кабеллл

РАДАР відстежив двох “кабеляторів”, але поліція їх не затримала…

19 2479

Сьогодні вранці репортер РАДАРА викрив крадіїв кабелю, які випалювали мідний дріт поблизу закинутої цегельні.

Якраз напередодні у самому центрі Нововолинська зухвало поцупили 80 метрів кабелю, що належить “Телекому”.

 

Репортер із ризиком для здоров’я відзняв дії цих підозрілих чолов’яг.

І набрав 102.

Наряд виїхав на виклик…

 

Той самий екіпаж

 

Проте… Не доїхав!

І двоє зловмисників накивали п’ятами.

Чому поліція не прибула на місце очевидного злочину та як виглядають злісні кабелятори – побачите і прочитаєте завтра на РАДАРІ.

 

Димить той самий кабель…

 

У ТЕМУ:

Кабельні злодії напаскудили в самому центрі Нововолинська

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

19 Коментар "РАДАР відстежив двох “кабеляторів”, але поліція їх не затримала…"

повідомляти

Валік
1 рік 4 місяців тому

Бомжі скоріш за все то були. На рахунок поліції ой їм так хочеться їхати та ловити бомжів, скакати в кучугури снігу та ловити тих чоловіків. Я думаю що скоріш за все буде так: люди самі спіймають тих злодіїв та відібють їм мозги. І аж тоді уже приїде поліція на народний Самосуд.

editor
1 рік 4 місяців тому

Такі цікаві були бомжі, з мобілками…

Валік
1 рік 4 місяців тому

Зараз збільшив фото один чоловік років 45 А другий молодий. Але фотки при збільшені не дають чітких пікселів не можна їх лице роздрукувати або зберегти розмито виходе.

editor
1 рік 4 місяців тому

завтра ми їх покажемо, цих кабелярів.

АНАТОЛЬ_
1 рік 4 місяців тому

Після уточнення в “Укртелекомі” виявилось, що зрізали не 40 а 80 метрів кабеля! А чому не страждає у цьому плані ТТІ? Дивно, він у них що, не мідний а стальний? І оновлена й доблесна поліція, чомусь, відмовилась виїжджати на виклик… Ось вам, хоча й дещо передчасно, здійснюється моя обіцянка продовження “кабєляцької” історії… Далі буде.

Катерина
1 рік 4 місяців тому

Чому не страждає ТТІ? Страждає… Вірніш не ТТІ, а користувачі їх послуг. Шахтарський м-н регулярно вирізали, центр також. На шахтарському незнаючі вирізальники чи просто наркомани навіть київстаровські кабеля різали, тільки вот вони дурні і не знали, що з Київстаровських толку нуль, бо там біметал. А так у нас ріжуть усе, що бачать. Тільки от толку від відлову тих гадів немає, ловили й не одного, та випускають.

Арсен Люпен
1 рік 4 місяців тому

Я не здивуюсь якщо це диверсія проти укртелекому того ж ТТІ, помню, вони конкурента швидко прибрали та ще й їх мережі використовують. Кабельне від укртелеком хоч і не найкращий варіант, але все ж хоч картинка цифрова за ті ж самі гроші. Не знаю, але чув, що в ТТІ теж сапожніков частку має :). Але побачите, бабульки знов його виберуть, їм аби автобус на Буг ходив безплатно, а далі хоч потоп 🙂

Житель міста
1 рік 4 місяців тому
Чого ви всі ниєте “знову Сапожніков – знову Сапожніков…”? Виставте від опозиції нинішньої влади хоч одного гідного кандидата на посаду мера міста, щоб його підтримували вся опозиція, тоді може щось і зміните. Інакше знову буде як тій казці про рака, щуку та лебедя… кожен буде тягнути одіяло на себе і в підсумку знову виграє Сапожніков, Рожелюк чи якийсь Тивонюк, тобто ті хто зараз біля корита і кому найлегше щось пообіцяти пенсіонерам… Наприклад, за останні 20 років я ще в місті ні разу не бачив гідного кандидата… або всі старі (не в смислі віку) комуністичні морди або якась жінка немісцева, яка… Читати далі »
анти чобіт
1 рік 4 місяців тому

а Недищук?

Житель міста
1 рік 4 місяців тому

А хто такий Недищук, чим відомий, чим та як допомагає громаді?
Опозиція нашої місцевої влади, місцеві інформаційні видання тобто журналісти, місцеві активісти та волонтери його підтримають?

Волонтер
1 рік 4 місяців тому

Підтримали, бо знають хто такий Недищук. Що він людина чесна. Зараз люди де він голова територіальної громади не нарадуються ним (спілкування з селянами). А у нас Сапоженька тому що більшість що й може то квакати з того болота як жаба що треба міняти щось, а самі й нічого й не роблять.

анти чобіт
1 рік 4 місяців тому

так яреми жінка родичка сапожнікова, кажуть

Валік
1 рік 4 місяців тому

Який поворот подій, це цікаво. Можна детальніше?

Рома
1 рік 4 місяців тому

Де фото поліції та крадіїв????

editor
1 рік 4 місяців тому

У нас, готуємо до друку, терпіння, Ромо, терпіння. 🙂

Валік
1 рік 4 місяців тому
Вибачаюся що не по темі пишу але я хочу взнати думку всіх читачів Радара. В іншій статі в коментарях люди нарікають на захаращене озеро. Одним словом запущене. Я хочу навесні Взяти з собою журналістів Радару. Бугу, та пройтись по всіх магазинах і як активіст зібрати гроші з власників магазинів на добру справу. Планую купити 2 кованих лавки та поставити їх біля берега. Під лавками залити цементом щоб під ногами болота не було і ніякий хуліган лавку не викорчував. Ідея думаю хороша бо ті грибки на озері вже поламані обригані та іржаві. А лавочки будуть ковані з спинками. Думаю Анатоль поможе… Читати далі »
editor
1 рік 4 місяців тому

Ну, ще активісти тільки кованих лавок не купували. А що ті дядьки у виконкомі і ВУКГ роблять?..

Волонтер
1 рік 4 місяців тому
Не думай це робити навіть, все поламають, понищать й твоя добра справа й не простоїть й півроку. А ще можуть самі можновладці її демонтувати так як незаконно встановлена плюс штраф. От що можу попросити як рибалка, який постійно рибалить на озері то напрягти ВУКГ щоб покосили трави улітку бо минулого літа зілля було у ріст людини й ніхто так й не покосив за ціле літо. Ну а ще нововолинцям треба вчити правильно дітей своїх. Стоячи на зупинці біля озера не раз бачив як школяр випивши воду пляшку не кидає у смітник біля якого стоїть, а жмякає й кидає її в… Читати далі »
Андрій
1 рік 4 місяців тому

в деяких районах міста, більше місяця немає інтернету, в укртелекомі кажуть що покрали кабелі, дивно що ці крадіжки продовжуються, і що за такий довгий проміжок часу укртелеком не може усунути проблему, напрошується два висновка або це вигідно іншим операторам які надають послуги інтернету в місті, або ж сам укртелеком в цьому замішаний, так як кажуть що деякі лінії мають міняти на оптоволкно , можливо шкода що мідь пропаде
прохання до Радару, чи можете вияснити чому за такий довгий проміжок часу укртелеком не відновив роботу інтернету?

wpDiscuz