Ця дика історія трапилась у Вінниці. Двоє працівників муніципальної поліції 4 місяці вистежували бабусю, що продавала грушки біля свого будинку. Склали на неї 4 протоколи.

Про шалений штраф вона дізналась аж коли прийшла одержувати пенсію…

Вже понад 10 місяців із пенсії бабусі вираховують 20% на сплату штрафу за стихійну торгівлю. Загальна сума боргу складає 10 880 гривень,  повідомляє сайт “Голос народу” http://www.golos-narodu.com.ua/

Надія Михайлівна Паненко відпрацювала 37 років на фабриці,  має 1382 грн. пенсії. З відрахуваннями на руки отримує 1106.

Зізнається: грошей бракує, бо треба й за квартиру заплатити, і харчі купити, а головне – ліки, без яких довго не проживе. Паненко – інвалід другої групи.

Торгувати в «недозволеному місці» – на тротуарі біля свого будинку вона була змушена, бо здоров’я не дозволяє їздити далеко від дому.

Упродовж 4 місяців інспектори муніципальної поліції Вінниці Вишневський та Корсунов склали на бабусю 4 протоколи. Жоден не підписаний Надією Михайлівною. Бабуся каже, що там брехня: і рік народження, і місце народження вказано неправильні.

Свідків із працівниками поліції не було, а протоколи складали за її відсутності.

Про штраф дізналася, аж коли прийшла отримувати пенсію…

Щоправда, одну з постанов скасували за зверненням народного депутата Домбровського, та борг усе ще занадто великий для бабусі. І чи встигне вона його віддати державі – невідомо, адже відрахування триватимуть ще близько 2 років.

Пенсіонерка Паненко Надія Михайлівна не може зрозуміти, що скоїла правопорушення, каже, що не заважала перехожим і транспорту, нічого поганого не робила, торгувала біля  будинку, в якому проживає.

Незнання законів не звільняє від відповідальності, але якщо порушення закону є єдиною можливістю вижити?.. – питає сайт “Голос народу” .

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=388n_zWsFpU[/youtube]


РАДАР у шоці. Неадекватність вінницьких муніципалів і суду вражає. Пане Гройсман, агов, це ваше рідне місто, ви були там мером. Тож поясніть міському голові й голові суду, що неадекватів треба гнати з влади поганою мітлою!

Прочитав сам? Поділись з іншими: