Злам дверей, винос мозку і три виклики поліції за півдня. Нова веселуха у “Прикордоннику”

9 3094

Зо дві години ломилися в офіс садівничого товариства троє затятих дачників: Веселов, Ушарук і Кондрат.

Прикривались усним дозволом від начальника Нововолинського відділення поліції, який буцімто отримали на свої явно незаконні дії.

А ще – протоколом засідання правління й витягом із Держреєстру, куди потай від ревізійної комісії та керівника “Прикордонника” внесли прізвище нового в.о.голови.

Нововолинські дачники вже здогадалися: до керма знову дорвався такий собі Ігор Веселов. Руками своєї дружини та ще кількох членів правління він тихцем скинув Сергія Солтана, який виконував обов’язки голови.

І на дачному масиві знову почалася веселуха!

 

 

Уранці 16 серпня на першому поверсі будинку №1 на вулиці Св.Володимира в Нововолинську почувся страшенний грюкіт. У супроводі поліцейських новоявлений в.о. Веселов приступив до виламування дверей. Дриль, молотки та інший інструмент були напохваті.

Особи, яких я вважаю містечковими рейдерами, не схотіли надати ревізійній комісії документи про зміну керівника і почекати 3-4 дні, поки комісія дійде висновку щодо правомірності їхніх дій. Вони вже встигли внести зміни в Держреєстр щодо в.о.керівника садівництва. Замість Солтана вписали Веселова.

Чому державний реєстратор повівся на їхні запевнення й не звірив  ретельно їхні протоколи зі Статутом товариства і буквою закону “Про кооперацію” – це окреме питання.

Отже, Ігор Веселов та його спільники навалилися на двері…

 

 

Однак двері відчайдушно опиралися…

 

 

Присутність поліцейських не допомогла…

 

 

Замок не піддавався. От же ж бісова залізяка!

 

 

Рука Веселова й нога Кондрата тягнуться до дриля…

 

 

Дверну ручку вже здолали! Перша переможенька!

Поки ці двоє трощили замок, член правління Микола Ушарук виривав із моїх рук і намагався забрати фотоапарат. Ледь його не зламав. Натискав хаотично на всі кнопки.

Кадр вийшов отакий:

 

 

Натомість Сергій Кондрат із Ігорем Веселовим позували охоче…

 

 

Ушарук так розлютився на фотоапарат, що покинув своїх спільників.

Двері лишились недоламаними. 

 

 

Викликала поліцію і я, щоб зафіксувати хуліганські дії Ушарука та явне самоуправство керівних садівників.

 

 

Один екіпаж поїхав – інший приїхав… Стали опитувати свідків і учасників бурхливих подій.

Поки я писала заяву на ім’я начальника Нововолинського відділення поліції А.Литвина, штурмова трійця добивала двері.

Нарешті вони здалися. Однак туди чомусь уже ніхто не рвався…

Перехотілося пану Веселову керувати, чи як?

 

 

Працівнику поліції у коридорі Веселов деякі документи показав…

 

 

А от члену ревізійної комісії Борису Карпусу ознайомитись із ними не дав!

 

 

Карпус терпляче роз’яснював цим діячам, що комісія вправі перевірити їхні повноваження та документацію.

 

 

Однак помічнику народного депутата Карпусу протоколів так і не надали.

Хоча Веселов, коли був рядовим садівником, неодноразово вимагав від бухгалтера та керівника товариства НЕГАЙНОГО ознайомлення з усією документацією. Мовляв, за Статутом кожен дачник може перевірити господарську діяльність “Прикордонника”.

А сам ревізійну комісію, виходить, не визнає…

 

 

Тут прийшла садівниця з малим – сплатити внески. Але кому?

Бухгалтер, не витримавши масованих рейдерських атак, щойно звільнилась.

Веселов заходити у кабінет  остерігається… 

 

 

Колишній член правління Тетяна Борбаль зі Статутом у руках стверджує, що Веселов і Ко діють незаконно.

До правління входять 15 садівників, а на таємне засідання покликали далеко не всіх. Кворум – 10 осіб (дві третини від складу правління).

На засіданні, де Веселова обрали виконувати обов’язки замість Солтана, було лише семеро членів правління. Солтана не запросили.

 

 

Вимальовується судова перспектива: оскарження протоколу засідання, дій держреєстратора та зламників дверей.

Отак і минуло півдня. Багато галасу, грюкоту. Три виклики поліції (наостанок правоохоронців видзвонював Веселов, аби в їхній присутності зайти у кабінет).

Вкрай неприємний осад – напевно, в усіх…

І пилюка – навіть у вестибюлі від того грюкоту сипалося зі стін.

 

 

Сценарій захоплення влади у садівничому товаристві “Прикордонник” пан Веселов і його спільники узгоджували цими днями у кабінетах керівників Нововолинської міськради та виконкому. Там ціла нарада була – навіть нововолинського реєстратора покликали.

Владці консультували “ініціативну групу”, як прибрати до рук 140 гектарів землі біля річки Західний Буг.

Спір, чия земля: нововолинська чи литовезька, – триває. Маріонеткове керівництво масиву прислужиться міським чиновникам у їхній явно корисливій грі.

Інтереси простих дачників тут геть ні до чого…

 

 

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
5 років тому

Зламувати двері можна тільки за постановою суду і в присутності поліції. А також спеціально створеної комісії, яка має описати і внести до протоколу всі цінності та документи, які там перебували на той момент. І у присутності представників місцевої влади, звичайно. Мав бути виписаний ордер на обшук приміщення і вилучення документів. Якщо цього не було -то це грабіжники із великої дороги.
Поліція повинна була втрутитись і негайно припинити беззаконня. “Ведмежатників” – затримати. Постанова суду про незаконність звітно-виборчих зборів не є підставою для нищення приміщення і вилучення матеріально-документальних цінностей. Ухвалу суду про проникнення і конфіскацію вони мали?

editor
5 років тому

Уточнила. В Іваничі ці громадяни їздили, але зареєстрував зміну керівництва нововолинський держреєстратор.
Як повідомила РАДАРУ голова ревізійної комісії Ірина Чужикова, жодних документів комісії Веселов іще не надав.
Хоча “головує” він уже понад тиждень.

Гість Волинянка
5 років тому

Ну невже нема управи на цих ****? Їм що, нічого робити на пенсії Пане Кондрат вгамуйтесь врешті Хватить того,що ви крутили з керівництвом на Оснастці Вгамуйтесь! Невже вас життя нічому не навчило!?
За керівництва Веселова мою дачу за зиму обкрадали 3 (ТРИ) рази Я дала йому точні адреси де гонять самогон, продають його за викрадені з дач речі Що допоміг? Він мене послав в поліцію. Ті “відфутболили” в Іваничі. Ті назад до Нововолинська. Я плюнула і на тому все скінчилось ВІн добре знав де на дачах живуть бомжі, знав хто має циркулярку і не платить за світло А потім по масиву йде неоплата електроенергії. За 20 років користування дачею ми жодного разу не пропустили оплату. Та в останній рік керування цього”божка” нам відключають світло ” за періодичну несплату”! Коли я пішла виясняти, каже: “ми помилково відключили” Але назад то не підключили А потребували оплатити підключення.
Молоді хлопці взялись підняти масив То якого чорта ви їм мішаєте? Від корита відірвали? Сидіть вдома, на своїх дачах і дякуйте Богу що ще живі

наталія
5 років тому
Відповісти  Гість Волинянка

ПАН Веселов порушив статут. Голову масиву повинна вибирати громада. А не він сам і його група шестірок. Повинні були зібрати нову конференцію.
Після того як його не вибрали повторно він не давав спокійно працювати головам масиву.

я її кохав
5 років тому

ну що тут скажеш – *****.

член правління
5 років тому

22 серпня пройшло засідання правління.Я вважаю, садівники повинні знати, що заробітна плата у Веселова І.В. 5000 грн. Для порівняння: у СолтанА С.Г., попереднього керівника, була трохи більше мінімальної.
Звільняють членів правління та обирають нових, чим порушили статут п.6.4.2, де чітко вказано, що правління обирається на загальних зборах. Ревізійну комісію, якій підзвітні правління та голова масиву згідно п.6.6. Статуту, на засідання запрошено не було. Документів, які просить надати ревізійна комісія для ознайомлення, що підтверджують законність обрання Веселова І.В. в.о.головою масиву “Прикордонник”, не надано. Проведення загальних зборів,які згідно закону повинні пройти у термін 20 днів, у правлінні не на часі. Мені новообраний член правління запропонував написати заяву та вийти з правління, щоб не заважати. Заважала я тим, що звертала увагу на ті пункти статуту, які вони порушують.

editor
5 років тому
Відповісти  член правління

І ЩО, ВИ ВИЙШЛИ?!

Дачник
5 років тому

Вже коментував цю тему, коли вона була опублікована на іншому сайті. Мав питання до авторів і керівництва масиву (чи вже колишнього керівництва), але відповіді не було. Може, Radar більше знає.
Цікавить шо за історія з ухвалою апеляційного суду Волинської області? Є текст ухвали? Яким чином Веселов виграв суд про визнання недійсною звітно-виборчу конференцію? Я сам був на тій конференції і голосував за Солтана, а тут, раптом, визнали недійсною?! Тобто, голосування декількох сотень людей не взяли до уваги? Чому в якогось **** знаходяться можливості виграти суд, а в керівництва масиву немає ніяких аргументів?! В тому ж приміщенні, де офіс “Прикордонника”, є декілька адвокатів. Чому не звернулись за допомогою?

editor
5 років тому

Для АНДРІЯ. Дамо це окремою новиною, ОК? як підписати?