– Лакузи мера скажуть, що це приватна територія. Але я скажу, що це територія в межах міста і що така “візитівка” Нововолинська виглядає ганебно, – обурюється Володимир Мигас у спільноті “Нововолинськ без Сапожнікова”.

Володимир розповідає:

– Перед кожними виборами нововолинцям нав’язують думку, що Сапожніков є досвідченим господарником. Велика, метрів п’ять, яма біля автостанції говорить протилежне.

Паркан навколо ями уже падає від старості. Отже, тому об’єкту років десять. І ніхто тим не переймається.

 

 

– Можливо, лакузи  Сапожнікова скажуть, що це приватна територія. Але я скажу, що це територія в межах міста.

Коли міський голова віддавав землю за півціни, він мав укласти інвестиційний договір із підприємцем. У договорі вказується, що має бути збудовано і в які терміни, а інакше земелька забирається.

А наш господарник, мабуть, і не знає про такі речі. Та, певно, знає, але йому все до лампочки, –  резюмує громадський активіст.

 

 

Усі фото зробив Володимир Мигас

ДОВІДКОВО

Земельна ділянка, де раніше був  громадський туалет, належить депутату Нововолинської міськради, другу мера Віктору Яремі. Віддали її колись під комерційний заклад, у якому (чи біля якого) мав постати знову ж таки громадський туалет.

 

 

У Нововолинську це позорисько іменують сортиром Яреми. Трохи несправедливо, бо забули мера. Правильна назва – сортир імені Віктора Яреми й Віктора Сапожнікова, скорочено – “Вітюн”.

Ви можете запропонувати свій варіант назви для цієї туристичної фішки!

У ТЕМУ:

Ярема і Климович плюють на закон радикально?..

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: