Підсніжники! Ціла галявина. Нововолинськ

17 2018

Поки по всіх закутках Нововолинська бігають із камерами  любителі позитиву, щоб надіслати його РАДАРУ, наша читачка Ксюша Мері зробила промовисте фото.

З сентиментальною назвою “Нововолинські підсніжники”.

Це у дворі між вулицями Небесної сотні та Олени Пчілки – майже у центрі міста. 

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
9 Коментарі теми
8 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
Читач радару

Це напевне сусіди з інших вулиць насмітили, а може з іншого міста

Ірина Грищук

Цей “божественний” краєвид відкривається з вікон новобудови. Ви б хотіли бачити таке зі своїх вікон? Я ні. Мені досить уже того, що мушу споглядати цю красу виносячи сміття. На один великий смітник перетворилась уся прилегла територія.

Фея

Від такого “сусідства”навіть у сарайчика дах “поповз” і весь поріс мохом і жабуринням)) – це бідаааа!…😃

Лена

Живу і я на тих краєвидах!!! Скільки писала скільки скаржилася всім всеодно !!!!! А краєвид з вікна супер

Артур

Дорогі мешканці елітної новобудови. Не полінуйтеся пройти декілька кілометрів до ВУКГ. До директора ВУКГ із цим фото. І все, сміття не стане.

гість

Фейсбук-сторінка Нововолинського ВУКГ. Звертайтеся:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100028725230213

Вікторія

Ооо! Це сторінка для мєждусобойчика, бо ні коментарів, ні відміток “подобається- не подобається” там бороньбоже поставити, усе “позамикано”, щоб і міль не протиснулась. Можна тільки “поділитись”. О, простигосподи, чим? Чим поділитись з тієї сторінки? Дурнуватими жартами і смайликами з хихоньками? А зрештою, люди так прекрасно впорядкували місто, що роботи просто не лишилось, тому їм весело і вони жартують… Я хотіла їм трохи котиків у стрічку кинути…правда мертвого, який, ось уже побив рекорди вилежування на вулиці у неприглядно-мертвому стані. А лежать ці останки бідолашної тварини, увага! з початку жовтня 2018-го року. Я вже писала про ці останки, навіть просила веселого двірника… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

В.Б. 1001 раз бував у Європі та інших країнах світу, у т.ч. й у США за кошти, як вбачається, територіальної громади. Окрім того, й у Польщі має близьких родичів. :))) Там, десь біля Варшави, нібито, у Отвоцькій гміні. Гостює там деколи… :)))

Андрій

В мене є питання – це працівники ВУКГ, мер, заступники мера чи можливо депутати там насмітили??
Хай мешканці візьмуть і поприбирають за собою!
В нас завжди буде сміття доки не зрозуміємо –
Чисто там де не смітять!!

Фея

А я от не смічу ніде, але мені “допомагають” алконавти під моїм гаражем – одного разу так понапивалися, що у висченьку травичку під стіною заховали недопиту пляшку горілки і там забули!!! А про рідний мотлох, розкиданий довкола, де око бачить я взагалі мовчу. Не викидаю сміття із вікна маршрутки чи машини, коли їду дорогою, але сміття на узбіччі тішить око, правда ненадовго, бо скоро виросте трава і те сміття поховає від очей аж до самого глибокої осені, а потім знову заховається у зимові сніги. Сміття воно таке – маскується, ховається і вилазить з-під снігу як підсніжники чи крокуси😃

Фея

А ще різний непотріб і мотлох викидають мешканці крайніх вулиць і дачники на величезне стихійне сміттєзвалище -не раз сама бачила, як возами і велосипедами везуть і кидають мотлох просто на стежку, а мені доводиться іти по тій стежці на свою дачу і дивитися під ноги, щоб ноги не зламати і не порізатися битим склом, а про сморід я взагалі мовчу

Вікторія

Це звичайні еуропейські будні.
А от після еуропейських свят усе набагато колоритніше- потрібно у чотири ока добряче приглядатись, щоб на стежках не вступити у чималенькі купи людського лайна…за собаче мовчу, бо воно навкруги давно і вже навіть не дивують нікого. У пісочницях маленькі діти, плутаючи невеличкі засохлі кавалочки зі смаколиками, пробують на зуб, коли мамочки по телефону розмовляють і забувають про реалії еуропейського Нововолинська.

ВУКГ
ВУКГ
ВУКГ

Недоліки усунені. Потрібно задуматись, можливо прибирання обрізаного гілля, справа рук того, хто його обрізав…

Вікторія

Я навмисно вчора ходила до будинку №4 по вул. Миру- мертва тварина так і лежить! Вже пів року лежить! Зараз буде спекотно і трупний сморід буде на всю вулицю, а мухи, хробаки… Недоліки не усунені!

РАДАР

Артеме Анатолійовичу, та дайте врешті-решт указівку своїм працівникам, хай приберуть оте котяче тільце, якщо ніхто за півроку не спромігся…
І смітники у дворі під елітною новобудовою обгородіть. А може, й додайте смітників у іншому кінці двору?