Друге виконавче провадження відкрито Нововолинським державним управлінням виконання покарань  07.07.2017 р. під №14502 на виконавчий комітет Нововолинської міськради  за ігнорування постанови Володимир-Волинського міського суду. 

Суд зобов’язав надати відповідь Бідзюрі А.М. на його інформаційний запит від 20 травня 2016 р. про надання документів на використання комунального майна громади міста та бюджетних коштів за минулі роки.

Термін виконання – 10 днів.

 

 

Нагадаю: згідно з першим провадженням, що було застосоване Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області, виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова виконкому – голова міської ради, міський голова В.Б.Сапожніков) оштрафували на 5100 гривень.

Тепер нововолинський виконком оскаржує це рішення державних виконавчих органів у суді з залученням приватних адвокатів.  Схоже, що і оскаржуватиме і друге провадження.

Найвищі представники самоврядування Нововолинська, які присягали на вірність  Україні і які презентують у ньому функції держави, мали б досконало знати нормативні акти законодавчої, виконавчої та судової гілок влади, Конституцію та виконувати  без найменших заперечень.

 

А.Бідзюра, голова ГО «Україна + Польща»

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: