нетнет

Обережно: аферисти! У Нововолинську й довколишніх селах

36 3623

Якісь спритні молодики НЕЛЕГАЛЬНО встановлюють інтернет у селах довкола Нововолинська. Називаються представниками компанії “Київстар”.

Однак покриття провідного інтернету компанія “Київстар” здійснює лише по 5-му, 6-му, 15-му та Шахтарському мікрорайонах у Нововолинську. 

Найближче місто, де є “Київстар”, – це Володимир-Волинський, а далі Ковель.

Шахраї не лише надають свою послугу нелегально, а й ставлять уже використані (старі) антени – можливо, крадені. Ці антени мають назву “наностанція”.
Наностанції виглядають отак:

 

Ну, й наостанок аферисти дають клієнтам номер телефону кол-центру “Київстар”.

Якщо щось не працює (а таке трапляється нерідко!), то представник компанії нічим не може допомогти занадто довірливим громадянам. Адже ті молодики ніяк не пов’язані з компанією “Київстар”.

Тому стережіться, мешканці Нововолинська й довколишніх сіл, аби не стати черговими жертвами інтернет-аферистів. Бо за під’єднання вони деруть чималі кошти, а  працює їхній інтернет недовго…

Довідково

Офіційне представництво компанії “Київстар”:

http://kyivstar.ua

Телефон кол-центру: 460.

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

36 Коментар "Обережно: аферисти! У Нововолинську й довколишніх селах"

повідомляти

editor
9 місяців 16 днів тому

Олександр Воробей: в нас ТТІ, то завжди погане качество

Ірина Рудик: як можна пускати до хати не перевірену особу,то ж можна документ попросити від фірми або ж в Київстар зателефонувати і поцікавитись чи вони надають таку послугу

оле
9 місяців 16 днів тому

до editora-до чого тут тті???

editor
9 місяців 16 днів тому

Користувач написав свою думку. Мабуть, вирішив поділитися наболілим – погана якість нтернету від ТТІ.
Едітор тут ні до чого.

шанувальник
9 місяців 16 днів тому

та правильно роблять.і працює інет нормально.і ще – ви не задумувались над тим чому київстар є тільки на 5 ,6 ,15-му та шахтарському м-ні ?чому немає в місті і в селах ?подумайте добре хто ділить ?одним словом -експроприація експроприірованого.молодці хлопці.

editor
9 місяців 16 днів тому

центр міста окупувало ТТІ, околиці – теж. Конкурентів не пускає. Мер цю нездорову монополію кришує. Але питання: у кого ті спритники, про яких ідеться в новині, крадуть інтернет? Ну, не в ТТІ ж.

Житель центру
9 місяців 11 днів тому

Тут діло не в тому, що “окупувало ТТІ”. живу на бульварі Шевченка. Вже 4 роки намагаюся підключити Київстар, а мені працівники компанії прямо відповідають, що не планують вони вести Київстарівський інтернет в центр міста, бо їм це економічно не вигідно – тягнути кілометри кабелів в негустозаселений район, де переважна кількість жителів пенсійного чи передпенсійного віку. – “вихлопу” вони матимуть з цього мало. Тому ТТІ – це єдиний можливий мало-мальськи пристойний варіант. ця ж сама причина, чому Київстар не покриває села… Так що годі всих собак вішати на ТТі разом з його власниками/покровителями і т.д.

Валік
9 місяців 16 днів тому

Аферисти не аферисти але хоть якийсь Інтернету вони надають не те що водафон в них вообще Інтернет отстой. Я білою завістю завідую тим у кого Інтернету від київстара. Для довідки в Київстара покриває все місто нормальним сигналом а у водафон по сигналу можна сказати що сигнал іде аж з Луцька дуже не стабільний сигнал водафон.

Валік
9 місяців 16 днів тому

До речі Наталя ви колись писали про вишку Київстара на Водоканалі про те що вона там стоїть з порушеннями норм радіочастотного випромінювання збоку Родом. Так ось хочу добавити там років 6 назад вліпили ще одну вишку до повного щастя. Просто клас. Скоро Нововолинську буде весь у вишках:-).

Валік
9 місяців 16 днів тому

Може не в тему пишу але хочу щоб усі знали в новорічну ніч якась сволота на дитячому майданчику що біля довгого будинку що стоїть під боком у Водоканалу, поламала три дубки. Пишу ясніше щоб всім було зрозуміліше ново пошта навпроти дом асфальтовані доріжка яка веде до карусель так ось якась нечисть викорчувала вивалила дерев’яного стовба ручної різьби дубок. Стояло три дубки тепер 2 дубка. Найду хто ноги одірву тій худобі яка нищить дитмайданчики. (Дуже прохаю поставте комент душа болить дивитися на покалічений дитячий майданчик хоть я й живу біля автостанції але ходжу тою дорогою часто.)

куку
9 місяців 15 днів тому

Певно мер

555
9 місяців 14 днів тому

шо ти там повириваеш )))

Олександр
9 місяців 16 днів тому

Так їх хтось зловив? Доведено що вони аферисти? А технології такі дійсно Є! І Європа вже років з 10 такими користується.

Олег
9 місяців 15 днів тому

Аферисти! Обережно! Буду без інтернету буду сидіти, бо сказали аферисти вони, інтернет всім проводять. Чим вони аферисти? Бо нелегально проводять? Так легально в нас ніхто в села не проводить. А краще щось чим нічого.

editor
9 місяців 15 днів тому

Вмикаючи свій комп, просто пам’ятайте, що інтернет у вас крадений, а ви хочете в Європу.
І не видзвонюйте потім на “Київстар”, коли ця халява урветься.
По селах інтернет проводять цілком легально, поцікавтесь.

АНАТОЛЬ_
9 місяців 15 днів тому

І потім не скаржтеся у “РАДАР”, що вас надурили.

Фея
9 місяців 15 днів тому

Вони хочуть у Європу. По селах справді інтернет легальний. Там інша система працює. Поляки про аферистів одразу ж повідомили б поліцію, а нашим хоч би якийсь інтернет був. Різницю між нашим людом і європейським видно неозброєним оком.

тті не діставайте людей
9 місяців 15 днів тому

Не виключено, що це ТТІ під виглядом київстара свій брак людям впарюють. Вони і в Нововолинську довбають та пошкоджують будинки без дозволів, а їх працівники виконують це без будь-яких документів та розпізнавальних знаків. З приводу цього є навіть зафіксовані виклики поліції.

editor
9 місяців 15 днів тому

і що поліція? хоч протокол складає? чи тільки руками розводить?

Олег
9 місяців 15 днів тому

Всмислі крадений, безкоштовний інтернет не існує, вони напевне купили собі канал зв’язку, пішли в мерію за дозволом. Там їх послали на 3 букви, бо ж ТТІ без роботи закишиться. Тож напевне просто проводять нелегально, але канал мусять купити, бо дешево тільки в Київстарі та ТТІ, а у них швидкість низька для багатьох користувачів. А на рахунок інтернету по селам я раз взнавав і практично ніхто не проводить крім інтертелекому 3g, а в них швидкість дуже низька.

Кетрін
9 місяців 15 днів тому

Проблема не в тому, що ви відвалите купу бабла “хорошим” аферистам і матимете інтернет там, де його не має бути. А в тому, що в разі відсутності обіцяної швидкості чи інтернету взагалі ( відразу чи через місяць) люди дзвонять в київстар, який їм НІЧИМ не може допомогти. Шукайте тоді підключателів ваших і не жалійтесь. Вас попередили, далі діло ваше.

Бесс
9 місяців 15 днів тому

Доречі, в АТБ уже підняли ціни від тих що були на відкриття… як раз прийшов час зробити новий репортаж по цінам між супермаркетами.

Ульріх
9 місяців 15 днів тому

Ну то не ходіть в АТБ) Якість і сервіс влаштовує. І хоч мені треба пертись до нього через місто але йду бо там є те, що подобається. Магазин не політична партія, якщо ходиш в один то можна ходити в інший.Ікру на свята брав в Краї, а шампусік в АТБ)

Валік
9 місяців 15 днів тому

Вчора треба було купити буряк для сільодки під шубою зайшов в атб там буряк 7.50 а в кройові 4.50 купив там буряк на шубу і картоплі теж вчора там прикупив 3.50 за кілограм. В кройові дешевше трохи буряк. За остальні продукти (ціни) не в курсі бо дуже спішив не було часу продукти роздивлятися.

Валік
9 місяців 15 днів тому

Ще добавлю в п’ятницю заходив в атб та край там мало геть людей було а от на базарі на стадіоні народу повно було ледь не затоптали мене. А брали все підряд ковбаси по 150 гривень. М’ясо копчене по 250 в мене реально був шок від цін та ще більше що людям було пофиг на ціни. Люди билися сварилися ноги перетоптували друг другу в чергах за м’ясом.

Валік
9 місяців 15 днів тому

От і весь репортаж.

Аміна
9 місяців 14 днів тому
Тоді маленька ремарка до статті-на сьогоднішній день обов’язковість печатки до документів відмінено,але при наданні послуги щодо встановлення Інтернет-мережі надавач такої послуги укладає із замовником договір,в якому прописує усі свої реквізити.Для того,щоб переконатись чи люди,які представляються працівниками якогось Інтернет-провайдера,є справді його представниками,попросити у них контакт керівництва,або ,якщо в даному випадку люди кажуть,що вони представники Київстару,значить,потрібно телефонувати за офіційними номерами та взнавати,чи працівники цієї фірми мають уповноваження на встановлення Інтернету в тому чи іншому населеному пункті.А от на рахунок антен-то вони можуть бути і вживаними і новими при встановленні Інтернету.Знаю також,що в навколишніх селах встановлюють Інтернет,але не представляються працівниками Київстару,мають свої угоди… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
9 місяців 13 днів тому

Правильно. Без цього, у сучасному – жорстокому і брехливому світі, ніяк.

ТТІ
9 місяців 13 днів тому
Як працівник ТТІ можу відкрито сказати всім хейтерам мера, Яреми і користувачам інтернету (будь-яким, не тільки ТТІ). погане “качество”? зверніться за телефонами вказаними в договорі, подайте заявку і ми з радістю вияснимо причину і усунемо несправність! Не чекайте від нас миттєвого вирішення Вашого питання, адже ми не швидка допомога, як вважають більша частина клієнтів, але ми нікого не залишаємо без уваги! Центр міста окупувало ТТІ? Смішно, адже в нас є покриття майже на всій території міста! Чому там немає інших провайдерів? Та тому що КИЇВСТАРу&Co не вигідно прокладати сучасну оптиковолоконну мережу в будинки де 8-20 кв і здебільшого проживають особи… Читати далі »
Тролик
9 місяців 13 днів тому
Вартість ліцензійного обладнання для отримання інтернет доступу коштує великих грошей. Вибір простий – або оплата в розмірі річної зарплатні і у вас все легально (за повітря, найбільшому шахраю-державі), або до “економічних партизанів”. Є варіант -мтс, інтертелеком, але тут повний “ПЕСЕЦЬ”, ЯКІСТЬ НІЯКА , ОПЛАТА ВИСОКА, та помісячна , і не залежить чи користувався чи ні, за то легально..хоча це зрештою важко назвати це інтернетом скоріше – лайнотернет “економічних партизани”- їм саме головне не обладнання втюхати, а помісячно отримувати платню, Вони як ніхто зацікавленні у подальшій співпраці. Я думаю селяни до кінця не вїхали у “фішку”, і позвонили на “києвстар”. Тепер… Читати далі »
editor
9 місяців 13 днів тому

Цы “економічні партизани”, або ж аферисти, дають селянам та містянам телефони кол-центру “Київстар”. Дають свідомо, створюючи ілюзію легальності своїх дій. Тому не треба захищати цих брехунів.

Олександр
9 місяців 13 днів тому

Як користувач ТТІ можу сказати гарні слова на адресу мобільних бригад-завжди швидко і без проблем,але ,на жаль,не можу сказати нічого хорошого про *верхівку*-живуть сьогоднішнім днем і десь в тих,*совкових часах*-обпутали все місто кабелями.Цікаво,яка проектно-дозвільна документація є у п.Яреми і з ким вона погоджувалась?

editor
9 місяців 13 днів тому

Про піратське й небезпечне для мешканців “покриття” дахів у 15-му 5-му мікрорайонах кабелями від ТТІ РАДАР уже писав. Можемо повторити відеоекскурсію на дахи, де кабель валяється просто під ногами.

Вадим
9 місяців 13 днів тому

Проживаю в центрі міста, навпроти біржі праці. Колись був мпростір і мав хороший інтернет, а тепер укртелеком з його ого та 3 мБ.
Від ТТІ вже п’ятий рік після заявки чекаю майстрів, щоб підключили будинок.

Vlad
9 місяців 13 днів тому

ТТІ тут явно ні при чому. Вони таким незаймаються. Так і дійсьно оферисти вирішили зірвати куш і мало затрат. Так небуває. Нехай дійсьно куплять у будь-якої компанії канал зроблять ліцензію і назвуть власну назву і звісно же обслуговування повинне бути. а нетак що сьогодні підключили а завтра нічого непрацює. а координатів ніяких немає. Для людей потрібно робити як для себе. про халатних некажу.

Вадим
9 місяців 13 днів тому

Яка різниця як вони себе назвуть… не подобається не звертайтесь до них, шукайте інших.

editor
9 місяців 12 днів тому

Різниця є, і ви це чудово розумієте.

wpDiscuz