27 червня (у вівторок) об 11-30 у Нововолинському міському суді (вул.Гагаріна, 14) відбудеться перше засідання у цікавій справі.

Обласна виконавча служба (ДВСПВП) оштрафувала виконком Нововолинської міськради на 5100 грн. за відмову надати відомості на інформаційний запит А.Бідзюри згідно з рішенням Львівського адміністративного апеляційного суду від 2.11.2016.

Виконком на чолі з В.Сапожніковим штраф сплачувати не бажає, постанову Нововолинської міської виконавчої служби від 8.2.2017 та постанову облуправління виконавчої служби від 3.2.2017 не визнає, рішення Львівського апеляційного адмінсуду ігнорує.

 

 

 

Нагадаємо: Анатолій Бідзюра домагається оприлюднення рішень виконкому щодо розподілу комунального майна упродовж 2004-2015 рр.

Отже, на завтра суддя Ю.Лизун викликає до суду позивача – виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова В.Б. Сапожніков) та відповідача – Волинське обласне управління державної виконавчої служби примусового виконання покарань (начальник А.Є. Клехо).

 

 

 

Голова ГО “Україна+Польща” Анатолій Бідзюра запрошує депутатів обласної та міської рад, усіх небайдужих нововолинців, співробітників прокуратури, поліції, СБУ прийти на засідання суду 27 червня об 11.30.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: