платтооо

Субсидія для першого заступника міського голови. Порівняйте зі своєю платіжкою!..

87 8641

Пильні виборці надіслали РАДАРУ несекретний документ. Такі платіжки нам розносять по будинках і вкидають у поштові скриньки без конвертів.

Отже, жодних держтаємниць.

А персональні дані (домашню адресу) чиновника ми з поваги до закону приховали.

Ви будете сміятись, але, як вбачається з платіжки, Андрій Миронович Сторонський, перший заступник нововолинського міського голови і секретар Нововолинської міськради, а заразом і лікар у Нововолинській ЦМЛ, отримує таку саму субсидію, як простий пенсіонер чи безробітний!..

 

Із ранку до ночі він дбає про… громаду! А ви про що подумали?

Фото з сайта міськради

 

Особисті доходи Андрія Мироновича за 2015 рік, як зазначено в його декларації, становили 131 858 грн. Із них зарплатня – 105 577 грн., медична практика – 20 213 грн.

А тепер порівняйте його доходи та платіжки зі своїми.

 

 

Ну, і як?..

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

87 Коментар "Субсидія для першого заступника міського голови. Порівняйте зі своєю платіжкою!.."

повідомляти

Віка
1 рік 6 місяців тому

То напевно Путін щось наплутав? То це зрада чи перемога Майдану?))

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 6 місяців тому

Громадська організація “Україна + Польща” чекає пояснень від державних службовців – першого заступника міського голови\секретаря міської ради\секретаря міського виконавчого комітету\депутата Нововолинської міської ради\голови комітету по боротьбі із корупцією\лікаря-уролога Нововолинської ЦМЛ Андрія Мироновича Сторонського та міського голови В.Сапожнікова щодо отримання субсидії його замом за комунальні послуги. А також із Нововолинського відділу субсидій. По-хорошому, без судів та заяв у Міністерство юстиції і Генеральну прокуратуру. Без істерик та матюків від першого заступника мера, як воно було повелось у Нововолинській міськраді. Написати заяву на відставку не бажаєте, Андрію Мироновичу? А заодно й міському голові, що вас покриває у всьому.

Р.Т.І.
1 рік 6 місяців тому

Така правда! Як чотирьом дітям шо лишились без батька то субсидія не виходить а як для них то все виходить!

???
1 рік 6 місяців тому

1590.10 грн. субсидії ? Та не в кожного пенсіонера така пенсія !
Це ж так треба – ***** мільйонами, а на якомусь дріб’язку спалитись? Жлобізм !!!
А з виду пристойно виглядає, хоч і хамло.
Як після цього людям в очі буде дивитися ?

Марічка
1 рік 6 місяців тому

А йому пофік

Марія
1 рік 5 місяців тому

А він темні окуляри надіне !

Валентин
1 рік 6 місяців тому

Обов”язкова плата за всі послуги – 94, 56 грн

ТО ТАК МОЖНА ЖИТИ!!!!!!

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 6 місяців тому
Дякую “Радару”! Якраз вчасно. В Апеляційному суді м. Львова я долучу до свого позову оцю квитанцію та Декларацію про доходи першого заступника нововолинського міського голови, секретаря міської ради, секретаря міського виконавчого комітету, депутата міської ради, лікаря уролога ЦМЛ… і прочая і прочая, А.М. Сторонського. А також копію мого позову за його матюки на мою адресу, як публічної особи – високого держслужбовця, у приймальні міського голови. Привезу свідків. Як підтвердження фактів “високої моральності, прикладу для членів ТГ, порядності і кришталевих чеснот” найвищих керівників місцевого врядування, що звили собі кубло у Нововолинській міськраді. Нагадую: Львів, вул. Саксаганського, 15 -00 год., Апеляційний суд.… Читати далі »
***
1 рік 6 місяців тому

“..платіжки нам розносять по будинках і вкидають у поштові скриньки без конвертів.”” Тобто, хтось ЗЛАМАВ ЧУЖУ поштову скриньку, ВИКРАВ особистий документ І вас це нікого не напружує? Яку повагу до Закону ви вимагаєте, якщо самі ж його порушуєте? ЦЕ КРАДІЖКА – стаття КК!!!! Поштова скринька, як і житло – особиста власність і є недоторканою! Субсидію призначає не міськрада, а відділ субсидій на основі всіх доходів, які проходять через податкову. – питання до них. А от оприлюднення викраденого – питання до Вас особисто, шановна пані Камишникова.

ЦМЛ
1 рік 6 місяців тому

В наш час цю інформацію можна отримати багатьма шляхами, працівники ЄРЦ, Кур’єри що розносять, сусіди-доброжелателі, але це суті НЕ МІНЯЄ, ДЕ ЙОГО СОВІСТЬ, заробляє кучу грошей, має кучу аптек і не тільки-БЕЗ СЛІВ!

Ганна
1 рік 6 місяців тому

Перш чим коментувати потрібно уважно подивитись в платіжку та логічно подумати. У цій квартирі проживає лише меньша донька, яка між іншим також лишилася без мами і отримує невисоку зарплату,тому і призначена субсидія.

Anonimus
1 рік 6 місяців тому

Шановна Ганнна, подивіться на платіжку, на кого вона виписана…
І не меліть дурниць!

СТОРОНСЬКИЙ
1 рік 6 місяців тому

Для цього користувача.
Усі ваші коментарі, на жаль, – у кошику, бо:
1) треба акуратніше, без добірної лайки, висловлювати свої оціночні судження щодо ПАНА Сторонського,
2) не треба ним називатись.

МОДЕР

Лілія
1 рік 6 місяців тому

Нема слів…ганьба ганьба ганьба

анти чобіт
1 рік 6 місяців тому

наш “не бідний, але й не багатий” мер також, мабуть, отримує субсидію

Віка
1 рік 6 місяців тому

А хіба ви не знаєте, що коли призначається комісія по нарахуванні субсидії, то до складу комісії входить “вельмишановний” пан Сторонський. Совпадєніє? Не думаю… чому ж тоді тим людям, хто працює на 0,5 ставки субсидія нараховується у 13 гривень, а такому заможному пану, який сам засідає у комісії по нарахуванню субсидії такі привілеї? Нічим не попахує, пане Сторонський?

пильний виборець
1 рік 6 місяців тому

Тут коментувала пані, що Сторонський у своїй квартирі не проживає, а проживає дочка. Може, й так. А там, де він проживає, призначили субсидію чи ні????? От що цікаво насправді, шановні.

Аміна
1 рік 6 місяців тому
А я от припускаю,що Андрій Миронович зробив усе по закону-ми не можемо недооцінювати його обізнаності із наслідками порушення будь-яких нормативних державних актів.Наприклад,як варіант:квартира у власності Андрія Мироновича,а сам він проживає фактично,наприклад,у своєї теперішньої дружини,про що було складено відповідним органом акт і в якому його непроживання за даною адресою засвідчили своїми підписами та паспортними даними двоє сусідів-це законно.І по факту у даній квартирі дійсно може проживати одна донька,так що,думаю ніякого викривального факту не відбулось-занадто було б безглуздо так порушувати закон,якщо бюджетні кошти(не з міського бюджету)ретельно перевіряються-він не самовбивця,повірте.Пояснення на таку субсидію,звісно,є.У рамках закону можна подати запит до міського управління соціального захисту-вони… Читати далі »
Міла
1 рік 6 місяців тому

А донька повнолітня чи ні? Якщо неповнолітня, то як вона може сама проживати???

Anonimus
1 рік 6 місяців тому
Що ж, думаю, що совість втрачена назавжди…, а можливо, її і не було ніколи? Цей фрукт вже давно перезрів і почав гнити на корню (оціночне судження). Тут деякі захисники і захисниці цієї персони коментують, що, мовляв, усе законно, бо він там не прописаний, вибачте, не зареєстрований… що ж із того. Їм-то можна, бо ж воно ЦАР! Воно ж має розум! Не так як ми усі, ідіоти, які живемо на міфічний мінімум в 3,2 тис. грн. і не можемо мати такого блага теперішньої еліти, як субсидія. Майбутній МЕР міста, не дай Боже. Але воно тільки так собі думає, і помиляється! З… Читати далі »
Анатоль_ Бідзюра
1 рік 6 місяців тому

Ні “Аnonimus”, ми не ідіоти. Хіба ж Ви ідіот? Не бачу. А що оцю **** ні у якому разі не можна підпускати до міської ради, навіть на 5 км, – повністю і абсолютно підтримую. СЛАВА УКРАЇНІ! Незабаром усі вони випаруються, “як роса на сонці”. Небагато вже.

Anonimus
1 рік 6 місяців тому

Шановний Анатоль, ми не ідіоти і тим більше я, далеко не ідіот. Цей вислів мною застосований не в прямому розумінні, а в перносному. Тому Ваша іронія не умісна…
А те, що народ схилив голову і нібито задоволений мінімалці 3200, то це факт. Можливо санітарці в нашій лікарні та техпрацівниці у школі і належить 3200. Але як бути з фахівцями – у котрих 3500, то є запитання без відповіді.
А те, що наш народ, громадяни Украіни, чомусь і щось вичікують, “мов моя хата с краю”, оце проблема.
І не дай нам Боже проголосувати за цю нахабу. Отоді всі відчують…

Дмитро
1 рік 6 місяців тому

Працюю в соцзахисті, тут все цілком можливо, і це ще не велика субсидія, склад сім’ї в студію тоді будем говорити. можливо що у нього 4 дітей і непрацююча дружина…

Анатоль_ Бідзюра
1 рік 6 місяців тому

Дружина, котра? У Царстві Небесному субсидії не діють. А із іншими дружинами *** :))), *** потрібно брати шлюб. Проте, тільки із однією. Україна – не Саудівська Аравія. Тут немає багатоженства. Або переходити в іслам. :)))

Анонім
1 рік 6 місяців тому

Треба хоч каплю совісті мати щоб писати тут про покійну дружину!

Валентина С
1 рік 6 місяців тому

А про щоб ви писали якби не Сторонакий А. М. Ми тільки це і робимо що різні гадости пишемо.

Віка
1 рік 6 місяців тому

Після такого цинічного намахалова з субсидією/ е-декларацією, я не здивуюсь, якщо ПАН Сторонський ще й учасник/герой АТО.

анти чобіт
1 рік 6 місяців тому

як Сапожніков – волонтер

Катя
1 рік 6 місяців тому

судячи з суми нарахувань за воду 59.05 і вивіз сміття 6.53 – в квартирі прописано(зареєстровано) тільки ОДНА особа. Тобто сам пан Сторонський А.

Галина
1 рік 5 місяців тому

Що можливо?

Сирий
1 рік 6 місяців тому

Це пенсіонери за автобуси продалися й вибирають свого сапога

аяяй
1 рік 6 місяців тому

Донька взагалі проживає не там, а ***********, робіть висновок

Anonimus
1 рік 5 місяців тому

І донька не там проживає, всім говорять, що знімають квартиру, десь на одному з мікрорайонів міста, ви шановні цьому вірете?
А сам з новою дружиною, за тією ж адресою, наскільки знаю… Хто не відає, то в тому самому будинку живе і сама гаряча захисниця цього пана, очильниця соціального захисту міста.
І так собі – його підлегла.
Люди робіть висновки, не мовчить!!!

wpDiscuz