Ворота стадіону за…асфальтували! Друг мера знову насмішив

36 3397

Ударники Коптюка поклали асфальт так недбало, що бічні ворота відкрити тепер неможливо.

А це питання безпеки людей…

Нововолинці уважно спостерігають за ремонтом стадіону та впорядкуванням території довкола. Адже це – самий центр міста, під стінами стадіону – філія центрального ринку, та ще й стихійний базарчик, неофіційний обмін валюти, інші тіньові сервіси 🙂

Щодня тут проходять тисячі людей. Що ж вони побачили?

 

 

Покращення є, але якесь воно недороблене, кривобоке. У фірмовому стилі приватного підприємства “МП “Сантехмонтаж”, яке належить Анатолію Коптюку.

Цього разу найбільше потерпіли від кривих ручок бічні ворота стадіону. Запасний вихід має бути напоготові  під час масових заходів. Раптом що (пожежа, теракт, просто паніка) – люди посунуть до воріт, на центральному виході можуть затоптати когось у тисняві.

Отже, бічні ворота – питання безпеки. Наближаються День міста, День шахтаря, святкові концерти – народу на стадіону буде море!

А ударники Коптюка поклали асфальт так недбало, що бічні ворота відкрити тепер неможливо.

 

 

Кажуть, у виконкомівських господарників нервова метушня, і тільки бізнес-другу мера фіолетово.

Він наклав, а ви розгрібайте.

 

Фотосюжет – читач РАДАРА

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

36
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
24 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Shahtar

Ще ворота зроблять під асфальт переробляють

Валік

Точно болгаркою низ воріт підшліфують і за це теж з боджета сосне Каптюк копійочку! 🙁

Пішохід

Я його маму обнимаю, руки в них з д*пи ростуть?

editor

Lyudmyla Honcharuk: Щось робиться, але без контролю воно все таке якесь недороблене – аби галочку поставити і відчитатись, куди пішли гроші громади, звичайно, не перед нами. А ми, як завжди, в с….
Дороги в Нововолинську будуються!!!???

Василь

Цікаво, ці озера на асфальті та бруківці узгоджені з міською радою?
Чи з міського бюджету Анатолію Коптюку платять сотні тисяч гривень за “что-нибудь и как-нибудь, не глядя ни на что и не вникая ни во что !”

Анатоль_ БІДЗЮРА

Аякже! У них там – у Нововолинській мерії, відпрацьоване абсолютно все. Навіть, мають особисто-приватного духівника-священика у православному храмі Святого Духа. За 23 роки “царювання” у зоні “сапогізму і рожелюківщини”, як виявилось, можна і треба обамбулити всіх!.. “Картотека” архіву брехливих відповідей на заяви і звернення громадян є повною, і на всі випадки життя. :))) Якщо стародавній та головний князь пітьми шахтарського міста – пан-Товарищ (червонясто-бордового кольору) й не наважиться, або злякається щось підписувати, на те єсьмь його заступник – пан-товарищ В. Рожелюк. А ви помітили, що А.М. Сторонський (він же перший заступник міського голови, він же й секретар міської ради, він… Читати далі »

editor

Людмила Сахатюк: І це робиться у той час як в Україні сталось море випадків загибелі людей у масових заворушках. Де безпека громадян?!!!

editor

Andriy Tkachuk: Ви ще не бачили цирк в смт Благодатне!
Нібито поклали асфальт, а реально старе покриття просто покрасили чорним га…м у вигляді смоли з камінцями.

Валік

В Нововолинську біля Укртелекому таке ж саме г… поклали!

Лондон

Топорівський проблему може решить?

editor

Olga Lytkina: А нам – мешканцям будинків наприкінці вулиці Гірничої – досі не можуть доасфальтувати 20 метрів дороги!!!
Хоча ще рік тому пп. Рожелюк і Сапожніков нам це письмово пообіцяли.

Ігор

сапожніковс, а в штатах , польщі , де ти ще їздив ділився досвідом теж так роблять ? топорівський досить грати на компі в селищі позор

Іван

Топорівський ваш **** ще той, з безпідставно завищеною самооцінкою, неосвічений і невихований!!!

анти чобіт

не топорівський кладе асфальт

Людмила Зіменко

Я, звичайно вибачаюсь, але саме я ходила до приймальні депутата Гузя з наболілим питанням про незахищеність і небезпечність центру селища Жовтневого/Благодатного і необлаштованості пішохідної зони у центрі. Саме я подавала відповідну заяву, де просила посприяти у вирішенні цієї проблеми. І там у приймальні я почула про можливість встановлення камер відеоспостереження задля безпеки у селищі. Перед тим я ходила до Топорівського і йому було байдуже – жодної реакції з його боку. І ось тепер, коли депутат Гузь виділив гроші на становлення камер, коли камери встановили, то я читаю, що Топорівський увійшов до десяти людей, які підняли Волинь, бо він встановив вуличні… Читати далі »

анти чобіт

гроші на камери були з бюджету обласного і на тренажери також,гузь ні копійки своєї не дасть

Людмила Зіменко

Інтернет видання “Буг” писало про депутата Гузя, а не про обласний бюджет

анти чобіт

гузь допоміг вибити а не свої потратив,звідки у нього стільки грошей?

Людмила Зіменко

Зрозуміло. Дякую за роз’яснення. Дуже дякую Гузю за його сприяння і зусилля, але не Топорівському, хоча це і прикро.

editor

якщо виділяє кошти на асфальтування, то ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ контролювати. І навіть якщо не виділяє – його територія.

Людмила Зіменко

Ну то певно, що контролювати зобов’язаний, але Топорівський тут у якому ракурсі поданий – мовляв, слава Топорівському, що дозволив встановити у селищі камери за виділені кошти депутата Гузя, чи таки сам Топорівський ті камери встановив, сам кошти виділяв – бо так у тому похвальному резюме було написано

Людмила Зіменко

Ви у коментарі асфальтування не згадували, тальки тепер те слово дописали((

editor

відповідала Античоботу, ви не зрозуміли, тому для вас уточнила.

анти чобіт

людмило а кого вчора біля вашого будинку душили?стояло 2 поліцейські авто та людина кричала не ламай руку,десь до пів другої ночі

Людмила Зіменко

А ви у селищі живете, анти чобіт?? Не знала, не знала….
Не тільки біля мого будинку, а і біля сусіднього, того, що кафе “Марічка”. Чи дві поліцейські машини – не бачила, бачила тільки одну, а чи кого душили – теж не знаю. Не можу вам нічого пояснити, бо не володію інформацією. Хто що кричав – теж не чула.

анти чобіт

по документам вулиця миру була 8 метрів а на ділі максимум 5 ,куди різниця пішла можна тільки догадуватись

Сергій

Ну там ворота можливо в середину відчиняються але якщо навіть і ні, то як по вашому вони мали покласти асфальт? Чи взагалі перед воротами не класти? Їх можна відрізати і переварити вище, нічого страшного. А от що вона на ньому стоїть, це вже інша справа, бардак.

З днем будів..., ПОЖАРНІКА !!!

Коптюк ? Це той пожарнік, що місцеве озеро за мільйон грн. перетворив на вигрібну яму. В шахтних відстойниках вода набагато чистіша без різних лактопозитивних кишкових паличок і риба роками не здихає, бо є проточна вода.
Більше 50 років озеро радувало місцевих городян та рибалок, поки туди не втрутився СПЕЦІАЛІСТ ПОЖАРНІК. Тепер маємо водойму, в якій гігієнічні нормативи перевищують в 14 разів.

З днем будів..., ПОЖАРНІКА !!!

Було в батька три сина. Двоє розумних, а третій пожарнік. Ну там пожарнік,по молодості з жабами цілувався і т.д. І ось надумав ПОЖАРНІК дороги будувати ….
Так вип′єм за те, щоб кожен займався своєю справою.

editor

наших рятувальників такими жартами не ображайте.

З днем будів..., ПОЖАРНІКА !!!

МЧСник i ПОЖАРНІК дві різні професіїї.

анти чобіт

чобот тв казало що в два

editor

Віктор Галкин: це шо називається “на от**бись” сделали”.
Правильно підмітили: “я наклав , а ви – розгрібайте”. Вважаю, що за таке недбальство треба штрафувати або переробляти за власний кошт (який він з нас і стягнув, *****)

Анатоль_ БІДЗЮРА

Хто, “Вікторе” , штрафувати буде? Я коли мера лацюгою, св***лотою совковою тощо, назву то відразу ж всілякі-різні “гості” починають вимагати від “РАДАРУ” зняти коментар. Правоохоронні “контори” – поліція, суди (хоча й не всі) і прокуратура відхрещуються відписками, щоби комуняку, якому давно пора на гілляку, не чіпати та не дратувати. Хоча, добре відають, що Конституція України та закони- одні для всіх! Відповіді на свою заяву про декомунізацію в Нововолинську, у В-Волинський відділ НП ГУНП, чекаю вже майже 4 місяці. Ну-ну. Дограєтеся, володимирські “козаки”.

editor

Наталія Каганюк: Не лише ворота заасфальтовані але й кошти відмиті!!
Алла Россол: Нехай переробляють заліпуху!

editor

Громадяни, а хто такий у Новіку Джокер? Чия це кликуха?