У понеділок на 9.30 біля “Оснастки”. Буде рейд на “Екопротеїн”

12 2305

Уже чотири доби поспіль у цеху триває зачистка. Вивозять, прибирають, хлорують, ліквідують. Одне слово – замітають сліди антисанітарії та безгосподарності.

Вочевидь, на понеділок підоспіють і дозвільні документи…

 

19 вересня, у понеділок, усі охочі нововолинці зможуть на власні очі побачити, що являє собою підприємство з утилізації курячих відходів.

Ось уже півроку у 5-му, 6-му, 15-му мікрорайонах Нововолинська стоїть специфічний сморід. Люди терпіли довго, але зрештою не витримали – й запросили нардепа Ігоря Гузя подихати разом з ними.

Гузь приїхав, поспілкувався просто неба з виборцями у 15-му мікрорайоні. Смороду того вечора не було – працівники підприємства “Екопротеїн” не ризикнули зайвий раз дратувати громаду.

Однак виборці на зустрічі з нардепом емоцій не стримували: скільки можна труїти людей? куди дивиться міська влада? хто дозволив таке шкідливе виробництво?

Зрештою, домовились провести у понеділок інспекцію: Гузь, активісти, органи контролю.

 

 

Як дізнався РАДАР, уже чотири доби поспіль в одному з цехів “Оснастки” триває зачистка. Вивозять, прибирають, хлорують, ліквідують. Одне слово – замітають сліди антисанітарії та безгосподарності.

Вочевидь, на понеділок підоспіють і дозвільні документи.

Тим часом активісти готові провести інспекцію достроково! Щойно зачують до нудоти знайомий аромат із цього промислового майданчика.

Розвісили по місту останнє китайське попередження…

 

 

До речі, цікаво знати: скільки сплачує орендар за користування колишнім транспортним цехом “Оснастки”?

У договорі оренди, як вдалося рознюхати 🙂 РАДАРУ, цільове призначення не вказано. Просто: в оренду…

Хоч під біологічну зброю сповільненої дії, а хоч під кустарне виробництво набоїв чи мінометів. А шо, гроші не пахнуть, правда ж, пане Марчук?..

 

ТекстНаталя Камишникова

Усі фотоРуслан Влодарчик

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Славік, 15мн.
6 років тому

Не буду говорити напевно, бо немає фактів, але це тільки в мене відчуття що перевірка затягується та дається можливість власникам привести все до мінімальних норм.
Ігор прийде -порядок наведе!

editor
6 років тому
Відповісти  Славік, 15мн.

у мене таке саме відчуття.

Fiat
6 років тому

Дзвонили, що збираємось в понеділок біля приватного медцентру на 9.30. БУДЕМО!

Анатоль_
6 років тому

Міський голова, його заступники, місцеві депуати, прокуратура, СБУ, міські медики, Держпродспоживслужба, головний санітарний лікар, обласні охорона довкілля, і екологи, міськрадівські чиновники по контролю за діяльністю підприємств на території міста та інші трутні, мля*дь, де??

Віка
6 років тому

Я, особисто, не довіряю словам цього Анатолія Кулінічева. З огляду на те, у якому приміщенні вони клепають той протеїн, не ремонтуючи це приміщення, значить довго дядечко не збирається тут бути, то складається враження, що це отакі собі рвачі, які працюватимуть без жодного обланання з утилізації смороду доти, доки можна. Тобто, поки в шию не погонять люди. Друге питання: ХТО ДОЗВОЛИВ цим рвачам працювати у нашому і так екологічно забрудненому місті? Всі дороги ведуть у міську раду, адже це ж не прості громадяни дозволили, правда? Є компетентні органи.

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Віка

Немає у нас компетентних органів. І не було ніколи. Як і їхнього реагування. Вочевидь, вони “в долі”, як і завжди і у всьому.

Олександр
6 років тому

Ігор прийде …наведе … почитайте про того Ігоря його біографію ! Він НІКОЛИ до ВР, НІДЕ не працював ! Звідки мав кошти на піар-компанію ??? Вибрали понторєза що Світязь перепливає з трьома лодками рятівникив … скоро як Путлєр з стєрхами в небо полетить . Знайшли кому вірити …

ррр
6 років тому

від олійно-жирового так свмо тхне – в центрі міста, навпроти приймальні Гузя – і всім до лампочки.

Володимир
6 років тому

До чого тут перекриття дороги ? Заважати простим людям вільно їздити , заробляти гроші , доречніше перекривати дороги тим людям і органам влади які причетні до даної ситуації.
“свобода пересування – право громадянина України, а також
іноземця та особи без громадянства, які на законних підставах
перебувають в Україні, вільно та безперешкодно за своїм бажанням
переміщатися по території України у будь-якому напрямку, у
будь-який спосіб, у будь-який час, за винятком обмежень, які
встановлюються законом; “

editor
6 років тому
Відповісти  Володимир

А там не будуть перекривати дорогу, Володимире. Там підуть інспектувати утильцех. Теж вважаю, що перекриття доріг – погане рішення.

Володимир
6 років тому
Відповісти  editor

Як же розуміти слова ( фото в статті)- ” організовуємо перекриття дороги в районі магазину “Квадрат”?

Славік, 15мн.
6 років тому
Відповісти  Володимир

Планували перекривати…але переконали актив що всі і разом прямо на “Екопротеїн”, одноголосно погодились, із завтрашніго дня і починають.