У Палаці культури немає меблів “від Сторонського”!

57 3553

Куди ж зникли казенні меблі з кабінетів колишнього секретаря Нововолинської міськради – першого заступника міського голови і керуючої справами виконкому?

Бліц розслідування провели сьогодні для РАДАРА Віталій Грабовський та Анатолій Бідзюра.

Днями на сайті “Буг” були опубліковані фото кабінетів на другому поверсі виконкому після звільнення Андрія Сторонського і Вікторії Магдисюк. Ані столів, ані шаф. Заходь – не бійся…

 

Після Сторонського

 

Щоб розпочати роботу, новопризначеним посадовцям довелося вишуковувати вільні меблі в інших кабінетах по всіх поверхах.

Скандальний “меблегейт” переповіли інші волинські сайти.

Одному з них –  “Конкуренту” А.Сторонський (нині тимчасовий виконувач обов’язків директора КП “Нововолинська міська лікарня”) дещо роздратовано заявив:

 – Я ВІДДАВ меблі зі свого кабінету працівникам Палацу культури. А наступники нехай уже нарешті починають працювати.

Нововолинці тим часом жваво обговорювали “меблегейт”. Цікавились, чи відставні чиновники не прихопили на прощання ще й унітази, паркет, лампочки, дверні ручки. Може, теж кудись “віддали”?.. 

Пильні громадські активісти вирішили перевірити слова пана Сторонського. І заразом з’ясувати долю меблів із кабінету, який займала пані Магдисюк.

 

Після Магдисюк

 

Звернулись до начальниці відділу культури виконкому Інни Левкової. Та запевнила: меблів із виконкому у Палаці культури НЕМАЄ. А де вони – хай з’ясовують не активісти, а контролюючі органи.

Коротше, відшила.  

Допитливі громадяни прийшли до директорки Палацу культури Марії Олйчук.

 

 

Та теж запевнила:

 – Меблів від Сторонського заклад НЕ одержував.

Тепер усі дороги вели до завгоспа виконкому Олега. Із ним активісти поспілкувалися телефоном.

 – Я нічого не знав, – сказав завгосп. – Це робилось без мене. Меблі винесли й вивезли наприкінці правління пана Сапожнікова. Куди – невідомо. На балансі виконкому, на інвентарному обліку вони НЕ стояли.

Частину меблів у кабінет Сторонського надав (подарував) директор “БРВ” Олександр Гоцка.

А пані Магдисюк, зі слів завгоспа, залишив меблі попередник по кабінету – Едуард Савік. Він був до 2015 р. заступником міського голови.

Хто надав меблі пану Савіку – невідомо. 

Питання руба

Чому меблі у кабінетах керівних осіб виконкому й міськради не мають інвентарних номерів і не обліковуються?

Хіба не називаються такі дари словом “корупція”?

 

 

А найцікавіше – все ж таки про унітази.

Раптом і тут вигулькне отакий добрий спонсор, як пан Гоцка. І пан Сторонський із пані Магдисюк або інше відставне панство винесе ті унітази наліво… направо… чи прямо у Палац культури. Типу даруємо.

Ну, а наразі громадськість посилено шукає столи, шафи, стільці. Від Сторонського до Палацу культури їх не донесли!

 

Наталя Камишникова  

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
57 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інга
1 рік тому

Сторонський вже місяць, як в лікарню перебрався, а відсутність меблів виявили лише зараз?
А де були раніше? Чи складали акт-прийому передачі приміщення міськради від одного керівника іншому?
А про меблі: майно може не стояти на обліку (бути особистим на роботі), але тоді має бути помітка у інвентарних описах та заява від власника майна, що погоджується щоб майном користувалися плюс заява від того хто користуватиметься, щоб дозволили користуватися необлікованим майном на робочому місці.
І я незрозуміла при чому тут унітази? Їх теж хтось вкрав?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Інга

Ні, анонімна “Інго”, (ваше прізвище і хто ви, мені відомо). Мають бути інвентарні номери. Персональне умеблювання службових кабінетів місцевих плосадовців власними шафами, кріслами, столами, лежаками оргтехнікою, диванами, душами, унітазами, спа-салонами, фітнес-кабінетами, персональними перукарнями і кухнями тощо, заборонено. :))) Це знаєте, навіть в Україні, вважається корупцією. Інша справа, якщо тимчасово, з необхідності, і через неможливість виконувати посадові обов’язки службовими особами, дозволяється ОРЕНДА. У нашому випадку меблів для офісу чи інших приміщень.
Проте, і тут є свої правила передбачені законодавством. Має бути оформлена офіційна угода між орендодавцем та користувачем. Перший має платити ренту державі з суми отриманого прибутку. Дивує інше. Чому ніхто з новообраних високих місцевих чиновників не відчинив свою губу і не заявив про зникнення меблів, що пропали зі службових кабінетів після припинення повноважень колишніх “недоторканих і святих”? Ви мене дуже здивували Борисе Карпусе!
Якщо будете продовжувати у тому ж форматі й далі, добром це не закінчиться. У випадку, коли не будете дотримуватися законодавства Держави і Конституції. Тепер, потрібно буде витратити на умеблювання двох кабінетів посадовців міськради сотні тисяч гривень коштів платників податків міста, які й так насилу зводять кінці з кінцями через каринтини і пандемію коронавірусу, чи як? Отже, скандал розгорається. І, незабаром, як вбачається, переросте у кримінальну площину.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане Бідзюро,а що…у Вас вже пропало бажання “почекати”? Чи це прозріння? Вибачайте за сарказм-інакше не виходить,особливо після того, як наші “небожителі” рота розкривають… Сьогодні відбулась розмова з одним з нової номенклатури…ось і думаю…воно мені потрібно?…за наших нововолинців турбуватись,витрачати час,нерви,гроші…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Не кусайтеся, “Сапожніку”. Відповім: Чекав. Змін не бачу. Все те ж саме. Почекаю ще трохи і зроблю остаточні висновки. Не розчаровуюсь ніколи. А в чому? В Правді? Якщо ви зневірились – сидіть тихенько і не провокуйте людей. Воно ж вам не треба.

Інга
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

ПРиємно, що мене знають місцеві активісти)
Але все ж, ми живемо у державі, де дозволено все, що прямо не заборонено законом. Тому, використовувати власні меблі можна, за умов, які я написала вище. Повторюсь: Заява на ім”я керівника установи від володільця майна про згоду на користування в службових цілях та заява на ім”я керівника установи від працівника про надання дозволу на використання особистого майна у службових цілях. Також робиться відмітка у інвентарних описах ( крім загального, має бути у кожному кабінеті окремо, яке неявне майно) про те, що майно – особсите. От і все.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Інга

Ви ті документики, так би мовити, заднім числом зробили, пані “Інго-Віко”? Чому не послалися на хоча б якісь нормативні акти, стверджуючи це? Я вам не вірю.

Інга
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Здрастуйте!
Я не Ігна- Віка, а просто Інга. Цей ваш варіант теж неправильний, раніше ви писали, що моє прізвище Дробінова. Але ні: не Дробінова, і не Віка.
Щодо коментаря, то такі документи мали б перевірятися ФДМУ, адже це державне майно.
Щодо нормативних документів – читніть главу 60 ЦКУ та ст. 125 КЗпП

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Інга

Читну. Запросто.

іготр
1 рік тому

Цікаво. Коли сторонського поженуть із посади головлікаря, що він забере? кисневу станцію

Володимир
1 рік тому

Так якісь органи будуть займатися – чи все закінчиться обговоренням на Радарі?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Володимир

Це від вас, Володимире, залежить . Та від інших членів громади.

Володимир
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

залежить що – заставляти їх виконувати свої обов’язки за які які вони получають зарплату??? як мінінімум органи мають пояснити чи є це порушенням закону приймати чиновнику від бізнесмена подарунок (меблі не стояли на балансі) або така натура мелочна і підла, до речі документи всі на місці? Чому не робився акт прийому передачі робочих місць ?

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Володимир

Задайте це питання новому меру…

Громадянка
1 рік тому

А гнати треба швидко, поки не забрав!

Андрій Комаров
1 рік тому

Як на мене, основна мете такого вчинку — підло нагадити наступникам. З провалом програли вибори!! А сталось це тому, що люди нарешті «подякували» пихатим «царькам» за їх ставлення, зокрема і до своїх підлеглих!! Сторонський вирішив зачепитись за лікарню, там ще лишились його підлабузники. Боронь Боже, щоб Борис Карпус дав йому шанс перемогти у конкурсі на посаду директора лікарні!!! Як мені відомо, підлабузників там суттєва меншість, переважна більшість лікарів (особливо молоді) за Шепелика!!!

Інга
1 рік тому
Відповісти  Андрій Комаров

Шипелик – житель Володимира-Волинського, дуже хороший лікар, але повірте, не дбатиме за нашу лікарню, як хтось місцевий!! навіть той же Магомаєв!
Зроблять опорну лікарню у ВВ і будете радуватися ( а все до того іде!!!)
А молоді лікарі хай лікують людей, а не займаються політичними інсинуаціями!

Людмила
1 рік тому

Це все – мова ні про що.Ніяка це не сенсація.Це знову і знову обливання брудом …..Надоїло…..щось вже робіть нарешті. Якщо меблі на балансі – до прокуратури ,якщо ні – нема про що й говорити. Це ремесло ,,відволікання людей від нагальних проблем’ і ,,нібито щиро хочемо змінити,але попередники винні” освоїли на ,,відмінно”.Громик десять років нічого не робив і ви його взяли собі ( за бездіяльність?)

Ігор
1 рік тому
Відповісти  Людмила

Доречі Громик,чудовий спеціаліст та є багато роботи,якої не замітно.Але заслуги йдуть на рейтинг іншої особи.Буває і таке.

Громвдянка
1 рік тому
Відповісти  Ігор

Так, роботи Громика не помітно! Цікаво знати, а по чому Громик спеціаліст?

Об'єктивно
1 рік тому
Відповісти  Ігор

Громик розумний, хороший спеціаліст, гляньте як він правильно і швидко вирішив питання в Грибовиці на засідання виконкому коли вирішувалось питання про цементний завод. Кілька його слів і питання було закрите.
Те що його залишили, це правильний вчинок, тому що він досвідчений і толковий!
Має ж хтось ввести в курс справ нову команду, я думаю, що він і буде тягнути на собі основну відповідальну роботу.
На мій погляд він там самий надійний і йому власне найбільше можна довіритись.

Людмила
1 рік тому
Відповісти  Об'єктивно

В Грибовиці вирішальне слово було за громадою та за підтримки Єлеви ,а Громик був задля масовки.Запитайте в очевидців.

Громадянка
1 рік тому
Відповісти  Об'єктивно

Не приписуйте Громику чужі заслуги. Того “розумного” та “надійного громада добре знає. Досвіду він набирався у Сапожнікова з Рожелюком. Нова команда і без нього ввійде в курс справ, Може Громик щось і може “тягти”, однак яж ні як не відповідальну роботу. А довіряти Громику не можна, бо він прислужував попередній владі: Сапожнікову, Сторонському та Рожелюку.

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Людмила

Гузь голосно заявляв про аудит діяльності Сапожнікова.
От і побачимо як нова та чесна проведе повний аудит, дослідивши, скільки виділялось з бюджету та купувалось через Прозорро. Куди та на що йшли гроші з бюджету.
Про піддашки та ЗА- дашки.

Марія
1 рік тому

А ви зробіть рейд на дк… Дуже здивуєтеся коли побачите нарешті ваші пропавші меблі… з місьвиконкому… брехати вони вміють…

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Марія

А підкажіть, де шукати, в якому кабінеті. А який сенс їм брехати?

Небайдужий
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Як варіант в кабінеті директорки

Небайдужий
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Не вся мебель, але частину знайдете… якщо ще не вивезли

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Марія

Я приблизно знаю де вони знаходяться. Вночі вивезуть, а може вже це й зробили.

Serg
1 рік тому

A_pan_Gozka_mav_z_togo_vugody_RAz_nadav_vugody_pany_Storonskomy_vugody_Propozucijy!!!!!!!_Pane_mer,Borus_Sergiovych,_vu_chochete_bilja_sebe_ytrumyvatu idei_rysskogo_mira_v_Obrazai_Gozka-Gershun,Nasni_chlopzi_na_Sxodi_darma_gunyt?????,_Igor_Volod.Gyz_zadymajtes_kogo_vu_vzjalu_do_sebe_v_radnuku???Gozka-Gershun-Shvagru,odin_geve_b_Moskovii_a_inshuj_jogo-pidtrumeje_vot_i_vam_vijna_na_Sxodi_Ykrainu_Gozka-SEPAR,-radnuk_mera?_Zadymajtes?????

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Serg

Пан Гоцка був у виконкомі при В.Сапожнікову. І в нинішньому теж. Дарування меблів у кабінет владного високопосадовця містить ознаки корупції, згідно “ЗУ Про запобігання корупції” та інших. Окрім того, цей факт можна розцінювати, як конфлікт інтересів: Я – член виконкому НМР, а ти – перший заступник міського голови\секретар міськради. Я тобі – ти мені. Просто так нічого не буває. За моїми даними, меблі все ж таки у підконтрольному місцевій владі Палаці культури. Новий мер мовчить…

Інна
1 рік тому

Завгосп сам ті меблі виносив!
Олег, признайся куди відвіз? Сторонському додому?

Сергій
1 рік тому

Біда сучасних Українців – що дуже швидко все забувають…
Випишіть ті всі призвіща да всі їхні дії та згадуйте це все десятиліттями!

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Сергій

Ми – країна з олігархічною елітою і рабською психологією в перевжної більшості українців. Які навчилися швидко робити революції. Проте, ніяк не можуть навчитися контролювати їхніх результатів та обіцянок своїх “вождиків”. І які швидко у всьому розчаровуються, зневірююся чи спиваються. А перші, через пів року, “забувають” задекларовані ними постулати і тихенько примикають до вітчизняної олігархічної когорти. Навіщо ходити далеко? В Нововолинську теж, схоже, після зміни місцевої влади відслідковуються такі ж тенденції. Повідомляю, хто не знає: вибори, місцеві чи всеукраїнського масштабу до ВРУ – це теж революція. Зі своїми перемогами простого народу і його поразками. Цього разу ми перемогли “сапогізм”. Проте, схоже, він таки все ж залишиться, якщо судити по найперших кроках нової міської влади в площині перших кадрових призначень. Дай Боже, щоб я помилявся…

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Про яку перемогу Сапогізму Ви говорите?… Гаврилюк сидить в сусідньому кабінеті,туалети в міськраді закриті,бюджет міста тріщить по швах,дороги посипають тим самим піском що і при Сапожнікову…меблі не знайшли…Карпус відчитався як Зеленський…до закінчення епохи бідності додалося закінчення ери Сапогізму… Всі щасливі…навіть педофіла зловили… Справді революційні зміни…

Громвдянка
1 рік тому

Так, мало що змінилось! Новий міський голова залишив в міській раді своїм заступником Громика, що був заступником Сапожнікова. Громик продовдує керувати комунальними службами Він тепер “введе в курс справ” нову команду. То що змінилось? Крім того генеральним директором ЖКО-тієї структури, яка є лише а м. Нововолинську, призначили Падлєвського.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Я не стану переконувати вас, Андрію Дмитровичу, ні в чому. Є багато правди у ваших словах. Але й питати Б.Карпуса про відсутність задекларованих ним у передвиборчій програмі кардинальних змін, через півтора місяці перебування на посаді, це м’яко кажучи, нерозумно.

Грлмадянка
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Щось не видно тих змін

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Грлмадянка

Дивіться мій попередній коментар.

вадим петрович
1 рік тому

ПОЗОРИЩЕ!!!!! меблі забрати? вони ж знали, що буде кіпіш, і всерівно все винесли 🙁