фотолд

Адвокати диявола. Сам сказав

19 4454

Сьогодні о 10.30 у Ковелі почалося чергове судове засідання у кримінальній справі про вбивство Каті Литкіної. На лаві підсудних лише один із імовірних убивць – Назар Статочнюк.

Учора судова колегія заслухала спеціалістів, які провели комп’ютерну експертизу карти пам’яті з телефону Каті.

Ця карта у ніч убивства – 2 серпня 2016 року о 2.01 опинилась у телефоні Статочнюка. Він навчався тоді в Нововолинському електромеханічному коледжі за фахом “комп’ютерна інженерія”.

Якщо обвинувачення обгрунтовані й він – злочинець, то чому вставив цю карту у свій телефон? Хотів доступитися до маленьких секретів 16-річної сусідки, в яку явно був раніше закоханий?

Вирішив затерти сліди? Адже його двоюрідний брат Максим Терлецький домовився ввечері 1 серпня з Катериною про зустріч біля її будинку, вона вибігла з подарунком для нього – й за годину-півтори загинула від рук убивць.

 

 

Чому не позбувся цієї карти згодом? Обшук у Статочнюка здійснили 12 серпня. Час для знищення речдоку був. Забув? Не додумався? Маючи діда – колишнього міліціонера й вітчима – офіцера поліції, був упевнений, що не додумаються слідчі? Банальний жлобізм і бажання заощадити на купівлі карти? Чи диявольська, адреналінова гра з вогнем?

“Я – диявол”, – хизувався колись підсудний у листуванні з однолітками в соцмережі. Це листування відновили спеціалісти, яких заслухав суд. Підлітки обговорювали красуню Катю, її суто приватне фото і того, хто це фото оприлюднив.

Він і виклав, бо ним рухала помста, заздрість – він до Каті, на рік старшої за нього, залицявся. На прохання друзів Каті, вчителів й навіть на благання самої дівчини видалити фото не зважав. “Я – диявол“, кому шо не ясно?

 

 

Учора ввечері бабуся Каті написала РАДАРУ:

 Добрый вечер, хотя для меня это очередной очень тяжелый и день и вечер! почему пишу? Сегодня было очередное  заседание суда. И вот какое совпадение – вчера поздно вечером почти ночью  по итальянскому тв  показывали фильм “Бесславные ублюдки” (“bastardi senza gloria”). Фильм американский с хорошими актерами (Бред Питт…).

 

Но я не смогла его смотреть!!! Там, где один из *ублюдков* с битой в руках подошел к немцу – стоящему на коленях – и стал примеряться к голове этого несчастного для удара!!!… я стала выть, как волчица, на глазах которой убивают ее детей!

 

Статочнюк называл себя  “ДИЯВОЛОМ”… теперь я начинаю понимать, как и почему подростки смогли совершить настолько кровавое и жестокое преступление! они же САТАНИСТЫ!!!  и тут логически всплывает название их защитников-адвокатов – АДВОКАТЫ ДЬЯВОЛОВ!!!

 

Шостак как-то протестовал против такого названия – но сегодня после обнародования переписки Статочнюка, я думаю, все сомнения отпадут – да, действительно – АДВОКАТЫ ДЬЯВОЛА!!! Насчет Шостака все понятно – там, наверно, ничего святого нет – только большой карман для зарабатывания даже политых невинной кровью денег.

 

Но вот Полячук?! Насколько я знаю – дети у него есть, и думаю , что они ему не безразличны. И уверена: он знает, что совершил его подзащитный! и всякими правдами и в особенности НЕПРАВДАМИ старается “вытащить” своего подзащитного!  И если – не дай Бог – им это удастся, то они не думают, что этот “ДИЯВОЛ” подобное совершит с его дочкой, сыном или внучкой?!

 

Ведь ни Статочнюк, ни Терлецкий в содеянном не раскаялись!!! и те нововолынские менты, что помогали семейке Гулид-Терлецких? как у них с совестью???!!!

Суд триває, колегія у кримінальних справах заслуховує свідків, уважно досліджує докази. Терлецький усе ще на волі. Адвокати так стараються зробити з чорного біле і пухнасте, що рідним Каті вже несила на це дивитись.

Сергій Литкін приїхав учора з суду хворим і морально виснаженим. Поїхали у Ковель о 8-й ранку, повернулися майже о 8-й вечора. Те саме буде сьогодні.

Але виснажує не так дорога і судовий процес, як оці єзуїтські намагання адвокатів Статочнюка довести його непричетність.

 

 

Усі подробиці вбивства Полячук із Шостаком давно знають краще за всіх. Теж колишні офіцери міліції, та й Терлецький зі Статочнюком їм дещо розповіли.

Тож коли захисники ди… дитини, аякже… розводяться про катування і тортури – мовляв, їхній клієнт сидить у клітці, не по феншую, я думаю: тортури – вся ваша казуїстика, всі ваші нескінченні запитання. Це моральні тортури для родини закатованої дівчини.

“Я – диявол”, – похвалявся їхній клієнт. Іще жодного разу не бачила в його очах чогось бодай трохи подібного на каяття чи на співчуття рідним Каті.

 

Наталя Камишникова

Фото з різних судових засідань – Статочнюк під вартою вже майже півтора року…

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

19 Коментар "Адвокати диявола. Сам сказав"

повідомляти

Мешканка міста
9 місяців 12 днів тому

Певне саме так і вбивали бідну дитину – нічого не підозрюючу Катіньку – поставивши на коліна і лупцюючи тою самою бітою, про яку так замовчують одногрупники статочнюка (яку він замовив не сам, а через цих одногрупників, що знову ж свідчить, що вбивство ретельно готувалося). Мовчіть і далі, то й до вас добереться. МОНСТР!!! І круг нього позбиралися такі самі!!! Невже кров невинно вбитої дівчинки до вас не волає??? Це ж як треба любити гроші, щоб таке виробляти, захищаючи холодрокровних вбивць???!!!! Не розуміють, що прокляття стягують на свої голови та потомків. Моторошно від того, що відбувається.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 12 днів тому

“Як у них із совістю?” – запитує бабуся невинно убієнної Каті Литкіної. Це Ви, старша і пригноблена страшним лихом пані, про що? У дияволів совість відсутня начисто. І вони самі – без душ давно, тільки прикидаються живими людьми.

бабушка Кати
9 місяців 12 днів тому
я о совести тех полицейских которые приглашая в понятые для обыска комнаты статочнюка говорили этим людям – *треба допомогти Яшi* / ни сарай ни весь дом осмотрен не был/. я о тех двух полицейских которые запугивали бедную женщину – указавшую где примерно искать Катю и что убийц было двое. я о совести тех кто затер отпечаток пальца на телефоне Кати. и я о совести тех работников полиции г. Нововолынска которые должны были по заявлению родителей пропавшего ребенка искать Катю даже пальцем не пошевелили!!!… ну а насчет ДЬЯВОЛОВ … совесть может быть только в душе-в сердце – а у них там… Читати далі »
коля
9 місяців 8 днів тому
Якщо ви так говорите про Нововолинську поліцію то повинні напевно знати , що саме під час обшуку у Статочнюка був вилучений його телефон в якому знаходилась флешка з телефону Каті, що стала головним доказом по справі, ноутбук на якому було відображені перегляди фільму де вбивають бітою людину, Нововолинські поліцейські навколішки лазили по терикону і прилеглій території, та знайшли розбитий телефон “Номі” котрий належав Каті ( і не одна людина з громадськості , що вигукували біля міськвиконкому на мітингу не допомогла обстежити територію). Нововолинські поліцейські знайшли свідка зі швейної фабрики котрий в той вечір бачив Катю з двома хлопцями.Саме Нововолинські поліцейські… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
9 місяців 7 днів тому

Зовсім не применшуючи деяких заслуг поліцейських м. Нововолинська у цій страшній справі, хочу повідомити “Колю”, що йому вкрай необхідно розпочати вивчення українських законодавчих актів. Пане, згідно ККУ і “ЗУ про поліцію України”, представники громадськості НЕ МАЮТЬ ПРАВА проводити слідчі дії у кримінальних справах відкритих поліцією.

бабушка Кати
9 місяців 7 днів тому
*КОЛЯ*! не все нововолынские полицейские *допомагали Яшi*! но такие были! телефон Кати нашли но и отпечаток затерли! у статочнюка телефон изьяли – но слава Богу что не додумались его вскрыть и вынуть Катину флешку! просто не предполагали что *ментовская семейка* не уничтожила все доказательства! а в ноутбуке статочнюк уничтожил всю переписку но недодумался и уничтожить и просмотр эпизодов этого страшного фильма! и доказательства в телефоне и компе статочнюка обнаружила не нововолынская полиция а луцкие эксперты! и насчет свидетеля – я так поняла что Вы являетесь работником нововолынской полиции и я думаю что Вы прекрасно знаете как было произведено *опознание* подозреваемого!!!… Читати далі »
анти чобіт
9 місяців 7 днів тому

добре що є і тупі поліцейські

шанувальник
9 місяців 12 днів тому

тут про совість заговорили… так от ,совість є в тих хто живе на одну зарплату а далі це почуття деколи – деколи прокидається…

Мама
9 місяців 12 днів тому

Навіть страшно подумати що такі нелюди непонесуть покарання і ходитимуть на землі між нами і нашими дітьми.Господи дай сили батькам Каті пережити це все,Господи дай їм добитися правди і покарати цих виродків або сам покарай їх.

editor
9 місяців 12 днів тому

А сьогоднішнє засідання лише зараз завершується. Допитали 4 свідків: Мирона Жданя, Влада, працівницю швейної фабрики й одногрупника Статочнюка.

Гастроентеролог
9 місяців 12 днів тому

Людина сама себе назвала дияволом- це “діагноз”.
А от те, що в цього диявола є адвокати- це вже незаперечний та задокументований факт, думаю на довгі роки. І цього не змити, не стерти, не випалити з пам’яті людей, не покидьків, а саме ЛЮДЕЙ.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 11 днів тому

По-людськи, без звинувачень і образ, порадив би адвокату Шостаку, терміново, відмовитися від цієї справи. Крива вона і небезпечна у форматі духовності, правди і Божої кари… А якщо необхідно – то й повернути всі гонорари. Темне те діло. Містичне. І сили у ньому задіяні не із нашої земної реальності, а з іншого виміру. Сили зла пітьми. Кажете, Бого нема? Ну, ну. Він вас незабаром віднайде. Він вже поруч.

бабушка Кати
9 місяців 10 днів тому

Господь всегда есть с нами! но ИМ дан ЧЕЛОВЕКУ выбор пути – или ДОБРА или ЗЛА! ЧЕЛОВЕКУ свойственно ошибаться и ГОСПОДЬ предупреждает. и если это ЧЕЛОВЕК то он раскаивается и старается исправиться. здесь же – два УПЫРЯ которые не только не раскаиваются в содеянном но и гордятся совершенным! /статочнюк/ а АДВОКАТЫ ДЬЯВОЛОВ… пусть внимательно посмотрят американский фильм *АДВОКАТ ДЬЯВОЛА* и чем он закончился…

шанувальник
9 місяців 11 днів тому

пані наталя – чому не висвітлили мій коментар повністю ? хай знає поліція , що про них люди думають.

editor
9 місяців 11 днів тому

ну, там дуже брутально й недобре, ви ж самі все розумієте.

анти чобіт
9 місяців 7 днів тому

було б непогано зробити на радарі рубрику :чорний список підприємств нововолинська де б обговорювалось порушення прав працівників та інше

Тролик
9 місяців 7 днів тому

А не пробували зробити список підприємств Нововолинська щодо порушення права працівників на стенді Держохоронипраці?
А у своїй профспілці не пробували таке утнути?
А в комісії Громика?
Також тоді потрібно буде зробити чорний список працівників, які порушували трудову дисципліну на підприємстві.
Ото РАДАР матиме роботи…..

editor
9 місяців 7 днів тому

Громадяни, насамперед Античобіт, тут обговорюють зовсім іншу тему.

Ульріх
8 місяців 28 днів тому

Думаю, його хочуть визнати неосудним.Припишуть якусь там шизу і по всьому.

wpDiscuz