Убивство Яни Кривицької її близький знайомий Ш. скоїв у центрі Нововолинська торік 29 листопада. Відтоді він перебував у слідчому ізоляторі, а згодом проходив судово-медичну експертизу, яка визнала його психічно хворим. 

За цей час відбулося кілька судових засідань – суто процедурних.

Справа надійшла до Нововолинського міського суду 19 квітня. Та з’ясувалося, що там неможливо утворити колегію у кримінальних справах.

У міському суді фактично працюють лише троє суддів, і одна з них – голова суду Орися Ференс-Піжук була слідчим суддею у цьому кримінальному провадженні. Отже, не може брати участь у судовому розгляді справи про умисне вбивство.

25 квітня матеріали справи, протокол і звіт про неможливість автоматизованого розподілу справи розглянула колегія Волинського апеляційного суду (головуючий – В.Подолюк).

Суд постановив: подання голови Нововолинського міського суду задоволити, клопотання прокуратури про застосування до обвинуваченого примусових заходів медичного характеру передати на розгляд Луцького міськрайонного суду.

 

 

6 травня суддя А.Сівчук у Луцькому міськрайонному суді призначив підготовче засідання для розгляду клопотання прокуратури на 14 травня, 10.00.

 

 

У засідання мали з’явитись захисники В.Шостак і В.Кратюк, обвинувачений Ш., представниця його інтересів Н.Ткачук, а також потерпілий (чоловік убитої),  прокурор І.Васьовчик і представник медичного закладу.

Що вирішить суд – розповімо трохи згодом. Вочевидь, задоволить клопотання.

У ТЕМУ: 

Зарізали дівчину біля четвертої школи. Оновлюємо!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: