сафи2

Сапожнікова судять за корупцію, але… Дві сенсації у справі

37 2651

Нововолинський міський голова прибув-таки на суд, де мають розглянути протоколи про його корупційні діяння.

Він голосував за підвищення платні самому собі.

Однак представниця прокуратури зажадала відводу судді Ушакова!

Розповідає наш спецкор Анатолій Бідзюра:

Зранку сайт Нововолинського міського суду глючив. Дізнатись, на яку годину призначено розгляд справи про корупційні діяння міського голови В.Сапожнікова, було неможливо. Довелось телефонувати у канцелярію суду.

На 14.30, сказали.

Зайшовши в зал, ледь не спіткнувся від подиву. Там сиділи нововолинський міський голова В.Сапожніков і власник приватної адвокатської компанії “Конфідент ” С.Сафулько, що прибув аж із Луцька.

 

 

Оце так номер! Жодного разу за півтора року ані міський голова В.Сапожніков, ані його перший заступник/секретар Нововолинської міськради А.Сторонський не побували у судах Нововолинська, Іванич, Володимира-Волинського, Львова, де я шукаю правди проти них.

Та й пан Сафулько на тих процесах не тішив суддів та мене увагою.

Перше судове засідання щодо корупційних діянь мера не відбулося через відсутність відповідача та його захисника. Тепер усі на місці…

Зачитавши стандартні фрази, які належить казати в українських судах, суддя Микола Ушаков запитав про клопотання і заяви.

 

 

Представниця Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури Я.Данилюк заявила про недовіру судді Ушакову.

Мотивація: він тривалий час працював у компанії “Конфідент”, власником якої є пан Сафулько.

Сафулько відповів, що його вихованці працюють по всій Волині і він не вбачає підстав для відводу судді.

 

 

Сапожніков  теж підстав не вбачав – і додав, що не скоїв нічого протизаконного і корупційного.

Він не оголосив про конфлікт інтересів, коли восени 2015 р. поставив на голосування у Нововолинській міськраді питання  про підвищення зарплатні собі й заступникам голови.

Як і більшість, проголосував ЗА.

 

 

Суддя оголосив перерву на годину і вийшов у нарадчу кімнату.

Година затягнулась на цілих півтори…

 

 

Нарешті головуючий оголосив ухвалу, якою задовольнив заяву прокурора про відсторонення судді Ушакова від справи.

І повідомив: суддя буде обраний шляхом випадкового комп’ютерного відбору з числа наявних суддів.

 

 

Сподіваюся, що новий суддя вестиме цю справу, а не візьме самовідвід і не захворіє зненацька.

Доброго вам здоров’ячка, панове нововолинські судді!

 

А.Бідзюра, голова ГО “Україна+Польща”

У ТЕМУ:

Сапожнікова судять за корупцію, але на суд він не прийшов

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

37 Коментар "Сапожнікова судять за корупцію, але… Дві сенсації у справі"

повідомляти

Іра
11 місяців 8 днів тому

Навіщо фотографувати людей з-під поли? Тож ніби прийшов спеціально зняти репортаж – то вже робити треба нормально, фотографувати відкрито, а не аби як. виглядає смішно, граєтесь в агента ЦРУ?)
а по ділу : не недовіру оголосили прокурори, а заявили відвід. помоєму, справедливо, я думаю, що “вчитель” міг би повпливати на “учня” у вигідному йому напрямку.

Анатоль_
11 місяців 8 днів тому

З-під поли, через коліно, з-за портьєри… Там є всілякі знімки – і прямо теж. Потрібно було самій прийти і сфотографувати. А то бачите, – не догодив!

Цікаво
11 місяців 8 днів тому

А суддя чи прокурорша давали дозвіл на зйомку, на скільки мені відомо тільки з іх дозволу можна знімати

Віка
11 місяців 7 днів тому

ПоЦІКАВтеся ст.34 Основного Закону України… і питання відпаде саме собою.

Цікаво
11 місяців 7 днів тому

Основний закон??? Не чула, чула, це який?

Анатоль_
11 місяців 7 днів тому

Ані в прокурора, ні у судді дозволу на фото\відеозйомку питати не потрібно. Це гарантоване Конституцією і законами України Ваше святе право. Як і інші Ваші ( і мої теж), конституційні права і свободи. Це – право кожної вільної людини. Не чули про таке? Проте, на рабів, слуг і підлабузниуів воно не розповсюджується. Вони самі, через якийсь незрозумілий страх і переполох, прищеплені очевидно, іще в дитинстві татом і мамою, позбавляють себе людської гідності і волі.

Цікаво
11 місяців 7 днів тому

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.

Читаю “Основний Закон”, і де там пише про фотографування??? Ви порушили права тих людей, яких фотографували

Анатоль_
11 місяців 7 днів тому

Прийшов. Спецзавдання виконав. Але розжовувати не буду. Я втомився від ледачих обивателів, що нічого самі не хочуть вивчати а тим більше переглядати, хоча б зрідка, українське законодавство про їхні особисті шкурно-приземлені права і свободи людини і громадянина. Не забов’язаний, врешті-решт. Читайте Конституцію – там вся ваша і моя правда. А ще “Закон України про друковані засоби масової інформації”, стаття 26. І особливо рекомендую – статтю 171 Кримінального кодексу України: “Перешкоджання професійній діяльності журналістів”. І кару за це.

Віка
11 місяців 7 днів тому
То посіпаки намагаються “варити кашу” та закликати до таємниці…..темних справ Сапожнікова. Скільки клубочку не крутитись, а кінець завжди знаходиться, правда пане Сапожніков? Для мене, наприклад, являється великою таємницею, як людина, яка напосаді міського голови, так змудрувала таку руїну накоїти з чудового шахтарського містечка? Шахти закриті, з-д СТО розграбований та практично руїна, дороги, вулиці та двори…прости господи, це ж навіть язик не повернеться ОТЕ що залишилось від них, так назвати. А на 5,6,15 мі-ни навіть дивитись страшно, біля цегельного скоро вурдалаки, упирі та відьми водитимуть свої хороводи…а може вже водять…і не біля цегельного, а значно центральніше? Ні скверів, ні парків, які… Читати далі »
Анатоль_
11 місяців 6 днів тому
До “Віки”. А знаєте, пані Віко, коли суддя спитав в учасників судового процесу (загальноприйнята процедура) ПІБ, рік і місце народження, де зареєстрований тощо… то В.Сапожніков, звідки він родом, так і не сказав. Я за нього скажу: м. Снєжноє, Донецької області. Ну, і що тут такого? Тисячі людей там народилися і живуть. Прекрасних та добрих, чуйних і справедливих на відміну від нього, не лацюг і не брехунів, не корупціонерів… Які виконують Конституцію і закони Держави, іх не подають у суди за протиправні дії, корупцію та службову бездіяльність. Вони лояльні до судової, виконавчої і законодавчої гілок влади та слухняні щодо виконання нормативних… Читати далі »
Віка
11 місяців 6 днів тому

Невже своєї батьківщини соромится?Цей факт багато про людину говорить.

Олена
11 місяців 18 годин тому

Не з тими змагаєтесь! Пан Анатоль юридично підкований. У вище виложених фото протиправних дій нема. Так що “Цікаво”, Вам ще вчитись, вчитись і вчитись…

анти чобіт
11 місяців 7 днів тому

не треба ніяких дозволів

Олена
11 місяців 18 годин тому

Пан Анатоль, Ви – ВЕЛИКИЙ МОЛОДЕЦЬ. При теперішньому житті, коли люди стали такі пасивні, зневірені і боягузи, Ви знаходите у собі сили не давати спокійно спати нашій владі. Дякую, що ви є.

Анатоль_
11 місяців 17 годин тому

Немає за що. Приєднуйтесь. Я навчу Вас не боятися.

анти чобіт
11 місяців 8 днів тому

чобот маэ сидіти за гратами

123
11 місяців 8 днів тому

Не дочекаєтесь. В цьому місті все схвачено і за все заплачено

Анатоль_
11 місяців 17 годин тому

А ми чекати не збираємося. Ми діємо.

Svetka
11 місяців 8 днів тому

Корупція є! Хай розкажуть, скільки грошей вони просять за розміщення цирків і атракціонів у парку біля стадіону, далеко йти не треба. Я вже мовчу про махінації в місті….

небайдужий
11 місяців 7 днів тому

справді, фоторепортаж – сила! В основному ноги і шкарпетки! Не думаю що мешканцям Нововолинська цікаво дивитися на шкарпетки мера.

Анатоль_
11 місяців 7 днів тому

Шкарпетки видно тільки на двох фото. Чого ви до них причепилися? Невже не цікаво, які шкарпетки носить власник “Конфіденту”? Де ви їх іще побачили б? 🙂

???
11 місяців 7 днів тому

Ну чого ж Ви так ? Шкарпетки також багато про що говорять. Мер в траурі , в чорних (як і галстук), адвокат в святкових (бабло солідне скосить) , в білих. Також і лиця, мер в траурі, а адвокату по фіг, бабло солідне скосить.

wpDiscuz