Як голосував Нововолинськ

63 5552

Це кінець чи початок? 

А може, початок кінця?

І що закінчиться швидше: злидні чи Україна?

Результати волевиявлення нововолинців виклав на фейсбук Борис Карпус.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
63 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

“ПОПу” потрібно було думати всі 5 років президенства про свої майбутні вибори, а не затуманювати голову різними дурницями типу додаткових прибутків, “непомічання” корупції посеред свого найближчого оточення, хабарників у неправедних судах, лацюг-хапуг в “оновленій” поліції, “недоторканих трудяг” – ледарів-прокурорів, “засекречених” статків СБУшників і тд. і т.п.
Пізно, батюшко. Ваш потяг давно відійшов, а ви тільки тепер кинулись навздогін.
А такий шанс мали, Петре Олексійовичу – стати “батьком нації”, другим Богданом Хмельницьким у напівзруйнованій регіоналами Україні…
Не захотіли. А жаль, цілком щиро: такий старт був!

валентина
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

думаю що він все зробить-щоб залишитись і не на один срок.просто так владу він не віддасть

Олександр
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Вашу критику зрозумів… хотілось би почути-а Ви за кого голосували? Я-за Порошенка. Хто голосував за Зе-я уявляю. Так, згоден, Порошенко багато наробив помилок- достатньо подивитись на керівників ОДА… жаль, що він так і не зрозумів, що децентралізація по-українськи це не демократія! Це, при не зовсім притомному населенню-місцеві князьки, які підставлять любого президента, якщо не по їхньому. Сумніваєтесь-впевнитесь на прикладі нововолинської влади. Сапожніков не застрелиться-він перевзуття. А виборцям Зе побажання-для початку забути за “безвіз” і отримати режим без віз, сидіть і вивчайте “Слугу народа”. Поздоровляю всіх з святом-від душі хіхікав.

Робін
3 років тому
Відповісти  Олександр

У Порошенка був шанс увійти в історію України, стати “Батьком Нації”, але він вибрав Свинарчуків-Труханова-Кернеса-Медведчука-Насірова-Труханова-Розенблата-Кононенко-Луценко і залишиться просто “баригою”, що програв коміку, новачку в політиці.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Робін

Про історію – правильно, а про” батька нації”… Ви квартала передивились?… Ви “населениє” з нацією переплутали? Думаю, Ви не приведете ні одного прикладу ВеликоїУкраїнської Нації за останні 1000 років, як і російської для порівняння… А я вам приведу-від нацистської Німеччини (хай і не демократично і не гуманно), і до Італії-попробуйте довести італійцю, що їхні макарони, чи піца не найкращі в світі! За 30 років незалежності в Україні провели дуже успішний експеримент з дебілізації суспільства. Хочете посперечатись-спробуйте!

Робін
3 років тому
Відповісти  Олександр

Шурик, якого кварталу ? Я телевізор забув коли включав 🙂 я вас нівчому не переконую, я і на вибори не ходив доречі. Через 3 тижні піду, обов’язково. І проголосую за Зе, тому що я дебіл 🙂

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Олександр

Ви, Олександре, недооцінюєте себе і народ із якого вийшли. За 1000 років існування нації багато всякого-різного відбулось. Хорошого і поганого. Україна змінилася. І то дуже. Буквально за 6 останніх років. Ось ще, якби заборонити голосувати тим, кому більше 60 років.
Саме вони тягнуть Україну у “совкове” минуле. Я, наприклад, згоден застосувати цю норму щодо себе. Хоча й не мислю СССРівськими штампами.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А я про що.? Хороше-погане… ВИ приведіть приклад Великої Нації!!! Не моменти, а хоча б століття з історії, не потрібно ні причин ні наслідків… Заборона голосувати всім, кому за 60! Браво!!! Ви самі підтведжуєте те, що я писав про дебілізацію. І це стосуватися не тільки тих кому за 60-власними очима бачив на виборах наркоманів-в армію їм не можна, бо вони хворі, а вибирати долю держави-можна! Порошенко не бореться з корупцією, а самі аж бігом… Можливо це національна особливість? Багато знайдеться регресників, хто не платив хабарі? Серед моїх знайомих таких немає, але винні всі, крім них! І для завершення. Як таке суспільство може обирати президента, коли воно не здатне обрати достойного мера міста? Суспільство хворе і його не лікують з 1991р.

Олег
3 років тому
Відповісти  Олександр

Патріот Порошенко коли віджали у нас Крим як діяв? Зразу рвав всі зв’язки з росією, чи думав не тільки про власний бізнес, а й бізнес своїх побратимів корупціонерів. Хто відключив Крим від електрики не активістиі через скільки часу? Продукти і товари в окупований Крим скільки часу везли? Забулося? Який там окупант рублі в очах світилися, а окупант то тільки на трибуні. Рубль в нас вільно ходить не заборонений? Заступник СБУ по зовнішній розвідці Семочко, в якого жінка українка і получила російський паспорт в Криму і відкрила там бізнес, звільнений? Корупція кругом при тому що кум генпрокурор, нікого за корупцію вище селищного голови не посадив. Існує тільки два варіанти
1. Порошенко чесний але тоді зовсім некомпетентний і такого президента, якому все по барабану і всі ним користуються, його в лице його оточення обманює, а він нічого не помічає, Україні не потрібен.
2. Порошенко все знає і очолює корупцію прикриваючись війною (хто проти мене той за путіна і не важливо за Україну він чи ні).
Хочу щоб пан Олександр вибрав за який варіант він голосував.

Пан коцький
3 років тому
Відповісти  Олег

Олег, коли віджимали Крим Порошенко ще не був президентом. Щоб воювати з Росією потрібні гроші, а їх можна отримати торгуючиз Росією це наш найбільший торговий партнер. Такі реалії. Після втечі Януковича казна залишилась порожньою. До речі Японія і Росія знаходяться в стані війни , але торгують.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Пан коцький

А ще можна добавити: Сталін теж не хотів припиняти війну-йому було вигідно знищувати власний народ руками Гітлера! А Зе вже отримав першого ляпаса від путіна, і ляпаса кожному зе-виборцю! Хай радуються, а будуть ще і ще!

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Олександр

Якщо ви до мене, Олександре, то я проголосував за А. Гриценка.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Звичайно до Вас! Поздоровляю, достойний вибір! То Ваші суди з мером-це розминка? Коли подаєте на злодія Дрища? І до Олега:поганий з Вас політик, і економіст також, бо мали б розуміти, що наступи на хвіст олігархам добре-і дефолт неминучий! Це в них “мільярди”, а Ви чекаєте на їхні робочі місця. Ви не здатні навести порядок у власному 50-тисячному містечку(разом з Бідзюрою), а оцінюєте Президента! Смішно, і не через 1квітня…

Олег
3 років тому
Відповісти  Олександр

ОЛЕКСАНДР ТО В НАС РЕВОЛЮЦІЯ БУЛА ПРОФАНАЦІЯ, БО “наступи на хвіст олігархам добре-і дефолт неминучий!” А ЯК ЖЕ пОРОШЕНКО НА ХВИЛІ РЕВОЛЮЦІЇ З ОЛІГАРХАМИ ПЕРЕМІГ? яК ТАКЕ МОЖЛИВВВВВВВЕ?!!!!!!!!!!!!!!!!!

Олександр
3 років тому
Відповісти  Олег

Ви мабуть забули з чого все починалось. Молодь на революцію виходила? Небесна сотня за “революцію” загинула? В Франції що? Революція “жовтих жилетів”? Були б там українські політики-вже назвали б! І про Порошенка, як він з’явився, будете здивовані – це ми його вибрали! Не такий? Бачили очі, що вибирали!… З” бодуна” все можливо.

Олег
3 років тому
Відповісти  Олександр

Бо олігархами тоді були регіонали, Янукович і компанія.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Олександр

До Олександра. Вас мені тільки й не вистачає, (70-річному діду) щоби “навести порядок у власному 50-тисячному містечку”. :))) Мої суди із мером продовжуватимуться. На відміну від вас – “сміливого”.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А я не збираюсь битись головою в стінку за 50тисяч “насєлєнія”, якому це не потрібно… І про “сміливого”… Ви мене з Матросовим не спутали, чи хочете, щоб я Вас називав “дон Кіхот”?

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Олександр

До Олександра. Це справа ваша – “битися головою в стінку за 50 тисяч насєлєнія” чи ні. Або кидатися на амбразуру ДОТа, як Матросов… Я таких “сміливців” як ви, спостерігаю іще зі 1989-го. І дуже добре знаю їхній спосіб мислення та менталітет.
Вони відразу ж, як їх добряче куснути, – зраджують всіх і все та виправдовують себе, улюблених та “безгрішних”. Продаються, купуються і рикошетять у всі боки. :))) Доном Кіхотом, кажете, назвете мене? Та, хоч 100 разів. Не ви перший. У мене, на відміну вас – Нарциса зі загостреним відчуттям самозбереження, є гідність, честь і результати. Реальні, а не віртуальні.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Мені навіть не цікаво з Вами дискутувати… Ви, там 1989р. І залишились, на жаль, але у вас і до того було життя! Я не слідкував, але знав деяких “вірних ленінців”, які в тому ж 1989р.стали “рухівцями”. І краще не починайте, бо Ви і той, проти кого ви боретесь не дуже відрізняєтесь.Зразу поясню- “Ви”, це колективне, а не Ви-Бідзюра. І на завершення, а вам не приходило в голову, що в мене може бути підвищене відчуття гідності і честі?… На жаль, я в маршрутках не їзджу-непримінно поступивбися місцем. Будьте здорові.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Олександр

Я ніколи не був комуністом. А до “вірних ленінців”, скоріше можна віднести вас – анонімного, що до тремору в колінах боїться назвати своє справжнє прізвище – “із підвищеним почуттям гідності і честі”. :)))

юрій
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

те, що нововолинськ все більше і більше, з кожним днем, з кожною годиною, все більше розвалюється і поглинається в болото не бачить тільки сліпий, і все завдяки місцевову керівництву сапожнікова і ко, а зміни в місті можна робити не чекаючи змін Президента, і шанс був у містян, і не раз, і кожен раз нововолинці цих змін НЕ БАЖАЛИ , а зараз більша частина несподівано поЗЕЛЕНіла на виборах президента – і це дуже страшно …….. не розуміння і не вміння аналізувати, РОБИТИ мусить хтось , колись ……. в Київі …… тільки не ми…..

Олег
3 років тому
Відповісти  юрій

Ото прозріння “більше і більше, з кожним днем, з кожною годиною, все більше розвалюється і поглинається в болото не бачить тільки сліпий, і все завдяки місцевову керівництву сапожнікова і ко, а зміни в місті можна робити не чекаючи змін Президента, і шанс був у містян, і не раз, і кожен раз нововолинці цих змін НЕ БАЖАЛИ , а зараз більша частина несподівано поЗЕЛЕНіла на виборах президента – і це дуже страшно,””””” Що страшно? що в нас так і залишиться “сапожніков і ко” що поміняться від президента?

юра
3 років тому
Відповісти  Олег

ви не дочитали мої слова, або не додумали — СТРАШНО, ЩО ВЖЕ МАЙЖЕ 30 РОКІВ ЛЮДИ НАДІЮТЬСЯ, що прийде якійсь дядя в Київі — і от тоді заживем, а те що зміни треба робити самим людям === в кожному селі , в кожному місті , в кожній області ( або майже в кожних )де Є СВОЇ сапожнікови – сторонські-рожелюкі, яких цікавлять ВИКЛЮЧНО ВЛАСНІ інтереси , і тільки зміни ( де рахують люди ) самими людьми на місцях , МОЖНА ДОМОГТИСЯ ЗМІН ДО КРАШОГО ВСІХ, або хоча б більшості …… а ви про зе…ти…гри і так далі ……… не дивіться голобородька – це просто екранний персонаж , він тільки на екрані ГЕРОЙ, а в житті АБСОЛЮТНО підконтрольна особистість – і це ЩЕ ГІРШЕ, НІЖ КОРУПЦІЯ ( ЯКЩО НЕ РІЖЕ ВУХО, ЦЕ ПРОСТИТУЦІЯ )

Олександр
3 років тому
Відповісти  юрій

Прозріли! 30років чекали Зеленського. Зе прийде-щастя принесе! Юрій, вгадайте, хто буде новим мером при зеленій владі?

юра
3 років тому
Відповісти  Олександр

сапожніков

Олег
3 років тому
Відповісти  юрій

Тепер ясно що великий патріот на трибуні Порошенко так береже Фірташа на якого в Європі відкрили кримінальну справу, в Україні його бережуть щоб бізнес в Криму він не втратив. Ільменіт з нашого родовища їде собі на кримський титан і НАПЛЮВАТИ НА ЗАБОРОНУ ТОРГУВАТИ З ОКУПАНТОМ, НАПЛЮВАТИ ЩО КРИМСЬКИЙ ТИТАН ТРАВИТЬ НЕ ТІЛЬКИ КРИМ А Й УКРАЇНУ. ГРОШІ ГОЛОВНЕ. Головне щоб ОЛІГАРХИ не втратили КОПІЙКУ, бо хто ж тоді відкати буде П. давати. Ще скоро Янукович і Ко повернеться бо вони тоже олігархи. Хороший ваш вибір, Порошенку на*рати: на людей, на санкції, на свою совість , головне щоб олігархи були в шоколаді і прибутків не втратили. Оце твій вибір Україна так і в злиднях будемо жити і на заробітки будемо їздити, бо в нас печуться не про народ, а щоб олігархи копійку не втратили і не підняли зарплату робітникам, бо ж меньше прибутку їм буде.

Катеринка
3 років тому

Мене найбільше вражає реакція деяких українців на ці вибори. Чому ви вважаєте, що ви розумні, а інші дурні, чому ваш вибір єдино вірний, а будь-який інший ні, чому накидаєтесь з образами на своїх співвітчизників? Доки ми не будемо поважати один одного і будемо поливати брудом, доти нас нічого кращого не чекає.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Катеринка

Можна, відповім за себе? Дякую. Я нічиї розумові здібності не оцінюю, а поважати… Кого? Чиновника чи директора школи який сидів під портретом злодія?… Буду сидіти і толерантно хіхікати, дивитись як всі Зеленіють. З днем всіх дурнів!

Нововолинець
3 років тому
Відповісти  Катеринка

Катерино, підтримую Вас повністю! Потрібно поважати вибір кожного громадянина, а не обзивати прихильників. Я голосував за Зеленського і буду голосувати. Потрібно змінювати щось. Ось, скажіть, будь ласка, прихильники Порошенка, чому ця людина дозволяє собі обзивати іншу, принижувати людей, це нормально, демократична країна?

Олександр
3 років тому
Відповісти  Нововолинець

А я вважаю, що Президент зробив правильно! Назвав так як є, а не обізвав! Більш того, висловлю свою думку:буде президентом Зеленский – я отримаю повне право публічно називати його х@йленям, проституткой коломойського, ким завгодно… Я маю поважати ваш вибір? А ви себе поважаєте, коли голосуєте за чмо, яке обізвало вашу Батьківщину проституткою?

ссс
3 років тому

Якщо порох виграє, то розвалить певно вже все, що не встиг за 5 років

Лондон
3 років тому
Відповісти  ссс

А Зе подолає корупцію?

Олег
3 років тому
Відповісти  Лондон

А тут питання чи Зе подолає корупцію? Невідомо. Але ми точно знаємо що Порошенко її очолює.

ссс
3 років тому
Відповісти  Лондон

Ніхто не знає, як Зе.але те,що парАшенко її не подолає , то 10000% . ми вже побачили
Йому треба буде тоді себе посадити в першу чергу

Олег
3 років тому
Відповісти  Лондон

Не ясно чи Зе подолає корупцію, з Зе не ясно нічого, а те що Порошенко очолив корупцію вже ясно і що з Порошенко нікого з вищих посадовців не посадять за корупційні злочини також ясно, бо кругова порука, посадиш одного розкаже про всіх.

Пан коцький
3 років тому
Відповісти  Лондон

Корупція це гріх і тому ніякий президент ніяким законом її не подолає.

Віктор
3 років тому

Ех люди відібрав вам Господь Бог розум.Обрали найгірших.Обрали бариг для яких Україна місце заробітку а один з них Зеленський щей відверто насміхається.Чому не обрали патріота Українця Руслана кошулинського?

марія
3 років тому
Відповісти  Віктор

зе зробить справедливо і жінки шахтарів які отримумують пенсію за своїх чоловіків будуть отримувати такуж як ті які пропрацювали все життя тобто мінімальну

Небайдужа
3 років тому
Відповісти  марія

Не тільки це відбере ,а й проплачений регрес за неіснуючу хворобу ,і сигаретно мясний бізнес,і ще багато чого

Олександр
3 років тому
Відповісти  Віктор

Чому? А Ви як думаєте-чому?

Коля
3 років тому
Відповісти  Віктор

Тому що він нацист.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Коля

О! Не знав! А може укрофашист? Чи націоналіст?

юрій
3 років тому
Відповісти  Коля

обгрунтуйте, будь-ласка , термін НАЦИСТ, В даному випадку

Олександр
3 років тому
Відповісти  юрій

Коля тільки пише, він не думає.

Віка
3 років тому
Відповісти  Віктор

Віктор,повністю згідна з Вами.Обрали найгірших.Ходимо по колу.Дай Боже,щоб ситуація покращилася,якщо вибори виграє Зе.Десь читала у коментарях,коли очікуєш гіршого,може прийти краще.Надія помирає останньою.Хіба можемо заглянути в душу тих,кого обераємо?Політика-брудна справа.

Зуб Даю
3 років тому

Коротко про Зеленського: 1. Вибачався перед Кадировим, 2. Випивав з Януковичем, 3. Отримував кошти з рос бюджету на фільми. 4. Має офіс компанії в Москві, 4. Відкрито сказав, що стане на коліна перед Путіним… Думайте за кого будете голосувати наступний раз…

макс п.
3 років тому
Відповісти  Зуб Даю

а коротко про порошенка можна?????????????? вибір якби не великий …вова або…ще 5 років петя. а так як при петі я вже “пожив”(чи поіснував) то вибір напрошується один….аби не порох

юра
3 років тому
Відповісти  макс п.

………. вже “пожив”(чи поіснував)……..5 років…….при вові вибір буде ще менше – СМІЯТИСЬ, ну можливо ще кріз сльози ….

макс п.
3 років тому
Відповісти  юра

все пізнається в порівнянні… вова не є самостійним кандидатом,тому “ставки” більше на “ігаря валєрєвічя”

ссс
3 років тому
Відповісти  Зуб Даю

Коротко про парАшенка:
1-торгує з Росією і в Росії
2-геноцид народа
3-корупція з головним порохом
4- здирництво на комунальних( навіть Тимошенко в суді це довела)
5- ще 5 років війни( кому война, кому мать родна)
6- розбиті дороги( траса Одеса- Київ фури на бік лягають)
7- кража бюджета де тільки можна( хоча б взяти Свинарчуків)
8- розділ населення ( мова, віра)
9- карманні ( приватні армії)
10 – про100тутки менти
11- тітушкі
і т.д. і т. п.
тільки те, що згадав за хвилину часу

ВВ.
3 років тому

Можна потріскати від злості, а черговий ровод ” політичної еліти” не вдався. Вони рішили розіграти черговий цирк з виборами, і в тому цирку найбільше народу сподобався клоун. І не потрібно панікувати, що нам ще терять ? Хай панікують ті хто нас довів до такого життя, а це щоденні вбивства на фронті, дорогах, лікарнях, шахтах, школах. Для них мілліон як для нас 10 гривень і їм все мало. Спочатку розкрадали бідну, а тепер багату армію. Розбазарили країну, довели все до ручки, промисловість не працює, роботи нема, а вони далі лізуть як свині до корита. Але прийдеться, рано, чи пізно,за все відповідати, перед народом, в якого терпець ще трохи і урветься. І хто попаде під гарячу руку, байдуже. Якщо буде Порох, то швидше, якщо Зелений то довше, бо вони з своїми мілліардами по іншому жити не можуть. А нам черговий раз їх треба ставити в стойло. Слава Україні!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  ВВ.

Героям слава!

Олег
3 років тому
Відповісти  ВВ.

Ви думаєте що майдани роблять прості люди? Помиляєтесь, що коштує тільки підтримка ЗМІ, а ми знаємо що всі телеканали олігархами куплені, потім сцена, артисти, “активісти” на всіх рівнях. Придумати гасла, наладити логістику. Потрібно аналітичний відділ. Тільки потім все подається так, що то буцімто народ сам протестує, а на сцені чогось тільки кимось вибрані політики і олігархи.

Весна
3 років тому

У Ісландії клоун вивів країну з дефолту !Надоіли ці хапуги -безпрєдєльщики ,які гірші за бандитів ,з серйозними пиками грабують і вбивають власний народ ! Короля визначає свита ,головне яким буде оточення президента і чи готове воно буде змінити наше з вами життя на краще!

Олександр
3 років тому
Відповісти  Весна

А чому так мало про ісландського коміка пишите-будьте чесні, напишіть все, власною рукою! Доречі, Ісландія – країна з населенням, як шість Нововолинськів, навіть без селища.

Модер
3 років тому

Для забаненої пані, яка під різними ніками надсилає сюди коментарі. Для початку принесіть вибачення за ваші образи-погрози. Або не приносьте й не надсилайте.

Зеучасник
3 років тому

ЗЕ КОМАНДА ЗЕ БЕСТ ЗЕЛІНСЬКИЙ ЗЕ ТОП ЗЕ ПЕРЕМОЖЕ