Ця команда покладе край корупційним схемам, припинить дерибан міського бюджету, почує громаду, дослухається до вас і до мене. Здійснить довгоочікувані зміни, й не лише кадрові.

Нововолинську є куди розвиватись, але напрямок коштів був –  у широкі й глибокі кишені друзів мера.

Авторитарний, ручний режим керування, зневага до проблем пересічних людей, мільйонні витрати на “красіво”, на забаганки, на гарну картинку в центрі міста. Темні й небезпечні двори, розбиті дороги, сморід у центрі й у всіх околах Нововолинська.

Давайте скажемо всьому цьому: “Досить”.   

Не всі у команді Карпуса й Гузя мені до вподоби. Але тільки ця команда може перемогти застиглу совкову модель. Тільки вона здатна на рішучі і позитивні зміни.

Усі інші варіанти – за самовисуванців, “Свободу”, “Слуг”, “Партію пенсіонерів”, “Силу і честь” чи підкаблучну “Європейську солідарність” допоможуть Сапожнікову і Ко втриматись у кріслах. 

Віктор Борисович ходить на роботу у виконком із 1986 року. Вдумайтесь. 34 роки. Виросло два покоління людей, яким – за їхні ж кошти! – навіюють: він незамінний. 

Звісно, ми подякуємо пану Сапожнікову за багаторічну роботу. Але маємо спитати з нього в день нашого з вами вибору й за багаторічну його бездіяльність.

Він і його оточення профукали “Оснастку” – за 184 тисячі гривень. Просвистіли молокозавод, позакривали шахти з чималим запасом вугілля, віддали площі харчокомбінату в центрі міста під смердюче виробництво олії. 15 років поспіль заплющують очі на токсичні викиди Кроноспану. Впритул не бачать викидів із ливарного заводу. 

Вітя, чао!” – вже співають виборці. Період застою ми можемо завершити 25 жовтня.

Усе залежить від вас, нововолинці й мешканці довколишніх сіл. Уся надія – на ваш здоровий глузд. Ви ж хочете майбутнього вашим дітям?

Ігор Гузь, Борис Карпус, Володимир Шаповал, Марина Єлева, Руслан Влодарчик, Олена Шаповал, Олександр Кондисюк, Віктор Ромашевський, Оксана Аксьонова, Валерій Мних, Віктор Марчак, Олег Попков, Яна Никитюк, Віктор Степюк, Руслан Соловйов, Леся Артюх, Юрій Фіц, Іван Пасічник, Надія Жук, Олена Варга, Магомед Магомаєв, Юлія Буденчук, Руслана Романець, Сергій Макаров, Ірина Гіль, Олена Дерейко, Назарій Недищук, Руслан Романишин, Вікторія Скриннік, Микола Лукашук, Вікторія Бойко, Тарас Макарук, Юлія Шевчук, Олександр Пашко – кандидати від партії За майбутнє.

Хай приходять у владу і змінюють наше місто на краще. Вони зможуть. Вони впораються.

А совковий мавзолей має нарешті піти на заслужений відпочинок. 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: