Веселов із брехні почав… брехнею і продовжує

20 2130

Замість розслідувати численні крадіжки, підпали машин, трощення шиб і дверей у нововолинських закладах поліція мусила прибути на виклик і перевірити правдивість повідомлення Веселова.

Виявилося, що він нахабно збрехав…

РАДАР неодноразово розповідав вам про кризову та скандальну ситуацію в садівничому товаристві “Прикордонник”, яке об’єднує близько 2600 нововолинців. Точніше сказати – об’єднувало. Колись. А зараз чвари лише роз’єднують людей і роблять непримиренними ворогами.

Усі зустрічі членів ревізійної комісії та незаконно відстороненого від виконання обов’язків голови правління Сергія Солтана з рейдерською (на мою думку) компанією Ігоря Веселова  починаються чи завершуються викликом поліції. Було, що й тричі на день викликали.

От і сьогодні наряд поліції прибув у контору товариства з самого ранку. На завідоме неправдиве повідомлення Веселова.

Цей пан, якого неповноважний склад правління незаконно обрав в.о. голови (це висновок ревізійної комісії!), збрехав поліції, що Сергій Солтан перебуває в розшуку. Мовляв, у наш офіс прибув підозрюваний у злочинах, якого ви розшукуєте, мерщій його заберіть!

Поліція замість розслідувати численні крадіжки, підпали машин, побиття вікон і дверей у нововолинських закладах мусила приїхати  на виклик і перевірити правдивість повідомлення Веселова.

Виявилося, що в жодній базі даних поліції Сергій Солтан НЕ перебуває, у розшук його поліція НЕ оголошувала – і що Веселов нахабно збрехав.

 

Із плакатом на цій світлині – Сергій Солтан. Червень-2017

 

Та це ще півбіди. Біда, що збрехав Ігор Веселов безкарно.

Працівники поліції не стали складати протокол про завідомо неправдивий виклик і передавати у суд для накладення штрафу. Отже, завтра Веселов чи його прибічники можуть цей шахрайський фокус повторити.

Прийде до них якийсь неугодний дачник чи представник ревізійної комісії – а вони знову у поліцію: “Гвалт, людина в розшуку, забирайте!” А тим часом якісь документи встигнуть приховати чи сфальшувати…

Утім, і опоненти Веселова можуть узяти цей прийом на озброєння. І так само за першої-ліпшої нагоди викликати поліцію: “Ось Веселов/Веселова/Ушарук/Кондрат (варіантів багато) в розшуку, негайно цю особу заберіть!” 

Можуть вдатися до такого й інші нововолинці. Ну от, скажімо, зателефонувати на 102 й заявити: “На проспекті Дружби, 27 у кабінеті міського голови сидить особа, яка перебуває в розшуку!” Або так: “Особа, яку розшукує поліція, вмостилась у кріслі прокурора! Виїздіть!!!”

І хай мчить наряд та перевіряє: паспорт, базу даних – усе таке. А якщо міський голова чи прокурор паспорта при собі не має – нехай у супроводі правоохоронців їде по нього додому. Точнісінько так, як довелося сьогодні Сергію Солтану.

Прикиньте, які неозорі можливості відкрив нам усім сьогодні наряд поліції, який НЕ став оформляти на Веселова протокол за завідомо неправдивий виклик!

Правоохоронці навіть не застерегли Веселова, що…

 

 

А тепер – про те, чому так занервував і забрехався пан Веселов.

Вийшовши з відпустки, Сергій Солтан мав приступити до виконання обов’язків. Проте на заваді йому стали І.Веселов зі своєю дружиною Н.Веселовою (секретарем правління).

Після від’їзду поліції та тривалих дебатів Солтану – на його настійливу вимогу – врешті-решт показали папірець із наказом про його звільнення. Наказ датований 9 серпня. Надворі вже 12 вересня. Порушення трудового законодавства має місце. І не одне, бо копію наказу йому не надали.

Я спостерігала за черговим скандалом у “Прикордоннику” півтори години. Почула, що завтра Веселов і “члени правління”, яких ревізійна комісія вважає неповноважними, знову підуть до міського голови В.Сапожнікова – на чергову нараду-пораду.

Який же інтерес у Сапожнікова підтримувати й заохочувати групу рейдерів (моє оціночне судження, що збігається з висновками ревізійної комісії) до подальших незаконних дій?

Думайте самі. 140 гектарів землі (спірної – Литовезька територіальна громада вважає її своєю). Можливість провертати земельні та фінансові афери. Чиновницький шантаж дачників безоплатним автобусом. А пенсіонери-дачники – це ядерний (основний) електорат Сапожнікова.

До речі, дача мера – теж у цьому масиві. І він – рядовий член садівничого товариства. Всього-навсього! Однак цей рядовий член фактично вирішує, кому там головувати, кого реєструвати в Держреєстрі. І разом із Веселовими фактично зробив майже 2600 садівників заручниками своїх нездорових амбіцій.

Після 20 жовтня масив, як заявили самі ж члени неповноважного правління, залишиться без світла. Хоча там цілорічно мешкають 400 сімей.

І це тільки початок проблем, що зачеплять багатьох простих дачників. А далі буде ще “веселіше”…

 

Наталя Камишникова

 

У ТЕМУ:

Садівники, не здавайте внесків аж до обрання голови “Прикордонника” на зборах! Звернення до нововолинців

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
20 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Цікаво виходить, нє? Тесть закриває шахту за 21 мільйон гривень. Зять віджимає дачний масив на 140 га. Дружина малює протоколи про законність його обрання. Мер це все кришує.
Збіг? не думаю…

таня
5 років тому
Відповісти  editor

Веселов ще довго буде веселити, як клоун, не тільки нас, а й поліцію

editor
5 років тому
Відповісти  таня

Ну, без світла людям буде не до сміху…

чл.правління
5 років тому

Садівники, платіть за використану електроенергію.Весь наш дачний масив можуть відключити від електропостачання.
Далі для ознайомлення. 11.09.2017 р.рішенням правління виключено з членів правління ще одного неугодного їм. Проголосували не надавати відповіді на звернення Солтану С.Г.та ревізійної комісії. У своєму зверненні ревізійна комісія вимагає проведення позачергових загальних зборів та просить надати на ревізію всі протоколи за весь 2017 р.
Ось так працює правління на чолі з Веселовим, порушуючи статут.

editor
5 років тому
Відповісти  чл.правління

Самозванці втратили гальма.
До речі. Міському голові та іншим чиновникам закон категорично забороняє втручатись (у будь-який спосіб) у діяльність садівничого товариства.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

І не тільки це. А й коментувати на правах головуючого, на сесіях міськради, виступи депутатів.

Справедлива
5 років тому
Відповісти  чл.правління

Скажіть, кому платити? Веселову? Керівництва немає, ситуація нездорова.

садівник
5 років тому
Відповісти  Справедлива

платити потрібно обовязково за електроенергію бухгалтеру згідно показників вашого лічильника.
Членських внесків можна не платити до тих пір поки не буде обраний зборами справжній голова масиву.
Пишіть заяву на Правління з вимогою проведення негайних позачергових зборів.

член ревкомісії
5 років тому

Веселов по плану доводить масив до банкрутства і при цьому звинувачує все минуле керівництво і ревізійну комісію, тільки не себе!!!! Захопивши крісло голови силою, він знав на що йшов – що садівники не хочуть бачити його своїм керівником, що по цій причині не будуть платити йому членські внески, мало того,він тепер ще й намовляє деяких садівників і не садівників погрожувати членам ревізійної комісії ! За той час, що Веселов незаконно керує масивом, садівники здали в касу більше 15 000 грн, але він замість того, щоб заплатити за світло, заплатив собі коханому зарплату, яку сам собі і збільшив до 5000 грн. В правління вже понаобирали невідомо кого, те правління голосує всі незаконні рішення Веселова, дружина в ролі секретаря правління малює потрібні протоколи, коротше : що хочу, то й витворяю! Все робиться під великим секретом, про свої незаконні рішення нікого не повідомляють, протоколів засідання правління нікому не показують! Бувшого голову Солтана звільнили заднім числом(з 09,08,17р), хоча він працював до 14 серпня, людина тепер мусить звертатися до суду для захисту своїх прав.

член ревкомісії
5 років тому

За серпень раптово збільшився рахунок за електроенергію – 98 000! В червні, липні платили приблизно 60,70 тисяч, хоча води використали в серпні менше, чим в попередніх місяцях. Ще один дивний наслідок керування Веселових!

садовод
5 років тому

Мені в 2017р. Правління надало дачну ділянку. Правління було обрано на зборах які Веселов оскаржив в суді, і суд скасував ці збори. Виходить, що дачної ділянки у мене немає, завдячуючи Веселову. Це стосується кожного кому було надано дачну ділянку в 2017р. Веселов, ти винен мені за мою працю на чужій дачній ділянці.

Сирий
5 років тому

Гнати того клоуна з чоботом ще 100 гривень людям ходив придлагав лудше найти господаря нармального

Cергій
5 років тому

Сьогодні прийшов в садівництво з заявою, так бухгалтерша мою заяву не прийняла, сказала, що Веселов їй заборонив приймати будь-які заяви.
Тепер садівництво – то його особиста власність а він – цар Веселов!
Якби так десь на якомусь підприємстві, то гнали б того начальника поганою мітлою.

editor
5 років тому
Відповісти  Cергій

і цього “царя” з його незаконними діями чомусь дуже підтримує міський голова.

людмила зіменко.
5 років тому
Відповісти  editor

А згідно закону про звернення громадян жодна організація не має права не прийняти заяву від громадянина, більше того: якщо питання не в іхній компетенцїї, то заяву пересилають до потрібної інстанції і повідомляють про це зявнику.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  людмила зіменко.

Абсолютно точно. Це пряме і тяжке порушення Закону. Передбачене покараня.

Волинянка
4 років тому
Відповісти  editor

А підтримує тому . що ” на носі” вибори А голосів обмаль Ось і шукає наш мер пенсіонерів. які проголосують за нього ( автобус то безкоштовний курсує) А ” організаційну роботу” якраз і проводять сім”я ” весельчаків” та Кондрат

член ревкомісії
5 років тому

Шановні садоводи! Зараз Веселов і його гоп-компанія скрізь розміщують листівки в яких повідомляють вам інформацію про те, що колишнє керівництво переховується – це брехня, бо голова масиву Солтан, якого Веселов + компанія вирішили незаконно звільнити, кожен день виходить на роботу!!!! До роботи його не допускають, але він працює на масиві, перевіряє лічильники.
Також брешуть, що всі гроші витрачені не за призначенням. Ревізійна комісія перевіряє документацію, щоб з’ясувати, чи правду вам повідомляє так зване правління. Лещук В.Г.,Лещук В.Р., Ушарук В.М. та Веселова Н.А. вважають себе правлінням, саме вони обрали Веселова І. В. головою товариства і призначили для Веселова оплату, з ваших грошей, 5000 гр.
Солтан вимагає від них щоб вони ходили разом з ним на перевірку лічильників, але вони не бажають виконувати свої обов’язки. Для них простіше і легше звинуватити когось у тому, що сталося в товаристві, тільки не себе.
Правдою є те, що Веселов звернувся до суду і просив, щоб суд скасував рішення зборів, на яких Солтана було обрано головою, а не Веселова. Прохання Веселова суд задовільнив, але після того правління мало негайно скликати позачергові збори садівників, щоб переобрати голову товариства. Щоб не порушувати нормальної роботи на масиві і щоб всі рахунки сплачувалися так як завжди. Правління, яке було обране 15. 03. 2015 р. в кількості десяти членів, прийняло рішення щоб до зборів садівників виконуючим обов’язки голови товариства залишився Солтан.
Веселових це не влаштувало – і через вісім днів вони збирають правління з семи членів, інших членів правління на ці збори не запрошують. На цих зборах правління приймає рішення, що суперечить рішенню правління, де було десять членів правління.
Можемо подякувати за те, що зараз відбувається, на масиві і в товаристві, Лещукам, Ушаруку, Терефельському, Веселовій та Твардовському, саме вони вирішили за всіх членів товариства, що Веселов став головою товариства. Борг по сплаті за світло виник тому, що правління не бажало працювати належним чином. Веселови весь час перешкоджали бухгалтерам працювати в офісі, зчиняли постійні сварки, провокації, але заборгованості не виникало, за світло платили кожен місяць. І все було б добре і надалі, але Веселов почав ламати замки в офісі, аби добратися до документації. Ці факти зафіксовані поліцією. Працювати в офісі стало неможливо.

член ревкомісії
5 років тому

Зараз Веселови збираються оскаржувати в суді Статут садівництва, їм потрібен статут такий, щоб не обмежував їх незаконної діяльності! Спитати згоду в усіх садівників, чи вони згідні поміняти статут, вони, як завжди, не вважають за потрібне!

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  член ревкомісії

Хто адвокатом у них?