Фонд братів Юнаків “Кращий вибір” уже не вперше радує володимирчан подарунками на новорічні свята. Добру традицію продовжили і цьогоріч.

Солодощі від Святого Миколая отримали дітлахи, а навчальні заклади, що зверталися по допомогу, ще й задоволення власних освітніх потреб.

Започаткована Миколою Юнаком акція з року в рік шириться районом і поза його межі.

“Приємно, коли кількість розданих подарунків щороку зростає, – ділиться враженнями Микола Петрович. – Радісно бачити, що наше місто і район має майбутнє. Хоч і зустрічаємо ще чимало проблем, але уже поволі вчимося об’єднуватися, співпрацювати і ефективно їх вирішувати. Наш фонд “Кращий вибір”, за можливості, підтримує районні ініціативи, що скеровані чи то на розвиток освітнього процесу, чи на інфраструктурні проекти.”

Відвідали помічники  Святого Миколая цими днями чимало сіл району, зокрема Стенжаричі, Микитичі, Жовтневе, Зорю, Микуличі, Овадне, Красностав, Галинівку, Свійчів, Хмелівку, Березовичі, Селець, Льотниче, Когильне та інші.

Напередодні ж свята у володимир-волинській ЗОШ №5 відзначили солодощами переможців спортивних змагань, конкурсів та олімпіад, а також дітей, котрі відвідують гурток”Спортивні ігри”. Таким чином молодь заохочують до здорового способу життя та громадської активності. А це також одна із цілей, яку ставлять перед собою засновники Фонду братів Юнаків.

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: