Сапожнікова судять за корупцію, але… Дві сенсації у справі

37 3105

Нововолинський міський голова прибув-таки на суд, де мають розглянути протоколи про його корупційні діяння.

Він голосував за підвищення платні самому собі.

Однак представниця прокуратури зажадала відводу судді Ушакова!

Розповідає наш спецкор Анатолій Бідзюра:

Зранку сайт Нововолинського міського суду глючив. Дізнатись, на яку годину призначено розгляд справи про корупційні діяння міського голови В.Сапожнікова, було неможливо. Довелось телефонувати у канцелярію суду.

На 14.30, сказали.

Зайшовши в зал, ледь не спіткнувся від подиву. Там сиділи нововолинський міський голова В.Сапожніков і власник приватної адвокатської компанії “Конфідент ” С.Сафулько, що прибув аж із Луцька.

 

 

Оце так номер! Жодного разу за півтора року ані міський голова В.Сапожніков, ані його перший заступник/секретар Нововолинської міськради А.Сторонський не побували у судах Нововолинська, Іванич, Володимира-Волинського, Львова, де я шукаю правди проти них.

Та й пан Сафулько на тих процесах не тішив суддів та мене увагою.

Перше судове засідання щодо корупційних діянь мера не відбулося через відсутність відповідача та його захисника. Тепер усі на місці…

Зачитавши стандартні фрази, які належить казати в українських судах, суддя Микола Ушаков запитав про клопотання і заяви.

 

 

Представниця Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури Я.Данилюк заявила про недовіру судді Ушакову.

Мотивація: він тривалий час працював у компанії “Конфідент”, власником якої є пан Сафулько.

Сафулько відповів, що його вихованці працюють по всій Волині і він не вбачає підстав для відводу судді.

 

 

Сапожніков  теж підстав не вбачав – і додав, що не скоїв нічого протизаконного і корупційного.

Він не оголосив про конфлікт інтересів, коли восени 2015 р. поставив на голосування у Нововолинській міськраді питання  про підвищення зарплатні собі й заступникам голови.

Як і більшість, проголосував ЗА.

 

 

Суддя оголосив перерву на годину і вийшов у нарадчу кімнату.

Година затягнулась на цілих півтори…

 

 

Нарешті головуючий оголосив ухвалу, якою задовольнив заяву прокурора про відсторонення судді Ушакова від справи.

І повідомив: суддя буде обраний шляхом випадкового комп’ютерного відбору з числа наявних суддів.

 

 

Сподіваюся, що новий суддя вестиме цю справу, а не візьме самовідвід і не захворіє зненацька.

Доброго вам здоров’ячка, панове нововолинські судді!

 

А.Бідзюра, голова ГО “Україна+Польща”

У ТЕМУ:

Сапожнікова судять за корупцію, але на суд він не прийшов

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

37
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
31 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
14 Автор коментаря
Іра

Навіщо фотографувати людей з-під поли? Тож ніби прийшов спеціально зняти репортаж – то вже робити треба нормально, фотографувати відкрито, а не аби як. виглядає смішно, граєтесь в агента ЦРУ?)
а по ділу : не недовіру оголосили прокурори, а заявили відвід. помоєму, справедливо, я думаю, що “вчитель” міг би повпливати на “учня” у вигідному йому напрямку.

Анатоль_

З-під поли, через коліно, з-за портьєри… Там є всілякі знімки – і прямо теж. Потрібно було самій прийти і сфотографувати. А то бачите, – не догодив!

editor

так отож. За безплатно підставляєшся під адмінобстріл, усім усе розкажеш-покажеш, роздобудеш суперцікаву інфу, а тобі навіть не подякують. Ех…
Гарний і справді ексклюзивний фоторепортаж, у міру провокативні фотки. 🙂
РАДАР дякує!

Олександр

ви робите добру справу, але робіть це професійно…

editor

Не знаю, як пана Бідзюру, а мене зворушують такі настанови. 🙂
Ми пишемо для вас надурняк. Безоплатно. Щодня. Щодня безоплатно!
А це купа часу, спалених нервів, здоров’я. І купа ворогів.
Читати наші “непрофесійні” тексти абсолютно нікого не змушуємо.
Я взагалі іноді думаю: якого милого це роблю? Який сенс? Виколупувати з людей рабів – безнадійна справа.

editor

можемо продовжити цю дискусію на фейсбук. Або тут: https://radar.in.ua/nash-den/
але не під цим сюжетом про корупцію, ОК?

Анатоль_

Саме отак ми й робимо. Якщо щось не те – зробіть самі. Під своїм власним прізвищем. Навіть, хай це буде нефахово. Даємо слово честі, що за це картати не будемо. Головне – правда! Є вона у вас? На жаль, переважна і абсолютна більшість анонімних коментувальників боїться правди, як чорт хреста.

Цікаво

А суддя чи прокурорша давали дозвіл на зйомку, на скільки мені відомо тільки з іх дозволу можна знімати

Віка

ПоЦІКАВтеся ст.34 Основного Закону України… і питання відпаде саме собою.

Цікаво

Основний закон??? Не чула, чула, це який?

editor

Конституцію так називають.

Анатоль_

Ані в прокурора, ні у судді дозволу на фото\відеозйомку питати не потрібно. Це гарантоване Конституцією і законами України Ваше святе право. Як і інші Ваші ( і мої теж), конституційні права і свободи. Це – право кожної вільної людини. Не чули про таке? Проте, на рабів, слуг і підлабузниуів воно не розповсюджується. Вони самі, через якийсь незрозумілий страх і переполох, прищеплені очевидно, іще в дитинстві татом і мамою, позбавляють себе людської гідності і волі.

Цікаво

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.

Читаю “Основний Закон”, і де там пише про фотографування??? Ви порушили права тих людей, яких фотографували

editor

Анатоль прийде зі спецзавдання і вам усе терпляче роз’яснить. Цивільний Кодекс, особисті немайнові права осіб, стаття 307, по-моєму. Там вичерпно. А у ст.34 Конституції теж вичерпно – про поширення інформації.

Анатоль_

Прийшов. Спецзавдання виконав. Але розжовувати не буду. Я втомився від ледачих обивателів, що нічого самі не хочуть вивчати а тим більше переглядати, хоча б зрідка, українське законодавство про їхні особисті шкурно-приземлені права і свободи людини і громадянина. Не забов’язаний, врешті-решт. Читайте Конституцію – там вся ваша і моя правда. А ще “Закон України про друковані засоби масової інформації”, стаття 26. І особливо рекомендую – статтю 171 Кримінального кодексу України: “Перешкоджання професійній діяльності журналістів”. І кару за це.

Віка

То посіпаки намагаються “варити кашу” та закликати до таємниці…..темних справ Сапожнікова. Скільки клубочку не крутитись, а кінець завжди знаходиться, правда пане Сапожніков? Для мене, наприклад, являється великою таємницею, як людина, яка напосаді міського голови, так змудрувала таку руїну накоїти з чудового шахтарського містечка? Шахти закриті, з-д СТО розграбований та практично руїна, дороги, вулиці та двори…прости господи, це ж навіть язик не повернеться ОТЕ що залишилось від них, так назвати. А на 5,6,15 мі-ни навіть дивитись страшно, біля цегельного скоро вурдалаки, упирі та відьми водитимуть свої хороводи…а може вже водять…і не біля цегельного, а значно центральніше? Ні скверів, ні парків, які… Читати далі »

Анатоль_

До “Віки”. А знаєте, пані Віко, коли суддя спитав в учасників судового процесу (загальноприйнята процедура) ПІБ, рік і місце народження, де зареєстрований тощо… то В.Сапожніков, звідки він родом, так і не сказав. Я за нього скажу: м. Снєжноє, Донецької області. Ну, і що тут такого? Тисячі людей там народилися і живуть. Прекрасних та добрих, чуйних і справедливих на відміну від нього, не лацюг і не брехунів, не корупціонерів… Які виконують Конституцію і закони Держави, іх не подають у суди за протиправні дії, корупцію та службову бездіяльність. Вони лояльні до судової, виконавчої і законодавчої гілок влади та слухняні щодо виконання нормативних… Читати далі »

Віка

Невже своєї батьківщини соромится?Цей факт багато про людину говорить.

Олена

Не з тими змагаєтесь! Пан Анатоль юридично підкований. У вище виложених фото протиправних дій нема. Так що “Цікаво”, Вам ще вчитись, вчитись і вчитись…

анти чобіт

не треба ніяких дозволів

Олена

Пан Анатоль, Ви – ВЕЛИКИЙ МОЛОДЕЦЬ. При теперішньому житті, коли люди стали такі пасивні, зневірені і боягузи, Ви знаходите у собі сили не давати спокійно спати нашій владі. Дякую, що ви є.

Анатоль_

Немає за що. Приєднуйтесь. Я навчу Вас не боятися.

анти чобіт

чобот маэ сидіти за гратами

123

Не дочекаєтесь. В цьому місті все схвачено і за все заплачено

Анатоль_

А ми чекати не збираємося. Ми діємо.

editor

Ярослав Андрусяк: Кінцеве рішення суду всім зрозуміле наперед-влада,навіть корумпована,завжди права. Уявімо неймовірне- місцевий суд визнає Сапожнікова корупціонером. Подадуть апеляцію. Син голови апеляційного суду є заступником Сафулька. Про результат неважко здогадатися і до ворожки ходити не треба.
Інший син – заст.нач. управління юстиції області. Так що вся система в надійних руках.

Svetka

Корупція є! Хай розкажуть, скільки грошей вони просять за розміщення цирків і атракціонів у парку біля стадіону, далеко йти не треба. Я вже мовчу про махінації в місті….

editor

А й справді, скільки? Може б, вистачило на благоустрій парку?

Писець

Колись один клоун мені розповідав, що ПОЛОВИНУ виторгу вони віддають Сапожникову

editor

Та він стільки не з’їсть. 🙂

небайдужий

справді, фоторепортаж – сила! В основному ноги і шкарпетки! Не думаю що мешканцям Нововолинська цікаво дивитися на шкарпетки мера.

editor

Є цілі наукові монографії про значення деталей. Фото промовисто передають напруженість чекання. Поки суддя радиться сам із собою й законом у нарадчій кімнаті, дехто дуже нервує, це видно по позах.
Шкода, що ви всюди побачили тільки шкарпетки. До речі, не мера, а його “конфідента”. 🙂

Анатоль_

Шкарпетки видно тільки на двох фото. Чого ви до них причепилися? Невже не цікаво, які шкарпетки носить власник “Конфіденту”? Де ви їх іще побачили б? 🙂

???

Ну чого ж Ви так ? Шкарпетки також багато про що говорять. Мер в траурі , в чорних (як і галстук), адвокат в святкових (бабло солідне скосить) , в білих. Також і лиця, мер в траурі, а адвокату по фіг, бабло солідне скосить.

editor

🙂 !

editor

поки ви розглядаєте мерові шкарпетки, Василь Мартинюк напинає намети під міськрадою. Об 11.00 починає безстрокову акцію “Нововолинськ без Сапожнікова”.
Поліцію своєчасно повідомив.

editor

уточнюю. Василь стоїть перед входом у міськраду і дебатує з доблесною поліцією. Наметів іще не встановив.