Випускниці вибачилися публічно!

42 7354

Маю дві новини, почну з доброї.

Нововолинські дівчата Яна й Аня, які в день останнього дзвоника втрапили в містечковий скандал, принесли публічні вибачення іншій стороні конфлікту – пані Еллі.

Вона торгує на базарчику біля стадіону і прицільно знімала там “для всіх сайтів” (за її ж висловом) відеорепортаж про їхню поведінку. 

Дівчата вчинити аналогічно не здогадались, а то ми з вами переглянули б повну й вичерпну версію словесної сутички, що завершилася викликом поліції та поїздкою пані Елли в Генпрокуратуру з заявами на Яну й Аню.

І ви почули б на власні вуха, побачили б на власні очі, чи тільки дівчата лаялись на всі заставки, чи й пані Елла теж. І в який момент та чому саме вона порснула перцевим розчином із балончика в очі тим дівчатам. І чи били вони її ногами/руками.

А так маємо неповну однобоку версію, а ще – зливу народного гніву, спрямованого проти тих ****, ****, ****. Високоморальні користувачі інтернету не соромились називати дівчат найбруднішими словами і публічно закликали до фізичної розправи  над випускницями. (Скріни того гидоття зробила.)

Одна з дівчат дала, на жаль, для цього привід, записавши матюкливе саркастичне відео з погрозами на адресу підприємиці. Вона ж невдовзі й видалила цей запис! І приватно разом із подругою перепросила пані Еллу.

Проте добрі люди встигли скопіювати те відео й максимально поширити. Навіть на місцевому приватному телеканалі, який добряче фінансується з міського бюджету, не погребували викласти на загал уже видалений Яною запис і попорпатися в інста-сторінках дівчат.

О ці містечкові телепліткарки, які вважають себе журналістками…

Але я обіцяла про хороше, так? Отже, Яна й Аня сьогодні надвечір привселюдно принесли вибачення пані Еллі. За своє.

А чи зробить вона крок назустріч – невідомо.

Моя думка: шлях до вирішення цього конфлікту лежить не через Генпрокуратуру, не через телевізор/інтернет. У нашому маленькому місті можна за кілька хвилин знайти батьків дівчат і висловити всі претензії.

Але маємо те, що маємо.

Дівчата отримали дуже жорсткий, резонансний і безжальний урок. Як на мене – неспівставний із тим, що вони собі дозволили. Хоча дозволили забагато.

Але їхні високоморальні судді, що захлинались від ненависті/матюків/прокльонів/жовчі, чомусь виглядають не краще.

І це погана новина.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
42 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ліна
3 років тому

Відео нещире! Вони зовсім не відчувають себе винними! Ви що цього не бачите? Записано ” по приколу”

Жителька
3 років тому
Відповісти  Ліна

А яке для вас щире каяття? На коліна падати і соплями заливатись? Боже,що ж ви за народ такий всіх судити і вибачення не таке? Можливо цим дівчатам взагалі вибачення просити дуже важко,та ще й перед всіма на фейсбуці! Але ж вибачились! І тут на догодили місцевим пліткарям і ” суддям”!

Юлія
3 років тому
Відповісти  Жителька

А перед всіма погрожувати і матюками говорити дівчатам не стидно? Які скромняшки)

Олег
3 років тому

Це не щире вибачення, це під тиском можливо батьків, видавлене “ну добре, вибачте, як так просите”. А на відео видно, що дивиться зухвало і в душі вона впевнена в своїй правоті. Вона коли говорить єхидно сміється, це ви називаєте вибаченням? Так вибачаються під тиском обставин, а не в душі.

Олег
3 років тому

Це вибачення в стилі злочинця рецидивіста в суді, “пане суддя я вже в житті на злочин не піду”, а в думках блін зловили треба діяти хитріше щоб не зловили. Так і тут вони зовсім не жалкують про свою поведінку, вони впевненні що винувата Єлла, а не вони все правильно зробили, це видно по міміці. То ясно що в конфлікті винуватою одна сторона не буває, винні дві сторони. Але з чого все почалось, з того що дві випускниці порушили закон вживаючи алкоголь в громадському місці, а любий громадянин побачивши порушення, зобов’язаний прийняти дій на його припинення. І конфлікт напевно почався з того що пані Єлла зробила їм різке зауваження і вони впевнені в своїй правоті відповіли так як ми бачимо на відео. Що і Єлла матюкалася то 100%. І що вони і дальше будуть так поводитись, пити алкоголь в громадському місці і матюкати і бити тих, що зроблять їм зауваження це точно, тільки тепер хтось ще й знімати на відео зразу буде. Каяття не вийшло, а видавлене з себе під тиском обставин це не каяття.

Анна
3 років тому

Девочка попросила прощение,а как она попросила это прощение,какая у неё’ ехидная улыбка на губах.Если она просит прощение,так это должно быть от чистого сердца,что не скажешь об этих девочках.Да и родители,наверное .не простые рабочие,а наверное солидные люди

Inna
3 років тому

Життя вчить… що потрібно відповідати за свої слова.

Костя Омелянець
3 років тому

Ваша стаття написала з позиції захисту дівчат, не розумію чому. Що це за вибачення “вибачте, якщо ми вас образили”?? що значить якщо?
нічого ці дівулі не зрозуміли і не уяснили, в них дупа підгоріла бо злякалися прокурорського впливу от і все. і те що ви пишете, що вони видалили погрозливі сторіс – то НІ!!!! ці сторіс самі видаляються через 24 години і всі ці 24 години вони були на сторінці!!!!
Дівчат НЕОБХІДНО притягнути до адмін відповідальності як мінімум, бо адмін право – публічне, і примирюйтесь-не примирюйтесь – порушення скоєно і треба відповідати. За опір працівникам поліції, хуліганство, поява в громадському місці в стані алкогольного спяніння, вживання нецезурної лексики в громадському місці. МАЛО?
Вліпити обом по 100 годин громадських робіт і послати їх відпрацьовувати на той же базарчик, хай приибирають за своїми друзями, що пють там щовечора.!!!

макс п.
3 років тому
Відповісти  Костя Омелянець

також не розумію чому деякі “люди” , коли “провиниться” дитина , пробують їй щось пояснити , навчити , як це кажуть “вкладають душу”, щоб дитя щось правильне для себе засвоїло чи зробило висновки зі своїх дій……….. коли можна просто наказати (накричати,обізвати придурком чи дибільною,відшмагати ремінем і поставити в куток) і все…. наскільки простіше(головне хоча б десь перед пасхой ,два дні попостити і посповідатися))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Оксана
3 років тому

Після відео з погрозами яке зняла дівчина (дівчата) дуже важко повірити у ці вибачення. Якщо їхню поведінку у момент конфлікту можна виправдати тим що це був стан афекту, або емоції, то відео з погрозами вони записали зважено, попередньо підговувавшись і обдумавши це.
Рівень сприйняття цього відео-вибачення від дівчини (дівчат) на мою думку на рівні того, якби Вам, Наталіє, записали відео-вибачання ті, хто Вам погрожував і через кого Ви звертались в ОБСЄ.

Авторка
3 років тому
Відповісти  Оксана

Тут така штука. Я НЕ зверталася в ОБСЄ. Правозахисники з ОБСЄ самі знайшли мене у соцмережах і самі запропонували зустрітись. Я ще й відклала ту зустріч на пару тижнів.
А дискутувати з приводу цієї новини зараз не маю ні часу, ні бажання. Там усе написано і сказано.

Ната
3 років тому

дівчат треба наказати, неприпустимо так вести себе, їх не спиняло те, що на них дивиться поліція, а ні те, що про них подумають. не вірю!!!!!!!!!!!в їх розкаяння.

РАДАР
3 років тому

Друзі, тут є вже купа коментарів, але ми не в театрі, й ніхто з нас не Станіславський, щоб заявляти: “Не вірю” чи “Вірю”.
Тому візьмемо паузу. А потм, коли ви, можливо, перечитаєте текст, відновимо інтерактив, ОК?

Олег
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Бо реально під “ухмилку” вибачаеться, хтось заставив просто.

Олександр
3 років тому

“чистосердечне” вибачення, думаю не останнє… Дівчатка, а про алкоголь…? Якось незвично-потрібно говорити:це вперше і востаннє, лихий попутал… А фотки сподобались, жаль запахи не передать… Центр європейського містечка! А як закон про заборону встановлення МАФів?

анти чобіт
3 років тому

вернеться пані елла ні з чим

Анна
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

Уважаемый Анти чобот?Интерестно,а откуда у вас такая уверенность,что пани Ела вернётся ни с чем?А наше мнение,молодец Ела ,что поехала в Генпрокуратуру,и верим,что она своего добъётся.А этих малолеток надо наказать,чтобы им был урок на всю жизньВот только один вопрос мучает,кто же всё таки у этих девочек родители?Подскажите

Авторка
3 років тому
Відповісти  Анна

Вас більше ніякі питання не мучать, тільки це? А як щодо втручання у чуже приватне життя?
Із уроками не переборщіть.
Два наступні ваші хамуваті коментарі пішли у смітник. А ви – у бан на тиждень.

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Анна

не робіть із пані елли святу,запитайте як вона суне свій товар – контрабасом? а в генпрокуратурі тільки посміються і скинуть це діло на місцеву.

Старожил Нововолинський
3 років тому

да.. з кожним роком все гірше і гірше … покоління деградує… впевнений , ті особи навіть не вміють яєшню зробити на кухні ! про те як лаятись і некультурно поводитись , вони на 1 місці!

Робін
3 років тому

в Київ ? та ну нафіг, це такий конфлікт можна вирішити на місці, та нафіг Київ давай в Європейський суд спочатку, нєєєє в Гаагу !!! думав що в когось старшого більше розуму.

Жителька
3 років тому
Відповісти  Робін

Це і насправді смішно про Київ! Без коментарів!🤣

ХХХ
3 років тому

Навідь виступи нашого мера та його заступників звучать набагато переконливіше)))

...
3 років тому
Відповісти  ХХХ

Бо у них все уже давно продумано і “заучено “))

Єлла!
3 років тому

Це просто насмішка чи сарказм?нічого незрозуміла!

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Єлла!

Ні те, ні інше. У кожного з нас своя манера говорити, думати, діяти, жити, перепрошувати за свою дурню. От у них – така.
Знаю точно, що вибачились публічно не з переляку, не під тиском, не через чиїсь умовляння – а щиро і з власної доброї волі.
Сарказм дурний був на тому дурному відео, яке дівчата вже видалили.

РАДАР
3 років тому

Уточню, Аня не є випускницею жодної нововолинської школи. Навчається в іншому закладі.

Ольга
3 років тому

Покарати потрібно, Обов’язково! Пані Камишнікова не оправдовуйте! Видно Вам посприяли в цьому дописі! Виправні години на тому самому ринку, все літо! І не тільки! А ще години з психологом!

Авторка
3 років тому
Відповісти  Ольга

Що ж, зроблю щиросердне зізнання – у відповідь на натяки і публічні заяви про продажність РАДАРА та його авторки.
Так, посприяли. За публікацію цієї статті дівчата заплатили мені 100 500 мільйонів євро. За видалення статті з відео від пані Елли – 100 500 мільйонів доларів.
Ну, а за ту резонансну статтю я отримала 100 500 мільйонів чи то доларів,чи то євро (забула) від самої Елли.
Зацініть. 🙂

Жителька
3 років тому
Відповісти  Авторка

Пані Наталю не звертайте уваги на тупі і безпідставні звинувачення про підкуп! Кожен судить по собі,тобто в міру своєї розпущенності!

...
3 років тому

Людям треба відео з церкви де вони каються, бажано щоб вони плакали. От такий у нас народ. Всі ми робимо помилки, усі говоримо комусь образи, хтось б’ється і через якийсь час або відразу вибачаються. УСІМ треба давати другий шанс.
Вони сказали погані слова, але це я так зрозуміла відразу після тієї сутички на базарчику, всі ми можемо поговорити дурниці згаряча. Виправні роботи – це придумали супер. Вони через 5-10років будуть хороші мами і жінки дай Боже ,чи просто успішні а ви судите. ніхто ж не знає що нас в майбутньому чекає.

макс п.
3 років тому
Відповісти  ...

людям треба “крові і видовищ” і звісно по копатися в чужій брудній білизні )))))))))))))))))))))))))

...
3 років тому
Відповісти  макс п.

Це точно, шкода таких бо маючи проблеми свої чи якісь справи(А вони є в кожного)вони вирішують і свою агресію скидають в соц.мепежі. Ідеально

Ворожка
3 років тому
Відповісти  ...

З того всього я зрозуміла тільки одне – цілком очевидна деградація кількох поколінь, починаючи з батьків цих дівчат, а про закінчення деградації думати поки що рано. Мені не віриться, що з тих дівчат будуть хороші мами, які чемності і людяності навчать своїх дітей, бо про чемність і людяність вони уявлення не мають, бо звідки тому уявленню взятись? З приводу пані Елли сказати важко, бо відеоматеріал відсутній. Це якась епоха темного середньовіччя у плані моралі і культури поведінки і моральних цінностей.
А наша поліція завжди намагається не розібрати, а погасити конфлікт за будь-яку ціну. Звідси і, як наслідок , неповага до самої поліції і напади на поліцейських.
Хлопці-поліцейські, агов! Ви повинні охороняти закон і громадський порядок, бо за прикладом тих дівчат можуть діяти їхні ровесники – покарання ж ніякого, а вседозволеність аж просто пре,
Я сама неодноразово зіштовхувалась з такими дівчатами і хлопцями, але життєвого досвіду і далекоглядності мені вистачило, щоб не доводити конфлікт до такого дикого стану, бо ж на правоохоронців надії ніякої.
Але запевняю Радар, що у нашому місті є куди серйозніші і критичніші ситуаціі про які писати потрібно і варто і необхідно, бо про це повинна знати вся наша краіна і тільки тоді щось зміниться у кращий бік

Олег
3 років тому
Відповісти  ...

Ви не праві, вибачення просто треба щирі, а не ну якщо просите, то видавлю.

Іван
3 років тому

Це, явно понизить рейтинги Радару… і довіру в незаангажовність. Відео розказало більше, ніж купа речень, в купі статтів…

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Іван

А РАДАРУ плювати на рейтинги й на ставлення анонімів. Неанонімів, якщо вони підлі, – теж.
Можете взагалі не читати РАДАР, він це переживе. 🙂

Юлія
3 років тому

Правильно Елла зробила, може хоть комусь це буде уроком на майбутнє, бо з такими дітьми «нашим майбутнім» страшно жити. Сама років 10 тому була їхнього віку, так ми теж гуляли, святкували, веселились, випивали… але такоі поведінки собі дозволити не могли. Це явно перебор. Підтримую Еллу, давайте поважати один одного, тим більше старших людей, а не бути бидлом. Ефект бумерангу ніхто не відміняв.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Мораль (підсумок): отже, за образу чи каліцтво, розпивання і матюки у громадському місці з боку повнолітніх чи не, громадян України чи й якісь інші, більш серйозні злочини – цілком вистачить вибачитися у фейсбуці або іншій соціальній мережі (можна СМСкою) із дерев’яним виразом обличчя і нікому нічого за це не буде. :)))
Потрібно буде написати заяву нардепу І.Гузю, щоби вніс відповідний законопроект до ВР або зміни у Кримінальний Кодекс.

Авторка
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ні, мораль трохи інша.
Коли мені реально й на моїх очах трощили вночі вікно, реально скоїли підпал, реально забороняли писати про нашого мера і його Ярему під загрозою вбивства чи каліцтва, коли реально погрожували вбити мене й дитину – наше чарівне місто заніміло.
Ті поодинокі люди, які щось казали тоді добре, писали, робили, телефонували, пропонували – я вдячна кожному, але їх було значно менше, ніж високоморальних безжальних суддів, які обговорюють тут, у соцмережах, на Яреминому каналі цих дівчат, а заразом оббріхують мене за видалення моєї ж публікації.
Не знаєте, чому так?

Надін
3 років тому

Та кучерява не раз вже таке робила

Віка
3 років тому

Вот які батьки такі і діти !