Вони вже тут! Майдан захопили козли

6 1510

Знаменитих кіз, які знають правила дорожнього руху, зчитують оголошення з афішних тумб, інспектують копитами автівки, помітили сьогодні в самому центрі Нововолинська!

На Майдані Незалежності.

Ні, вони не покладали квітів до пам’ятника Кобзареві.

Ні, вони прийшли не по субсидію.

Ні, їх не зацікавив дорогий ремонт у Палаці культури.

 

 

Вони… еммммм…. ну, самі бачите, чим вони займались.

 

 

Квіточок дуже шкода, але!

Ці козли не заважають нам жити. Вони вносять у наші суворі будні екзотику й здоровий регіт. Нам заважають зовсім інші козли.

РАДАР із нетерпінням чекає, коли некероване стадо добереться до міськради. Свій до свого по своє!

Палкий привіт громадянину  Орєхову. Цей чиновник  гнобив стареньких квітникарок, які продають біля “Вопаку” власноруч вирощену красу. Кричав: “Вам пенсії буде замало на штраф!!!”

Наші вітання раднику міського голови Рожелюку, який усе ще очолює адміністративну комісію. Правила благоустрою для кіз не писані, вони писані для козлів?..

Панове, кози – символ стабільності нашого чарівного містечка. У країні змінюються губернатори, президенти, уряди, парламенти, закони, покоління. Змінюється навіть клімат!

І тільки кози у центрі Нововолинська та мер у кріслі незмінні й вічні, навіть не сподівайтесь. 🙂

 

Фото – Анатолій Бідзюра

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Бе-бе-бе
2 років тому

А якщо у школi, вчителька математики, однокласниця Брежнева, ставить дiтям оцiнки 01, не розумiе що ii ставлення до дiтей у теперешньому свiтi називаеться БУЛIНГ, вона теж козлиха?

25.
2 років тому

Йдуть на мера “подаватись”… Це часом не” 777″? З попереднього сюжету.

Шахтар
2 років тому

Шкоду козли з міськради приносять незрівнянно більшу

Аня
2 років тому

невже не знайшлося мужика щоб словесно відповісти ***** орєхову? сміливий до старших жінок кричати, ти до мужика покричи, зразу в травмпункт побіжиш

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Аня

Тих реальних природних кіз і козлів ( не з міськради) , таки шкода, бо на асфальті у місті їм не комфортно – не природне це для них середовище. Їм за містом галявинки і травичка потрібні, та і небезпечно для тварин поміж автомобілями на дорогах маневрувати. Чому господаря чи господиню не притягнуть до відповідальності за неналежне утримання чи жорстоке поводження із тваринами? Вже у якомусь місті був такий випадок з козами і журналісти казали про це,так що Нововолинськ не перший і не особливий у цьому плані

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Додам: Вони – стадо (казли і казлиці), не цікавилися вартістю капітального ремонту міського стадіону, ямкового ремонту шляхів, витратами із міського бюджету на всілякі сумнівні проєкти і святкування чогось там.
Закордонними відрядженнями місцевих чиновників, станом свободи слова у “НМ” та КТ ТТІ (постало на руїнах “ЛЖ”), забезпеченням функціонування конституційних норм, у форматі прав і свобод громадян – членів територіальної громади.
Не переймалися й постійними відписками громадянам від місцевих посадовців НВ МР та відкритими кримінальними справами на найвищих керівників міста за цинічне й нахабне невиконання постанов і рішень різних судів.
Не хотіли відати про бездіяльність і перевищенням владних повноважень найвищими посадовими особами, що виконують в місті функції Української Держави.
Не перевіряли міських бюрократів й щодо вірності Присязі народу України і місцевій общині, із рук членів якої вони солодко п’ють і смачно їдять. Та іще 1000 діянь, які накопичилися за 23 роки перебування, і котрі зависли в етері , і з якими казли не бажали мати ніяких стосунків через власні страх та традиційну байдужість. Нічого не робили казли. Бо невимовно переполохані. А даремно.