Престижне третє місце на всеукраїнському конкурсі з літератури посіли учні Нововолинської  спеціалізованої школи-колегіуму Настя Рязанова, Андрій Лісовий та Степан Герасимчук

Привезли додому дипломи від Малої Академії наук!

Підготувала обдарованих підлітків і надихала на перемогу вчителька Галина Леонідівна Лизун, яка в їхньому лінгвістичному класі викладає іспанську мову.

 

 

Андрій Лісовий:

Упродовж цих трьох днів ми завели багато нових знайомств і набралися досвіду у спілкуванні з однолітками.

Загалом ця подорож показала мені, що завжди потрібно виходити з власної зони комфорту, щоб досягти своєї мети та реалізувати себе у майбутньому.

 

Степан Герасимчук:

Для мене це був перший конкурс всеукраїнського масштабу . Цікаво було познайомитися з представниками різних куточків України. Сподобалась організація конкурсу.

Я випробував свої знання іспанської мови. Дякую всім організаторам за надану можливість.

 

А Галина Леонідівна розповіла РАДАРУ:

– Конкурс під егідою Малої академії наук відбувся у два етапи.

Перший – заочний – ми успішно пройшли у травні. Настя, Степан та Андрій зробили літературний переклад уривку з іспанського твору.

А на другий етап троє юних нововолинців поїхали до столиці представляти Волинь.

Змагалися 6 команд: із Києва, Черкащини, Донеччини, Дніпропетровщини та Харківщини. Перемогли черкащани, друге місце у харків’ян, а третє – в нас!

 

 

Наша маленька команда з трьох десятикласників називалась “Надія”.

В очному турі Настя писала есе про мистецтво, Андрій складав вірш на задану тему – про осінь, а Степан перекладав текст про традиційний іспанський напій мате. Також наша “Надія” осучаснила байку Езопа про батька й дітей.

Розмістили нас у Пущі-Водиці.

 

 

Для школярів організували  надзвичайно цікавий тренінг, який допоміг їм познайомитись і потоваришувати.

Усі вони спочатку дуже хвилювались, а після тренінгу комплекси як рукою зняло! 🙂

 

 

– Звісно, ми побували й у центрі столиці. Привезли додому море приємних вражень, – каже вчителька.

 

Новік рулить! 🙂

 

 

Настя Рязанова:

 Мені дуже сподобався цей літературний марафон, адже я познакомилася з  новими та цікавими людьми, набралась унікального досвіду, показала свої навички.  Дякую МАН за хороші умови проживання,  цікавий тренінг та захоплюючу екскурсію!

 

РАДАР вітає здібних  школярів із успішним виступом. А Галину Леонідівну Лизун і всіх інших нововолинських освітян – із Днем учителя. Здоров’я вам, щастя, щоденного задоволення від роботи!

 

Фото – команди “Надія”

Прочитав сам? Поділись з іншими: