Отруйний коктейль для цілого міста. “Курчак” заливає кров’ю очисні споруди “Водоканалу”

58 5736

Тимчасова депутатська комісія, що перевіряє дотримання санітарних та екологічних норм на підприємствах Нововолинська, побувала на очисних спорудах “Водоканалу”. І вжахнулася.

З труб тече кров.

Куряча.

 

Це “Пан Курчак” нардепа-мільярдера Мартиняка пожлобився на власні очисні, які мав збудувати в Нововолинську поряд зі своїм забійним цехом ще 6 років тому.

Про обіцянку-цяцянку мільярдера старанно забули міський голова і його заступники.

6 років пан Сапожніков розповідає своїм виборцям казочки про чергове європейське підприємство з суперсучасними технологіями. Туди возять високих гостей, звідти викачують мільйони гривень прибутку. Неперебірливі “засоби” нахвалюють “Птахокомплекс “Губин” у репортажах.

А тим часом на очисних…

 

 

У цьому ролику – відеозаписи, які зробили депутати Нововолинської міськради Руслан Соловйов і Володимир Шаповал. 

 – Крові більше, ніж у фільмах Тарантіно, – сумно пожартував Соловйов.

Депутатській комісії того дня показували роботу очисних. Підвели до труб – і саме в цей момент хлюпонула кров!..

Що видовище страхітливе – це півбіди. Біда, що ця кров може вбити оті бактерії, які переробляють нечистоти, – і брудні стоки потраплять у Буг.

Тоді екологічна служба заборонить відбір води – і місто залишиться без водопостачання. Ну, і Польща виставить величезний штраф.

Про це вже не пошепки, а відкрито говорять на “Водоканалі”. Адже відповідати – їм, стрілочникам…

 

Мартиняк – один з найбагатших нардепів. Годинник на його руці коштує 21 тис. доларів. Таких цяцьок у нього – як гною на його птахокомплексі…

Колаж – РБК-Україна

 

Зараз нововолинська влада вимушена маневрувати – між мільярдером Мартиняком і своїми обуреними виборцями, що задихаються від нестерпного смороду бійні. Навіть тимчасову депутатську комісію створила. Та вивчає, перевіряє, рекомендує – інших повноважень не має.

У такий спосіб влада випускає з населення пару. Депутати суворо погрозили пальчиком директору птахокомплексу “Губин”… може, навіть погрюкали кулаком об стіл (але ще не грюкали)… вислухали чергову обіцянку В.Львова “усунути і покращити”.

Населення покивало головами, повірило – і пішло на базар чи на городи.

Місту загрожує техногенна катастрофа: воно може лишитися без води. Та й та, яку п’ємо, стає дедалі небезпечнішою.

 

 

У супермаркетах уже бракує місця для скриньок із пожертвами на порятунок онкохворих дітей.

Кронорак, Курчакорак і раковий ОЖК.

Три монстри, що економлять на фільтрах, очисних, належній утилізації.

Коли місто нарешті прозріє, воно прокляне цих ракових інвесторів і мера, який їх сюди завів.

Є такий коктейль – “Кривава Мері”. Нововолинці можуть пригостити своїм, убойнішим. Як його назвати – “Кривавий мер”?.. Чи “Кривавий нардеп”?

Далі буде

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

58
Коментуймо!

3000
17 Коментарі теми
41 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
16 Автор коментаря
тролик

А це в мільярдера Косюка – “Нашої ряби”:
https://www.facebook.com/iakiv/videos/1943246575693880/

editor

Тут читач пише, що після коктейлю “Кривавий мер” добре йде коктейль Молотова.
Ну, я навіть не знаю, що сказати… 🙂

Віктор

Знову 25 !!!! При чому тут ІМПЕРІЯ ЖИРІВ ?????? Я особисто чув від комісії такі слова : ” До Вас у нас претензій НЕМАЄ. Ви чесні і відкриті. Порушень не знайдено”.

Віктор

Пройдіться біля сш №2 і почуєте носом порушення.Готовий в любий час разом з Вами , віднайти порушення на вдстані 100-200 метрів.Передзвоніть по т. 0679428520 .

editor

“Імперія жирів” стверджує, що в них усе ОК.
Але явно не ОК у їхніх сусідів – ОЖК.
До речі, чому ТзОВ “Нововолинський ОЖК” зареєстроване в Івано-Франківську?.. Хто пояснить?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Як кажуть добрі люди, міський Харчокомбінат, котрий був приватизований за копійки (нині “Маселко” і ОЖК) і був перейменований у ВАТ “КОНЗА”, перереєстрували аж у Киргизстані. Хтось підтвердить? Там такі цікаві прізвища фігурують…

editor

Світлана Махіборода: Жесть, нема слів до …..

анти чобіт

кривавий мер і так цю воду не вживає,йому привозять нормальну а на людей йому як завжди начхати

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Це містичне жахіття режиму “сапогізм+рожелюківщина+сторонщина”, який ми самі привели до влади у Нововолинську своєю байдужістю та незрозумілим переляком. Бездуховністю і відсутністю громадянської позиції, розуміння загальнолюдських цінностей.
Місто на межі екологічно-кримінальної катастрофи. Про що я вас попереджав всі оці минулі роки, перед кожною із 5 каденцій “господарника”, а також його цинічних прихвоснів – слуг, сватів, свояків, кумів та інших пожирачів “харчів” із міськрадівського корита.
Радуйтеся і веселітеся, земляки!

Олександр

Люди,давайте мислити головами! Ми не санстанція і не поліція з прокуратурою і не потрібно створювати ажіотаж на *чужих* проблемах. Чому чужих-тому,що це проблема ВОДОКАНАЛУ і МІСЬКОЇ ВЛАДИ! Ми повинні вимагати чисту воду і щоб не було запахів з КУРЧАКА.,а вони хай собі горлянки гризуть між собою. Невже не зрозуміло,що вони всі *дружбани* і тільки сміються з людей? Їм цю дружбу потрібно поламати,а це можна зробити тільки вимагаючи Їх1 робити свою роботу

Валік

В цю суботу буде грандіозний мітинг під водоканалом з перекриваням перехрестя/дороги початок 14:00

Олександр

І це правильно !!!А хто не прийде-будуть пити те,що на фото!

? ? ?

А центральні ЗМІ будуть ? ?? Чи це для показухи ,що Опозиція сапога не сидить без діла ? Гроші мерівські треба відробляти .

editor

ваша віра у центральні ЗМІ мене зворушує. 🙂

Валік

Ви поплутали! В суботу ніякої опозиції на мітингу не буде! А будуть прості громадяни яким тарифи уже так допекли що більше змовчати люди не в змозі. Тут політикою і близько пахнути не буде. Усі учасники бідні люди яким треба одягати, кормити своїх дітей. А нові завищені тарифи просто забирають остальній шматок хліба. На мітингу кожний зможе поділитися своїм горем, вилити свій біль, образу це мирний мітинг. Мирний означає без політики лише прості люди які більше жити так не можуть. Приходьте і приносьте з собою свою платіжку. Тема мітингу тарифи і лише тарифи-без політики.

Валік

Показуха це ТТІ! Мояб воля яб їх перейменував у КЛОУН TV. Так уже добре підлизують вони бублик.

Валік

Мітинг проти підняття тарифів водоканала +44%. При собі всім мати відра та каструлі з водою. Буде весело приїде Аверс. Буде перекрита дороги, перехрестя. Будемо вимагати скасуваня нових тарифів водоканала. Будемо до победи перекривати перехрестя під водоканалом. Волиньпост, Волинські Новини, Аверс, зараз іде домовленість з випусковими редакторами Інтера. Тарифи несправедливо підняті в тайні від мешканців. Перевізники маршрут 2,6 попереджені уже що в суботу з 14:00 буде перекрита повністю перехрестя під башнею водоканала мітингувальниками. Мітинг триватиме до 20:36 вечора. Буде пряме включення через супутник з київською студією новин каналу ZIK. Будьте чесні перед своєю совість шановні чиновники ще не пізно відмінити підняття… Читати далі »

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Нарешті почали прокидатися.

анти чобіт

чобот тільки піднімає тарифи а якість води падає,скоро 6 міліонів доларів закопають у землю(коптюк випадково чи ні привезе старі труби)і буде у нас еуропа

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Не розумію. А чому організовуєте мітинг під “НВ Водоканалом”? Чому не під виконавчим комітетом Нововолинської міської ради? Там сидить В.Сапожніков – голова міськвиконкому, він же голова міської ради, він же міський голова та його три заступники. Саме члени виконкому, під його головуванням, приймали рішення про підвищення тарифів на умовно питну воду та водовідведення. В. Озімчук – виконавець, він ні до чого. Знову забоялись В. Сапожнікова? Він вам гучно аплодує!!

Валік

А толку то під міськрадою кричати? хіба мера злапати можна і день івана купали йому організувати, скупати мера. Треба наглухо заблокувати перехрестя під башнею і надовго. Побачите самі прилетять як на крилах до людей ті скотиняки. Заблоковане перехрестя намертво заблокує усе місто. Блокування розпочнеться у 14:00. Спеціально так щоб люди змогли зранку маршрутками поїхати на базар там скупитися і маршрутками успіти вернутися назад. І щоб шахтні автобуси встигли забрати людей на другу зміну. Це буде мітинг, якого місто ще ніколи небачало. Буде бійка, буде кров, буде штовханина. Мера теж будемо запрошувати, хай під’їде, якщо не боїться народного гніву. Адже з… Читати далі »

editor

а кров буде куряча чи як? а можна взагалі без крові?

Валік

Мітинг буде мирним відповідно до закону про право громадян на МИРНІ зібрання, мітинги. На мітингу крові не повинно бути. Головне щоб Поліція не заважала не розганяла мітинг. Кров буде так лише капля дві якраз після того як народ каструє одного скотиняку.

анти чобіт

мер знову захворіють

Олександр

А він хіба вже здоровий?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Нерозумно проводити мітинг під “НВ ВДК”. Та ще й у вихідний день. Там нікого не буде. Я у свій час був і учасником, і організатором дуже багатьох таких заходів. І у радянські часи теж. Боятися В.Сапожнікова – нонсенс. Проведенню мітингу передує копітка і ретельна робота зі інформування населення про майбутню, мирну акцію протесту. Подаються повідомлення організаторів у міську раду і поліцію. Вказується час, тема і місце проведення – згідно Коституції. Готуються виступи і їх озвучування. І так далі. Якщо дуже хочеться – робіть посміховисько. Як було минулого літа під міською радою: постояли і розійшлись. Мене обматюкали. Це було найбільше тодішнє… Читати далі »

Валік

Усе буде. Але і ваша допомога знадобиться! Приносьте свої платіжки за всю зиму. Тема мітингу тарифи. І що далі робити!

анти чобіт

то треба на Кобзаря іти

Валік

Я Сапожнікова не боюсь. Чого його боятися він проста людина не цар, не бог як він про себе думає, своє прізвище на дзвонах церкви сказав вилити. Він звичайна людина з такою самою душею як у нас з вами. Про гріхі його душі писати не хочу! Усі ми небезгрішні всі маємо гріхі всі грішимо така природа наша. Просто в нас усіх за спиною мішок гріхів а у мера за спиною Вагон гріхів.

Валік

Ще хочу вскрити гнійний апендицит Водоканалу очі так сказати відкрити. Водоканал зараз підніме тарифи +44% усі люди з мозгами масово самі собі куплять лічильники на холодну воду і не прості а з секретом. Водоканал поставе, опломбує ті лічильники і все. Ні не все секрет такий треба на базарі там де усякі залізяки продають купити крепкий магніт і його приліпити вниз під лічильником. Секрет такий вода тече а лічильник стоїть. Бо сила магніту зупиняє крильця пропелера металевого який крутиться коли в крані тече вода. Для галочки магніт можна зняти щоб декілька кубів для галочки намотало. Пів нововолинську так роблять уже багато… Читати далі »

editor

Друга половина Нововолинська дуже вдячна вам за підказку. 🙂 Продавці залізяк – теж, матимуть потужний виторг.

анти чобіт

кажуть що цей спосіб не діє,треба відкривати щоб кран ледь ледь капав,вода капає а лічильник стоіть на місці,якщо так зроблять багато людей то водоканалу будуть витрати а людям ні

Валік

Лічильники зараз продають з двох видів сплаву. Треба продавців при покупці запитувати лічильник з простого заліза до якого липне магніт. Продавці уже давно в темі вони вам порадять червоний лічильник на гарячу воду він і на холодну так само підходе а головне пропелера всередині або правильно хрестиківка має бути з заліза як і корпус лічильника.

Валік

Головне правильний лічильник купити і все життя за воду можна не платити.

Тролик

потім під час перевірки виявлять підмагнічені зубчики, і порахують мало не покажеться, не ведіться

Валік

Своїм коментарем ви на 100% підтвердили що метод по зупинці лічильника дієвий! Повірка лічильника раз на 6 років раз. А по друге хрестиківка чи зубчики намагнітитися до такої межі як ви пишете не можуть.

тролик

я ж не буду писати тут, як дійсно виявляють вплив магніту на лічильник! Там ще є один нюанс….Не крадіть, по любому боком вилізе.

анти чобіт

метал можна розмагнітити,це не проблема

Володимир

Це схоже на замах на здоров’я і життя громадян міста. Повинні втрутитись відповідні органи. Хтозна, можливо, це така диверсія

Валік

Ще скажу, що подавати в крани людям той яд, а не воду – це диверсія. Бо водоканал травить людей!

анти чобіт

колись фашисти кидали у колодязь мертвих тварин щоб отруіти воду

Валік

Курчаки помало травлять людей це ще нічого а от Кроноспан це диверсія-це сучасний чорнобиль.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Схоже, так воно і є. Під керівництвом міської влади.

Володимир

Люди, це вже нешутки ,дзвоніть по депутатах міста , нехай перевіряють .закривають, пишуть заяви в міліцію ,прокуратуру ,сбу, спортлото… в кінці кінців вони ж так само споживають ту воду як і решта людей

анти чобіт

споживають у технічних цілях

Юся

Я є жителькою Володимира ось вже кілька років. і хочу сказати, що вода тут на багато краща ніж у Новіку. Правильно, робите, що бєте на сполох, бо в Нововолинську безпредєл повний. Підтримую вас усіх і бажаю добитись справедливості. Хай щастить!

Валік

Важливе оголошення. В найближчу суботу мітинг під водоканалом, на превеликий жаль, не відбудеться. Але ближче до літа мітинг все одно буде. Неправильно вибраний день – субота. Всі будуть на дачах, по селах садити картоплю. По-друге, для такої масштабної акції потрібно заручитися підтримкою якоїсь з місцевих політичних партій. По-третє, треба все уважно продумати, організувати, спланувати до деталей. Трибуну, мікрофон, вільний мікрофон для виступу громадян. Чесно сказати, я пишу а в мене серце на куски рветься, так не хочеться переносити мітинг, але це потрібно зробити, щоб усе відбулося на найвищому рівні. Адже акцій планується не одна, а декілька. Головне – логістика, організаційні… Читати далі »

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Правильне рішення. Якщо не буде озвучки – я надам мегафон.

Водоканал

Зазначені Вами відсотки збільшення – це було лише повідомлення про наміри збільшення тарифу. Тарифи у Нововолинську після розгляду розрахунків зростуть на 26,33% . Вартість послуг водопостачання та водовідведення з приладами обліку зросте на 3,47 грн/м.куб, а при нормі споживання на одну людину на 19,78 грн. Постіне зростання основних складових тарифу: електричної енергії, мінімальної заробітної плати, ПММ, податків є причиною збільшення тарифів. В першу чергу для того щоб підприємство могло функціонувати та забезпечувати життєдіяльність нашого міста. Щодо терміну повірки, на законодавчому рівні міжповірочні інтервали квартирних засобів обліку води (водолічильників) складає чотири роки, а не шість. Шість років встановлено для засобів вимірювальної… Читати далі »

анти чобіт

а вартість іржі також входить?

Інна

Дуже шкода, що мітингу не буде. Мовчати вже немає сили. Треба вимагати від влади міста якісь позитивні діЇ.

Володимир

Хто зможе створити в фейсбуці групу щоб вести дати мітингів, щоб робити збори? В мене дуже багато знайомих яких я можу зібрати на мітинг. Просто треба правильно організовуватися. Я зі своєї сім’єю вже задихаюся в квартирі. На вулиці вже тепло і вікна не можливо відкрити. Очі сльозяться і тошнить так що вот вот і викашлюватися легені будуть.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

У ФБ є численна група “Нововолинськ без Сапожнікова!” Навіщо створювати нову? Проконсультую як правильно організовуватись для проведення мітингів та пікетувань. Приведу першорухівців. Надам мегафон. Навчу азів активності під час мирних акцій протесту, згідно законодавства та Конституції України. Безкоштовно. Боягузам, невпевненим у собі людям, провокаторам і анонімам – краще не звертатись.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Вчора, (вперше!) на пр. Дружби не було чим дихати. Жахливий сморід! І ми маємо це терпіти за мільйони Мартиняка і Сапожнікова??

editor

Та це ж подаруночок від мільярдера нововолинцям до свята праці. Панове, а хто в нас ходить зі смолоскипами? Може, отвєтку? Врочиста хода від хати мера до забійного цеху. Чи навпаки. По-іншому мільярдер із мером не зрозуміють.
Шикарна ідея, за вами піде півміста.
Так і бачу Гузя та його помічників на чолі смолоскипної ходи. Чи – слабо?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Коли? І де збираємося? Якщо під орендованим маєтком В.Сапожнікова – так і напишіть! А можливо, під маєтком А. Сторонського, який перебрав на себе майже всі функції керівництва місцевим самоврядуванням і узурпував (захопив!) міську владу? Мер на лікарняному – на денному стаціонарі, вочевидь, знову… лікується (добре, що не в реанімації), хай Господь йому шле здоров’я і довгих літ перебування гостем на цій планеті, як і його православному духівнику. Він вже давно не керівник. Я прийду, звичайно, але із беззубими та переляканими істотами, нічого спільного мати не хочу.

гість

Ви мене так заінтригували маєтком сторонського. Розкажіть де його маєток знаходиться? Хочу прийти і подивитися на його будинок. Пам’ятаю багато років назад коли Наталя писала ще на сайті НДІЛО. Я прочитав статю і побачив фото будинку мера. Я пішов спочатку подивитися на будинок племінника мера який знаходиться за готелем. Признаюсь я такої красоти іще не бачив. Потім пішов дивитися будинок Мера. Високий паркан мало що видно, хоча тюлі на 2 поверсі красиві. В дружини мера є смак. Скажіть де маєток сторонського? Хочу подивитися як живе чесний лікар?

гість

Сторонський лікар. Я проти лікарів ніколи нічого негативного не писав і не пишу. Просто з цікавості хочеться подивитися як живе людина. В магазині чув люди пліткували що там будинок з арками як у сантабарбарі. З цікавості хочу подивитися що там за чудо будинок як у сантабарбарі построєний.