Отруйний коктейль для цілого міста. “Курчак” заливає кров’ю очисні споруди “Водоканалу”

43 5976

Тимчасова депутатська комісія, що перевіряє дотримання санітарних та екологічних норм на підприємствах Нововолинська, побувала на очисних спорудах “Водоканалу”. І вжахнулася.

З труб тече кров.

Куряча.

 

Це “Пан Курчак” нардепа-мільярдера Мартиняка пожлобився на власні очисні, які мав збудувати в Нововолинську поряд зі своїм забійним цехом ще 6 років тому.

Про обіцянку-цяцянку мільярдера старанно забули міський голова і його заступники.

6 років пан Сапожніков розповідає своїм виборцям казочки про чергове європейське підприємство з суперсучасними технологіями. Туди возять високих гостей, звідти викачують мільйони гривень прибутку. Неперебірливі “засоби” нахвалюють “Птахокомплекс “Губин” у репортажах.

А тим часом на очисних…

 

 

У цьому ролику – відеозаписи, які зробили депутати Нововолинської міськради Руслан Соловйов і Володимир Шаповал. 

 – Крові більше, ніж у фільмах Тарантіно, – сумно пожартував Соловйов.

Депутатській комісії того дня показували роботу очисних. Підвели до труб – і саме в цей момент хлюпонула кров!..

Що видовище страхітливе – це півбіди. Біда, що ця кров може вбити оті бактерії, які переробляють нечистоти, – і брудні стоки потраплять у Буг.

Тоді екологічна служба заборонить відбір води – і місто залишиться без водопостачання. Ну, і Польща виставить величезний штраф.

Про це вже не пошепки, а відкрито говорять на “Водоканалі”. Адже відповідати – їм, стрілочникам…

 

Мартиняк – один з найбагатших нардепів. Годинник на його руці коштує 21 тис. доларів. Таких цяцьок у нього – як гною на його птахокомплексі…

Колаж – РБК-Україна

 

Зараз нововолинська влада вимушена маневрувати – між мільярдером Мартиняком і своїми обуреними виборцями, що задихаються від нестерпного смороду бійні. Навіть тимчасову депутатську комісію створила. Та вивчає, перевіряє, рекомендує – інших повноважень не має.

У такий спосіб влада випускає з населення пару. Депутати суворо погрозили пальчиком директору птахокомплексу “Губин”… може, навіть погрюкали кулаком об стіл (але ще не грюкали)… вислухали чергову обіцянку В.Львова “усунути і покращити”.

Населення покивало головами, повірило – і пішло на базар чи на городи.

Місту загрожує техногенна катастрофа: воно може лишитися без води. Та й та, яку п’ємо, стає дедалі небезпечнішою.

 

 

У супермаркетах уже бракує місця для скриньок із пожертвами на порятунок онкохворих дітей.

Кронорак, Курчакорак і раковий ОЖК.

Три монстри, що економлять на фільтрах, очисних, належній утилізації.

Коли місто нарешті прозріє, воно прокляне цих ракових інвесторів і мера, який їх сюди завів.

Є такий коктейль – “Кривава Мері”. Нововолинці можуть пригостити своїм, убойнішим. Як його назвати – “Кривавий мер”?.. Чи “Кривавий нардеп”?

Далі буде

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
43 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
тролик
3 років тому

А це в мільярдера Косюка – “Нашої ряби”:
https://www.facebook.com/iakiv/videos/1943246575693880/

editor
3 років тому

Тут читач пише, що після коктейлю “Кривавий мер” добре йде коктейль Молотова.
Ну, я навіть не знаю, що сказати… 🙂

Віктор
3 років тому

Знову 25 !!!! При чому тут ІМПЕРІЯ ЖИРІВ ?????? Я особисто чув від комісії такі слова : ” До Вас у нас претензій НЕМАЄ. Ви чесні і відкриті. Порушень не знайдено”.

Віктор
3 років тому
Відповісти  Віктор

Пройдіться біля сш №2 і почуєте носом порушення.Готовий в любий час разом з Вами , віднайти порушення на вдстані 100-200 метрів.Передзвоніть по т. 0679428520 .

editor
3 років тому

“Імперія жирів” стверджує, що в них усе ОК.
Але явно не ОК у їхніх сусідів – ОЖК.
До речі, чому ТзОВ “Нововолинський ОЖК” зареєстроване в Івано-Франківську?.. Хто пояснить?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  editor

Як кажуть добрі люди, міський Харчокомбінат, котрий був приватизований за копійки (нині “Маселко” і ОЖК) і був перейменований у ВАТ “КОНЗА”, перереєстрували аж у Киргизстані. Хтось підтвердить? Там такі цікаві прізвища фігурують…

editor
3 років тому

Світлана Махіборода: Жесть, нема слів до …..

анти чобіт
3 років тому

кривавий мер і так цю воду не вживає,йому привозять нормальну а на людей йому як завжди начхати

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому

Це містичне жахіття режиму “сапогізм+рожелюківщина+сторонщина”, який ми самі привели до влади у Нововолинську своєю байдужістю та незрозумілим переляком. Бездуховністю і відсутністю громадянської позиції, розуміння загальнолюдських цінностей.
Місто на межі екологічно-кримінальної катастрофи. Про що я вас попереджав всі оці минулі роки, перед кожною із 5 каденцій “господарника”, а також його цинічних прихвоснів – слуг, сватів, свояків, кумів та інших пожирачів “харчів” із міськрадівського корита.
Радуйтеся і веселітеся, земляки!

Олександр
3 років тому

Люди,давайте мислити головами! Ми не санстанція і не поліція з прокуратурою і не потрібно створювати ажіотаж на *чужих* проблемах. Чому чужих-тому,що це проблема ВОДОКАНАЛУ і МІСЬКОЇ ВЛАДИ! Ми повинні вимагати чисту воду і щоб не було запахів з КУРЧАКА.,а вони хай собі горлянки гризуть між собою. Невже не зрозуміло,що вони всі *дружбани* і тільки сміються з людей? Їм цю дружбу потрібно поламати,а це можна зробити тільки вимагаючи Їх1 робити свою роботу

Володимир
3 років тому

Це схоже на замах на здоров’я і життя громадян міста. Повинні втрутитись відповідні органи. Хтозна, можливо, це така диверсія

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Володимир

Схоже, так воно і є. Під керівництвом міської влади.

Володимир
3 років тому

Люди, це вже нешутки ,дзвоніть по депутатах міста , нехай перевіряють .закривають, пишуть заяви в міліцію ,прокуратуру ,сбу, спортлото… в кінці кінців вони ж так само споживають ту воду як і решта людей

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Володимир

споживають у технічних цілях

Юся
3 років тому

Я є жителькою Володимира ось вже кілька років. і хочу сказати, що вода тут на багато краща ніж у Новіку. Правильно, робите, що бєте на сполох, бо в Нововолинську безпредєл повний. Підтримую вас усіх і бажаю добитись справедливості. Хай щастить!

Водоканал
3 років тому

Зазначені Вами відсотки збільшення – це було лише повідомлення про наміри збільшення тарифу. Тарифи у Нововолинську після розгляду розрахунків зростуть на 26,33% . Вартість послуг водопостачання та водовідведення з приладами обліку зросте на 3,47 грн/м.куб, а при нормі споживання на одну людину на 19,78 грн. Постіне зростання основних складових тарифу: електричної енергії, мінімальної заробітної плати, ПММ, податків є причиною збільшення тарифів. В першу чергу для того щоб підприємство могло функціонувати та забезпечувати життєдіяльність нашого міста.
Щодо терміну повірки, на законодавчому рівні міжповірочні інтервали квартирних засобів обліку води (водолічильників) складає чотири роки, а не шість. Шість років встановлено для засобів вимірювальної техніки вузлів розподільного обліку (будинкових лічильників).

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Водоканал

а вартість іржі також входить?

Інна
3 років тому

Дуже шкода, що мітингу не буде. Мовчати вже немає сили. Треба вимагати від влади міста якісь позитивні діЇ.

Володимир
3 років тому
Відповісти  Інна

Хто зможе створити в фейсбуці групу щоб вести дати мітингів, щоб робити збори? В мене дуже багато знайомих яких я можу зібрати на мітинг. Просто треба правильно організовуватися. Я зі своєї сім’єю вже задихаюся в квартирі. На вулиці вже тепло і вікна не можливо відкрити. Очі сльозяться і тошнить так що вот вот і викашлюватися легені будуть.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Володимир

У ФБ є численна група “Нововолинськ без Сапожнікова!” Навіщо створювати нову? Проконсультую як правильно організовуватись для проведення мітингів та пікетувань. Приведу першорухівців. Надам мегафон. Навчу азів активності під час мирних акцій протесту, згідно законодавства та Конституції України. Безкоштовно. Боягузам, невпевненим у собі людям, провокаторам і анонімам – краще не звертатись.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Володимир

Вчора, (вперше!) на пр. Дружби не було чим дихати. Жахливий сморід! І ми маємо це терпіти за мільйони Мартиняка і Сапожнікова??

editor
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Та це ж подаруночок від мільярдера нововолинцям до свята праці. Панове, а хто в нас ходить зі смолоскипами? Може, отвєтку? Врочиста хода від хати мера до забійного цеху. Чи навпаки. По-іншому мільярдер із мером не зрозуміють.
Шикарна ідея, за вами піде півміста.
Так і бачу Гузя та його помічників на чолі смолоскипної ходи. Чи – слабо?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  editor

Коли? І де збираємося? Якщо під орендованим маєтком В.Сапожнікова – так і напишіть! А можливо, під маєтком А. Сторонського, який перебрав на себе майже всі функції керівництва місцевим самоврядуванням і узурпував (захопив!) міську владу? Мер на лікарняному – на денному стаціонарі, вочевидь, знову… лікується (добре, що не в реанімації), хай Господь йому шле здоров’я і довгих літ перебування гостем на цій планеті, як і його православному духівнику. Він вже давно не керівник. Я прийду, звичайно, але із беззубими та переляканими істотами, нічого спільного мати не хочу.

гість
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Ви мене так заінтригували маєтком сторонського. Розкажіть де його маєток знаходиться? Хочу прийти і подивитися на його будинок. Пам’ятаю багато років назад коли Наталя писала ще на сайті НДІЛО. Я прочитав статю і побачив фото будинку мера. Я пішов спочатку подивитися на будинок племінника мера який знаходиться за готелем. Признаюсь я такої красоти іще не бачив. Потім пішов дивитися будинок Мера. Високий паркан мало що видно, хоча тюлі на 2 поверсі красиві. В дружини мера є смак. Скажіть де маєток сторонського? Хочу подивитися як живе чесний лікар?

гість
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Сторонський лікар. Я проти лікарів ніколи нічого негативного не писав і не пишу. Просто з цікавості хочеться подивитися як живе людина. В магазині чув люди пліткували що там будинок з арками як у сантабарбарі. З цікавості хочу подивитися що там за чудо будинок як у сантабарбарі построєний.