У Палаці культури немає меблів “від Сторонського”!

57 3546

Куди ж зникли казенні меблі з кабінетів колишнього секретаря Нововолинської міськради – першого заступника міського голови і керуючої справами виконкому?

Бліц розслідування провели сьогодні для РАДАРА Віталій Грабовський та Анатолій Бідзюра.

Днями на сайті “Буг” були опубліковані фото кабінетів на другому поверсі виконкому після звільнення Андрія Сторонського і Вікторії Магдисюк. Ані столів, ані шаф. Заходь – не бійся…

 

Після Сторонського

 

Щоб розпочати роботу, новопризначеним посадовцям довелося вишуковувати вільні меблі в інших кабінетах по всіх поверхах.

Скандальний “меблегейт” переповіли інші волинські сайти.

Одному з них –  “Конкуренту” А.Сторонський (нині тимчасовий виконувач обов’язків директора КП “Нововолинська міська лікарня”) дещо роздратовано заявив:

 – Я ВІДДАВ меблі зі свого кабінету працівникам Палацу культури. А наступники нехай уже нарешті починають працювати.

Нововолинці тим часом жваво обговорювали “меблегейт”. Цікавились, чи відставні чиновники не прихопили на прощання ще й унітази, паркет, лампочки, дверні ручки. Може, теж кудись “віддали”?.. 

Пильні громадські активісти вирішили перевірити слова пана Сторонського. І заразом з’ясувати долю меблів із кабінету, який займала пані Магдисюк.

 

Після Магдисюк

 

Звернулись до начальниці відділу культури виконкому Інни Левкової. Та запевнила: меблів із виконкому у Палаці культури НЕМАЄ. А де вони – хай з’ясовують не активісти, а контролюючі органи.

Коротше, відшила.  

Допитливі громадяни прийшли до директорки Палацу культури Марії Олйчук.

 

 

Та теж запевнила:

 – Меблів від Сторонського заклад НЕ одержував.

Тепер усі дороги вели до завгоспа виконкому Олега. Із ним активісти поспілкувалися телефоном.

 – Я нічого не знав, – сказав завгосп. – Це робилось без мене. Меблі винесли й вивезли наприкінці правління пана Сапожнікова. Куди – невідомо. На балансі виконкому, на інвентарному обліку вони НЕ стояли.

Частину меблів у кабінет Сторонського надав (подарував) директор “БРВ” Олександр Гоцка.

А пані Магдисюк, зі слів завгоспа, залишив меблі попередник по кабінету – Едуард Савік. Він був до 2015 р. заступником міського голови.

Хто надав меблі пану Савіку – невідомо. 

Питання руба

Чому меблі у кабінетах керівних осіб виконкому й міськради не мають інвентарних номерів і не обліковуються?

Хіба не називаються такі дари словом “корупція”?

 

 

А найцікавіше – все ж таки про унітази.

Раптом і тут вигулькне отакий добрий спонсор, як пан Гоцка. І пан Сторонський із пані Магдисюк або інше відставне панство винесе ті унітази наліво… направо… чи прямо у Палац культури. Типу даруємо.

Ну, а наразі громадськість посилено шукає столи, шафи, стільці. Від Сторонського до Палацу культури їх не донесли!

 

Наталя Камишникова  

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
57 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Інга
10 місяців тому

Сторонський вже місяць, як в лікарню перебрався, а відсутність меблів виявили лише зараз?
А де були раніше? Чи складали акт-прийому передачі приміщення міськради від одного керівника іншому?
А про меблі: майно може не стояти на обліку (бути особистим на роботі), але тоді має бути помітка у інвентарних описах та заява від власника майна, що погоджується щоб майном користувалися плюс заява від того хто користуватиметься, щоб дозволили користуватися необлікованим майном на робочому місці.
І я незрозуміла при чому тут унітази? Їх теж хтось вкрав?

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Інга

Ні, анонімна “Інго”, (ваше прізвище і хто ви, мені відомо). Мають бути інвентарні номери. Персональне умеблювання службових кабінетів місцевих плосадовців власними шафами, кріслами, столами, лежаками оргтехнікою, диванами, душами, унітазами, спа-салонами, фітнес-кабінетами, персональними перукарнями і кухнями тощо, заборонено. :))) Це знаєте, навіть в Україні, вважається корупцією. Інша справа, якщо тимчасово, з необхідності, і через неможливість виконувати посадові обов’язки службовими особами, дозволяється ОРЕНДА. У нашому випадку меблів для офісу чи інших приміщень.
Проте, і тут є свої правила передбачені законодавством. Має бути оформлена офіційна угода між орендодавцем та користувачем. Перший має платити ренту державі з суми отриманого прибутку. Дивує інше. Чому ніхто з новообраних високих місцевих чиновників не відчинив свою губу і не заявив про зникнення меблів, що пропали зі службових кабінетів після припинення повноважень колишніх “недоторканих і святих”? Ви мене дуже здивували Борисе Карпусе!
Якщо будете продовжувати у тому ж форматі й далі, добром це не закінчиться. У випадку, коли не будете дотримуватися законодавства Держави і Конституції. Тепер, потрібно буде витратити на умеблювання двох кабінетів посадовців міськради сотні тисяч гривень коштів платників податків міста, які й так насилу зводять кінці з кінцями через каринтини і пандемію коронавірусу, чи як? Отже, скандал розгорається. І, незабаром, як вбачається, переросте у кримінальну площину.

Андрій Дмитрович Сапожнік
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане Бідзюро,а що…у Вас вже пропало бажання “почекати”? Чи це прозріння? Вибачайте за сарказм-інакше не виходить,особливо після того, як наші “небожителі” рота розкривають… Сьогодні відбулась розмова з одним з нової номенклатури…ось і думаю…воно мені потрібно?…за наших нововолинців турбуватись,витрачати час,нерви,гроші…

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому

Не кусайтеся, “Сапожніку”. Відповім: Чекав. Змін не бачу. Все те ж саме. Почекаю ще трохи і зроблю остаточні висновки. Не розчаровуюсь ніколи. А в чому? В Правді? Якщо ви зневірились – сидіть тихенько і не провокуйте людей. Воно ж вам не треба.

Інга
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

ПРиємно, що мене знають місцеві активісти)
Але все ж, ми живемо у державі, де дозволено все, що прямо не заборонено законом. Тому, використовувати власні меблі можна, за умов, які я написала вище. Повторюсь: Заява на ім”я керівника установи від володільця майна про згоду на користування в службових цілях та заява на ім”я керівника установи від працівника про надання дозволу на використання особистого майна у службових цілях. Також робиться відмітка у інвентарних описах ( крім загального, має бути у кожному кабінеті окремо, яке неявне майно) про те, що майно – особсите. От і все.

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Інга

Ви ті документики, так би мовити, заднім числом зробили, пані “Інго-Віко”? Чому не послалися на хоча б якісь нормативні акти, стверджуючи це? Я вам не вірю.

Інга
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Здрастуйте!
Я не Ігна- Віка, а просто Інга. Цей ваш варіант теж неправильний, раніше ви писали, що моє прізвище Дробінова. Але ні: не Дробінова, і не Віка.
Щодо коментаря, то такі документи мали б перевірятися ФДМУ, адже це державне майно.
Щодо нормативних документів – читніть главу 60 ЦКУ та ст. 125 КЗпП

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Інга

Читну. Запросто.

іготр
10 місяців тому

Цікаво. Коли сторонського поженуть із посади головлікаря, що він забере? кисневу станцію

Володимир
10 місяців тому

Так якісь органи будуть займатися – чи все закінчиться обговоренням на Радарі?

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Володимир

Це від вас, Володимире, залежить . Та від інших членів громади.

Володимир
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

залежить що – заставляти їх виконувати свої обов’язки за які які вони получають зарплату??? як мінінімум органи мають пояснити чи є це порушенням закону приймати чиновнику від бізнесмена подарунок (меблі не стояли на балансі) або така натура мелочна і підла, до речі документи всі на місці? Чому не робився акт прийому передачі робочих місць ?

Андрій Дмитрович Сапожнік
10 місяців тому
Відповісти  Володимир

Задайте це питання новому меру…

Громадянка
10 місяців тому

А гнати треба швидко, поки не забрав!

Андрій Комаров
10 місяців тому

Як на мене, основна мете такого вчинку — підло нагадити наступникам. З провалом програли вибори!! А сталось це тому, що люди нарешті «подякували» пихатим «царькам» за їх ставлення, зокрема і до своїх підлеглих!! Сторонський вирішив зачепитись за лікарню, там ще лишились його підлабузники. Боронь Боже, щоб Борис Карпус дав йому шанс перемогти у конкурсі на посаду директора лікарні!!! Як мені відомо, підлабузників там суттєва меншість, переважна більшість лікарів (особливо молоді) за Шепелика!!!

Інга
10 місяців тому
Відповісти  Андрій Комаров

Шипелик – житель Володимира-Волинського, дуже хороший лікар, але повірте, не дбатиме за нашу лікарню, як хтось місцевий!! навіть той же Магомаєв!
Зроблять опорну лікарню у ВВ і будете радуватися ( а все до того іде!!!)
А молоді лікарі хай лікують людей, а не займаються політичними інсинуаціями!

Людмила
10 місяців тому

Це все – мова ні про що.Ніяка це не сенсація.Це знову і знову обливання брудом …..Надоїло…..щось вже робіть нарешті. Якщо меблі на балансі – до прокуратури ,якщо ні – нема про що й говорити. Це ремесло ,,відволікання людей від нагальних проблем’ і ,,нібито щиро хочемо змінити,але попередники винні” освоїли на ,,відмінно”.Громик десять років нічого не робив і ви його взяли собі ( за бездіяльність?)

Ігор
10 місяців тому
Відповісти  Людмила

Доречі Громик,чудовий спеціаліст та є багато роботи,якої не замітно.Але заслуги йдуть на рейтинг іншої особи.Буває і таке.

Громвдянка
10 місяців тому
Відповісти  Ігор

Так, роботи Громика не помітно! Цікаво знати, а по чому Громик спеціаліст?

Об'єктивно
10 місяців тому
Відповісти  Ігор

Громик розумний, хороший спеціаліст, гляньте як він правильно і швидко вирішив питання в Грибовиці на засідання виконкому коли вирішувалось питання про цементний завод. Кілька його слів і питання було закрите.
Те що його залишили, це правильний вчинок, тому що він досвідчений і толковий!
Має ж хтось ввести в курс справ нову команду, я думаю, що він і буде тягнути на собі основну відповідальну роботу.
На мій погляд він там самий надійний і йому власне найбільше можна довіритись.

Людмила
10 місяців тому
Відповісти  Об'єктивно

В Грибовиці вирішальне слово було за громадою та за підтримки Єлеви ,а Громик був задля масовки.Запитайте в очевидців.

Громадянка
10 місяців тому
Відповісти  Об'єктивно

Не приписуйте Громику чужі заслуги. Того “розумного” та “надійного громада добре знає. Досвіду він набирався у Сапожнікова з Рожелюком. Нова команда і без нього ввійде в курс справ, Може Громик щось і може “тягти”, однак яж ні як не відповідальну роботу. А довіряти Громику не можна, бо він прислужував попередній владі: Сапожнікову, Сторонському та Рожелюку.

Вікторія
10 місяців тому
Відповісти  Людмила

Гузь голосно заявляв про аудит діяльності Сапожнікова.
От і побачимо як нова та чесна проведе повний аудит, дослідивши, скільки виділялось з бюджету та купувалось через Прозорро. Куди та на що йшли гроші з бюджету.
Про піддашки та ЗА- дашки.

Марія
10 місяців тому

А ви зробіть рейд на дк… Дуже здивуєтеся коли побачите нарешті ваші пропавші меблі… з місьвиконкому… брехати вони вміють…

РАДАР
10 місяців тому
Відповісти  Марія

А підкажіть, де шукати, в якому кабінеті. А який сенс їм брехати?

Небайдужий
10 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Як варіант в кабінеті директорки

Небайдужий
10 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Не вся мебель, але частину знайдете… якщо ще не вивезли

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Марія

Я приблизно знаю де вони знаходяться. Вночі вивезуть, а може вже це й зробили.

Serg
10 місяців тому

A_pan_Gozka_mav_z_togo_vugody_RAz_nadav_vugody_pany_Storonskomy_vugody_Propozucijy!!!!!!!_Pane_mer,Borus_Sergiovych,_vu_chochete_bilja_sebe_ytrumyvatu idei_rysskogo_mira_v_Obrazai_Gozka-Gershun,Nasni_chlopzi_na_Sxodi_darma_gunyt?????,_Igor_Volod.Gyz_zadymajtes_kogo_vu_vzjalu_do_sebe_v_radnuku???Gozka-Gershun-Shvagru,odin_geve_b_Moskovii_a_inshuj_jogo-pidtrumeje_vot_i_vam_vijna_na_Sxodi_Ykrainu_Gozka-SEPAR,-radnuk_mera?_Zadymajtes?????

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Serg

Пан Гоцка був у виконкомі при В.Сапожнікову. І в нинішньому теж. Дарування меблів у кабінет владного високопосадовця містить ознаки корупції, згідно “ЗУ Про запобігання корупції” та інших. Окрім того, цей факт можна розцінювати, як конфлікт інтересів: Я – член виконкому НМР, а ти – перший заступник міського голови\секретар міськради. Я тобі – ти мені. Просто так нічого не буває. За моїми даними, меблі все ж таки у підконтрольному місцевій владі Палаці культури. Новий мер мовчить…

Інна
10 місяців тому

Завгосп сам ті меблі виносив!
Олег, признайся куди відвіз? Сторонському додому?

Сергій
10 місяців тому

Біда сучасних Українців – що дуже швидко все забувають…
Випишіть ті всі призвіща да всі їхні дії та згадуйте це все десятиліттями!

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Сергій

Ми – країна з олігархічною елітою і рабською психологією в перевжної більшості українців. Які навчилися швидко робити революції. Проте, ніяк не можуть навчитися контролювати їхніх результатів та обіцянок своїх “вождиків”. І які швидко у всьому розчаровуються, зневірююся чи спиваються. А перші, через пів року, “забувають” задекларовані ними постулати і тихенько примикають до вітчизняної олігархічної когорти. Навіщо ходити далеко? В Нововолинську теж, схоже, після зміни місцевої влади відслідковуються такі ж тенденції. Повідомляю, хто не знає: вибори, місцеві чи всеукраїнського масштабу до ВРУ – це теж революція. Зі своїми перемогами простого народу і його поразками. Цього разу ми перемогли “сапогізм”. Проте, схоже, він таки все ж залишиться, якщо судити по найперших кроках нової міської влади в площині перших кадрових призначень. Дай Боже, щоб я помилявся…

Андрій Дмитрович Сапожнік
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Про яку перемогу Сапогізму Ви говорите?… Гаврилюк сидить в сусідньому кабінеті,туалети в міськраді закриті,бюджет міста тріщить по швах,дороги посипають тим самим піском що і при Сапожнікову…меблі не знайшли…Карпус відчитався як Зеленський…до закінчення епохи бідності додалося закінчення ери Сапогізму… Всі щасливі…навіть педофіла зловили… Справді революційні зміни…

Громвдянка
10 місяців тому

Так, мало що змінилось! Новий міський голова залишив в міській раді своїм заступником Громика, що був заступником Сапожнікова. Громик продовдує керувати комунальними службами Він тепер “введе в курс справ” нову команду. То що змінилось? Крім того генеральним директором ЖКО-тієї структури, яка є лише а м. Нововолинську, призначили Падлєвського.

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому

Я не стану переконувати вас, Андрію Дмитровичу, ні в чому. Є багато правди у ваших словах. Але й питати Б.Карпуса про відсутність задекларованих ним у передвиборчій програмі кардинальних змін, через півтора місяці перебування на посаді, це м’яко кажучи, нерозумно.

Грлмадянка
10 місяців тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Щось не видно тих змін

Анатоль_ БІДЗЮРА
10 місяців тому
Відповісти  Грлмадянка

Дивіться мій попередній коментар.

вадим петрович
9 місяців тому

ПОЗОРИЩЕ!!!!! меблі забрати? вони ж знали, що буде кіпіш, і всерівно все винесли 🙁