Учителька звернулась у поліцію

8 3084

У школі, де семикласник жбурнув вчительці у голову підручник, пристрасті начеб ущухли.

Адміністрація з’ясувала деталі дикого інциденту. Батько провини сина не заперечував і виявив готовність вирішувати проблему.   

Учителька написала заяву у поліцію. Там, вочевидь, оформлять адмінпротокол на батька учня за неналежне виконання батьківських обов’язків. 

Директор закладу запевнив РАДАР, що ніяких делегацій зі скаргами на вчительку не було, як і самих скарг. Батьки школярів її підтримують.

Учителька проводить уроки надалі, хоча, звісно, зазнала стресу.

Учень кілька днів проходив обстеження у вузького фахівця і повернеться до занять.  

Це все, що можна зараз сказати за принципом “не нашкодь”.

Громадяни, у школі навчають. Дають знання. А виховують усе ж таки вдома.

І не так нотаціями, як своєю поведінкою – своїм щохвилинним прикладом. Поганим чи позитивним – залежить тільки від нас. 

Ніякий психолог чи психіатр не знадобиться вашій дитині, якщо ви  розмовляєте з нею на всі теми, даєте їй виговоритись і поважаєте її думку.

.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Давно пора!

Anti_devil
1 рік тому

Шкода, що через недогляд батьків постраждав учитель. Дитина проблемна і батьку варто переглянути своє ставлення до обох дітей. Єдине, про що забувають батьки, що вчителям прекрасно видно проблеми кожної сім’ї, але далеко не кожен учитель спішить допомагати відкрити очі озлобленими батькам! Будьте добріші і прислухайтеся один до одного! Ваші діти – ваше майбутнє! Жоден учитель не навчить поважати і цінувати ближніх, коли батьки дають інший приклад!!!!

Андрій Комаров
1 рік тому
Відповісти  Anti_devil

Зараз такі діти— то страшне! Аморальність зашкалює, повна гаджетова деградація та психоз. Живуть у світі фотографій та лайків. Це покоління не має нічого святого. А що буде далі… Думаю потрібно вчителям видати гумові кийки та дозволити законно їх застосовувати, може щось із того й вийде.

Anti_devil
1 рік тому
Відповісти  Андрій Комаров

Ніяких кийків чи насилля не потрібно. Просто батьки повинні чітко знати свої обов’язки. Діти не цуцики- сьогодні бавлюсь, а завтра комусь підкину. Школа надає виключно знання, але вчаться поведінці діти у батьків. Якщо батьки брудом ллють вчителя – дитина навіть з-під паска вчитися категорично не буде, яким би віртуозом вчитель не був!

Захар
1 рік тому

Чому дiтей у школi люблять вчителi не всiх? Одна дитина в школi вiдповiдае на уроцi, домашку виконуе, но… З бiдноi родини, батька немае, в розмовi проскакують росiйськi слова! Краще перейти у iншу школу!

Перехожа
1 рік тому

В цього хлопчика ще немає року як померла мама…. Дитина може находитися в стресі..Але він повинен робити те що каже вчитель,а не сидіти в телефоні цілий урок…Вчителька чуть би не вдарилася віском .Ви уявіть що могло бути з нею. діти відгукуються про неї непогано

Ангеліна (Бачила ситуацію на власні очі)
1 рік тому
Відповісти  Перехожа

Так вчитель дуже добра, просто в неї звичка підвищувати голос. Я бачила ситуацію, і клас моментально з реагував, один хлопець підставив руку щоб вчителька не вдарилась об край, це звичайно не найкращий інцидент, але саме головне що ніхто не отримав серйозних травм!

Перехожа
1 рік тому

Це був мій брат.Але добре що хоч руку приставив.Що не сталося чого гіршого.Як Ви пишете.
Ви не дивуйтеся те що вчитель підняла голос.Ми теж були учнями і в нас вчитель могла підвищити голос теж.
Так що давайте діти і ви ж учні поважайте один одного і вчителів теж.Якби там не сталося не замість,а будьте ввічливими і взаємно обережними