Уся нововолинська громадськість тепер чекає, коли депутат міськради Гура вхопить за барки міського голову Сапожнікова.

Ну, або секретаря ради Сторонського.

Чи хоч керуючу справами, на крайняк. 🙂

 

Перше відео телеканал “Сфера” з Луцька відзняв на нововолинській шахті №9 рівно 10 днів тому.

Тоді  на зустрічі працівників із керівником ДП “Волиньвугілля” Андрієм Пилипюком заправляв профватажок Василь Гура з НПГУ.

Є там іще профспілковий осередок теркому вугільників на чолі з Євгеном Приступою, але Приступи та членів профкому чомусь давно вже не чути. У яких кущах засідають – невідомо.

Гура традиційно хамив, вдавав із себе борця за інтереси робітників, хоча насправді – про це кажуть самі ж гірники – обслуговує вже звільненого директора шахти В.Юрківа.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=V3igeKrMqiQ[/youtube]

 

“В борьбе за это” нахабний Гура не лише матюкав, а й привселюдно хапав за барки Михайла Борсука, три дні перед тим призначеного керувати копальнею. Хто забув – стрибав Гура й до Василя Рудця.

Це в нього явно хронічне…

Уся нововолинська громадськість тепер чекає, коли депутат міськради Гура вхопить за барки нововолинського міського голову Сапожнікова. Ну, або секретаря ради Сторонського. Чи хоч керуючу справами, на крайняк. 🙂

Борсук уже наступного дня після призначення потрапив у лікарню. Шахтою з тиждень покерував головний інженер Анатолій Головко.

І от новий наказ в.о.гендиректора ДП “Волиньвугілля” Пилипюка: призначити керівником відокремленого підрозділу “Шахта №9” Павла Танчева.

 

Танчев ставить Гуру на місце

 

Порівняйте настрій шахтарів на цих відео. Якщо на першому Гура для них – гуру, то на другому людям уже розвиднюється. Гірник Ярослав Рябович навіть запитує, на кого працюють Гура з головою НПГУ Волинцем – на Ахметова?..

А й справді, чи не у ділків Ріната вони на побігеньках?

Коротше, дивіться другу серію:

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JJ2DlGSVDHw[/youtube]

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: