шпио

Шпигунське відео з гімназії. Їдальня…

101 5952

Це відео вже гуляє в інтернеті. Його жваво обговорюють у соцмережі матусі, з-поміж них – і дружина одного з нововолинських депутатів.

Отого, що віджимає підвал за підвалом.

– Це відео з нашої їдальні, не розумію, де рукавички у тієї жіночки, що котлети розкладає, і де головний убір?

– Саме головне, що накладають не котлети,  а салат із буряка!!! Це шок!!

– Капець, – обурюються матусі.

Однак сказати працівникам їдальні у вічі, що накладати у тарілку котлети голіруч не можна, ніхто з матусь і їхніх чад чомусь не хоче.

“Антисанітарію” в їдальні нововолинської гімназії тихцем відзняв на мобільник хтось із вихованців цього закладу.

Обережно, кухарі і педагоги!

Мобільник, смартфон, планшет – грізна зброя юного покоління.

Коротше, тако 🙂 :

 

 

То що це було? Салат чи все ж таки котлетки?..

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

101 Коментар "Шпигунське відео з гімназії. Їдальня…"

повідомляти

Катя
1 місяць 2 днів тому

До чого тут дружина депутата??? Вона така ж мама, як і інші. І взагалі…звідки у Вас приватна переписка? Це кримінальна справа

Гастроентеролог
1 місяць 2 днів тому
Ну, тут навіть коментувати немає чого, таке зрєліще можна спостерігати в усіх, без виключення, шкільних їдальнях.- якась особа рукою кидає на тарілку дітям їжу- це успіх! Додам, що і порції не такі по вазі, якими б мали бути, можу навіть з 100% ймовірністю стверджувати , бо звідки тягне сусідка КОЖНОГО ДНЯ , яка працює в шкільній їдальні, такі сумеги з продуктами, печиво ящичками, хліб у промислових масштабах, олію, макарони….все ж видно. А ще, проходячи повз двері їдальні, з вулиці, постійно якийсь мужик залишає велосипед біля дверей, а через деякий час з їдальні вже тягне сумки та відвалює. Добре живемо, гаспада… Читати далі »
Оксана
1 місяць 2 днів тому
Таке робиться не лише в школах! А й у самих фешенебельних ресторанах країни… Сусідка після роботи не заходить по Вашому в магазин? Чи можливо домовляється з постачальниками продуктів на школу, щоб їй для особистих потреб привозили і купує у них за власні кошти просто дешевше як в магазині? Можливо просить чоловіка відвезти покупки додому? Давайте без здогадок! Потрібні факти. Підійдіть до того мужчини з велосипедом і з камерою запитайтесь, що і куди він “тяне”? Підійдіть до сусідки і на камеру запитайтесь, чому вона з роботи “тяне” упаковки макаронів і пряників (з Ваших слів). Без фактів всім слова не варті нічого!… Читати далі »
Ксюха
1 місяць 2 днів тому

Правильно кажете, придумати можна що хоч.. потрібні факти!!! Прямі докази а не казки..

Гастроентеролог
1 місяць 1 день тому

Вам, Оксана, менше фантастики та криміналу ширспоживпошиву дивитись потрібно.
І про “кіно з торбами” – така неперевершена ідея!
Пацани і дівчата, знімають усі! Давайте флешмоб зробимо, про доблесних несунів їдалень шкільних та дитсадкових!
Адже один в полі не воїн, а купа очей біля кожної установи, та ще й з камерами, те що треба!))))

АНАТОЛЬ_
1 місяць 1 день тому

Ви будете захищати всіх антисанітарних кухарів України, Оксано? До чого нам ці брудаси? У нас своїх вистачає – то й наводьмо порядок у власному домі – Нововолинську.

Наталія
22 днів 15 годин тому

В четвертій школі таке бачила. Мужик з велосипедом. Йому з їдальні тащили торби.
Там столовка жесть. Діти їдять поки в початкових класах і то не всі. Самі вчителі кажуть дітям не купувати там піццу бо в неї кладуть ковбасу яку не доїли минулого дня…
Волосся в тарілці і т. Д.
Це дійсно скрізь…

шанувальник
1 місяць 2 днів тому

а ще після роботи загляньте в сумки .дуже цікава буде картина.

Читачка
29 днів 1 година тому

А хто ж дасть Вам особисті речі для огляду?? Чи може матимете рішення суду для обшуку??

Ксюха
1 місяць 2 днів тому

В нас в Гімназії поміняли всіх поварів, кожен день купляємо порції і все подобається…І не позорте нашу Гімназію, в нас все класно…

Мама
1 місяць 2 днів тому

Я на власні очі бачила як новий кухар давала дитині хліб без рукавичок.А перед цим з мене взяла гроші і руки не помила. Випічка стала просто жахлива і порції менші стали набагато.Поміняли шило на мило.

Лілія
1 місяць 1 день тому

МОЖЕ, ВИ КРАЩИЙ КУХАР, ТО ПІДІТЬ СПРОБУЙТЕ, ПОКАЖЕТЕ, ЯК КРАЩЕ.

Мама
1 місяць 1 день тому

Я свою роботу виконую сумлінно і якісно.І Вам не вказую що Вам робити .От Ви підть і покажіть…

Гастроентеролог
1 місяць 1 день тому
Хто на кого вчився, Ліля. Мені по усіх дитячих установах пройтись та показати чи тільки в гімназію? Якщо Ви, Ліля, мене проведете до їдальні, надасте спецодяг, то я обіцяю не спробувати, а показати, як потрібно подавати готові страви для ЛЮДЕЙ. Думаю, що ці, вже “знамениті подавчині” страв знають, як потрібно подавати, але не роблять так, як вимагають інструкції з декількох причин: вони НЕ поважають свою професію, НЕ поважають себе та НЕ поважають дітей, яких обслуговують. Це така форма зневаги до себе і оточуючих. Як Ви, Ліля, думаєте, я зможу навчити цих горе-кухарів поваги, якщо один раз їм покажу, яке має… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
1 місяць 1 день тому

Додам: Їх так привчило бездіяльне і безвідповідальне начальство школи, Управління освіти і міськради.

Катя
1 місяць 1 день тому

Правду кажете. Працювала свого часу з такими “поварами”. Стаєш до готування їжі, одягаєш хустинку, а вона підбігає, зриває і каже:”ти що робиш, скинь то скоро, бо нас всіх так заставлять ходити!” І говорили, і просили, і для підвищення професійного рівня спеціалісти приїжджали, навчали. Ні, я так робити не буду, не вказуйте мені….”.

олександр
30 днів 17 годин тому

Ой не розказуйте казок.

анонім
1 місяць 2 днів тому

І це моя школа,,,,,, Я вже таке бачив

4-А
1 місяць 2 днів тому

Школам як і дитсадочкам потрібно допомагати. ФІНАНСОВО! Не ганьбити, бо таке робиться не тільки в гімназії. Риба гниє з голови! Якби наш мер виділяв кошти, то і обладнання було б нове і столи і елементарні пакетики для пиріжків. А в результаті-постражлала повар.

неспокійний
1 місяць 2 днів тому

мер наші бюджетні гроші виділяє тільки на подарунки від власного імені “часи” 80 тис – були “найпотрібніші” для розвитку міста, там де стосується дітей , у нього відповідь – за кошти батьків…..а це відео вже свою справу зробило, після висвітлення в інтернеті поварів поміняли…. так що не все так погано і відео помогло!!! От би мер ще собі назад часи забрав і в бюджет 80 тисяч повернув, було б ще краще, бо на дітей гроші знайшлися б…

[…] Відео з антисанітарними умовами у шкільній їдальні виклали у мережу діти, яких обурило таке ставлення працівників навчального закладу, повідомляє РАДАР. […]

Катя
1 місяць 2 днів тому

А навіщо загадувати дружину депутата, яка могла б купити рукавички чи шапочки? Так само могли купити їх батьки-підприємці, батьки-лікарі, вчителі і продавці…. але на потреби школи, якщо не помиляюся, здаються гроші. І в тих поварів є вище керівництво, яке має за тим слідкувати. Є в кінці кінців той же директор, який харчується теж у їдальні.

анти чобіт
1 місяць 2 днів тому

а дехто по 60 000 проідає

Mariana
1 місяць 2 днів тому

При чому тут гімназія і її директор? Працівники їдалень по школах – це працівники КШХ, у них є свій директор, яка контролює всю роботу і відповідає за неї.

Анонім
1 місяць 2 днів тому

Нові кухарі ****
Ті шо були мене отравили 2 рази
А зара те саме без рукавиць
А вот санітарки не вміють мити підлогу грязною водою миють
Шиян Людьмила Володимирівна , зверніть увагу бо це може піти на закриття школи

Нутік
1 місяць 1 день тому

Не бачу в цьому взагалі ніякої проблеми. Впевнена, руки чисті. Чи вдома ми не так само робим? Ніхто не звільняє після цього матусю чи дружину і не робить з цього скандалу. А капусту як квасимо? Що всі рукавички одягають? А на весілля ви бачили як голими руками вимішували колись салати? Шкода, за чиїхось дурних принципів людина без роботи лишилась.

Гастроентеролог
1 місяць 1 день тому

Нутік, а Ви все ще по-старинці, коли встаєте зранку першою, то чоботи взуваєте, а інші члени родини босими на вулицю йдуть?
І заради Бога, прочитайте нарешті вимоги до працівників громадського харчування. Бо громадське харчування і домашня кухня, то дві абсолютно різні справи. У якому сторіччі Ви живете, людино?))
Вдома Ви можете їсти навіть з підлоги руками, ніхто не скаже і слово проти.

Нутік
1 місяць 19 годин тому

Рукавички – це ще не чистота і стерильність. Витяг з Інструкціїї з охорони праці кухаря: “1.10. Кухар забезпечується спецодягом: куртка біла бавовняна, брюки світлі бавовняні (спідниця біла бавовняна для жінок), фартух білий бавовняний, ковпак білий бавовняний або косинка біла бавовняна, рушник, тапочки, туфлі, або черевики текстильні чи текстильно-комбіновані на неслизькій підошві” . Рукавичок тут не має.
А в тій інструкціїї, якою керувалася працівниця, рукавички зазначені?
А її взагалі коли і чим останній раз забезпечували?

АНАТОЛЬ_
1 місяць 21 годин тому

Знаєте, аноніме, у мене вдома все майже стерильне. А у школі? А у вас?

Ульріх
1 місяць 1 день тому

Все прекрасно, давайте з цієї нагоди поставимо біля гімназії годинник!
Двосторонній!
На стадіоні!
Там де крос бігають!

АНАТОЛЬ_
1 місяць 6 годин тому

О! Прекрасна ідея. Чотирьохсторонній – відкритий всім вітрам.

Катя
1 місяць 1 день тому

Таке робиться в КОЖНІЙ школі і дистадочку і було воно з давніх давен! Попробуйте стати на місце цих поварів: нереально обслужити кожного учня вчасно кожний раз одягаючи і знімаючи рукавички. Людей треба не звільняти, а переучувати і міняти структуру обслуговування!… якось так) ми вчились і все було так само, но слава Богу всі живі -здорові, я б навіть сказала, що здоровіші ніж теперішні дітки(

АНАТОЛЬ_
1 місяць 21 годин тому

А хто вам сказав, що на кожного учня потрібна нова пара рукавичок? :))

Людмила Г.
1 місяць 22 годин тому

В кожній школі, та і взагалі на роботах, є ”+” і ”-“. Цю проблему можна було вирішити на місці, а не через ”інтернет”. Я думаю, що якби зробили зауваження кухарю чи сказали директору, то все було б добре. Для чого позорити школу? Тож ваші діти навчаються в ній. Мої діти також навчаються в гімназії і мені подобається школа та вчителі. Директор хороша людина. Вчила мого сина, вона йому подобалася як вчитель, казав що сама класна вчителька.

Смакота
1 місяць 22 годин тому

Сьогодні в гімназії був фурор-гороховий суп з м`ясом. Дирекція аплодує….ще такого не їли…Але лише я знаю ,що той суп був зварений на вчорашніх відходах з тушеної картоплі…СМАЧНОГО!!!!!!

Оксана
1 місяць 14 годин тому

Шановна в школі тушена картопля була не вчора а ще в середу,а таке написати може людина яка нічого не розуміє в приготуванні

Гастроентеролог
30 днів 20 годин тому

А чому б це не розуміє?
Якраз все логічно і правдоподібно.
В середу була тушкована картопля, дітям давали, діти з’їдали не все, щось залишалось у тарілках, те, що залишилось згрібали у загальне відро для відходів, а на слідуючий день ці відходи кинули у чан з де варився горох….і вуаля- супчик готовий. СМАЧНОГО!

АНАТОЛЬ_
30 днів 6 годин тому

Анекдот: У армії генерал питає солдат у їдальні: “Ну, як вистачає їжі, наїдаєтеся?” Солдати відповідають: “Так точно товаришу генерал! Ситі. Іще й залишається”. Генерал знову питає: “А що робите із тим, що залишається?” Ті кажуть: “Пожираємо, товаришу генерал!” :)))

Тролик
1 місяць 7 годин тому

Це салат, ще гіркуватий був, сказали діти, які його їли на перерві.

АНАТОЛЬ_
30 днів 2 годин тому

Трішки неправильно Ви написали. Не ще “гіркуватий був”, “…а вже згірк від пропущених термінів придатності”.

Справедливий
1 місяць 1 година тому
Інцидент вже давно вирішений. Відбулась нарада , зустрілись директори комбіната і школи , повар , представники батьківських комітетів. Нікого не звільняли. Зробили зауваження щодо ковпаків і рукавичок ( хоча ,наскільки я знаю повара були в тонких , спеціальних перчатках, на відео просто невидно). А щодо головних уборів, то в принципі порушення. Але можу з 100% впевненістю сказати що ці повара – одні з найкращих серед поварів нашого міста !!! Хто знає , той підтвердить. Всі діти і навіть батьки із задоволенням купували випічку і харчувались в столовій гімназіі. Директор комбінату завжди хвалила цих поварів. Але те , що вони на… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
30 днів 21 годин тому

Я вам не вірю, анонімний “Справедливий”. Я, НС, В.Мигас і ще декілька людей пишемо під своїми іменами, а не псячими кличками.

Мама
30 днів 20 годин тому

Можу підписатися під кожним словом справедливого!!!

АНАТОЛЬ_
30 днів 6 годин тому

Якщо людина не хоче називатися – їй не варто довіряти. І більше того – вона безсовісно бреше!

Справедливий
30 днів 2 годин тому

Ви тут теж нібито не вказуєте дані паспорта і адресу прописки. Навіть ваші імена , які пишете , не дають гарантіі , що вони достовірні. А якщо хтось хоче когось образити , хай вийде в центр і погрубіянить прохожим. Може і нарветься… А тут я не збираюсь комусь щось доводити. Хотіли розібратись з відео , от вам допомогли розібратись. А обпаплюжувати всю харчову промисловість неварто.

АНАТОЛЬ_
29 днів 22 годин тому

А № і серії паспорта та прописки ніхто й не вимагає. Я – А. Бідзюра. Мене всі знають і не дивуються коментарям та публікаціям. Як і Н.Камишникової. А ви хто? Назвіться.

Справедливий
29 днів 20 годин тому

Хто всі знають ??? Я, наприклад, незнаю… І з якого це дива вам тут всю інфу відкривати ??? Люди різні читають… Може тут ще написати номер зарплатноі картки і де гроші вдома лежать ?

Справедливий
29 днів 20 годин тому

Ви хочете вірте , хочете – невірте . Мною написана правда. Я ж кажу , хто знає цих людей , той підтвердить. Вже одна людина підтвердила. Хочете перевірити , ідіть в гімназію , перепитайте в дітей , вчителів… Тут я нічого доводити небуду. Люди різні читають. Мені непотрібні проблеми. Всього вам найкращого.
І ще додам – я нічого проти радара немаю. Просто в своіх обговореннях деколи перегибаєте палицю. Вибачте , якщо когось образив… Я закінчую своі коментарі !)))

Тимофій
30 днів 16 годин тому

Справедливий, щось ви занадто проінформовані нарахунок усього… цікаво звідки такі факти?? Чи це часом не ви одна зі звільнених??

Роса
30 днів 1 година тому

Директорша гімназії нібито родичка Рожелюка то чого їй боятись?

Anonim
27 днів 14 годин тому

Доброго вечора…. я провчився(-лася) 11 років в цій школі! Їжа чудова!!!! Якщо є претензії то допобачення!!! Забирайте своїх дітей і флаг вам в руки в інші школи! Нема чого ***** учбовий заклад де вчаться інші діти і здобувають знання! Постійно їли всі в їдальні і не було претензій, побачили вони як накидають…. спитайте в любого учня старшої ланки чи є щось не смачне! Всі їдять і не мають якісь претензії! Заберіть своїх дітей в інші школи, а не ви зразу директор чийсьтам родич і тд…. дивні люди!

Гастроентеролог
27 днів 5 годин тому
Аноніме, щиро співчуваю тобі і твоїм батькам , бо провчившись 11 років у гімназії, вчителі тебе не навчили навіть елементарних норм- що НАКЛАДАТИ ЇЖУ РУКАМИ- ЦЕ НЕ ПРИПУСТИМО, особливо у закладах громадського харчування. Погану ти рекламу надав(ла) цьому закладу. Можна сказати більше- просто “підмочив” і так підмочену репутацію кухарів цього закладу. Який горе-вчитель тебе навчив, що проблема, наприклад, брудних рук вирішується відрубуванням рук, а не елементарним миттям цих самих рук. Дивні якісь знання у випускника гімназії, як на мене. А забирати дітей чи не забирати, з прапором в руках чи без нього, то не анонімам вирішувати, ніби ще в Україні… Читати далі »
Наталія
22 днів 14 годин тому

Так не про смак писали, а про антисанітарію….

wpDiscuz