Впаде на голову чи ні?.. Комунальники грають у рулетку

9 1871

Для затравки анекдот.

Заходить похмурий покупець у магазин будматеріалів.

Продавець:

 –  Судячи з вашого обличчя, вам потрібна цегла. 🙂

Тепер по суті.

Ходити попід будинком №23, що на вулиці Винниченка в Нововолинську, – майже смертельний номер!!!

Цегла опадає, як листя.

 

 

Стривожений мешканець звернувся у ЖКП №3, а там йому безапеляційно заявили:

 – Нічого не зробимо, бо вишки не маємо.

Твою контору!..

У дворі будинку бігають діти, чалапають бабусі…

РАДАР застерігає комунальне панство: до біди навіть не крок, а порух!

 

 

Знайдіть вишку, усуньте небезпеку!

А то сидите з такими обличчями, нібито вам потрібна цегла… 🙂

 

Фотосюжет – мешканці будинку №23 по вул.Винниченка, Нововолинськ

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

9
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
6 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
editor

Пішло у виконком.
Нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову

Надсилаю критичну публікацію, прошу оперативно відреагувати.
Один такий смертельний випадок у Нововолинську вже був. На що чекають у ЖКП – на другий?..

http://radar.in.ua/vpade-na-golovu-chy-ni-komunalnyky-grayut-u-ruletku/

Адреса для відповіді: info@radar.in.ua

Ульріх

Робіть ОСББ!

Гість

Може не в тему, але. Сьогодні заходив у Альфу за хлібом. При виході побачив будівельників, які облаштовували майданчик, подарований магазином дітям. Усім процесом керувала симпатична жіночка. Я її відкликав у сторону на пару слів. При спілкуванні з нею я розпитував про всі нюанси створення ОСББ. Жінка все розповіла, поділилася досвідом. Людина вона сонячна, добра. Створення ОСББ може бути виходом з цієї страшної ситуації, коли цегла летить на башку. Головне, щоб ваші мешканці будинку були активними та ініціативними. Так сказати, брали бика за рога. А якщо моя хата скраю, то краще ОСББ не створювати, а ходити далі в жек і випрошувати… Читати далі »

Олександр

Ви б краще з сусідами для початку поспілкувались,а потім почитали законодавство…А якщо будете головою ОСББ,то будинок має бути *чікі-пікі*,бо якщо щось впаде,чи бурулька,чи цеглина,то посадять Вас. Не все так просто в нашому королівстві-начальників ЖЕКів не садили-бо це ДЕРЖАВА,а Ви…..

Фея

Голова ОСББ відповідає абсолютно за все, а коли врахувати, що будинки старі, що всі системи зношені і будинок і системи потребують вже не капітального ремонту, а реконструкції і заміни і, відповідно, величезних грошових витрат, бо ніколи раніше таких ремонтів ЖКГ не робило, то це просто Жесть!! Аж страх бере, бо я особисто цікавилась законодавством, станом конкретного будинку, надходженням і кількістю коштів. Будинки в такому стані, що при передачі їх ОСББ потрібно робити незалежну експертну оцінку і притягати ЖКГ до відповідальності, бо справді посадити можуть не того хто винний, а хто крайній.

Олександр

Так я ж про це ! Більше того мав розмову з *відповідальним* за цей напрямок в міськвиконкомі….і що ? Розуміння-0! І так, як переходимо до управляючих компаній,то і результат буде відповідний. Щоб був результат їх всіх потрібно вишвирнути в Європу,причому без грошей,і дозволити повернутись мінімум через 3роки. Можливо хтось виживе і розуму набереться…

Фея

Що вишвирнути і без грошей – то 100%. Вони там усі подохнуть, як руді миші, або потраплять до в’язниці, бо не звикли жити по закону. По безпрєдєлу жити звикли і без найменшої відповідальності, нажаль:-((((

Олександр

А ще можна на виборах ГОЛОВОЮ подумати.

Таті

В нашому будинку ( доречі) теж біля Альфи немає ОСББ. В нас просте прохання , хочемо бачити всі документи про використання коштів , які були виділені на наш будинок. Будинок зданий в експлуатацію в 1960 році. І ремонт взагалі ніколи не робився. Будинок всередині двору, його ніхто не бачить , значить можга нічого не робити . Але проблем стільки , що напевно , дешевше побудувати новий …Можете собі уявити , що нам хоче впарити мер ? Але це питання, ой яке непросте. І ми теж , не хочемо брати на себе таку відповідальність . З ініціативи наших мешканців і був… Читати далі »