, а “сапоговчики” залишились. Тобі, Борисе Сергійовичу, потрібно ліквідовувати вибудувану ними керівну авторитарну систему. Інакше вони не дадуть тобі працювати. Спокус і пропозицій, підлабузництва, колінкування та поклонів від них, буде дуже багато… Люди тобі повірили, хоча 26 000 і проголосували проти старого міського голови… ногами. Надіємось і віримо тобі. Змінюй Нововолинськ, як і обіцяв. Це потрібно робити швидко, на одному подиху.

Громадянка
1 рік тому

Нарешті Нововолинськ без Сапожнікова