Найкраща пам’ять про Богдана Березу – театр його імені. Крута ідея двох атовців!

3 715

Про прекрасну ініціативу двох військових із Володимира-Волинського, які перебувають у зоні АТО на Донеччині, розповів у своїй фейсбук-групі “Володимирський простір” Григорій Гороть:

– Давайте всі разом зробимо добру справу і підтримаємо наших військових, які перебувають в зоні АТО.

Є у Володимирі народний аматорський театр Володимир-Волинського РБК, і про це багато хто знає. А от про те, що двоє наших військових, Франасюк Вадим та Андрій Шарко, які перебувають в зоні АТО, хочуть, аби цей театр носив ім’я Богдана Берези, певно, не знає ніхто. Донедавна і я не знав.

Вони вже і звернення писали до керівництва Володимир-Волинського РБК – у відповідь тиша.

Це ж треба – наші військові з Донецької області пишуть звернення про присвоєння театру імені Богдана Берези, а у Володимирі на це якби і не реагують.

Але не будемо про погане, давайте про добре.

Пару днів тому зі мною та з Вірою Сєргєєвою зв’язався Андрій Шарко, розповів суть справи і попросив допомоги. Ми написали звернення й занесли його в редакцію газети «Місто вечірнє», аби зібрати більше підписів.

Всі охочі, всі, хто знав Богдана Березу, – зробіть добру справу, зайдіть у редакцію, підпишіть звернення, що більше нас буде, то краще.

 

Заслужений діяч мистецтв Богдан Береза

 

До речі, можна було б і меморіальну дошку розмістити на будівлі РБК, і вулицю назвати його ім’ям у Володимирі, – вважає Григорій Гороть.

 

 

А на цих світлинах – створений Березою народний самодіяльний театр із Володимира-Волинського на гастролях у Чехословаччині:

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

3
Коментуймо!

3000
2 Коментарі теми
1 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
2 Автор коментаря
Григорій

У всього аматорського театру є ще одна крута ідея – зробити за власний кошт ремонт в одній з кімнат Будинку культури, аби мати своє приміщення. І що ви думаєте – їм не дали цього зробити. В районі постійно кажуть, що грошей в бюджеті на ремонт немає, але разом з тим і людям не дають зробити за свої гроші.
В місті театр “Різнобарв’я” має свою кімнату, де є мала сцена, на якій вони ставлять вистави, а в районі цього не дозволяють.

[…] Про це пише Радар. […]

editor

дякую, це справді важливо.