Із початку 2016 р. експерти у сервісних центрах МВС України виявили 783 транспортні засоби з перебитими номерами агрегатів.

Це означає, що власники лишаться і без грошей, і без автомобіля…

Купівля авто зазвичай супроводжується двома варіантами переоформлення зі старого власника на нового: за довіреністю або у безпосередній присутності покупця і продавця авто.

Аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна, зверніться до сервісного центру МВС.

Там оформлять договір купівлі-продажу та перереєстрації авто у присутності продавця і покупця. Такий договір укладають безкоштовно, адміністратор заповнює  його в електронній формі.

 

Що тут не так – підкаже експерт

 

При перереєстрації транспортного засобу обов’язковим кроком є експертний огляд автомобіля. Існує два види таких оглядів: експертний огляд; дослідження фахівця.

Експертний огляд автомобіля є обов’язковим і проводиться у всіх випадках реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку, за винятком реєстрації нового транспортного засобу, а також вибракування. Мета огляду — звірка ідентифікаційних номерів і перевірка реєстраційних документів. Такий огляд є обов’язковим і безкоштовним. Складений експертом акт є обов’язковим у переліку документів для оформлення послуги у сервісному центрі МВС.

 

 

При дослідженні фахівця визначають достовірність ідентифікаційних номерів і реєстраційних документів. У результаті власник авто отримує висновок експертного дослідження. Послуга є платною, надають її за бажанням власника авто. Експертне дослідження доцільно провести, якщо при огляді експерта виникли сумніви в достовірності ідентифікаційних номерів.

Оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у сервісних центрах МВС є гарантією надійної купівлі авто. Адже в разі виявлення змін у номерах кузова чи двигуна автомобіль відправляють на штрафмайданчик і передають справу до поліції, а новоспечений власник авто залишається і без машини, і без грошей.

Прочитав сам? Поділись з іншими: