Маю дві новини, почну з доброї.

Нововолинські дівчата Яна й Аня, які в день останнього дзвоника втрапили в містечковий скандал, принесли публічні вибачення іншій стороні конфлікту – пані Еллі.

Вона торгує на базарчику біля стадіону і прицільно знімала там “для всіх сайтів” (за її ж висловом) відеорепортаж про їхню поведінку. 

Дівчата вчинити аналогічно не здогадались, а то ми з вами переглянули б повну й вичерпну версію словесної сутички, що завершилася викликом поліції та поїздкою пані Елли в Генпрокуратуру з заявами на Яну й Аню.

І ви почули б на власні вуха, побачили б на власні очі, чи тільки дівчата лаялись на всі заставки, чи й пані Елла теж. І в який момент та чому саме вона порснула перцевим розчином із балончика в очі тим дівчатам. І чи били вони її ногами/руками.

А так маємо неповну однобоку версію, а ще – зливу народного гніву, спрямованого проти тих ****, ****, ****. Високоморальні користувачі інтернету не соромились називати дівчат найбруднішими словами і публічно закликали до фізичної розправи  над випускницями. (Скріни того гидоття зробила.)

Одна з дівчат дала, на жаль, для цього привід, записавши матюкливе саркастичне відео з погрозами на адресу підприємиці. Вона ж невдовзі й видалила цей запис! І приватно разом із подругою перепросила пані Еллу.

Проте добрі люди встигли скопіювати те відео й максимально поширити. Навіть на місцевому приватному телеканалі, який добряче фінансується з міського бюджету, не погребували викласти на загал уже видалений Яною запис і попорпатися в інста-сторінках дівчат.

О ці містечкові телепліткарки, які вважають себе журналістками…

Але я обіцяла про хороше, так? Отже, Яна й Аня сьогодні надвечір привселюдно принесли вибачення пані Еллі. За своє.

А чи зробить вона крок назустріч – невідомо.

Моя думка: шлях до вирішення цього конфлікту лежить не через Генпрокуратуру, не через телевізор/інтернет. У нашому маленькому місті можна за кілька хвилин знайти батьків дівчат і висловити всі претензії.

Але маємо те, що маємо.

Дівчата отримали дуже жорсткий, резонансний і безжальний урок. Як на мене – неспівставний із тим, що вони собі дозволили. Хоча дозволили забагато.

Але їхні високоморальні судді, що захлинались від ненависті/матюків/прокльонів/жовчі, чомусь виглядають не краще.

І це погана новина.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: