Призначену на 24 листопада сесію Нововолинської міської ради можуть перенести аж на наступний тиждень.

Щоб обраний, але ще не зареєстрований депутатом свободівець Андрій Бадзюнь устиг скласти повноваження голови Іваничівської районної ради й занести відповідний документ у ТВК.

Про це РАДАР дізнався з надійного джерела.

Андрій Анатолійович має лише 2-3 дні, до 26 листопада. Бо ТВК вправі прийняти копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата впродовж 20 днів із дня офіційного оголошення результатів виборів. А це відбулося 6 листопада.

Учора о 16-й територіальна виборча комісія зареєструвала депутатами Нововолинської міської ради ще 5 осіб.

Це Андрій Сторонський і Володимир Рожелюк від БЮТ, Ольга Лакиш від “Європейської солідарності”, Надія Станицька від “Свободи”, Василь Оксентюк від “Слуги народу”.

Як повідомив РАДАРУ голова ТВК Віктор ПорплицяАндрію Бадзюню  в реєстрації відмовили, бо не подав у комісію копію заяви про припинення дії іншого представницького мандата.

Андрій Анатолійович усе ще є головою Іваничівської ради. Провів 3 листопада позачергову сесію, однак повноважень не склав.

Бадзюнь вважає  вимогу територальної виборчої комісії неправомірною, наміряється оскаржувати у суді відмову в реєстрації. Хоче бути побути одночасно й головою районної ради, й депутатом Нововолинської міської. 

 

Але діяльність  Іваничівської районної ради вже, як не крути, добігає кінця. Іваничівський район, як і багато інших адміністративних одиниць, ліквідовано згідно з постановою Верховної Ради від 17 липня 2020 р. 

Повноваження депутатів Іваничівської райради припиняться, як випливає з постанови, в день набуття повноважень депутатами Володимир-Волинської районної ради. А перша сесія новообраної райради відбудеться 27 листопада.

Отже, Андрію Бадзюню, якщо він хоче бути депутатом Нововолинської міськради, слід скласти повноваження голови Іваничівської райради вже зараз. Або принаймні зареєструвати таку заяву в раді і принести її копію у ТВК.

Не зволікаючи до 27 листопада.

Усе вирішують день-два… І здоровий глузд або ж амбіції Андрія Анатолійовича.

 

 

Його однопартієць Олесь Бик, юрист, запевняє, що ТВК грубо порушує конституційні права А.Бадзюня. Лякає членів ТВК кримінальною відповідальністю за групову змову проти громадянина, обраного депутатом. 

Однак юридичні аргументи Бика стосуються депутатів ради, яка припиняє свої повноваження, а не голови ради, наголошує Віктор Порплиця. 

Хто має рацію – побачимо.

А зараз, як щойно повідомили РАДАРУ, в Іваничах нібито терміново скликають позачергову сесію районної ради. Якщо це так і Бадзюнь подасть заяву про припинення повноважень голови, то здоровий глузд переможе. 

Але багато піни в соцмережах і на підконтрольному йому сайті вже вихлюпнуто.

А ще ж так недавно знаходили порозуміння…

2018-й рік, ювілей Євгенія Недищука

 

 

Тут і родичі Андрія Бадзюня, яких він тепер обзиває перебіжчиками, і новий очільник Нововолинської ОТГ Борис Карпус, якого він тепер звинувачує у шулерстві, і депутати від “За майбутнє”…

А вони задля нього навіть сесію переносять. Це називається мегатолерантність. 

 

Наталя Камишникова

Усі фото – з фейсбук сторінки А.Бадзюня

Прочитав сам? Поділись з іншими: