Відповідь Сапожнікова не відповідає дійсності

3 919

РАДАР одержав дві відповіді з виконкому Нововолинської міськради на свої критичні публікації щодо зупинки “Вулиця Коцюбинського”.

Нагадаємо: водії маршруток там зупинятися не хочуть, тому дорослі і діти (діти! у темряві!!) мусять виходити раніше й іти дуже жвавою трасою кількасот метрів.  Особливо брутально поводиться водій (він же перевізник) Олександр Глеба.

А начальник транспортного відділу виконкому Юрій Коцура, певно,  сидить у кабінеті суто для меблів. Бо заявляє пасажирам: “Водій вам нахамив? То подавайте на нього в суд”.

І контролювати рух маршруток-“двійок” запанілий пан Коцура не бажає. Хоча після 20.00 їх нерідко доводиться чекати у Шахтарському мікрорайоні цілу годину (!!!).

Ми надіслали три критичні публікації міському голові.

Ось як він відреагував:

 

Тепер цитата з нашої публікації:

– 28 листопада я їхала з роботи додому. Сіла в автобус маршруту №2 (номер АС 08 01 ВА).

Доїхавши до зупинки «ШАХТА №4», водій заявив, що на наступній зупинці (НА ВИМОГУ) він зупинятись не буде.

На  запитання: «ЧОМУ ВИ НЕ БУДЕТЕ ЗУПИНЯТИСЯ? МЕНІ ТРЕБА ВИХОДИТИ!» – почав кричати, що йому не хочеться там ставати, бо нема заїзду і ще чогось там нема.

Я йому відповіла, що там є зупинка і він мусить зупинитися, бо виходять люди. Він  кричав, що нікому нічого він не мусить і йому взагалі немає різниці, чи є там та зупинка, чи нема.

І, додавши ще більше газу, він довіз людей аж до зупинки  «М’ЯСОКОМБІНАТ».

Я спитала, хто хазяїн маршруту. Він крикнув: “Ну, я хазяїн, і що з того? Мені ніхто не указ”.

 

Зупинка “Вулиця Коцюбинського”. Тут перевізнику Глебі ніхто не указ!

 

Що тут не відповідає дійсності, панове Коцуро і Глебо?..

Зверніть, читачі, увагу на дату – 28 листопада.

Якщо вірити Сапожнікову з Коцурою, то 25 листопада у виконкомі на нараді з перевізниками “гостро стояло питання чемного відношення до пасажирів під час перевезень”.

А вже 28-го Глеба – за результатами наради! – звично пасажирці нахамив і не зупинився у встановленому місці.

 

 

РАДАР готує сюрприз для Глеби, Коцури і для нашого дорогого  Леоніда Ілліча  тьху ти… Віктора Борисовича. Ми просимо пасажирів фіксувати всі випадки, коли водії не висаджують їх на зупинці “Вулиця Коцюбинського”. Бажано щось відзняти на мобілку. 🙂

А тоді РАДАР продемонструє чиновникам це кіно.

Ну, й сам щось відзніме, ясна річ.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
5 років тому

Особливо, мене розвеселили слова зі офіційного листа від міського голови Віктора Борисовича Сапожнікова: “…частково не відповідає дійсності”. Тобто, підняте “Радаром” питання знаходиться поза межами реального часу і простору. Десь там, у Всесвіті, майже у віртуальному світі, за 100 світлових років від планети “Феодало-комуно-НОВІК” і шукайте відповідь про “карман” – іще один перл бюрократичної творчості “гомо-совєтікуса”, діючого, поки-що, на віртуальних засадах мера Нововолинська. Який не вливає ні на що у нашому забутому центральними – виконавчою і законодавчою, та обласною владами, рабському й сліпоглухонімомунімому містечку. Яке є наркоманським, злодійським, контрабандистським, корупційним і огранізованої та скланово-сімейственної злочинності кублом на Волині.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

А от пані Наталя коментує:
– Якби Сапожніков, Сторонський та всі інші керівники їздили міським транспортом, то було би все по-інакшому!!! А на простий народ та чужих дітей ім начхати!!!

василь мартинюк
5 років тому

З огляду на формальну відписку знову ті ж граблі (уважно)!!! порівняйте підпис Сапожнікова і Сторонського. де фігурує підпис останнього. Такі витівки закономірні?

Говорячи мовою окупанта “…лёгкая степень придурковатости делает его неуязвимым….” Тепер в моді цей бренд.