шпио

Шпигунське відео з гімназії. Їдальня…

101 6270

Це відео вже гуляє в інтернеті. Його жваво обговорюють у соцмережі матусі, з-поміж них – і дружина одного з нововолинських депутатів.

Отого, що віджимає підвал за підвалом.

– Це відео з нашої їдальні, не розумію, де рукавички у тієї жіночки, що котлети розкладає, і де головний убір?

– Саме головне, що накладають не котлети,  а салат із буряка!!! Це шок!!

– Капець, – обурюються матусі.

Однак сказати працівникам їдальні у вічі, що накладати у тарілку котлети голіруч не можна, ніхто з матусь і їхніх чад чомусь не хоче.

“Антисанітарію” в їдальні нововолинської гімназії тихцем відзняв на мобільник хтось із вихованців цього закладу.

Обережно, кухарі і педагоги!

Мобільник, смартфон, планшет – грізна зброя юного покоління.

Коротше, тако 🙂 :

 

 

То що це було? Салат чи все ж таки котлетки?..

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

101 Коментар "Шпигунське відео з гімназії. Їдальня…"

повідомляти

Катя
7 місяців 5 годин тому

До чого тут дружина депутата??? Вона така ж мама, як і інші. І взагалі…звідки у Вас приватна переписка? Це кримінальна справа

Гастроентеролог
7 місяців 4 годин тому
Ну, тут навіть коментувати немає чого, таке зрєліще можна спостерігати в усіх, без виключення, шкільних їдальнях.- якась особа рукою кидає на тарілку дітям їжу- це успіх! Додам, що і порції не такі по вазі, якими б мали бути, можу навіть з 100% ймовірністю стверджувати , бо звідки тягне сусідка КОЖНОГО ДНЯ , яка працює в шкільній їдальні, такі сумеги з продуктами, печиво ящичками, хліб у промислових масштабах, олію, макарони….все ж видно. А ще, проходячи повз двері їдальні, з вулиці, постійно якийсь мужик залишає велосипед біля дверей, а через деякий час з їдальні вже тягне сумки та відвалює. Добре живемо, гаспада… Читати далі »
Оксана
7 місяців 2 годин тому
Таке робиться не лише в школах! А й у самих фешенебельних ресторанах країни… Сусідка після роботи не заходить по Вашому в магазин? Чи можливо домовляється з постачальниками продуктів на школу, щоб їй для особистих потреб привозили і купує у них за власні кошти просто дешевше як в магазині? Можливо просить чоловіка відвезти покупки додому? Давайте без здогадок! Потрібні факти. Підійдіть до того мужчини з велосипедом і з камерою запитайтесь, що і куди він “тяне”? Підійдіть до сусідки і на камеру запитайтесь, чому вона з роботи “тяне” упаковки макаронів і пряників (з Ваших слів). Без фактів всім слова не варті нічого!… Читати далі »
Ксюха
7 місяців 1 година тому

Правильно кажете, придумати можна що хоч.. потрібні факти!!! Прямі докази а не казки..

Гастроентеролог
6 місяців 29 днів тому

Вам, Оксана, менше фантастики та криміналу ширспоживпошиву дивитись потрібно.
І про “кіно з торбами” – така неперевершена ідея!
Пацани і дівчата, знімають усі! Давайте флешмоб зробимо, про доблесних несунів їдалень шкільних та дитсадкових!
Адже один в полі не воїн, а купа очей біля кожної установи, та ще й з камерами, те що треба!))))

АНАТОЛЬ_
6 місяців 29 днів тому

Ви будете захищати всіх антисанітарних кухарів України, Оксано? До чого нам ці брудаси? У нас своїх вистачає – то й наводьмо порядок у власному домі – Нововолинську.

Наталія
6 місяців 19 днів тому

В четвертій школі таке бачила. Мужик з велосипедом. Йому з їдальні тащили торби.
Там столовка жесть. Діти їдять поки в початкових класах і то не всі. Самі вчителі кажуть дітям не купувати там піццу бо в неї кладуть ковбасу яку не доїли минулого дня…
Волосся в тарілці і т. Д.
Це дійсно скрізь…

шанувальник
7 місяців 3 годин тому

а ще після роботи загляньте в сумки .дуже цікава буде картина.

Читачка
6 місяців 25 днів тому

А хто ж дасть Вам особисті речі для огляду?? Чи може матимете рішення суду для обшуку??

Ксюха
7 місяців 2 годин тому

В нас в Гімназії поміняли всіх поварів, кожен день купляємо порції і все подобається…І не позорте нашу Гімназію, в нас все класно…

Мама
6 місяців 29 днів тому

Я на власні очі бачила як новий кухар давала дитині хліб без рукавичок.А перед цим з мене взяла гроші і руки не помила. Випічка стала просто жахлива і порції менші стали набагато.Поміняли шило на мило.

Лілія
6 місяців 29 днів тому

МОЖЕ, ВИ КРАЩИЙ КУХАР, ТО ПІДІТЬ СПРОБУЙТЕ, ПОКАЖЕТЕ, ЯК КРАЩЕ.

Мама
6 місяців 29 днів тому

Я свою роботу виконую сумлінно і якісно.І Вам не вказую що Вам робити .От Ви підть і покажіть…

Гастроентеролог
6 місяців 29 днів тому
Хто на кого вчився, Ліля. Мені по усіх дитячих установах пройтись та показати чи тільки в гімназію? Якщо Ви, Ліля, мене проведете до їдальні, надасте спецодяг, то я обіцяю не спробувати, а показати, як потрібно подавати готові страви для ЛЮДЕЙ. Думаю, що ці, вже “знамениті подавчині” страв знають, як потрібно подавати, але не роблять так, як вимагають інструкції з декількох причин: вони НЕ поважають свою професію, НЕ поважають себе та НЕ поважають дітей, яких обслуговують. Це така форма зневаги до себе і оточуючих. Як Ви, Ліля, думаєте, я зможу навчити цих горе-кухарів поваги, якщо один раз їм покажу, яке має… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
6 місяців 29 днів тому

Додам: Їх так привчило бездіяльне і безвідповідальне начальство школи, Управління освіти і міськради.

Катя
6 місяців 29 днів тому

Правду кажете. Працювала свого часу з такими “поварами”. Стаєш до готування їжі, одягаєш хустинку, а вона підбігає, зриває і каже:”ти що робиш, скинь то скоро, бо нас всіх так заставлять ходити!” І говорили, і просили, і для підвищення професійного рівня спеціалісти приїжджали, навчали. Ні, я так робити не буду, не вказуйте мені….”.

олександр
6 місяців 27 днів тому

Ой не розказуйте казок.

анонім
7 місяців 1 година тому

І це моя школа,,,,,, Я вже таке бачив

4-А
7 місяців 1 година тому

Школам як і дитсадочкам потрібно допомагати. ФІНАНСОВО! Не ганьбити, бо таке робиться не тільки в гімназії. Риба гниє з голови! Якби наш мер виділяв кошти, то і обладнання було б нове і столи і елементарні пакетики для пиріжків. А в результаті-постражлала повар.

неспокійний
6 місяців 29 днів тому

мер наші бюджетні гроші виділяє тільки на подарунки від власного імені “часи” 80 тис – були “найпотрібніші” для розвитку міста, там де стосується дітей , у нього відповідь – за кошти батьків…..а це відео вже свою справу зробило, після висвітлення в інтернеті поварів поміняли…. так що не все так погано і відео помогло!!! От би мер ще собі назад часи забрав і в бюджет 80 тисяч повернув, було б ще краще, бо на дітей гроші знайшлися б…

[…] Відео з антисанітарними умовами у шкільній їдальні виклали у мережу діти, яких обурило таке ставлення працівників навчального закладу, повідомляє РАДАР. […]

Катя
6 місяців 29 днів тому

А навіщо загадувати дружину депутата, яка могла б купити рукавички чи шапочки? Так само могли купити їх батьки-підприємці, батьки-лікарі, вчителі і продавці…. але на потреби школи, якщо не помиляюся, здаються гроші. І в тих поварів є вище керівництво, яке має за тим слідкувати. Є в кінці кінців той же директор, який харчується теж у їдальні.

анти чобіт
6 місяців 29 днів тому

а дехто по 60 000 проідає

Mariana
6 місяців 29 днів тому

При чому тут гімназія і її директор? Працівники їдалень по школах – це працівники КШХ, у них є свій директор, яка контролює всю роботу і відповідає за неї.

Анонім
6 місяців 29 днів тому

Нові кухарі ****
Ті шо були мене отравили 2 рази
А зара те саме без рукавиць
А вот санітарки не вміють мити підлогу грязною водою миють
Шиян Людьмила Володимирівна , зверніть увагу бо це може піти на закриття школи

Нутік
6 місяців 29 днів тому

Не бачу в цьому взагалі ніякої проблеми. Впевнена, руки чисті. Чи вдома ми не так само робим? Ніхто не звільняє після цього матусю чи дружину і не робить з цього скандалу. А капусту як квасимо? Що всі рукавички одягають? А на весілля ви бачили як голими руками вимішували колись салати? Шкода, за чиїхось дурних принципів людина без роботи лишилась.

Гастроентеролог
6 місяців 29 днів тому

Нутік, а Ви все ще по-старинці, коли встаєте зранку першою, то чоботи взуваєте, а інші члени родини босими на вулицю йдуть?
І заради Бога, прочитайте нарешті вимоги до працівників громадського харчування. Бо громадське харчування і домашня кухня, то дві абсолютно різні справи. У якому сторіччі Ви живете, людино?))
Вдома Ви можете їсти навіть з підлоги руками, ніхто не скаже і слово проти.

Нутік
6 місяців 28 днів тому

Рукавички – це ще не чистота і стерильність. Витяг з Інструкціїї з охорони праці кухаря: “1.10. Кухар забезпечується спецодягом: куртка біла бавовняна, брюки світлі бавовняні (спідниця біла бавовняна для жінок), фартух білий бавовняний, ковпак білий бавовняний або косинка біла бавовняна, рушник, тапочки, туфлі, або черевики текстильні чи текстильно-комбіновані на неслизькій підошві” . Рукавичок тут не має.
А в тій інструкціїї, якою керувалася працівниця, рукавички зазначені?
А її взагалі коли і чим останній раз забезпечували?

АНАТОЛЬ_
6 місяців 28 днів тому

Знаєте, аноніме, у мене вдома все майже стерильне. А у школі? А у вас?

Ульріх
6 місяців 29 днів тому

Все прекрасно, давайте з цієї нагоди поставимо біля гімназії годинник!
Двосторонній!
На стадіоні!
Там де крос бігають!

АНАТОЛЬ_
6 місяців 28 днів тому

О! Прекрасна ідея. Чотирьохсторонній – відкритий всім вітрам.

Катя
6 місяців 29 днів тому

Таке робиться в КОЖНІЙ школі і дистадочку і було воно з давніх давен! Попробуйте стати на місце цих поварів: нереально обслужити кожного учня вчасно кожний раз одягаючи і знімаючи рукавички. Людей треба не звільняти, а переучувати і міняти структуру обслуговування!… якось так) ми вчились і все було так само, но слава Богу всі живі -здорові, я б навіть сказала, що здоровіші ніж теперішні дітки(

АНАТОЛЬ_
6 місяців 28 днів тому

А хто вам сказав, що на кожного учня потрібна нова пара рукавичок? :))

Людмила Г.
6 місяців 28 днів тому

В кожній школі, та і взагалі на роботах, є ”+” і ”-“. Цю проблему можна було вирішити на місці, а не через ”інтернет”. Я думаю, що якби зробили зауваження кухарю чи сказали директору, то все було б добре. Для чого позорити школу? Тож ваші діти навчаються в ній. Мої діти також навчаються в гімназії і мені подобається школа та вчителі. Директор хороша людина. Вчила мого сина, вона йому подобалася як вчитель, казав що сама класна вчителька.

Смакота
6 місяців 28 днів тому

Сьогодні в гімназії був фурор-гороховий суп з м`ясом. Дирекція аплодує….ще такого не їли…Але лише я знаю ,що той суп був зварений на вчорашніх відходах з тушеної картоплі…СМАЧНОГО!!!!!!

Оксана
6 місяців 28 днів тому

Шановна в школі тушена картопля була не вчора а ще в середу,а таке написати може людина яка нічого не розуміє в приготуванні

Гастроентеролог
6 місяців 27 днів тому

А чому б це не розуміє?
Якраз все логічно і правдоподібно.
В середу була тушкована картопля, дітям давали, діти з’їдали не все, щось залишалось у тарілках, те, що залишилось згрібали у загальне відро для відходів, а на слідуючий день ці відходи кинули у чан з де варився горох….і вуаля- супчик готовий. СМАЧНОГО!

АНАТОЛЬ_
6 місяців 27 днів тому

Анекдот: У армії генерал питає солдат у їдальні: “Ну, як вистачає їжі, наїдаєтеся?” Солдати відповідають: “Так точно товаришу генерал! Ситі. Іще й залишається”. Генерал знову питає: “А що робите із тим, що залишається?” Ті кажуть: “Пожираємо, товаришу генерал!” :)))

Тролик
6 місяців 28 днів тому

Це салат, ще гіркуватий був, сказали діти, які його їли на перерві.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 26 днів тому

Трішки неправильно Ви написали. Не ще “гіркуватий був”, “…а вже згірк від пропущених термінів придатності”.

Справедливий
6 місяців 27 днів тому
Інцидент вже давно вирішений. Відбулась нарада , зустрілись директори комбіната і школи , повар , представники батьківських комітетів. Нікого не звільняли. Зробили зауваження щодо ковпаків і рукавичок ( хоча ,наскільки я знаю повара були в тонких , спеціальних перчатках, на відео просто невидно). А щодо головних уборів, то в принципі порушення. Але можу з 100% впевненістю сказати що ці повара – одні з найкращих серед поварів нашого міста !!! Хто знає , той підтвердить. Всі діти і навіть батьки із задоволенням купували випічку і харчувались в столовій гімназіі. Директор комбінату завжди хвалила цих поварів. Але те , що вони на… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
6 місяців 27 днів тому

Я вам не вірю, анонімний “Справедливий”. Я, НС, В.Мигас і ще декілька людей пишемо під своїми іменами, а не псячими кличками.

Мама
6 місяців 27 днів тому

Можу підписатися під кожним словом справедливого!!!

АНАТОЛЬ_
6 місяців 27 днів тому

Якщо людина не хоче називатися – їй не варто довіряти. І більше того – вона безсовісно бреше!

Справедливий
6 місяців 26 днів тому

Ви тут теж нібито не вказуєте дані паспорта і адресу прописки. Навіть ваші імена , які пишете , не дають гарантіі , що вони достовірні. А якщо хтось хоче когось образити , хай вийде в центр і погрубіянить прохожим. Може і нарветься… А тут я не збираюсь комусь щось доводити. Хотіли розібратись з відео , от вам допомогли розібратись. А обпаплюжувати всю харчову промисловість неварто.

АНАТОЛЬ_
6 місяців 26 днів тому

А № і серії паспорта та прописки ніхто й не вимагає. Я – А. Бідзюра. Мене всі знають і не дивуються коментарям та публікаціям. Як і Н.Камишникової. А ви хто? Назвіться.

Справедливий
6 місяців 26 днів тому

Хто всі знають ??? Я, наприклад, незнаю… І з якого це дива вам тут всю інфу відкривати ??? Люди різні читають… Може тут ще написати номер зарплатноі картки і де гроші вдома лежать ?

Справедливий
6 місяців 26 днів тому

Ви хочете вірте , хочете – невірте . Мною написана правда. Я ж кажу , хто знає цих людей , той підтвердить. Вже одна людина підтвердила. Хочете перевірити , ідіть в гімназію , перепитайте в дітей , вчителів… Тут я нічого доводити небуду. Люди різні читають. Мені непотрібні проблеми. Всього вам найкращого.
І ще додам – я нічого проти радара немаю. Просто в своіх обговореннях деколи перегибаєте палицю. Вибачте , якщо когось образив… Я закінчую своі коментарі !)))

Тимофій
6 місяців 27 днів тому

Справедливий, щось ви занадто проінформовані нарахунок усього… цікаво звідки такі факти?? Чи це часом не ви одна зі звільнених??

Роса
6 місяців 26 днів тому

Директорша гімназії нібито родичка Рожелюка то чого їй боятись?

Anonim
6 місяців 24 днів тому

Доброго вечора…. я провчився(-лася) 11 років в цій школі! Їжа чудова!!!! Якщо є претензії то допобачення!!! Забирайте своїх дітей і флаг вам в руки в інші школи! Нема чого ***** учбовий заклад де вчаться інші діти і здобувають знання! Постійно їли всі в їдальні і не було претензій, побачили вони як накидають…. спитайте в любого учня старшої ланки чи є щось не смачне! Всі їдять і не мають якісь претензії! Заберіть своїх дітей в інші школи, а не ви зразу директор чийсьтам родич і тд…. дивні люди!

Гастроентеролог
6 місяців 24 днів тому
Аноніме, щиро співчуваю тобі і твоїм батькам , бо провчившись 11 років у гімназії, вчителі тебе не навчили навіть елементарних норм- що НАКЛАДАТИ ЇЖУ РУКАМИ- ЦЕ НЕ ПРИПУСТИМО, особливо у закладах громадського харчування. Погану ти рекламу надав(ла) цьому закладу. Можна сказати більше- просто “підмочив” і так підмочену репутацію кухарів цього закладу. Який горе-вчитель тебе навчив, що проблема, наприклад, брудних рук вирішується відрубуванням рук, а не елементарним миттям цих самих рук. Дивні якісь знання у випускника гімназії, як на мене. А забирати дітей чи не забирати, з прапором в руках чи без нього, то не анонімам вирішувати, ніби ще в Україні… Читати далі »
Наталія
6 місяців 19 днів тому

Так не про смак писали, а про антисанітарію….

wpDiscuz