Гендиректор ДП “Волиньвугілля” одночасно очолюватиме  шахту №10, а його заступниками будуть директори шахт №9 і “Бужанська”.

Про це домовились голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик і міністр енергетики Ігор Насалик.

Ідею суміщення посад на цьому держпідприємстві просував навесні цього року Валентин Кисельов. Вважав: керівник об’єднання шахт має бути практикуючим директором. Сам виявляв готовність очолити “Бужанську”.

На жаль, за неповних 2 місяці роботи тодішній керівник ДП цю ідею не встиг утілити. “Контора” ДП, де роками були і технічний директор, і директор із виробництва, і директор із економіки…  чинила опір і воліла зберегти усі свої теплі місця.

Гунчик сам суміщав посади, коли працював у автокорпорації Порошенка. Тому, обкатавши ідею на зустрічі з представниками ДП “Волиньвугілля” 19 вересня в Нововолинську, вклав її у вуха міністру.

Отже,  до 10-11 жовтня виконувач обов’язків керівника підприємства підготує доповідну записку, у жовтні на ДП розроблять програму, узгодять її у Нововолинській міськраді й ОДА, а тоді винесуть на розгляд колегії Міненерго.

Стратегічним завданням на 2017 рік, зі слів Гунчика, є інвестпроект по шахті №10. Він передбачає не фінансування з держбюджету, а залучення інвестиційних коштів і приватно-державне партнерство.

На базі шахти мають створити теплоенергоцентраль і переробляти вугілля на місці – на експорт…

 

Короля старанно грає почт…

 

Дві години балаканини

 

Плани в Гунчика щодо десятої майже наполеонівські

 

Усі фото з наради в Нововолинську 19 вересня – Богдан Макарчук

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: