Водоканал купив “Рено”… і подарував виконкому!

48 5497

Наш автодетектив обірвався вчора на найцікавішому місці. 

Надолужуємо.

Отже, нововолинський міський голова В.Сапожніков через посередника продав своє приватне старе авто комунальному підприємству “Нововолинськтеплокомуненерго”. Машина, запевнили РАДАР обізнані люди, в доброму стані, начальство задоволене.

На радощах воно вирішило передати виконкому Нововолинської міської ради свою службову автівку.  

Це легковик “SKODA SUPERB” 2006 року випуску, сірого кольору, реєстраційний номер АС 1209 ВМ, балансова залишкова вартість  13530,20 грн.

 

 

Листа з уклінним проханням узяти безоплатно на баланс виконкому цей типу непотріб адміністрація КП “Нововолинськтеплокомуненерго” підписала 7 листопада.

А наступного дня  – ну треба ж, який збіг! – із подібним клопотанням звернувся до виконкому й директор КП “Нововолинськводоканал” Володимир Озімчук.

Але він вирішив віддати мерії не сіренького лаха з пробігом 300 тис. км, як ото Анатолій Гаврилюк, а легковик “RENAULT TRAFIC” 2011 року випуску, чорного кольору, реєстраційний номер АС 2544 СІ, балансова залишкова вартість 355 124,99 грн.

Цей пристойний “Рено” на 7 місць “Водоканал” придбав у квітні 2019 року. Придбав у ТзОВ “МБІ-АВТО”, яке на той час знаходилось у Луцьку.

8 квітня уклали угоду, вдарили по руках… а вже 8 листопада красунчик “Рено” виявився на підприємстві зайвим. Настільки зайвим, що його запропонували виконкому – на дурняк!

 

 

Володимир Володимирович Озімчук на лоха й на альтруїста аж ніяк не схожий, але факт залишається фактом: 

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  Нововолинської  міської  ради

Р І Ш Е Н Н Я від 13 листопада 2019 року №353

Про безоплатну  передачу основних засобів

Відповідно до статей 29 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно… листа КП «Нововолинськтеплокомуненерго» від 07.11.2019 №525/2-01, листа підприємства «Нововолинськводоканал» від 08.11.2019 №803… виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

Дати згоду на безоплатну передачу з балансу:

Підприємства «Нововолинськводоканал» на баланс виконавчого комітету Нововолинської міської ради легкового автомобіля RENAULT TRAFIC, 2011 року випуску, чорного кольору, номер шасі VF1JLBHB6DY366567, об’єм двигуна 1995 см3, реєстраційний номер АС 2544 СІ, інвентарний номер 25450, балансова залишкова вартість 355 124,99 грн;

Комунального підприємства «Нововолинськтеплокомуненерго» на баланс виконавчого комітету Нововолинської міської ради легкового автомобіля  SKODA SUPERB, 2006 року випуску, сірого кольору, номер шасі  TMBDL23U36B047474, об’єм двигуна 1781 см3, реєстраційний номер АС 1209 ВМ, інвентарний номер 833, балансова залишкова  вартість  13 530,20 грн.

Підприємству «Нововолинськводоканал» (Озімчук В.В.) передачу легкового автомобіля згідно п.п.1.2 рішення, комунальному підприємству «Нововолинськтеплокомуненерго» (Гаврилюк А.М.) передачу основного засобу згідно п.п.1.3 рішення, а відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення  виконавчого комітету (Ящук Л.Я) прийом основних засобів згідно п.п.1.2 та п.п.1.3 рішення  провести відповідно до чинного законодавства.

 

 

Начальнику підприємства «Нововолинськводоканал» Озімчуку Володимиру Володимировичу,  директору КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Гаврилюку Анатолію Миколайовичу забезпечити проведення перереєстрації автомобіля… на виконавчий комітет Нововолинської міської ради в територіальному сервісному центрі МВС №0744.

Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Сторонського А.М. та радника міського голови Рожелюка В.Д.

Міський голова                                                               В.Б. Сапожніков

 

І це ще не всі сенсації з бюджетного автодрому Нововолинська!

Далі буде

Фото ілюстративні

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
48 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
2 років тому

Із поваги до своїх читачів не розжовую тут, що до чого, не згадую про тарифи, якість послуг і все оце.
Але як ви гадаєте, хто їздитиме на цих машинках?

Олег
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Хто буде їздити я вам розкажу. На рено будуть напевне підвозити прибиральниць і інших дрібних службовців на роботу з дому. А на шкоді напевне стареньких і немічних людей яким тяжко добиратись на прийом до чиновників. А водіями на них Рожелюк і Сторонський.

Потап
2 років тому
Відповісти  Олег

І сміх, і гріх!!!)))
Люблю Радар! Такого як тут – нігде більше не прочитаєш)
Бережіть себе!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Потап

І я теж від нього в захваті. Я вже пропонував колись, встановити “КНС” народну зарплату. Ну, хіба ми збідніли б, якби фіксовано перераховували, щомісяця, на якийсь рахунок по якихось задрипаних 10 грн? Напишіть, що думаєте?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я давно просила Наталію Семенівну повідомити номер рахунку/картки для перерахунку коштів. Слідкую за Радаром і чекаю на подальшу інформацію. Я за!

Щось не так
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Пі, пі, пі, пі… Хто буде їздити? Куди?… У них робоче місце є! Коли не знайдеш в ті “гадюшники” – ніколи нікого немає на робочому місці…
Волею долі багато років прожив “там”… На мерію 300 тисячного міста-один автомобіль,який привезе мера і майже цілий день стоїть-мер працює в кабінеті!…
Мене дивують тільки дві речі… Де правоохоронці і що сталось з людьми?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Щось не так

Тут щось не так – а як ви можете туди зайти?? Там же усе позамикано і вище першого поверху ні-ні, бо усі вхідні двері на усі поверхи на замках, та ще й оголошення вивішено, що це з метою безпеки

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Як туди зайти, кажете, Людмило? Простій і несміливій людині, що ніколи не мала справи із скомунізованими бюрократами місцевого самоврядуваня в Нововолинську – можливо, й ніяк. Як на мене, згідно Конституції України – ст. 143, Розділу ХІ “Місцеве самоврядування”, вони грубо порушили мої конституційні права…
Окрім того, на мою думку, найвищі посадові особи Нововолинської міськради не мали права відгороджуватися замкненими дверима від членів територіальної громади тому, що це є обмеженням законних прав виборців міста, про що говорить стаття 21 Розділу 1, “Закону України про місцеве самоврядування”, цитую: “Обмеження прав територіальних громад на місцеве самоврядування, згідно з Конституцією та законами України, може бути застосоване лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану”.
Ані першого обмеження, ні другого в Державі не оголошували, а порушення нормативних актів України – наяву. То чому ж я, не можу вільно зайти на ІІ поверх міської ради, як це було раніше?? Ніхто не вчиняв терактів і не посягав на чиєсь дорогоцінне життя. А це все тому, що очільник міськради, міста і виконкому В.Сапожніков, переляканий й боїться своїх виборців, прикриваючись, як вбачається, якимись сумнівного змісту внутрішніми документами СБУ чи іще якихось відомств. Хтось наважиться подати позов до суду?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну як сказати… Палили шину, правда не тут, приходили сюди на протест під час Майдану. Тим самим дууууже потурбували високих чиновників. А раптом ще щось станеться дууууже несподівано? Того і позамикались, порушуючи Конституційні права своїх же виборців. Ви праві, пане Анатоль

Щось не так
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Дякую за увагу, але окрім міськради є куди заходити… Попробуйте “зловити” , наприклад, Гаврилюка. Можливо це тільки мені випадає щастя зустріти наших керівників де завгодно, але не на робочому місці… Хтось може купляти в робочий час валюту, хтось коньяк, хтось нові чобітки. Одного разу попав на шампанське з “рошеном” і чиновником з області… А замочки в міськраді встановили не так давно з ціллю безпеки і це правильно, бо можна і вдавитись від несподіванки.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Щось не так

Вдавитись чим і коли? У чиновників є робочий час і є обід. На заводі СТО /”Оснастка” ми їли і пили лише у обідню пору, а у робочий час навіть чай чи каву не пили. Очевидно, що чиновники міськради живуть за власним розпорядком, як я вас зрозуміла

Щось не так
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Ну, якщо 9-30…шампанське…то це не “обід”. А подавитись можна чим завгодно… Ну і “завод” не дуже ідеалізуйте… попивали і там… Хтось за обідню перерву і дітей встиг зробити… Але це в обідню перерву…

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Щось не так

Ну якщо ви бачили, як “дїтей робили”), чи звідки у вас така інформація? ) Але я вам розповіла про порядок на моєму робочому місці і ідеалізація тут ні до чого

Щось не так
2 років тому
Відповісти  РАДАР

А ще в місті, яким так вправно керує найкращий мер викрили нелегальні заправки…

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Щось не так

Нелегальна заправка на територіі колишньої 6-ї шахти працювала давно і працює далі – я сама бачила, коли їхала автобусом у місто. Але тут стаття про те, що Водоканал купив “Рено”… і подарував виконкому

Вадим
2 років тому

Цікаво, чи приїде бригада(в спец одязі) хоча б на один об’єкт усувати несправність на даному авто 🙂 Чи він типу “Непрактичний,замалий”.

Артем
2 років тому

Викуплю Шкоду за подвійну, ладно потрійну балансову вартість – 1500$.

Гість 01
2 років тому

Кредитів набрали на ремонт водопроводу, тариф будуть людям піднімати!!! А вони автомобілів понакупляли сво…чі…

Людмила Зіменко,
2 років тому
Відповісти  Гість 01

Гість 01, продовжу фразу – і подарували той автомобіль!…☝

Саша
2 років тому
Відповісти  Гість 01

Взяли кредит щоби купити виконкому буса.
А мешканцям через збільшені тарифи його виплачувати.

Допитливий
2 років тому

Навіщо виконкому така велика машина? Групою за кордон їздити?

Www
2 років тому
Відповісти  Допитливий

Велика машина їм для того, бо *упи жирні в легкову вже не влазять.

Схема
2 років тому
Відповісти  Допитливий

Подарунки на Новий Рік замовляли?)

Йолка
2 років тому
Відповісти  Схема

Хе-хе. Мер – Дід Мороз. А біля нього на задніх лапках керуюча справами – Снігуронька.

Кет
2 років тому
Відповісти  Допитливий

Сапожніков любитель вбивати тварин, заради забави .Може, придбав на полювання.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Кет

Правильна здогадка. Було авто його – таким і залишилось. Тільки місце дислокації змінило. Чи, може й ні?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Кет

В такому разі йому потрібно боятися по смерті суду Господнього, бо суд Господній то не суд людський. Бідні тварини. Нехай їх Бог оберігає, бо шкода, що загинуть нізащо

Єгор
2 років тому

На заміну світлофора грошей нема, а купити автомобіль для катання своїх чиновницьких дармоїдальних *рак, то будь ласка. Нам розказують, що Нововолинськтеплокомуненерго ледве кінці з кінцями зводить, а тут раптом оновлення автопарку. Не забудьте на місцевих вчергове обрати вусатого пенсіонера.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Я тут був, підняв тему про обслуговування каналізіаційної мережі Олійно-жирового комбінату слюсарями “НВ Водоканалу”, безкоштовно, як вбачається. І проілюстрував це фотографіями. І написав інформаційний запит на ім’я директора В.В. Озімчука. І, уявіть собі, отримав відповідь. Смішну. Потім отримав відповідь на свій запит від заступника мера О.Громика, (В.Сапожніков, вочевидь, підписувати її побоявся) щодо станцій мобільного зв’зку на високих комунальних спорудах Нововолинська – димарях, водонапірних вежах тощо. За що міська рада “вторгувала”, як написано, майже мільйон гривень. Але, так як члени нововолинської громади не зацікавились цими темами, то я припинив подальші свої потуги по встановленню справедливості і порядку в нашому місті. Ну, чому все я, та я? І “КНС”?? Вочевидь, ОЖК розпочав виплату боргів за використані послуги + 1 млн. за високі споруди, і НВ МР розкрутила карусель зі вживаними автами. :)))

Володимир
2 років тому

Чого вас жаба душить – це що найбільша проблема міста ? Дали ж безкоштовно -що не так , машина для роботи міськвиконкома самий раз

Віктор Баригович
2 років тому
Відповісти  Володимир

Правильно кажете, товаришу! Це для виїзних засідань членів виконкому та особливо наближених депутатів. Самий раз!
Засідаємо в Рено і їдемо повз Три бобри куди собі хочемо. Хоч до сябрів у Білорусь, хоч у Литву, хоч у Німеччину.
А надмірні тарифи на воду – то таке. Зате нам дали безкоштовно!!!

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Віктор Баригович

Тарифи на воду – не таке! Тарифи на воду міськвиконком затверджує, а міськвиконкому водоканал подаруаав “Рено”… То чи не затвердить часом міськвиконком нові тарифи на іржаву воду ще раз, на знак вдячності за подаровану машину? Подарована машина часом не хабар?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Готуйтесь, громадяни! У січні 2020 року на сесії виконавчого комітету Нововолинської міськради буде розглядатися питання про підняття тарифів на централізоване водоростачання і водовідведення на 46,33%. Спочатку планувалося підняття тарифів на 95%, чи на 100%. Напевно що дуже вчасно і з певною метою водоканал подарував “Рено” чиновникам, які тарифи затверджують. І у мене запитання – мій сусід хронічний боржник. Чому я повинна платити більше ще й за нього???!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Боржники – багаті люди, які не хочуть платити за комунальні послуги. Платимо за них ми – бідняки. Це давно всім відомо. І на цей раз буде так – через нашу беззубість.

Новік
2 років тому
Відповісти  Володимир

Найбільша проблема цього міста – виборці. Отакі добренькі, як ви.

Максим
2 років тому
Відповісти  Новік

До виборів ще рік часу. Але, щоб зняти видатних аматорів крутих тачок Гаврилюка та Озимчука виборів не треба. Треба почати громадську акцію збору голосів за їхнє негайне зняття. Бо як того не зробимо, то і махінації з джипами будуть продожуваться і комуналка буде нам рости до неба

Щось не так
2 років тому
Відповісти  Новік

Ви написали “добренькі”? Чи не забагато помилок в одному слові?

Новік
2 років тому
Відповісти  Щось не так

А правильно по-вашому як? дебільненькі? 🙂 Ні, отакі добрячі й ледачі до громадської активності.

Олег
2 років тому
Відповісти  Володимир

А вас жаба не душить по збільшених тарифах платити, щоб вони мали за що купляти авто і безкоштовно віддавати.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Володимир

Яка ще жаба, шановний, анонімний (фальшивий) “Володимире”? Підлизнули, побоявшись назватись? Вас щедро нагородять за брехливий пост, і можливо, підвищать по службі во “благо” (й для вашого власного добробуту) 40 тисячного контингенту виборців міста. Будете брехати й далі. Проте, недовго. :))) Такі як ви, там – у “жовтому домі” НВ ОМС, майже всі – перелякані і зазомбовані Віктором Борисовичем. Хоча, треба сказати, що є й чесні та порядні люди.

Володимир
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Чому “анонімний , фальшивий , переляканий , зазомбований” в чому я збрехав ? Ви відповідаєте за свої слова чи так ярлики навішуєте , бо ви “чесний і порядний”

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Читайте ст. 59 “ЗУ Про запобігання корупції” – “Конфлікт інтересів”.

РАДАР
2 років тому

Народні гонорари РАДАРУ можна скидати на картку, вказану тут:
https://radar.in.ua/yakshho-vam-tsikavyj-radar-abo-zatsinyly-stattyu/

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Народ, скидаємо на вказану картку по 10 грн. кожен – на народну зарплату для КНС від свідомих нововолинців, як вдячність за сміливу і мужню ПРАВДУ про наше багатостраждальне місто. Сьогодні ж перекажу 20 грн. Цей платіж має стати постійним. Якщо хтось може – більше, не скупіться, воно вам повернеться сторицею, а то й більше – згадаєте. Правда переможе!

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Це добре, дякую, бо за технічні послуги РАДАР сплачує понад 600 грн. щомісяця.
І щось я не бачу меценатів довкола.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Реально люди повинні знати, що послуги не безплатно обходяться Радару. Трохи грошей щомісяця буду переказувати постійно. Нехай живе Радар!

Тролик
2 років тому

Тепер хоч можна нормально колективом на гулянки в Володимир їздити, щоб Новік не бачив, а то надоїло кожному на своїй добиратись а потім ще й пяним за рульом додому вертатись. А водія до машини дарують? Чи винаймати прийдеться?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Тролик

Він у них є. На підхваті.