3 червня в Нововолинському міському суді розглядали два адмінпротоколи на гр-на Зоткіна А. Один правоохоронці склали за дрібне хуліганство, другий  – за злісну непокору законним вимогам працівників поліції.

Мене й Віталія Грабовського викликали у суд як свідків. Ми прийшли. Нас опитали щодо дій Зоткіна у відділку поліції 5 березня, коли він цілеспрямовано зривав проведення перехресного допиту, і щодо його хуліганських дій 22 березня на вулиці Олени Пчілки.

Виглядав Зоткін жалюгідно, вибріхувався як тільки міг, по ходу зводив на свідків брудні наклепи.

І запевняв, що не ходив 22 березня на вулицю, де мешкає Грабовський, не чіплявся до Віталія, не матюкався і громадський порядок не порушував.

Однак зберігся відеозапис, зроблений того дня самим Зоткіним. Це була пряма трансляція у соцмережі фейсбук.

Власне, переглянувши те відео й дізнавшися від Грабовського деталі події, я й викликала тоді поліцію.

Нагадаю: увечері 6 березня особа, ну дуже схожа на Зоткіна, розтрощила ВСІ вікна у барачній квартирі. де мешкають Віталій, його 82-річна бабуся й неповносправна тітка. Лишитись у холоднечу, та ще й проти ночі з розбитими вікнами – самі розумієте.

Упродовж кількох тижнів перед тим Зоткін неодноразово погрожував Грабовському розправою, намагався шантажувати й обіцяв влаштувати йому незабутнє шоу.

Ясна річ, поліція трохи ворушилась, папери писала. Але ж вікна потрощили не полісменам, тому вони не надто напружувались.

І хоча справа була резонансною, а невдовзі особа, знову ж таки разюче схожа на Зоткіна, розтрощила вночі двері у супермаркеті “Край”, винного досі не покарали.

Утім, на злодієві горить шапка.

І його так і тягне на місце злочину, так і тягне…

У першій декаді березня Зоткін тричі фігурує у заявах Грабовського до поліції

Зараз ви переглянете ВІДЕО Зоткіна від 22 березня 2020 року. Короткий зміст:

Нововолинськ, вулиця Олени Пчілки. Зоткін явно вистежує Грабовського і починає прицільно знімати його на телефон, коли той вивів собаку на прогулянку. При цьому  Зоткін нецензурно лається і верзе маячню про “циганів”.

Це вони буцімто потрощили вікна в бараці, бо Віталій буцімто згвалтував якусь їхню “дівку”. Ну, і ще когось там згвалтував, ага, а Зоткін стояв зі свічкою.

Це відео може зацікавити насамперед психіатрів, але ми виходимо з того, що громадянин Зоткін осудний, а закон писаний для всіх… і навіть для нього. А за порушення закону треба відповідати.

Тепер дивимось.

Дещо встиг зафіксувати на телефон і Грабовський.

Тож видно і чутно, хто там чіпляється, провокує, погрожує, матюкається.

Попри все це,  Зоткін бреше тепер у суді: “Я не я!”

Сьогодні о 14-й суддя А.Василюк продовжить розгляд цих адмінсправ.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: