Убивцю куми захищає Шостак. Розгляд справи – у Луцьку

10 2977

Убивство Яни Кривицької її близький знайомий Ш. скоїв у центрі Нововолинська торік 29 листопада. Відтоді він перебував у слідчому ізоляторі, а згодом проходив судово-медичну експертизу, яка визнала його психічно хворим. 

За цей час відбулося кілька судових засідань – суто процедурних.

Справа надійшла до Нововолинського міського суду 19 квітня. Та з’ясувалося, що там неможливо утворити колегію у кримінальних справах.

У міському суді фактично працюють лише троє суддів, і одна з них – голова суду Орися Ференс-Піжук була слідчим суддею у цьому кримінальному провадженні. Отже, не може брати участь у судовому розгляді справи про умисне вбивство.

25 квітня матеріали справи, протокол і звіт про неможливість автоматизованого розподілу справи розглянула колегія Волинського апеляційного суду (головуючий – В.Подолюк).

Суд постановив: подання голови Нововолинського міського суду задоволити, клопотання прокуратури про застосування до обвинуваченого примусових заходів медичного характеру передати на розгляд Луцького міськрайонного суду.

 

 

6 травня суддя А.Сівчук у Луцькому міськрайонному суді призначив підготовче засідання для розгляду клопотання прокуратури на 14 травня, 10.00.

 

 

У засідання мали з’явитись захисники В.Шостак і В.Кратюк, обвинувачений Ш., представниця його інтересів Н.Ткачук, а також потерпілий (чоловік убитої),  прокурор І.Васьовчик і представник медичного закладу.

Що вирішить суд – розповімо трохи згодом. Вочевидь, задоволить клопотання.

У ТЕМУ: 

Убивцю куми помістять у психлікарню?

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Ну, ну. Найновітніша, після суду над вбивцями блаженної пам’яті – мучениці Каті Литкіної, одісея адвоката Шостака? Хто по чому спеціалізується…

Мама
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Це точно,Шостак мабуть тільки таких….і захищає!!!і небоїться Бога!а старість то не загорами.

гість
2 років тому

Для чого писати неперевірену інформацію? По-перше, в Ш. захисник Шостак, Кратюк представник потерпілого. По-друге, такі клопотання не розглядаються за 1 засідання, бо є підготовче і судове засідання.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  гість

Хто чий захисник – із повідомлень на сайтах судів невідомо. Тому в початковій назві ми поставили знак запитання: “Має двох адвокатів?”
Інформація достовірна і перевірена, ставити питання в заголовку закон не забороняє.
А інтернет на те й інтерактивний, щоб читачі могли уточнити, доповнити, заперечити. Дякуємо за уточнення щодо Кратюка.

гість Олександр
2 років тому

якшо йому засудять лікування….то його там так заколять шо він стане овощем

1222
2 років тому
Відповісти  гість Олександр

І правильно буде.треба закони як в еміратах.. Бо вже життя немае..

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  1222

До “1222”. Це не більше, аніж декларація ваших бажань. Потрібне законодавче підгрунтя. ВРУ, у нинішньому її складі ніколи не прийме закону про смертну кару за корупцію та особливо жорстокі злочини. Бо переважну більшість нардепів потрібно буде судити і розстріляти. Не кажучи вже місцевих. Люди, чому ви такі дурні??

гість Олександр
2 років тому

в мене буз знайомий…який згвалтував дівчину…в нього був суд…..я тоді ще малий був..років 13 мені було….суд йому присудив примусове лікування..до лікування…він був ….якщо так можна сказати ,нормальною людиною. Я чув таке що батьки заплатили щоб йього визнали хворим…..коли він вийшов…..це була психічно хвора людина….майже як овощ!!!

суд
2 років тому
Відповісти  гість Олександр

“згвалтував дівчину” і “був нормальною людиною”??? це вже суперечить одне одному, тому те, що він став як “овощ” – це і був його вирок.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  суд

А у сьогоднішній час згвалтувати дівчину чи жінку, вдарити, обматюкати, погрожувати вбивством, то вже є норма. І гвалтівник, для декого, нормальний такий фацет. Не дивуйтесь.