Виконком не хоче сплатити штраф – і судиться з виконавчою службою

14 1101

27 червня (у вівторок) об 11-30 у Нововолинському міському суді (вул.Гагаріна, 14) відбудеться перше засідання у цікавій справі.

Обласна виконавча служба (ДВСПВП) оштрафувала виконком Нововолинської міськради на 5100 грн. за відмову надати відомості на інформаційний запит А.Бідзюри згідно з рішенням Львівського адміністративного апеляційного суду від 2.11.2016.

Виконком на чолі з В.Сапожніковим штраф сплачувати не бажає, постанову Нововолинської міської виконавчої служби від 8.2.2017 та постанову облуправління виконавчої служби від 3.2.2017 не визнає, рішення Львівського апеляційного адмінсуду ігнорує.

 

 

 

Нагадаємо: Анатолій Бідзюра домагається оприлюднення рішень виконкому щодо розподілу комунального майна упродовж 2004-2015 рр.

Отже, на завтра суддя Ю.Лизун викликає до суду позивача – виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова В.Б. Сапожніков) та відповідача – Волинське обласне управління державної виконавчої служби примусового виконання покарань (начальник А.Є. Клехо).

 

 

 

Голова ГО “Україна+Польща” Анатолій Бідзюра запрошує депутатів обласної та міської рад, усіх небайдужих нововолинців, співробітників прокуратури, поліції, СБУ прийти на засідання суду 27 червня об 11.30.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Віка
5 років тому

“А на манєжє всьо тє же…” Кожен з цих “достойників” з фото могли б у складчину заплатити ті 5100, невже за роки “сумлінної праці” не напрацювали?
“Ліцо к ліцу чєснєє нє відала…”(с)

Віра
5 років тому

Дивишся на оцих людей в кріслах,і таки думка підтверджується,що совісті в них небуло,нема і вже не буде. Гнати чим по дальше і чим поскоріше…Хоча би вже не позорились можновладці”грьобані” за тих 5100грн. Правильно Віка написала. Могли би вже і скинутись….

Ульріх
5 років тому

Стєсняюсь спрасіть, що то за … (вибачте, слова не можу підібрати) біля Сторонського? З другої сторони…

editor
5 років тому
Відповісти  Ульріх

Тивонюк Олег, стоматолог, був тоді депутатом міської ради від “Народного фронту” Яценюка, здається. Стоматолог він, кажуть, хороший. Депутат був поганий. Один із власників супермаркету “Край”, друг Сторонського.

Мама
5 років тому
Відповісти  editor

Родич він йому

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Мама

До “мами”. І ще дещо…

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  Мама

Цікаво – хто кого? Невже виконком і виконавчу службу переможе?

анти чобіт
5 років тому
Відповісти  людмила зіменко

вже один з виконавчої полетів,кажуть на чобота працював

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

По великвй кількості мінусів під коментарями зрозуміло, що у нас має місце потужний спротив свободі думки і слова. І одразу напрошується висновок щодо того, чиїх рук це справа.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  людмила зіменко

Це пані Людмило, працюють “агенти вппливу” міського владнго режиму “сапогізму і сторонщини”.

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Ці “агенти впливу” так стараються, аж занадто, ставлять мінуси там, де мінусів бути не повинно в принципі, навіть під тією інформацією, яка відома тільки мені. Бояться втратити своі суспільні, а в першу чергу матеріальні позиції. От колись же ім урветься, може якимось дивом наш народ прокинеться зі сну…

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

Це, “анти чобіт”, ви маєте на увазі обласного керівника, що погорів на хабарі чи когось із наших?

анти чобіт
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

гальчик

editor
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

Там зовсім інша історія.