Уже чотири доби поспіль у цеху триває зачистка. Вивозять, прибирають, хлорують, ліквідують. Одне слово – замітають сліди антисанітарії та безгосподарності.

Вочевидь, на понеділок підоспіють і дозвільні документи…

 

19 вересня, у понеділок, усі охочі нововолинці зможуть на власні очі побачити, що являє собою підприємство з утилізації курячих відходів.

Ось уже півроку у 5-му, 6-му, 15-му мікрорайонах Нововолинська стоїть специфічний сморід. Люди терпіли довго, але зрештою не витримали – й запросили нардепа Ігоря Гузя подихати разом з ними.

Гузь приїхав, поспілкувався просто неба з виборцями у 15-му мікрорайоні. Смороду того вечора не було – працівники підприємства “Екопротеїн” не ризикнули зайвий раз дратувати громаду.

Однак виборці на зустрічі з нардепом емоцій не стримували: скільки можна труїти людей? куди дивиться міська влада? хто дозволив таке шкідливе виробництво?

Зрештою, домовились провести у понеділок інспекцію: Гузь, активісти, органи контролю.

 

 

Як дізнався РАДАР, уже чотири доби поспіль в одному з цехів “Оснастки” триває зачистка. Вивозять, прибирають, хлорують, ліквідують. Одне слово – замітають сліди антисанітарії та безгосподарності.

Вочевидь, на понеділок підоспіють і дозвільні документи.

Тим часом активісти готові провести інспекцію достроково! Щойно зачують до нудоти знайомий аромат із цього промислового майданчика.

Розвісили по місту останнє китайське попередження…

 

 

До речі, цікаво знати: скільки сплачує орендар за користування колишнім транспортним цехом “Оснастки”?

У договорі оренди, як вдалося рознюхати 🙂 РАДАРУ, цільове призначення не вказано. Просто: в оренду…

Хоч під біологічну зброю сповільненої дії, а хоч під кустарне виробництво набоїв чи мінометів. А шо, гроші не пахнуть, правда ж, пане Марчук?..

 

ТекстНаталя Камишникова

Усі фотоРуслан Влодарчик

Прочитав сам? Поділись з іншими: