Весь м’ясокомбінат перевіряють на детекторі брехні! Дурдом на призьбі

25 5802

РАДАР довго перепитував у працівників нововолинського м’ясокомбінату, чи це не жарт.

– Та який жарт, – нервували вони, – посилають усіх у Луцьк на Ковельську, 2 і там кожного по 3 години мурижать на поліграфі. На детекторі тобто. І знімають на камеру!

– А навіщо ви погоджуєтесь на таку дуристику? Це ж явно незаконно!

– А тому, що директор Руслан Остропольський заявив: хто не пройде поліграф, того на роботі не триматимуть. А сім’ю ж годувати треба…

– Коли  почали посилати на поліграф?

– Десь тиждень тому. Кажуть, у нас на ТзОВ “Нововолинський м’ясокомбінат” виявили велику недостачу. Ну, й директор вирішив усіх перевірити.  Може, не сам вирішив, а пан Мартиняк йому наказав, власник отого всього.

Із “Курчака” ніби теж туди їздять перевірятися…

 – А про що питають на детекторі?

– Про роботу на підприємстві, про начальників, про крадіжки… Багато чого. І на камеру записують, як слідчі – злочинців!

Коротше, курам на сміх…

 – Ага, і прокурору на замітку. А як вас туди довозять? транспортом підприємства, організовано?

– Кожен їде як йому вийде, своїм коштом. Пообіцяли відшкодувати нам витрати на квитки.

 – Кого посилають на детектор, які категорії працівників?

– Та всіх, вважай. І комірників, і начальників, і простих робітників. Їздимо по кілька чоловік на день.

 – А хто перевіряє, яка фірма?

– Аллах її відає разом із Мартиняком. У нас його вже Поліграф Поліграфович називають…

РАДАР розповість вам усі подробиці цього дійства й надасть коментар юриста. Стежте за РАДАРОМ!

  • Розкажу iншим:

Також читають

25
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
17 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
10 Автор коментаря
вася

ничего странного нет,во многих еомпаниях это делают,даже перед приемом на работу.

Вася Ватсон

А про Кодекс законів про працю не чули?:Погрожувати звільненням за відмову від поліграфа може тільки Поліграф Поліграфович Шариков, “Собаче серце” дивились?

Ворожка

На м’ясокомбінаті крали ще в колишні часи, крали і на молокозаводі. На одну зарплату живуть лише, напевно, одні шахтарі, та і то ті що на погрузці (начальство) примудрялись вугілля красти. А скільки вже накрав-накрутив Мартиняк у держави і матінки-природи – то одному богу відомо. Діамантову руку” пам’ятаєте:- “А щоб ти жив на одну зарплату…” Так от – на м’ясокомбінаті на одну зарплату не жили, напевно і зараз не живуть, хоча би деякі працівники, а заодно і п’ють, бо така вже традиція. Коли людина чесна, то поліграфа боятися не варто. Ну поговорять з машиною, та і по всьому!😃

Ворожка

Погрожувати звільненням роботодавці почали не сьогодні і не вчора, а ще за радянськог часу. Так що нічого нового Мартиняк не винайшов. Чи ви, Вася Ватсон, про радянський час і життя “під ковпаком” не чули?

Алла

Бажано Мартиняка з найближчим оточенням відправити на полігрвф з присутністю прокуратури, податкової та представників екологічної комісії

Оксана

ПІДТРИМУЮ!!! Хай розповість, скільки відстібнув нашому меру за дозвіол побудувати “Курчак” у місті та за дешеву земельку під бійнею. Ще хай розповість, де ж ті обіцяні очисні споруди і фільтри, бійня так смердить – у місто заїхати страшно.

Анатоль_ БІДЗЮРА

До Алли. Це нічого не дасть. Дані поліграфа не можуть стати фактами звинувачення ані в прокуратурі, ні в поліції, СБУ, ДБР, НАБУ, НАЗК, Антикорупційному суді… Україна – не США, де за отриманими відомостями допиту на детекторі брехні можуть засудити, навіть, до 20 років ув’язнення. Не мрійте і не фантазуйте.

Ворожка

Я ж кажу, що поговорять з машиною, та й усе, а результати на поліграфі доказами не являються.

РАДАР

Коротше, тако. Хай їх розсудить дядько прокурор. Надсилаю публікацію у прокуратуру.

Щось не так

А прокурори проходили детектор? Ви впевнені, що вони на “світлій” стороні? А, якщо серйозно, читаєш і дивуєшся… Що ж це за суспільство таке-все не так… Ну вже ж вибрали те, що хотіли… Живіть і радуйтесь,пустіть того олігарха разом з бандою на ковбасу…. Бідні діти в таких “батьків”, ким вони можуть вирости, як не рабами з совком в голові.

Тетяна

Моя дочка працювала у ТзОВ “ВМП”, з 2016 р. по 12.09.2019р. знаходилася у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Зараз хоче звільнитися за власним бажанням, з необхідністю догляду за дитиною до 14-ти років. Відправляла поштою заяву про звільнення директору підприємства, а також засновнику ще 8 серпня 2019р. Листи повернулися, в зв’язку з закінченням терміну зберігання, їх ніхто не забирає. За місцем реєстрації товариства (хоча воно зареєстроване саме за цією адресою), охорона повідомляє, що тут такого підприємства немає, контактів директора не повідомляють. За цей час змінився власник товариства ТзОВ “ВМП” (кажуть, що Мартиняк продав) і на цій території працює… Читати далі »

Щось не так

А Ви хоч один раз подумали, що є мер міста… Він відповідає за все, що твориться в місті… Думай-те, як казав один “слуга народу”.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Оце тільки й того, що мер є. А якби й не було б – результат той самий, якби він був. :)))

Анатоль_ БІДЗЮРА

До “Тетяни”. Рекомендованим листом із повідомленням про вручення і квитанцією про це, намагалися відіслати? Не пошкодуйте 31 грн. і зробіть так. Чим доведете, що писали заяву, якщо доведеться йти в суд? Другий екз. (копію) звернення завізуйте підписами двох сусідів і зберігайте в себе. Все. По проблемі.

Тетяна

До “Анатоля”. Звичайно відправляли все рекомендованими і з повідомленням. І в Держпраці звертались на гарячу лінію. Я про те, як відносяться до працівників в АПГ “Пан курчак”. І через суд треба звільнятись, а це тривалий процес. А людям потрібно йти на роботу, заробляти, діти в них малі.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Повідомлення про отримання із підписом про вручення отримували?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Не знаю, як там щодо дурдому, але ст. 28 Конституції України (яку я знаю майже напам’ять) говорить, що “…жодна людина без її згоди не може бути піддана медичним, науковим чи ІНШИМ (виділення моє – А.Б.) дослідам”. Тільки “ЗУ Про оперативно-розшукову діяльність”, у заперечення цієї статті Основного закону, закріплює право певних органів здійснювати опитування осіб на детекторі брехні за їхньою ДОБРОВІЛЬНОЮ ЗГОДОЮ. Проте, отримані таким чином зізнання і відомості заборонено використовувати у судових процесах, як докази. Таким чином, хто хоче – може відмовитися від дачі свідчень на поліграфі, і буде абсолютно правим у світлі Українського законодавства та КОНСТИТУЦІЇ, як свого невід’ємного… Читати далі »

Щось не так

Ви, як завжди праві… То чи не тому вже десятки років ні на що не спромоглись, як на цитування конституції? Передчуваючи вашу реакцію, відповім-я з вами згоден, але не з методами боротьби…

Анатоль_ БІДЗЮРА

До “Щось не так”. Це ваше людське і конституційне право. На дещо таки спромігся, на відміну від вас. Результат був би у рази кращим, якби ви не боялися писати не анонімно. А ще ліпшим – якби ви і такі як ви, та й допомогли.

мясік

Ваша стаття наробила шороху. Директора комбінату викликали в Луцьк на розмову з власником.
Чув, що ми більше не будемо їздити до Луцька на перевірку доброчесності, а поліграф привезуть у Нововолинськ. І що все буде типу добровільно, гигиги.

Аполлінарій

А охорону пробували перевіряти? Працівники виносять, недостача продукції, а охорона не причому?

Ворожка

Наші люди винахідливіі аж занадто і багато що проносять/перекидають не через охорону

Аполлінарій

До “Ворожки”. Там не так просто вийти з приміщення цеху , все закрито під час зміни. Треба перевіряти охорону і виганяти.

Ворожка

Отже, на детекторі потрібно перевіряти всіх, хто там знаходиться, навіть охорону. Думаю, що так і має бути

Юзік

Візьміть на роботу Гаврилюка з кроноспану ***** ще та порядок наведе, на кроно вже зробив концлагер, бивший мент і ****.