Субсидія для першого заступника міського голови. Порівняйте зі своєю платіжкою!..

87 9141

Пильні виборці надіслали РАДАРУ несекретний документ. Такі платіжки нам розносять по будинках і вкидають у поштові скриньки без конвертів.

Отже, жодних держтаємниць.

А персональні дані (домашню адресу) чиновника ми з поваги до закону приховали.

Ви будете сміятись, але, як вбачається з платіжки, Андрій Миронович Сторонський, перший заступник нововолинського міського голови і секретар Нововолинської міськради, а заразом і лікар у Нововолинській ЦМЛ, отримує таку саму субсидію, як простий пенсіонер чи безробітний!..

 

Із ранку до ночі він дбає про… громаду! А ви про що подумали?

Фото з сайта міськради

 

Особисті доходи Андрія Мироновича за 2015 рік, як зазначено в його декларації, становили 131 858 грн. Із них зарплатня – 105 577 грн., медична практика – 20 213 грн.

А тепер порівняйте його доходи та платіжки зі своїми.

 

 

Ну, і як?..

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
87 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Віка
5 років тому

То напевно Путін щось наплутав? То це зрада чи перемога Майдану?))

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Віка

Громадська організація “Україна + Польща” чекає пояснень від державних службовців – першого заступника міського голови\секретаря міської ради\секретаря міського виконавчого комітету\депутата Нововолинської міської ради\голови комітету по боротьбі із корупцією\лікаря-уролога Нововолинської ЦМЛ Андрія Мироновича Сторонського та міського голови В.Сапожнікова щодо отримання субсидії його замом за комунальні послуги. А також із Нововолинського відділу субсидій. По-хорошому, без судів та заяв у Міністерство юстиції і Генеральну прокуратуру. Без істерик та матюків від першого заступника мера, як воно було повелось у Нововолинській міськраді. Написати заяву на відставку не бажаєте, Андрію Мироновичу? А заодно й міському голові, що вас покриває у всьому.

Р.Т.І.
5 років тому

Така правда! Як чотирьом дітям шо лишились без батька то субсидія не виходить а як для них то все виходить!

editor
5 років тому
Відповісти  Р.Т.І.

Вам не призначили?! А напишіть мені на фейсбук у приват детально. Або на пошту РАДАРА: info@radar.in.ua

М.Н.
5 років тому
Відповісти  editor

і ви призначите ????

editor
5 років тому
Відповісти  М.Н.

Ні, я просто розкажу на весь інтернет, як у Володимир-Волинському районі (голова районної держадміністрації Н.Василець) виживає без субсидії з чотирма дітками родина ЗАГИБЛОГО учасника війни.
І, звісно ж, надішлю це президентові України.
Ото й тільки.

М.Н.
5 років тому
Відповісти  editor

і про свою , Наталіє Семенівно , субсидію розповісте ?

editor
5 років тому
Відповісти  М.Н.

можу розповісти, бо отримую її на законних підставах. Але після того як ви назветеся, розповісте про вашу субсидію і про те, що цікавить наших користувачів: чи там, де фактично проживає ПАН Сторонський, він (або його родина) користується субсидією?
Бо ви явно у темі. 🙂
І, наскільки я вас зрозуміла, субсидію доньці ПАНА Сторонського призначали через комісію… головою якої є ПАН Сторонський?

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Пропав(ла) добродій(ка) М.Н., а я сподівалась, що прокоментує, як простим людям, які отримують 0.5 ставки(на момент оформлення субсидії зарплата була 707 грн.) нараховується субсидія у 13-ть гривень?

Галина
5 років тому
Відповісти  Віка

Якщо дохід сім”ї 707.0грн то платить вона буде 7,58% (707,0:1399х15%) т.е 39,45 грн. Виходячи з того що винаписали то коммунальні послуги у тієї людини складають 52,45 грн (39,45+13,0)…….Щось неправдоподібне……

Віка
5 років тому
Відповісти  Галина

А зарплата депутата і шахтаря у нашій країні-це правдоподібно чи ні? Чим так перетрудився депутат більше від шахтаря? Ну, якщо враховувати чесання кулаків або кількість вибитих зубів на сесіях, то не думаю, що така “праця” потягне на таку суму зарплати, як у депутатів у ВР. Чи хочете посперечатись, Галинко-захиснице знедоленої еліти України? Сподіваюсь, що Вам хоча б прилітають якісь плюшечкі від еліти за тролінг.

???
5 років тому

1590.10 грн. субсидії ? Та не в кожного пенсіонера така пенсія !
Це ж так треба – ***** мільйонами, а на якомусь дріб’язку спалитись? Жлобізм !!!
А з виду пристойно виглядає, хоч і хамло.
Як після цього людям в очі буде дивитися ?

editor
5 років тому
Відповісти  ???

а як у суді дивився, коли брехав, що не матюкався у приймальні міського голови? І після суду…

Марічка
5 років тому
Відповісти  ???

А йому пофік

Марія
5 років тому
Відповісти  ???

А він темні окуляри надіне !

Валентин
5 років тому

Обов”язкова плата за всі послуги – 94, 56 грн

ТО ТАК МОЖНА ЖИТИ!!!!!!

editor
5 років тому

Пётр Дидык: Чиновник был, чиновник есть, чиновник будет есть….

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Дякую “Радару”! Якраз вчасно. В Апеляційному суді м. Львова я долучу до свого позову оцю квитанцію та Декларацію про доходи першого заступника нововолинського міського голови, секретаря міської ради, секретаря міського виконавчого комітету, депутата міської ради, лікаря уролога ЦМЛ… і прочая і прочая, А.М. Сторонського. А також копію мого позову за його матюки на мою адресу, як публічної особи – високого держслужбовця, у приймальні міського голови. Привезу свідків. Як підтвердження фактів “високої моральності, прикладу для членів ТГ, порядності і кришталевих чеснот” найвищих керівників місцевого врядування, що звили собі кубло у Нововолинській міськраді. Нагадую: Львів, вул. Саксаганського, 15 -00 год., Апеляційний суд. Запрошую! Цю людину, із Вашого дозволу, як вбачається, посилено готують на місце В. Сапожнікова.

editor
5 років тому

Анатолій: Я отримую мінімалку – і немає субсидії, а цього **** треба вже, мабуть, ****. Втратив совість – геть з посади.

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Ага, Ви його і ломакою від корита не відіб’єте.

editor
5 років тому

Людмила Нікельська: Хочу бачити платіжки власників двох і більше квартир і сплату податку за оренду. Чи отримують вони субсидії на 2, 3, 4, 5, 6, 7 квартири????????? Чи дійсно квартири пустують ??? Будинки також ??? Журналісти —вам це під силу !!! Непочатий край роботи!!!!!!!!!!!!!!!!!

editor
5 років тому
Відповісти  editor

а от я хочу побачити платіжки всіх “батьків” нашого багатостраждального міста!
Та, певно, після цієї публікації їм платіжки вручатимуть особисто або доставлятимуть спецкур’єром у пакеті з сургучем, щоб ніхто не сфоткав… 🙂

***
5 років тому

“..платіжки нам розносять по будинках і вкидають у поштові скриньки без конвертів.”” Тобто, хтось ЗЛАМАВ ЧУЖУ поштову скриньку, ВИКРАВ особистий документ І вас це нікого не напружує? Яку повагу до Закону ви вимагаєте, якщо самі ж його порушуєте? ЦЕ КРАДІЖКА – стаття КК!!!! Поштова скринька, як і житло – особиста власність і є недоторканою! Субсидію призначає не міськрада, а відділ субсидій на основі всіх доходів, які проходять через податкову. – питання до них. А от оприлюднення викраденого – питання до Вас особисто, шановна пані Камишникова.

editor
5 років тому
Відповісти  ***

Яка у вас багата кримінальна уява. 🙂 Ніхто нічого не ламав і не крав, заспокойтеся. Це абсолютно несекретні дані. А особа публічна. Тож стаття КК тут геть ні до чого.

ЦМЛ
5 років тому
Відповісти  ***

В наш час цю інформацію можна отримати багатьма шляхами, працівники ЄРЦ, Кур’єри що розносять, сусіди-доброжелателі, але це суті НЕ МІНЯЄ, ДЕ ЙОГО СОВІСТЬ, заробляє кучу грошей, має кучу аптек і не тільки-БЕЗ СЛІВ!

Ганна
5 років тому

Перш чим коментувати потрібно уважно подивитись в платіжку та логічно подумати. У цій квартирі проживає лише меньша донька, яка між іншим також лишилася без мами і отримує невисоку зарплату,тому і призначена субсидія.

editor
5 років тому
Відповісти  Ганна

Подумайте логічно і подивіться уважно.
Отримувач рахунку на оплату комунальних послуг – А.М.Сторонський.
Чекаємо на його коментар. 🙂

Ганна
5 років тому
Відповісти  editor

Подумайте логічно і подивіться уважно. У моїй платіжці – отримувач рахунку батько, який помер 8 років тому, після цього квартира була приватизована, а платіжки і далі на його прізвище.

editor
5 років тому
Відповісти  Ганна

Подумайте логічно 🙂 , ну я ж не бачу вашу платіжку. Прийти в розрахунковий центр і внести зміни – ваше право і ваш обов’язок, чого ж ви ним 8 років нехтуєте?
Ну, а Сторонський живий-здоровий і дорогу в ЄРЦ знає.

М.Н.
5 років тому
Відповісти  editor

На А.М.Сторонського відкриті особові рахунки , а це впливу на право призначення субсидії не має

Віка
5 років тому
Відповісти  М.Н.

Та що Ви кажете? Має вплив, має. Бо мені, матері, яка сама виховує малолітню дитину, працюю на 0,5 ставки, моя родина малозабезпечена, але у квартирі розділені особові рахунки з колишнім чоловіком, який у квартирі не проживає більше 5-ти років. Є акт, що він не проживає. І мені ПАН Сторонський(він же голова комісії) , разом з начальницею відділу соціального захисту надали субсидію у розмірі 13-ти грн. Дякую, дорогенькі! Головне, що ви себе не обділили і своїх діток, правда? Від такого “щедрого” подарунку я відмовилась, беріть собі, ПАНЕ Сторонський ще й ті 13-ть грн. Може, нарешті, наїстеся.

editor
5 років тому
Відповісти  Віка

а як вони це пояснили? чому саме 13?

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

А ніяк. Я написала заяву-відмову.

Галина
5 років тому
Відповісти  Віка

Ви щось не договорюєте… Вам видали повідомленні про наданні субсидії і там все написано. Взагаллі то субсидія призначається у розмірі певного відсотку від доходу сім”ї. Чим більший дохід, тим більший відсосот обов”язкового платежу. Я не на стороні Сторонського, алу хочу зауважити, ні він, ні нвчальниквідділу соціального захисту особисто не надають субсидії. Призначається вона за допомогою комп”ютерної програми, куди заносяться ваші данні про доходи та розмір комунальних послуг, згідно данних коммунальніх підприємств, а прграмма сама вираховує і розмір обов”язкового плптежу, і розмір субсидії.
Вам необхідно упорядкувати питання з квартирою, але це не питання відділу субсидій.

Віка
5 років тому
Відповісти  Галина

Мені достатньо факту надання субсидії небідному пану Сторонському, який займає дві посади та займається медичною практикою, щоб зробити висновок про перебільшення “абсолютної чесності та прозорості” тієї “комп’ютерної” програми. І те, що Ви так ревно захищаєте саме огріхи у субсидіюванні, лише укріплює думку про махінації у цій сфері, рівно, як і в інших.
Влада давно скомпроментувала себе, адже лише абсолютно незряча людина не бачить тих коштовних маєтків, гектари землі, які належать одноосібно і не пересічним громадянам, а саме тим, хто згідно з Конституцією України мав би дбати про добробут громадян.
Думаю, що кожен громадянин України погодиться зі мною у тому, що не субсидіювати потрібно, а оплачувати належно працю людей.
Субсидії- це приниження честі та гідності людей.
Бо як можна порівняти працю депутатів у Верховній Раді, які постійно чубляться на сесіях, влаштовуючи показові бійки, шарпанину, прогулюють засідання…і працю вчителів, лікарів, вихователів, кухарів, шахтарів, водіїв маршруток, які такого ганебного ставлення до посадових обов’язків собі ніколи не дозволять, але зарплата у сумлінних працівників у декілька разів нижча за зарплату “клоунів”, які соромлять Україну на весь світ.

Галина
5 років тому
Відповісти  Віка

Ви про субсидію чи про справедливість? Як на мене, то тут обговорюється саме тема субсидії. Та й Ви скаржилсь що Вам надали субсидію 13,0 грн, хоча Ви тут не зовсім чесна, або помилилась. А щодо комп”ютерної програми для надання субсидії, авторитетно заявляю вам, що вона працює /призначає субсидію і Вам, і іншим по одному й тому алгоритму. Кому та як призначається субсидія Ви можете дізнатися з Постанови про спрощення порядку надання населенню субсидій (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF)…….
Стосовно несправедливості взагаллі, повністю з Вами згідна.

Віка
5 років тому
Відповісти  Галина

Взагалі-то, ми тут про субсидію НЕБІДНОМУ ПАНУ СТОРОНСЬКОМУ, який являється ще й за сумісництвом головою комісії, яка надає субсидії. Саме комісія з людей вирішує призначення субсидії, а не комп’ютерна програма. Не потрібно ідіотів з людей до решти робити.
Те, що “накрутили” з моєю субсидією, думаю, рано чи пізно вилізе боком. Це справа часу. Як бачить уся Україна і не тільки, й олігарх з шаленими грошима- Фірташ недовго ховався по закордонах.
ПиСи: Якщо Ви, Галино, настількі обізнанні та у темі, на додачу уповноважені захищати інтереси далеко небідної, але субсидійованої еліти міста, то поясніть громадянам звідки казкова сума субсидії для пана Сторонського? А також звучало питання, чи призначена субсидія і для іншої квартири, там де проживає Сторонський?
А мої доходи Вашій конторі відомі. я така сама, як усі звичайні громадяни України, які не крадуть, не мають коштовних маєтків, не викручують собі пільг та почестей, не мають у власності гектарів землі, навіть належної мені, згідно Конституції України, безкоштовної частки не маю, бо хтось її собі прихватизував, приєднавши до гектарів.

Галина
5 років тому
Відповісти  Віка

Ви, я так розумію, не хочете розібратись об”єктивно, не на рівні “одна баба сказала” . Своєю поведінкою нагадуєте ображену дитину. Якби Ви прочитали “Постанову…..”, то Ваша риторика не була б такою упередженою та не обгрунтованою, бо у постанові прописано які питання розглядає комісія І тільки у цих рамках є повноваження комісії.
Якщо Ви освічена людина, то сама могла б розібратись. Не опускайтесь до рівня базарної баби, це Вам не личить…
Стосовно мене. Я пенсіонерка, до Вашої контори ніякоко стосунку не маю. Така ж пересічна людина як і Ви. Маю пенсію 1200 грн. Оформила субсидію і плачу 154,40грн (обов”язковий платіж) за компослуги. Попередньо вивчила все стосовно субсидії. Хвала Господу є інтернет ( Вас також), завдяки якому зараз це може зробити кожна зацікавлена людина.

Віка
5 років тому
Відповісти  Галина

Ви опустились до рівня переходу на особистості, це означає, що ні фактів, ні аргументів стосовно справедливості захмарної субсидії пана Сторонського немає.
Коли напишете про обгрунтованість субсидії для цього пана, тоді і поговоримо.
Шукай-пиши, кантора.

Галина
5 років тому
Відповісти  Віка

Ваша особистість мене не цікавить. Мої коментарі стосуються виключно неправди, яку Ви винесли на обговорення, стосовно Вашої субсидії. Не більше, не менше. Що стосується пана Сторонського об”єктивно судити не можу і Ви також, оскільки достовірно, що там і як Ви не знаєте. А в платіжках можуть написати таку єрунду, що диву даєшся……. Наприклад мені написали, що переплата складає 5523,0 грн, хоча такого, априорі, бути не може.

Віка
5 років тому
Відповісти  Галина

А звідки Ви знаєте, що я кажу неправду?
Ви перечите самі собі. Пишете, що комп’ютерна програма програма вираховує….і тут же пишете, що в платіжках можуть написати таку єрунду…Тут я з Вами абсолютно згідна, що людям у платіжках пишуть повну єрунду, а собі коханим суми субсидій захмарні.
Ви, Галино, коли обманюєте, то хоча б перечитуйте те, що вже написали. Погано справляєтесь зі своїми обов’язками-захищати інтереси еліти міста. По голівці не погладять за таке. Тренуйтесь….на кошках.(с)

Галина
5 років тому
Відповісти  Віка

Я Вам відповідала на ваш коментарій, де ви писали начебто не про себе….
Галина2 днів 23 годин тому
Якщо дохід сім”ї 707.0грн, то платить вона буде 7,58% (707,0:1399х15%) т.е 39,45 грн. Виходячи з того що винаписали , то коммунальні послуги у тієї людини складають 52,45 грн (39,45+13,0)…….Щось неправдоподібне……

По перше Ви дійсно кажете неправду. Комунальні платежі не можуть бути 52,45 грн, або Ви живете не в нашій країні і навіщо тоді Вам субсидія)))))
Ви, вибачте мені, плутаєте Божий дар з яєшею…… Яке відношення платіжки мають до судсидіїї. Про призначення субсидії людям видають повідомлення про призначення судсидії, а платіжками займаються коммунальні підприємства чи ЄРЦ (у кожному населеному пункті по різному ) заносячи нарахування по компослугам та інше, в тому числі і сумму субсидії ….. Чи може відповідати відділ субсидії про те що роблять не вони?
Ви так і не розібрались на законодавчому рівні про субсидії, а продовжуєте виливати своє невдоволення на рівні “одна баба сказала”. Перш чим щось писати – думайте….
Ви виглядаєте точно як троль, а може ви і є троль.

Віка
5 років тому
Відповісти  Галина

Краще я буду базарною бабою, аніж тролем від влади.
Пропоную подивитись коротенький ролик найадекватнішої людини-адвоката, яка дуже доступно пояснює, що відбувається у нашій країні і в нашому місті зокрема. Саме цій людині я довіряю, а не Вам, Галино або тим, хто ошукує людей у владних структурах. Тетяна Монтян про тарифи, погугліть. Бажаю приємного перегляду.))

Галина
5 років тому
Відповісти  Віка

Раджу Вам не клеїти ярлики, не знаючи людини. Усього Вам найкращого

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Віка

Скільки субсидії отримують пани В. Сапожніков, В.Рожелюк і О.Громик? Хто напише запит? Мене і “НС” на все не вистачає.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Віка

Звичайно погоджуюсь, із Вами , Віко. У Нововолинській міській раді, її виконкомі закони та статті Конституції України порушуються щодня, щогодини і, чи й не щохвилини. Перевірено. Авторитаризм, цинізм, нахабство, збагачення, затикання ротів, кумівство, сватівство, відсутність патріотизму – “сапогізм” і совкова дикість, одним словом. Я вже нічому не дивуюсь. Та, це все незабаром, як вбачається, припиниться. Що ж будуть робити слуги? Як “папа” втече на острови? :)))

гість
5 років тому
Відповісти  Галина

Читаю і в шоці, вчепилися до Сторонського, та у моєму будинку 99 відсотків платіжок по нулях, а живуть круті торгаші і сигаретовози, які мають не по одній квартирі, проте всі мають субсидії. Подивіться кожен на себе, всі сплачують податки чесно? Ох українські заздрісні душі…

Anonimus
5 років тому
Відповісти  Ганна

Шановна Ганнна, подивіться на платіжку, на кого вона виписана…
І не меліть дурниць!

editor
5 років тому

Щоб нас, боронь Боже, не запідозрили в упередженості, додали підпис під фото ПАНА Сторонського. Гляньте-но. 🙂

СТОРОНСЬКИЙ
5 років тому

Для цього користувача.
Усі ваші коментарі, на жаль, – у кошику, бо:
1) треба акуратніше, без добірної лайки, висловлювати свої оціночні судження щодо ПАНА Сторонського,
2) не треба ним називатись.

МОДЕР

Лілія
5 років тому

Нема слів…ганьба ганьба ганьба

анти чобіт
5 років тому

наш “не бідний, але й не багатий” мер також, мабуть, отримує субсидію

editor
5 років тому

У мережах.
Іванна Пилипів: Чи він один такий???????

Віка
5 років тому

А хіба ви не знаєте, що коли призначається комісія по нарахуванні субсидії, то до складу комісії входить “вельмишановний” пан Сторонський. Совпадєніє? Не думаю… чому ж тоді тим людям, хто працює на 0,5 ставки субсидія нараховується у 13 гривень, а такому заможному пану, який сам засідає у комісії по нарахуванню субсидії такі привілеї? Нічим не попахує, пане Сторонський?

пильний виборець
5 років тому

Тут коментувала пані, що Сторонський у своїй квартирі не проживає, а проживає дочка. Може, й так. А там, де він проживає, призначили субсидію чи ні????? От що цікаво насправді, шановні.

editor
5 років тому
Відповісти  пильний виборець

Хороше питання.

editor
5 років тому

У мережах.
Коля Бега: Бідося в хлопа, що тут скажеш.

Аміна
5 років тому

А я от припускаю,що Андрій Миронович зробив усе по закону-ми не можемо недооцінювати його обізнаності із наслідками порушення будь-яких нормативних державних актів.Наприклад,як варіант:квартира у власності Андрія Мироновича,а сам він проживає фактично,наприклад,у своєї теперішньої дружини,про що було складено відповідним органом акт і в якому його непроживання за даною адресою засвідчили своїми підписами та паспортними даними двоє сусідів-це законно.І по факту у даній квартирі дійсно може проживати одна донька,так що,думаю ніякого викривального факту не відбулось-занадто було б безглуздо так порушувати закон,якщо бюджетні кошти(не з міського бюджету)ретельно перевіряються-він не самовбивця,повірте.Пояснення на таку субсидію,звісно,є.У рамках закону можна подати запит до міського управління соціального захисту-вони обгрунтують.

editor
5 років тому
Відповісти  Аміна

А от Пильний виборець питає, чи призначена субсидія там, де наш ПАН фактично проживає.
І чомусь сам Андрій Миронович мовчить, хоча цей фотофакт оприлюднили й обласні сайти. Хоч би яким коментарем на фейсбук розродився. 🙂

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Ги-ги, от тут він, таки й справді, не самогубця, щоб розповідати про явкі, паролі, квартири….як там у Біблії? “…Сіє єсть вєлікая тайна…”

editor
5 років тому
Відповісти  Віка

та ж ми адреси не питаємо. 🙂

Міла
5 років тому
Відповісти  Аміна

А донька повнолітня чи ні? Якщо неповнолітня, то як вона може сама проживати???

editor
5 років тому
Відповісти  Міла

Шановні Міло та Аяяй, приватне життя – це приватне життя. Я думаю, там усі повнолітні, а публічна особа ПАН Сторонський давно міг би надати вичерпну відповідь щодо субсидії. І більше питань ні в кого не виникало б.

editor
5 років тому

Коментарі до цього нашого фотофакту на “Волинських новинах”.
245: А чого тут дивного? Воно ж при владі. Він туди йшов собі життя покращити, а не народові. Все рівно держава йому компенсує , а тобі – ні, вкалюй далі, плати видатки державі та утримуй ось таку “слугу”
Анонім: Підозрюю, що таких “бідних”, які отримують субсидію, до ф*га(перепрошую, але пристойних слів не находжу).І зовсім нема на то ради. Люди відпочивають за кордоном, в Карпатах, їздять на хороших авто і отримують субсидію.Думаю, багато хто знає таких бідолашок. Є дуже “заможні” -катаються на тролейбусі, бо на маршрутку нема і справно оплачують всі послуги і їм субсидія не вийшла. Але кожен відповідає за себе .Бог все бачить і совість або є ,або ні.
Вадим: Проблема нашої держави а тому, що багаті ніяк не можуть нажритися
ВВ: Проблема держави в тому, що владі на***** на державу.
Анонім: Коли вони вже нажеруться? Не знаю як в Нововолинську ,а в Луцьку в обласній лікарні лікар за операцію бере 5000, анестезіолог 700 гривень і ім ще потрібна субсидія ? Немає слів одні пі-пі-пі……….
Міра: Я не дивуюсь, субидії дають тільки багатим, у нас в будинку всі багачі мають субсидії, а ті, у кого голяк, платять все на повну катушку, бо все правдиво подали, а ті мають і заробітки великі, ще й субидії, у нас в Луцьку якийсь особливий підрахунок, видно, і тут по блату.

editor
5 років тому

Коментарі на сайті “Волинь24”.
Ольга: Це повний піпець!!! А можна якось написати заяву у відповідні органи, щоб перевірили на підставі чого такі розрахунки?..
Анонім: “А персональні дані (домашню адресу) чиновника ми з поваги до закону приховали”, – інформує видання.” – а чому приховали? Хай народ подивиться де живе його слуга!!!!
Валентин: Кажуть, там і мер, і його два помічники з інвалідністю. Ото шкідлива робота!
Лучанка: О Господи, що це коїться, як таке може бути. Вони ще й певно мають групу і одержують пенсію. Оце малозабезпечені. Кому ви даєте субсидію.Кому? На що дивляться органи, як вона в нього виходить. Та ж ви дивіться, кому даєте. Як можна давати ще субсидію людям ,які не працюють. Півродини сидить в Польщі, заробляють по 20 тисяч в місяць, а родина має субсидію 3 тисячі і причому у двох квартирах. Господи – це просто жах

Anonimus
5 років тому

Що ж, думаю, що совість втрачена назавжди…, а можливо, її і не було ніколи?
Цей фрукт вже давно перезрів і почав гнити на корню (оціночне судження).
Тут деякі захисники і захисниці цієї персони коментують, що, мовляв, усе законно, бо він там не прописаний, вибачте, не зареєстрований… що ж із того.
Їм-то можна, бо ж воно ЦАР! Воно ж має розум! Не так як ми усі, ідіоти, які живемо на міфічний мінімум в 3,2 тис. грн. і не можемо мати такого блага теперішньої еліти, як субсидія.
Майбутній МЕР міста, не дай Боже.
Але воно тільки так собі думає, і помиляється!
З нього такий же МЕР, як і лікар, як і економіст, бо на сесіях, кажуть, був, якщо я не помиляюсь, двічі – перший раз і останній, коли забирав диплом.
Мої шановні громадяни міста Нововолинська думайте добре-добре, бо цей загнилий фрукт ні в якому разі не може бути МЕРОМ міста.
Це буде катастрофа!
СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

editor
5 років тому
Відповісти  Anonimus

За всієї моєї неповаги до ПАНА Сторонського – думаю, що на сесіях у медуніверситеті він усе ж таки бував частіше. 🙂

Anonimus
5 років тому
Відповісти  editor

Малося на увазі друга, економічна, вища освіта в Нововолинському факультеті Тернопільської Академії. Будьте уважніші в своїх коментарях.

editor
5 років тому
Відповісти  Anonimus

А, то він іще й економіст?.. А лекції йому читав доцент Сапожніков? 🙂 А він, кажете, прогулював?
Не знала.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Anonimus

Ні “Аnonimus”, ми не ідіоти. Хіба ж Ви ідіот? Не бачу. А що оцю **** ні у якому разі не можна підпускати до міської ради, навіть на 5 км, – повністю і абсолютно підтримую. СЛАВА УКРАЇНІ! Незабаром усі вони випаруються, “як роса на сонці”. Небагато вже.

Anonimus
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Шановний Анатоль, ми не ідіоти і тим більше я, далеко не ідіот. Цей вислів мною застосований не в прямому розумінні, а в перносному. Тому Ваша іронія не умісна…
А те, що народ схилив голову і нібито задоволений мінімалці 3200, то це факт. Можливо санітарці в нашій лікарні та техпрацівниці у школі і належить 3200. Але як бути з фахівцями – у котрих 3500, то є запитання без відповіді.
А те, що наш народ, громадяни Украіни, чомусь і щось вичікують, “мов моя хата с краю”, оце проблема.
І не дай нам Боже проголосувати за цю нахабу. Отоді всі відчують…

Дмитро
5 років тому

Працюю в соцзахисті, тут все цілком можливо, і це ще не велика субсидія, склад сім’ї в студію тоді будем говорити. можливо що у нього 4 дітей і непрацююча дружина…

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Дмитро

Дружина, котра? У Царстві Небесному субсидії не діють. А із іншими дружинами *** :))), *** потрібно брати шлюб. Проте, тільки із однією. Україна – не Саудівська Аравія. Тут немає багатоженства. Або переходити в іслам. :)))

Анонім
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Треба хоч каплю совісті мати щоб писати тут про покійну дружину!

editor
5 років тому
Відповісти  Анонім

А нічого поганого про неї користувач не написав. До того ж, анонімні захисники ПАНА Сторонського згадали про неї першими. Саме у зв’язку з субсидією.
Щодо краплі совісті – Сторонському б ця крапля не завадила.

Аміна
5 років тому
Відповісти  editor

Пані Наталю,особисто я не читала коментарів тут,які б свідчили про захист пана Сторонського,складно віднайти щось позитивне у його публічній персоні та професійній діяльності,щоб встати на його захист.Просто ті,хто “зломя голову” обурюється даними у платіжці за комунальні послуги не приймають до уваги тих коментарів,які опираються просто на здоровий глузд і відповідні знання законодавства.А про дружину дійсно “палицю перегнули”,мова ведеться про другу дружину,теперішню.А те,що весільних фото на ресурсах мас-медіа не було-так це особиста справа людей.

editor
5 років тому
Відповісти  Аміна

Аміно, особисто мені немає діла до приватного життя ПАНА Сторонського. Мене цікавить відповідь на запитання: чи користується він та/або його родина субсидією? От і все. Але відповіді досі не почула. Хоча мою статтю про кайданки для мера він завзято і хамувато коментував – і тут на РАДАРІ, і на фейсбук.

Валентина С
5 років тому
Відповісти  Анонім

А про щоб ви писали якби не Сторонакий А. М. Ми тільки це і робимо що різні гадости пишемо.

editor
5 років тому
Відповісти  Валентина С

А навіщо ви їх пишете? 🙂

Віка
5 років тому
Відповісти  Дмитро

Після такого цинічного намахалова з субсидією/ е-декларацією, я не здивуюсь, якщо ПАН Сторонський ще й учасник/герой АТО.

анти чобіт
5 років тому
Відповісти  Віка

як Сапожніков – волонтер

editor
5 років тому
Відповісти  Віка

У декларації він проставив майже всюди прочерки, має лише квартиру, гараж, авто. І до аптечного бізнесу – ну геть не причетний. 🙂
А щодо намахалова з субсидією – питання відкрите. Припустимо, що субсидія оформлена лише на доньку секретаря міськради – першого заступника міського голови.
НУ, А ТАМ, ДЕ ВІН ФАКТИЧНО ПРОЖИВАЄ, ОТРИМУЮТЬ СУБСИДІЮ ЧИ НІ?
Якщо отримують, то чи внесли його в перелік мешканців?
Відповіді на ці два питання наш ПАН досі виборцям не надав. А може, він взагалі безхатченко?..

Катя
5 років тому
Відповісти  Дмитро

судячи з суми нарахувань за воду 59.05 і вивіз сміття 6.53 – в квартирі прописано(зареєстровано) тільки ОДНА особа. Тобто сам пан Сторонський А.

Галина
5 років тому
Відповісти  Дмитро

Що можливо?

Сирий
5 років тому

Це пенсіонери за автобуси продалися й вибирають свого сапога

аяяй
5 років тому

Донька взагалі проживає не там, а ***********, робіть висновок

Anonimus
5 років тому
Відповісти  аяяй

І донька не там проживає, всім говорять, що знімають квартиру, десь на одному з мікрорайонів міста, ви шановні цьому вірете?
А сам з новою дружиною, за тією ж адресою, наскільки знаю… Хто не відає, то в тому самому будинку живе і сама гаряча захисниця цього пана, очильниця соціального захисту міста.
І так собі – його підлегла.
Люди робіть висновки, не мовчить!!!