ЗА майбутнє Нововолинська! Прийдіть і проголосуйте

7 1233

Ця команда покладе край корупційним схемам, припинить дерибан міського бюджету, почує громаду, дослухається до вас і до мене. Здійснить довгоочікувані зміни, й не лише кадрові.

Нововолинську є куди розвиватись, але напрямок коштів був –  у широкі й глибокі кишені друзів мера.

Авторитарний, ручний режим керування, зневага до проблем пересічних людей, мільйонні витрати на “красіво”, на забаганки, на гарну картинку в центрі міста. Темні й небезпечні двори, розбиті дороги, сморід у центрі й у всіх околах Нововолинська.

Давайте скажемо всьому цьому: “Досить”.   

Не всі у команді Карпуса й Гузя мені до вподоби. Але тільки ця команда може перемогти застиглу совкову модель. Тільки вона здатна на рішучі і позитивні зміни.

Усі інші варіанти – за самовисуванців, “Свободу”, “Слуг”, “Партію пенсіонерів”, “Силу і честь” чи підкаблучну “Європейську солідарність” допоможуть Сапожнікову і Ко втриматись у кріслах. 

Віктор Борисович ходить на роботу у виконком із 1986 року. Вдумайтесь. 34 роки. Виросло два покоління людей, яким – за їхні ж кошти! – навіюють: він незамінний. 

Звісно, ми подякуємо пану Сапожнікову за багаторічну роботу. Але маємо спитати з нього в день нашого з вами вибору й за багаторічну його бездіяльність.

Він і його оточення профукали “Оснастку” – за 184 тисячі гривень. Просвистіли молокозавод, позакривали шахти з чималим запасом вугілля, віддали площі харчокомбінату в центрі міста під смердюче виробництво олії. 15 років поспіль заплющують очі на токсичні викиди Кроноспану. Впритул не бачать викидів із ливарного заводу. 

Вітя, чао!” – вже співають виборці. Період застою ми можемо завершити 25 жовтня.

Усе залежить від вас, нововолинці й мешканці довколишніх сіл. Уся надія – на ваш здоровий глузд. Ви ж хочете майбутнього вашим дітям?

Ігор Гузь, Борис Карпус, Володимир Шаповал, Марина Єлева, Руслан Влодарчик, Олена Шаповал, Олександр Кондисюк, Віктор Ромашевський, Оксана Аксьонова, Валерій Мних, Віктор Марчак, Олег Попков, Яна Никитюк, Віктор Степюк, Руслан Соловйов, Леся Артюх, Юрій Фіц, Іван Пасічник, Надія Жук, Олена Варга, Магомед Магомаєв, Юлія Буденчук, Руслана Романець, Сергій Макаров, Ірина Гіль, Олена Дерейко, Назарій Недищук, Руслан Романишин, Вікторія Скриннік, Микола Лукашук, Вікторія Бойко, Тарас Макарук, Юлія Шевчук, Олександр Пашко – кандидати від партії За майбутнє.

Хай приходять у владу і змінюють наше місто на краще. Вони зможуть. Вони впораються.

А совковий мавзолей має нарешті піти на заслужений відпочинок. 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
1 рік тому

Для пана Кушнірука. Сьогодні день тиші, агітація заборонена. Гарного дня, мудрого вибору!

РАДАР
1 рік тому

Прикиньте, сьогодні вранці до мене поліція примчала. Якраз через цю публікацію 🙂 Кажу майору поліції: “Подивіться на дату – 23 жовтня, перш ніж реагувати на чергову заяву неадеквата”.
За такі завідомо неправдиві виклики заявників штрафувати потрібно, а не витрачати казенне пальне, свій та мій дорогоцінний час. Ну, навіщо посилати аж цілу патрульну машину, якщо можна зайти на сайт і глянути дату? Злочинців уже всіх половили?

РАДАР
1 рік тому

От я думаю. Якщо повідомити на 102, що кандидат на міського голову Сапожніков у день тиші не видалив відосики та іншу агітацію зі своєї офіційної сторінки, – до нього теж поліція примчить відбирати поянення? 🙂 Чи вона знову примчить до мене, тепер уже – оформляти постанову за завідомо неправдивий виклик?
А якщо оформляти на мене, то треба й на того неадеквата, який уранці стукав на мене у поліцію. Логічно ж?

РАДАР
1 рік тому

Хтось явно хоче, щоб цю статтю, опубліковану ще ВЧОРА, прочитало й обговорило якомога більше виборців. Щойно до мене приїздила вже ДРУГА за півдня патрульна машина. Працівники поліції, які не назвалися, не показали посвідчень і не попередили мене про відеознімання, намірялися скласти адмінпротокол за нібито порушення мною Закону “Про місцеві вибори”. Посилались на ту ж таки статтю 54, яку я їм нагадала у ранковому своєму дописі на фейсбук.

РАДАР
1 рік тому

Питаю: “Покажіть мені, який конкретно пункт ст.54 я порушила”. – “Ви повинні були видалити статтю”. – “Де це написано? Де написано, що я у соцмережах чи на сайті, не зареєстрованому як засіб масової інформації, повинна видаляти свою ніким не проплачену думку щодо виборів у Нововолинську?”
Показати мені такий пункт чи букву закону вони не змогли. Однак протокол просто-таки рвалися скласти.
За багато років мого яскравого соціального життя 🙂 з таким неприхованим ідіотизмом системи я стикнулась уперше.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Їх хтось штовхає на беззаконня, а вони виконують. Я не бачу тут порушень “Закону України про вибори”.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Власне я також не знаю чому має бути видалена якась стаття чи допис із інтернету, тим більше що із інтернету щось видалити остаточно неможливо.