У Нововолинському відділенні поліції зареєстрували заяву Анатолія Мухомеджанова про погрози на його адресу від такого собі Дмитра Міхєєва (у кулуарах – Діма-2).

Поряд із Дімою-1 – колишнім радником голови Волинської ОДА Дмитром Вусенком вихідець із Антрацита Міхєєв намагається контролювати волинські копальні.

Кого призначити головним інженером чи директором, яку охорону на шахту поставити, які фірми і фірмочки створити на базі чи довкола вугільних підприємств, яке обладнання списувати чи купувати – усе це Діми вирішували або обіцяли вирішити. Не за спасибі.

Один із них, як запевняють наші інсайдери, навіть спонукав керівників вугільних і суміжних підприємств переказувати сотні тисяч гривень на рахунок певної луцької фірми.

Відколи голова Волинської ОДА Володимир Гунчик публічно зрікся свого радника, Вусенко відійшов у тінь.

Натомість активно світиться Міхєєв. Раніше він був помічником нардепа Павла Кишкаря з “Самопомочі”, а зараз – радник із вугільних питань у голови профспілки “Захист праці” Олега Верника. Фоткається з головою НПГУ Волинцем і Саакашвілі.

 

Той самий Міхєєв

 

Також він числиться директором столичного ПП “Мнєвіс” (діяльність приватних охоронних служб, продаж систем відеонагляду). Улітку 2015-го Міхєєв дуже наполягав, аби ДП “Волиньвугілля” уклало угоду з його охоронною фірмою.

Тоді це викликало бурхливий спротив у контролера КПП з першої шахти Володимира Власюка. Він волав про рейдерське захоплення волинських копалень тіньовими гравцями від “Самопомочі”.

А потім – зненацька! – і сам Власюк увійшов до тієї ж команди чи “бригади”, що й Міхєєв. Він очолив первинний осередок “Захисту праці” й розгорнув кампанію з очорнення директора першої шахти Андрія Пилипюка.

 

Праворуч у чорному – Вусенко. Ліворуч – контролери з “Захисту праці”. У центрі – голова Волинської ОДА В.Гунчик. Лютий 2017-го. Питання одне: як здихатись Пилипюка?

 

Міхєєв теж докладає чималих зусиль, аби усунути Пилипюка з посади. Бо той виявився непоступливим і не пристав на деякі пропозиції “смотрящих”.

Тепер на місце Пилипюка міністерські рішайли пропихають Григорія Бара, а ревно допомагає їм у цьому первинний осередок “Захисту праці” (аж 5, кажуть, членів, усі – контролери…).

Ну, й радник Верника має свій інтерес, аби завести нового директора на шахту, яка закривається.

 

Фото з публічної сторінки Д.Міхєєва

 

Голова Нововолинської МО НПГУ (він же – голова осередку “незалежників” на першій копальні) Анатолій Мухомеджанов принципово підтримує Пилипюка. Як і майже весь колектив шахти.

За це й може поплатитися.

3 листопада Дмитро Міхєєв зателефонував заступнику голови МО НПГУ Павлові Лазаренку і брутально зажадав, аби “незалежники” більше ніде не згадували його прізвище. Можливо, воно пролунало на нараді в Міненерго, у якій брали участь профспілчани з Нововолинська.

Ба більше: у цій телефонній розмові Міхєєв пригрозив голові МО НПГУ Мухомеджанову за підтримку Пилипюка фізичною розправою.

Погроза була дуже конкретною, а висловив її Міхєєв за допомогою добірних матюків.

Анатолій Мухомеджанов написав заяву у поліцію. Якщо у Нововолинському відділенні ГУ НП спрацюють належно, то за свій брудний “базар” Міхєєву доведеться відповідати.

Як бачите, ставки у тіньовій битві за директорське крісло дуже високі. Хто й навіщо так затято проштовхує пана Бара –  побачимо вже незабаром.

А зараз – продовження виступу Анатолія Мухомеджанова. Тут він гранично відверто розповідає про ситуацію на першій шахті…

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Lv1bMyW7mks&feature=youtu.be[/youtube]

 

 

Наталя Камишникова

Відеозапис – Валентин Мінчик

У ТЕМУ:

Відверто – про волинські шахти і керівника “Волиньвугілля”. Відео!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: