Замість розслідувати численні крадіжки, підпали машин, трощення шиб і дверей у нововолинських закладах поліція мусила прибути на виклик і перевірити правдивість повідомлення Веселова.

Виявилося, що він нахабно збрехав…

РАДАР неодноразово розповідав вам про кризову та скандальну ситуацію в садівничому товаристві “Прикордонник”, яке об’єднує близько 2600 нововолинців. Точніше сказати – об’єднувало. Колись. А зараз чвари лише роз’єднують людей і роблять непримиренними ворогами.

Усі зустрічі членів ревізійної комісії та незаконно відстороненого від виконання обов’язків голови правління Сергія Солтана з рейдерською (на мою думку) компанією Ігоря Веселова  починаються чи завершуються викликом поліції. Було, що й тричі на день викликали.

От і сьогодні наряд поліції прибув у контору товариства з самого ранку. На завідоме неправдиве повідомлення Веселова.

Цей пан, якого неповноважний склад правління незаконно обрав в.о. голови (це висновок ревізійної комісії!), збрехав поліції, що Сергій Солтан перебуває в розшуку. Мовляв, у наш офіс прибув підозрюваний у злочинах, якого ви розшукуєте, мерщій його заберіть!

Поліція замість розслідувати численні крадіжки, підпали машин, побиття вікон і дверей у нововолинських закладах мусила приїхати  на виклик і перевірити правдивість повідомлення Веселова.

Виявилося, що в жодній базі даних поліції Сергій Солтан НЕ перебуває, у розшук його поліція НЕ оголошувала – і що Веселов нахабно збрехав.

 

Із плакатом на цій світлині – Сергій Солтан. Червень-2017

 

Та це ще півбіди. Біда, що збрехав Ігор Веселов безкарно.

Працівники поліції не стали складати протокол про завідомо неправдивий виклик і передавати у суд для накладення штрафу. Отже, завтра Веселов чи його прибічники можуть цей шахрайський фокус повторити.

Прийде до них якийсь неугодний дачник чи представник ревізійної комісії – а вони знову у поліцію: “Гвалт, людина в розшуку, забирайте!” А тим часом якісь документи встигнуть приховати чи сфальшувати…

Утім, і опоненти Веселова можуть узяти цей прийом на озброєння. І так само за першої-ліпшої нагоди викликати поліцію: “Ось Веселов/Веселова/Ушарук/Кондрат (варіантів багато) в розшуку, негайно цю особу заберіть!” 

Можуть вдатися до такого й інші нововолинці. Ну от, скажімо, зателефонувати на 102 й заявити: “На проспекті Дружби, 27 у кабінеті міського голови сидить особа, яка перебуває в розшуку!” Або так: “Особа, яку розшукує поліція, вмостилась у кріслі прокурора! Виїздіть!!!”

І хай мчить наряд та перевіряє: паспорт, базу даних – усе таке. А якщо міський голова чи прокурор паспорта при собі не має – нехай у супроводі правоохоронців їде по нього додому. Точнісінько так, як довелося сьогодні Сергію Солтану.

Прикиньте, які неозорі можливості відкрив нам усім сьогодні наряд поліції, який НЕ став оформляти на Веселова протокол за завідомо неправдивий виклик!

Правоохоронці навіть не застерегли Веселова, що…

 

 

А тепер – про те, чому так занервував і забрехався пан Веселов.

Вийшовши з відпустки, Сергій Солтан мав приступити до виконання обов’язків. Проте на заваді йому стали І.Веселов зі своєю дружиною Н.Веселовою (секретарем правління).

Після від’їзду поліції та тривалих дебатів Солтану – на його настійливу вимогу – врешті-решт показали папірець із наказом про його звільнення. Наказ датований 9 серпня. Надворі вже 12 вересня. Порушення трудового законодавства має місце. І не одне, бо копію наказу йому не надали.

Я спостерігала за черговим скандалом у “Прикордоннику” півтори години. Почула, що завтра Веселов і “члени правління”, яких ревізійна комісія вважає неповноважними, знову підуть до міського голови В.Сапожнікова – на чергову нараду-пораду.

Який же інтерес у Сапожнікова підтримувати й заохочувати групу рейдерів (моє оціночне судження, що збігається з висновками ревізійної комісії) до подальших незаконних дій?

Думайте самі. 140 гектарів землі (спірної – Литовезька територіальна громада вважає її своєю). Можливість провертати земельні та фінансові афери. Чиновницький шантаж дачників безоплатним автобусом. А пенсіонери-дачники – це ядерний (основний) електорат Сапожнікова.

До речі, дача мера – теж у цьому масиві. І він – рядовий член садівничого товариства. Всього-навсього! Однак цей рядовий член фактично вирішує, кому там головувати, кого реєструвати в Держреєстрі. І разом із Веселовими фактично зробив майже 2600 садівників заручниками своїх нездорових амбіцій.

Після 20 жовтня масив, як заявили самі ж члени неповноважного правління, залишиться без світла. Хоча там цілорічно мешкають 400 сімей.

І це тільки початок проблем, що зачеплять багатьох простих дачників. А далі буде ще “веселіше”…

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ:

Садівники, не здавайте внесків аж до обрання голови “Прикордонника” на зборах! Звернення до нововолинців

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: