Як трудились помічники Святого Миколая на Володимирщині

3 670

Фонд братів Юнаків “Кращий вибір” уже не вперше радує володимирчан подарунками на новорічні свята. Добру традицію продовжили і цьогоріч.

Солодощі від Святого Миколая отримали дітлахи, а навчальні заклади, що зверталися по допомогу, ще й задоволення власних освітніх потреб.

Започаткована Миколою Юнаком акція з року в рік шириться районом і поза його межі.

“Приємно, коли кількість розданих подарунків щороку зростає, – ділиться враженнями Микола Петрович. – Радісно бачити, що наше місто і район має майбутнє. Хоч і зустрічаємо ще чимало проблем, але уже поволі вчимося об’єднуватися, співпрацювати і ефективно їх вирішувати. Наш фонд “Кращий вибір”, за можливості, підтримує районні ініціативи, що скеровані чи то на розвиток освітнього процесу, чи на інфраструктурні проекти.”

Відвідали помічники  Святого Миколая цими днями чимало сіл району, зокрема Стенжаричі, Микитичі, Жовтневе, Зорю, Микуличі, Овадне, Красностав, Галинівку, Свійчів, Хмелівку, Березовичі, Селець, Льотниче, Когильне та інші.

Напередодні ж свята у володимир-волинській ЗОШ №5 відзначили солодощами переможців спортивних змагань, конкурсів та олімпіад, а також дітей, котрі відвідують гурток”Спортивні ігри”. Таким чином молодь заохочують до здорового способу життя та громадської активності. А це також одна із цілей, яку ставлять перед собою засновники Фонду братів Юнаків.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
3 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олексій
4 років тому

А знаєте, як це “обдаровування” відбувалося у ДНЗ№8 “Вишиванка? Називається, хто нє успєл, тот опоздун”… Отримали подарунки лише частина діток, бо ж пан Микола прибув з самого срання, коли ще не усіх дітей привели в садочок. Ось так і вийшло, що частина діток (меньша) бігала потім з подарунками, а інша частина (більша) лишилися без них… Як на мене, то трішки не справедливо і попахує “доброю справою заради самореклами”, яка не дуже вдалася у цьому садочку. Хоча так воно і є насправді.

Фонд
4 років тому
Відповісти  Олексій

Позиція фонду проста: видавали стільки подарунків, скільки просили видати в групах. Якщо в інших закладах керівники просили лишити певну кількість для дітей, які мають підійти, то лишали. Ранній час візиту, хоч і в межах розпорядку дошкільної установи, обумовлений потребою за один день відвідати дуже багато навчальних закладів в різних населених пунктах Володимир-Волинського району.

Batman
4 років тому
Відповісти  Олексій

Олексію спробуй ти так зайнятися саморекламою чи як ти там обізвав акцію а тоді щось пиши в інтернеті. По клавіатурі клацати не мішки ворочати опоздун ти наш. Ти коли на автобус запізнюєшся тоже потім пишеш про те як погано що автобуси відбувають з автостанції за розкладом? Світ під тебе підлаштувати наполєон владімірский? Ти не в міськраді працюєш га? Бо шось дуже понтовий підхід до життя у тебе.