кулакош

“Смотрящий” Діма погрожує голові МО НПГУ Мухомеджанову розправою

14 4081

У Нововолинському відділенні поліції зареєстрували заяву Анатолія Мухомеджанова про погрози на його адресу від такого собі Дмитра Міхєєва (у кулуарах – Діма-2).

Поряд із Дімою-1 – колишнім радником голови Волинської ОДА Дмитром Вусенком вихідець із Антрацита Міхєєв намагається контролювати волинські копальні.

Кого призначити головним інженером чи директором, яку охорону на шахту поставити, які фірми і фірмочки створити на базі чи довкола вугільних підприємств, яке обладнання списувати чи купувати – усе це Діми вирішували або обіцяли вирішити. Не за спасибі.

Один із них, як запевняють наші інсайдери, навіть спонукав керівників вугільних і суміжних підприємств переказувати сотні тисяч гривень на рахунок певної луцької фірми.

Відколи голова Волинської ОДА Володимир Гунчик публічно зрікся свого радника, Вусенко відійшов у тінь.

Натомість активно світиться Міхєєв. Раніше він був помічником нардепа Павла Кишкаря з “Самопомочі”, а зараз – радник із вугільних питань у голови профспілки “Захист праці” Олега Верника. Фоткається з головою НПГУ Волинцем і Саакашвілі.

 

Той самий Міхєєв

 

Також він числиться директором столичного ПП “Мнєвіс” (діяльність приватних охоронних служб, продаж систем відеонагляду). Улітку 2015-го Міхєєв дуже наполягав, аби ДП “Волиньвугілля” уклало угоду з його охоронною фірмою.

Тоді це викликало бурхливий спротив у контролера КПП з першої шахти Володимира Власюка. Він волав про рейдерське захоплення волинських копалень тіньовими гравцями від “Самопомочі”.

А потім – зненацька! – і сам Власюк увійшов до тієї ж команди чи “бригади”, що й Міхєєв. Він очолив первинний осередок “Захисту праці” й розгорнув кампанію з очорнення директора першої шахти Андрія Пилипюка.

 

Праворуч у чорному – Вусенко. Ліворуч – контролери з “Захисту праці”. У центрі – голова Волинської ОДА В.Гунчик. Лютий 2017-го. Питання одне: як здихатись Пилипюка?

 

Міхєєв теж докладає чималих зусиль, аби усунути Пилипюка з посади. Бо той виявився непоступливим і не пристав на деякі пропозиції “смотрящих”.

Тепер на місце Пилипюка міністерські рішайли пропихають Григорія Бара, а ревно допомагає їм у цьому первинний осередок “Захисту праці” (аж 5, кажуть, членів, усі – контролери…).

Ну, й радник Верника має свій інтерес, аби завести нового директора на шахту, яка закривається.

 

Фото з публічної сторінки Д.Міхєєва

 

Голова Нововолинської МО НПГУ (він же – голова осередку “незалежників” на першій копальні) Анатолій Мухомеджанов принципово підтримує Пилипюка. Як і майже весь колектив шахти.

За це й може поплатитися.

3 листопада Дмитро Міхєєв зателефонував заступнику голови МО НПГУ Павлові Лазаренку і брутально зажадав, аби “незалежники” більше ніде не згадували його прізвище. Можливо, воно пролунало на нараді в Міненерго, у якій брали участь профспілчани з Нововолинська.

Ба більше: у цій телефонній розмові Міхєєв пригрозив голові МО НПГУ Мухомеджанову за підтримку Пилипюка фізичною розправою.

Погроза була дуже конкретною, а висловив її Міхєєв за допомогою добірних матюків.

Анатолій Мухомеджанов написав заяву у поліцію. Якщо у Нововолинському відділенні ГУ НП спрацюють належно, то за свій брудний “базар” Міхєєву доведеться відповідати.

Як бачите, ставки у тіньовій битві за директорське крісло дуже високі. Хто й навіщо так затято проштовхує пана Бара –  побачимо вже незабаром.

А зараз – продовження виступу Анатолія Мухомеджанова. Тут він гранично відверто розповідає про ситуацію на першій шахті…

 

 

 

Наталя Камишникова

Відеозапис – Валентин Мінчик

У ТЕМУ:

Відверто – про волинські шахти і керівника “Волиньвугілля”. Відео!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

14 Коментар "“Смотрящий” Діма погрожує голові МО НПГУ Мухомеджанову розправою"

повідомляти

[…] Крім того Наталія Камишникова на сторінках Радара пише, що Дмитро Міхєєв входить у профспілку “Захист праці”[…]

editor
11 місяців 14 днів тому

Для “Разом – сила”, воно ж “Хочу правди”.
Ще раз терпляче пояснюю: анонімна дифамація тут не проходить. І виглядає проплаченою, так.

роз
11 місяців 14 днів тому

А чому Анатолій не подасть до суду Зоріна,і деректорів шахт за невчасну зарплату,для його членів проспілки,і несплату до пенсійного фонду???

Ульріх
11 місяців 13 днів тому

Явно живете не в Україні, тут шахтарі суди не виграють.

шанувальник
11 місяців 14 днів тому

все продано. ви навіть уявити собі не можете на скільки все продано. це тільки може уявити людина ,яка знає цю кухню з середини… на цій кухні знаходяться всі-власюки , занюки , міхеєви , пилипюки , бевзи . нач. дільниць і т.д. до самого низу. ВСІ знають все.

editor
11 місяців 13 днів тому

і ви теж на тій кухні?

АНАТОЛЬ_
11 місяців 13 днів тому

Яка кухня! Кримінальний борщ та й годі. І хто його розхлебтувати буде?

Оленка
11 місяців 13 днів тому

А розхлебтувати будуть всі працівники шахти. Які завдяки Барам, Власюкам, Занюкам і ко залишаться без зарплати. А ще трошки – і без роботи.

Но нейм
11 місяців 13 днів тому

Олена ви і з Пилипюком максимум місяць пропрацюєте ви що не знаєте що шахта закривається? скажіть спасибі Пилипюку

editor
11 місяців 13 днів тому

Міністру подякуйте й начальнику вугільного департаменту, анонімний ви наш. Не Пилипюк ухвалював рішення про закриття шахти. А з ним вона попрацює ще рік-півтора.
Якщо ж шахті лишилися лічені тижні, то навіщо там ставити Бара???

шанувальник
11 місяців 12 днів тому

на жаль

шахтар
11 місяців 12 днів тому

За Зоріна погнали людей траси блокувати. За Пилипюка загнали працівників впід землю голодувати. А коли Мухомеджанов проблемами простих шахтарів займеться – чи це теж робота помічників Гузя та центру занятості ?

editor
11 місяців 12 днів тому

голодувати під землю ніхто нікого не заганяв. Люди самі вирішили протестувати у такий спосіб.

Оленка
11 місяців 14 днів тому

Я вважаю, що таких донів необхідно відправляти додому на передову і там хай показують свою хоробрість. А не відсиджуватися тут. Понаїхали

wpDiscuz