Знову горить наркопритон біля мерії!

12 2010

На це можна дивитися нескінченно.

За пару метрів від Нововолинської міської ради вкотре зайнявся колишній банк, який уже багато років стоїть пусткою.

Вкотре по тривозі примчали пожежні.

Причина займання? Тут і до ворожки не ходи. У наркопритоні, на який давно перетворилася будівля, хтось із постійних клієнтів пустив червоного півня.

Може, шукав під кайфом гострих відчуттів. А може, передав у такий спосіб вітання пану Сапожнікову (це типу мер) і пану Галащуку (типу начальник поліції) від наркоспільноти нашого євромістечка.

А може, в нас тепер як у Ватикані: нарики та злодії, які теж тут тусуються, обирають собі пахана. І пускають білий дим, коли дійдуть згоди.

На відео, яке виклала в соцмережі Ірина Галичук, багато підлітків і молоді. Милуються вогненним шоу. Не виключено, що сюди вчащають їхні друзі, а може, й вони самі.

РАДАР 100 500 разів пропонував міській владі домовитися з власником будівлі про раціональне використання колись шикарного, а нині  занедбаного приміщення.

Зрештою, нам набридло пояснювати владі, що вона все ж таки влада.

Значно цікавіше рахувати, скільки разів на місяць сюди виїздять рятувальники, скільки разів на рік поліція робить тут облави й за яким разом уся будівля згорить до бісової мами.

Ні, до бісового папіка, так точніше.

  • Розкажу iншим:

Також читають

12
Коментуймо!

3000
1 Коментарі теми
11 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
5 Автор коментаря
Ворожка

А що коментувати? Ну горить під носом/боком мера і підмерків:-)) коли міське начальстао усе влаштовує, то проти цього не попреш:-) Центр міста і така байда, а поряд мерія… Для мера саме головне, щоб мерія не загорілась. От шини від Грабовського – це паскудно, а червоний півень у колишньому банку – це дитячі пустощі, наркоманські тобто…. А у Гонтаревої маєток згорів. Може і маєток нашого мера згорить😃трохи згодом, бо ж має бути кара Господня за наїзд влади на Віталія Грабовського😃

Ворожка

Треба знести ту будівлю, зрівняти її з землею к бісовій матері, щоб і сліду не лишилося

139381

Наїзд на особу, яка повідомила про замінування 🙄відкрийте ККУ

007

Закрийте ККУ. За те, що підпалив шину біля міськради, впаяли штраф за адмінкодексом. А потім звільнили з роботи, де він нормально працював. А дурний дзвінок у поліцію про фейкову гранату був уже після всього цього.

Ворожка

А я впізнаю нашу владу – вона мститься тим громадянам, яких може дістати своєю помстою, а яких дістати не може, то тих якось терпить. Але у цьому є свій плюс – кого та помста не вбиває, то ті стають сильнішими😃

Анатоль_ Бідзюра

Я, пані “Ворожко” взагалі не хотів ніяк висловлюватися про нашу місцеву владу. Вона абсолютно ніяка. Проте, мушу – терпцю не вистачає. Куди не кинься, в Нововолинську, до кого не звернись – матимеш відписку і повний міх проблем: місцева влада звикла працювати тоталітарними совдепівськими методами.
Переінакшити її, при масовому богузстві мешканців, не вбачається можливим. Сьогодні, в АТБ, отримав пораду від одного бандючка “закрити рота”. При свідках. Я його знаю. Побачу, і відслідкую, як ситуація розвиватиметься у подальшому.

РАДАР

Ого, і наш постійний автор учора отримав конкретну погрозу за публікації на РАДАРІ. Я бачу, бандючиння вже готує стоп’ятсоту каденцію нашого вічнозеленого.

Ворожка

Відписки у нашому містечку стали давно звичним явишем і зразу з-за кожного такого “шедевру ” виглядає особа високопосадовця. Не важко здогадатися чия. А бандюки само собою вболівають, щоб їхнє теперішнє становище нікуди не зникло і не похитнулось. Тримайтесь, кому погрожують, бо бандюки теж люди і страх їм таки відомий. А наша влада і справді використовує совдепівські методи. Можу засвідчити у цьому плані і продемонструвати певні документи по деяких справах

Анатоль_ Бідзюра

Куди ж вони без “рідної влади” і команди? Правда, дехто із рядових (виконавців) вже покинув Україну. :))

Ворожка

І це зовсім не дивно, бо було багато причин для виїзду за кордон, а гроші у тих людей водяться

Волиняка

Ви про кого?

Анатоль_ Бідзюра

Вони бояться. Для нововолинських “лицарів плаща і кинджала” настають важкі часи…