РАДАР дізнався анекдотичні подробиці наради, що відбулася в Міненерго 4 серпня. Міністр матюкався, жінки закривали вуха, обматюжений сивочолий профлідер червонів, як піонер.

На нараду до Насалика з’їхалися голови облдержадміністрацій, лідери й активісти трьох профспілкових об’єднань. Шикарний зал, солідна публіка, ведеться протокол наради.

За версією одного місцевого інтернет-ресурсу, міністр Насалик (нібито добре обізнаний, як відбуваються на “Волиньвугіллі” акції протесту) висловив відверте обурення діями волинських гірників:

-Поставили вам нормального генерального директора, а ви його побили, – буцімто сказав Насалик про Миколу Пирога.

Тут-таки обізвався Гура – профватажок із нововолинської шахти №9: “Так ось же організатор таких протестів сидить”. І показав на начальника юридичного відділу ДП “Волиньвугілля” Віктора Порплицю.

Гура справді настукав на земляка, але все інше було так…

Голова Волинського теркому вугільників Юрій Калістратов поцікавився у міністра, коли на “Волиньвугіллі” буде повноцінне керівництво.

(Цьогоріч, нагадує РАДАР, держпідприємством керує вже третій “генерал” – точніше, в.о. І не факт, що довго всидить.)

Міністр енергетики й вугільної промисловості Ігор Насалик, розвернувшись до Калістратова і показуючи на нього рукою, як той Ленін, заявив (дослівно):

– Я вам дав нормального гендиректора, а ви його – жінки, закрийте вуха – відпі…дили!

Насалик в ударі

В інтернеті незадовго перед тим літали брехливі “качки”, нібито під час протестної акції гірники наставили синців на ногах своєму “генералу” – покОпали. Просто у його кабінеті.

Звісно, сивочолий Калістратов ніяким боком до відпі…ження Пирога не причетний. Він і його профспілка традиційно лояльні до всіх “генералів”.

Та сперечатись із Насаликом хитрий голова теркому не став.

Профбос Калістратов пересидів дюжину міністрів

5 хвилин ганьби перед міністерськими апаратниками – зате в історію Юрій Іванович увійде як той, що відпі…пі-пі-пі… Пирога!!!

У “генерала” Пирога шахтарі “Бужанської” забрали з кабінету 2 пляшки спиртного, склали акт. Усе культурно

Віктор Порплиця й головний “незалежник” Богдан Макарчук із шахти “Бужанська” на тираду міністра лише загадково усміхнулися. А тоді ще й сфоткалися з Насаликом, ага :).

Насалик – незалежникам з “Бужанської”: хлопці, ви хоч мене не пі-пі-пі… Богдане, домовились?

 

Деталі пі-пі-пі – тут: http://radar.in.ua/operatsiya-tormozok-yak-tse-bulo-na-volynvugilli/

Прочитав сам? Поділись з іншими: