У сина президента – наплічник за 20 тисяч гривень

5 874

РАДАР не душить жаба, але точать сумніви: чи конче треба молодшому синові президента України під час війни йти до школи з наплічником за 20 тисяч гривень?

Хлопець навчається у престижному Кловському ліцеї на вулиці Шовковичній у Києві, повідомляє Gazeta. ua.

Його наплічник коньячного відтінку виготовлений зі штучного матеріалу з металевими вставками. Випускає такі німецька фірма MCM. Наплічник коштує від 17 до 23 тис. гривень – залежно від матеріалу і країни-виробника.

Михайло вибіг із воріт ліцею без охорони. Одягнений у чорну футболку і чорні вузькі штани. Проста на вигляд футболка, запевняє видання  7dniv.info , коштує 5500 грн.

Це річ із базової колекції французького будинку моди Maison Margiela, дизайнери якого спеціалізуються на авангардному стилі.

В руці у Михайла Порошенка після лінійки репортери помітили золотистий iPhone 5, який зараз коштує близько 8000 грн. І це, мабуть, найдешевший аксесуар одинадцятикласника.

Довідково

Ціни на звичайні шкільні наплічники у київських магазинах – від 1000 до 5000 грн.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
6 років тому

Це коментують на фейсбук…
Ярослав Магас
Нічого не скажу, його батько заможна людина офіційно і може сину це купити

Neonila Vovchok
Послати цього синочка на канікули в Донбас, хай подивиться, як живе Україна. А так воно ж не знає, як і за скільки живе 70-80 % в країні. Там хлопці у 17-18 воюють, от замість того наплічника купив би їм щось корисне. «Сергей Табала – самый молодой киборг Украины. Пошел добровольцем в 16 лет. Погиб под Донецким аэропортом 2014 году. Герою Слава!

Лариса Петриченко
Дурні батьки, що виставляють дитину хизуватись своіми статками. І собі і йому шкодять. І, взагалі, у багатьох украінців така дурнувата звичка – хай буде не дешевше, ніж у сусіда, і пнуться зі шкіри, аби перевершити…

Anna Kruga
і що?має бути торбина з мішка?

Сергій
6 років тому

Ви говорите, як перед революцією на початку 20 століття. Боротьба з буржуазією. Яка вам різниця в чому ходить хтось інший, ви дивіться більше на себе і свої дії і можливо ви також чогось добєтесь

editor
6 років тому
Відповісти  Сергій

Ми з вами говоримо під час війни. В Україні майже щодня бойові втрати, ви не в курсі? Ми говоримо після іловайського і дебальцевського котлів, коли бійці масово стікали кров’ю і вмирали через відсутність банальних медикаментів. Не знаю, як у вас, а у мене досі є друзі-волонтери. І читати їхні відчайдушні пости про стонадцятий збір коштів на найнеобхідніше – це боляче.

Якщо вам не цікаво про війну, скажу по-іншому. На цьому симпатичному хлопчику – десь так 30 пенсій його співвітчизників. Одна футболка – три вчительські пенсії… ну, і так далі. Але його родина і ті люди живуть у паралельних світах. Хоча в одній і тій самій державі.

Віка
6 років тому
Відповісти  Сергій

Звичайно, можна “добитися”, дідусь цього хлопчика з дорогим наплічником, починав з крадіжок державного майна у Молдавії, за що був засуджений до 5-ти років ув’язнення. Не хочу бути голослівною пруф у доказ: https://volodymyrboyko.com/2016/09/03/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/ усі знають, що від осинки не родяться апельсинки…
Не усі, Сергію, схочуть саме так “сколочувати” свої статки, як ця сімейка. А різниця в тому, що з кожним днем все більше громадян України “викидає” за межу зубожіння і не відомо чи бодай половина населення України переживе цю зиму, у зв’язку з космічними та незаконними тарифами. Тому хизуватися статками, які цей хлопчина не заробив, це просто цинічно та підло по відношенню до усіх дітей України.

Аліна
6 років тому

Боже кого ми обрали. Ліпше той був янукович. Наробили з своїм майданом біду, люди дохнуть як мухі немае як жити, в африці більші зарплатні.До такого довести людей, а самим хизуватися своїми накрадженими, на смерті людей заробленими гроші.Тепер якраз потрібно робити майдан.Їх всіх посадити. Янукович за 4 рокі правліня долар виріс на 30копійок , люди вийшли на майдан, тепер в 4 рази більше мовчать. При януковичі виплачувались пенсії і були більші значно.