Суд затягують, бо у СІЗО рік іде за два…

54 3936

Хто збирається захворіти наступним?

Шостак, Полячук, онижедєті, Гуліда?

Сьогодні о 10.00 у Ковелі мало відбутись чергове слухання справи про вбивство Катерини Литкіної. Однак засідання лише відкрили й закрили, бо не з’явилася представниця інтересів неповнолітнього С. – його мати Вікторія Гуліда.

 

Напередодні у письмовій заяві вона зажадала, аби суд відклали через її хворобу. Хоча могла написати, що просить слухати справу без неї.

Адвокат цього С.Віктор Шостак теж наполягав на перенесенні розгляду справи.

Наступне судове засідання призначили на 6-8 листопада.

Хто збирається захворіти наступним? Шостак, Полячук, онижедєті, знову Гуліда?

Нагадаємо: на С. поширюється так званий закон Савченко, за яким рік перебування у СІЗО йде за два.

А в СІЗО йому непогано: телефон, інтернет, регулярні передачі від родини, що переїхала до Луцька. Ну, й вітчим – капітан патрульної поліції (а може, вже майор?) скривдити хлопчика не дасть.

Це пішов третій рік у СІЗО, тобто шостий рік імовірного покарання…

 

Фото – з архіву РАДАРА: червень 2017-го, Ковельський суд

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

54
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
46 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
20 Автор коментаря
АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Не розумію. Чому позивачі не наполягали на проведенні судового засідання без представника інтересів неповнолітнього? Чому адвокати потерпілої сторони не заявили протест? Чому судді ідуть у когось на короткому повідку? Здається, в “ЗУ Про судоустрій” та у ККУ є відповідні статті про покарання при явному затягуванні процесів. Окрім того є й інші методи впливу – поліцейські, є Міністерство юстиції і Вища рада суддів. Легко перевірити правду про її хворобу. Коли я судився із міським головою В. Сапожніковим, декілька разів не прибували на судові засідання його адвокати від юридичної контори С. Сафулька “Конфідент” (про те, що його самого або заступника голови міськвиконкому… Читати далі »

Проzorro

Телефон, інтернет-непогані блага цивілізації для – садиста (-тів)? Десь писали, зщо невдовзі після вбивства Каті зникла копія експертизи з Нововолинського моргу. Я читав і плакав. Це НЕ люди це звірі! Ходять чутки що адвокат обвинуваченого вмішався і після скандалу редакція була змушена видалити статтю бо як наполягав адвокат стаття підпадає під закон про НЕ розголошення таємниці слідства.

бабушка Кати

Проzorro, мы об этом ничего не знаем! хотя лично я знаю об исчезнувших КОЕ-КАКИХ снимках из компьютера следователя в Нововолынском отделении полиции. и наши адвокаты говорили, что много чего было * упущено* еще в Нововолынске!

анти чобіт

всі ці фото можна відновити якщо вони були на компі

бабушка Кати

но ведь и диск пропал!

Декстер

Доброго дня Вам! Слідкую за цим ,,жахом”,відколи на стометрівці з’явились оголошення про розшук дівчини… На секунду уявляю те,що Вам прийшлось пережити(хоча розумію,що все це : біль, відчуття несправедливості , відчай і т.д… – пережити неможливо..) то в мене розривається сердце… Я дуже Вам співчуваю! Я хочу Вам порадити змінити адвоката,або взяти ще одного!!! Не кажу ,що Ваш адвокат поганий,але в такій справі,коли правда за Вами і стільки часу ,,переливати з пустого в порожнє”….Вам треба ,,монстр” який розуміється і спеціалізується на таких злочинах,який прорахує наперед всі можливі ходи ,,отих,, і завершить їхню виставу!!!

бабушка Кати

Декстер, есть такая поговорка: на переправе коней не меняют! Вот…. у нас в адвокатах очень порядочные люди и хорошие специалисты! да, подлости, махинаций и изворотливости они не делают, в отличие от АДВОКАТОВ ДЬЯВОЛОВ, – это точно! но может быть благодаря ЭТОМУ Господь от нас не отвернулся?! да, долго… да, очень тяжело и морально и материально… но все-таки ЭТИ УПЫРИ задержаны и, даст Бог, уже и не выйдут никогда! и не смогут больше лишить жизни ни одного человека!!! а “МОНСТРЫ” пусть защищают монстров. сегодня и послезавтра для нас очень тяжелые дни – суд!!! молитесь за нас – за правосудие и справедливость!!!… Читати далі »

анти чобіт

відбиток пальця зтерли з телефону

Вчителька

Ні потерпілі, ні свідки, ні адвокати – представники потерпілих,- до суду не з’явились, про причини своєї неявки не повідомили. Прокурор, обвинувачені та їхні захисники були на місці…

Вікторія

А що це вчителька така обізнана хто явився а хто ні? А може мамаша статочнюка хоче сперти вину на потерпілих а саме по причині її не явки суд не відбувся, бо без неї не можна слухати, порушуються права ви… дка

Вчителька

Хто з’явився, а хто ні – зовсім не таємниця, тим більше в Ковелі. А де були адвокати потерпілих?? Чи без потерпілих та представників потерпілих можна слухати справу ?

Сергей Лыткин

Действительно,мы не приехали!Потому что Гулида подала клопотання до суду,что находится на лечении в стационаре,в нём написала,чтобы без её присутствия никакого заседания суда не проводили!В Ковель поехал только прокурор,чтобы ознакомиться с дальнейшими действиями в деле!А что там всякие бабы Бони пишут,то на это обращать внимания не стоит!И,вообще,удивительно,что появляются такие учительницы,неправду говорящие?!Странно!..Эти люди уже заходят слишком далеко и глубоко,эта ихняя вся компания!Скорее всего,потеряли страх и думают,что им всё пойдёт по их плану!Не забывайте,здесь на земле действует самый простой закон,данный людям Самим Творцом-Что посеешь,то и пожнёшь!Сеющий злом,поедает рано или поздно,то,что взойдёт из посееного им!Дерзайте и сёрбайте вдоволь!Некоторые,как я уже удостоверился,сёрбает эту похлёбку,не буду… Читати далі »

бабушка Кати

Ах, отозвалась!!! ВЧИТЕЛЬКА!!! да уж – научила!!! как бы ТЫ выродка своего ни старалась отмазать и оттянуть ПРАВОСУДИЕ – ОНО все равно ПРИДЕТ!!! и к ТЕМ тоже, которые так рьяно тебе в этом помогают! НЕВИННАЯ КРОВЬ ВЗЫВАЕТ ОБ ОТМЩЕНИИ!!!

бабушка Кати

наполягла на перенесеннi розгляду справи мати Статочнюка – Гулiда, бо – бачте – не можна ii ЧАДО залишати без **догляду**! а як щось бовкне ?! i ще невiдомо, чи * полiпшиться її “*стан здоров*я*” до наступного судового розгляду – тобто через 4 днi! як каже ПАН Шостак – чим бiльше Статочнюк буде перебувати у СIЗО, тим менше у ЗОНI! а може, й зовсiм!!!

Гiсть

Завсiм не тяжко зрозумiти, що ця горе-вчителька є маман пiдсудного. Чому ж ти не навчила свого горе-сина, що потрiбно шанувати людей, тим бiльше цiнувати життя iнших людей, виростила звiра у людськiй подобi? Не тiльки дивуєшся, але й жахаєшся вiд цинiзму цих страшних людей. Не тiльки замордували невинну дитину, але й ще хватає пiдлостi обгавкувати в iнтернетi потерпiлу вiд iхнiх монстрiв сторону. Аналiзуючи поведiнку сiмей вбивць, можна смiливо припускати: якщо цi тварини вийдуть на волю, чекати вiд них можна найгiршого, тому що нема усвiдомлення всiеї тяжкостi вчинених ними дiй. Маман думає, що спасає свого синочка, а насправдi сама готує собi та… Читати далі »

Мешканка міста

Та зрозуміло, що вчителька – це хтось із родини обвинувачених. Їм вистачає цинізму ще й насміхатися з потерпілих. Це що ж за нелюди?! Мало того, що свідомо затягують судовий процес, то Шостак захворів, то на відпочинок поїхав, то Полячук не зміг, то “вчителька” монстрів “захворіла”. Це ж свідоме затягування справи. Адвокати Литкіних приймуть міри чи це спустять цим нелюдам? Хто наступний з них “піде у відпустку”, поїде на курорт, “захворіє”?.. Ані стиду, ані совісті. Не дивно, що одні виростили, а інші захищають таких нелюдів. Замість того, щоби просити прощення у родини закатованої дівчинки, ще й знущаються над потерпілою стороною. Рідкісні… Читати далі »

Анонім

а знаєте скільки я читаю про цю справу то завжди те саме…. я знав не так сильно Катю но все ж знав… і знав Назара бо навчався в протилежному класі… Катя була в школі тихенька дівчина а от про Статочнюка так сказати не можу… це підступна людина.. якшо винен він то винна “чудом” переходить на іншого бо він завжди відмазувався і робив безобідне обличчя, а потім єхидно дивився…. Наскільки я знаю то за неприбуття до суду неважно кого без поважних причин стягується штраф… ви можете потребувати доказ на те що та людина яка була відсутня справді хвора (тобто довідку) у… Читати далі »

бабушка Кати

СПАСИБО ВАМ, АНОНИМ!!!

Анонім

Та особо немає за шо дякувати… сказав про те шо десь тай від переживань губиться і на такі маленькі речі незвертаютб увагу…… от нерозумію як адвокат неприйшов до суду а поїхав на відпочинок?? Ну невкладається…або неприйшла бо грип чи ще шось….. ну розумію зламала ногу то прастітєльно….. а то захворіла…да я розумію шо дитина сидить но сидить за вчинок і то жахливий вчинок…. прлйшло 2 роки 3 місяць як них****на незмінилось….це виходить треба прийти до суду приставити до лоба винуватця пістолет і вимагати правильні показання? Це ж*па якась…… так як старший по його словах був причетний до тої події і… Читати далі »

бабушка Кати

уважаемый АНОНИМ. Вы наверное не знаете, а возможно и забыли – обвиняемые в убийстве нашей Кати из ментовской семьи! и ЭТИМ все сказано!!! и кровь Кати на одежде ( и саму одежду) и орудие убийства было сразу же УНИЧТОЖЕНО! без всякого сомнения! а вот свидетельские показания на суде *дружков и подружек* и классной руководительницы статочнюка, что ОН был очень позитивным и послушным ребенком!!!….. вот ЭТО как расценивать – ЛЖЕСВИДЕТЕЛЬСТВО или просто заблуждение???!!!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Я не заздрю цим обом, коли вони вийдуть на волю…

Вітя

Думаю, що вони, на жаль, встигнуть втекти за кордон і поліція їм забезпечить безпечне пересування. Отак і живемо…

Нововолинець

В КПК не має заборони на проведення судового засідання без законного представника, тобто матері і суд міг проводити без неї засідання але якщо є захисники. А в даному випадку було мабуть “телефонне право” – секретар суду подзвонив потерпілим і сказав їм не їхати. Так що можливо адвокати потерпілих погано знають КПК, а саме ч.2 ст.488: “Законні представники викликаються в судове засідання. Їхнє неприбуття не зупиняє судового провадження, крім випадків, коли суд визнає необхідною їх участь.
Ось так.

Сергей Лыткин

Если это возможно, то перезвони мне или напиши на фейсбук на номер т.0671615734,Сергей.
Возможно, даже очень поможешь такой информацией про Назара С.

Мы сейчас в суде находимся, боремся изо всех сил против четырех защитников, пытаемся зацепиться за всех и за все, что только может помочь. Буду очень признателен и в долгу не останусь.

Анонім

Да і в мене росте доця, і якшо ізвєргі вийшовши на волю будуть ширятись по містах то я особисто ******* не позволю шоб одним і тим де повітрям дихала моя донька моя дружина і мої близькі з всякіми ******

суд

це два різних “Аноніма” ?…. бо один явно міг бути свідком ….”і знав Назара бо навчався в протилежному класі””… .. по тектсу багато характеризуючих даних по Статочнюку.. ” Але в ступор вганяє інший допис “Аноніма”.. “моя донька моя дружина”… Дивно що це вже допис ніби дорослої лоюдини, бо Статочнюка ще судять як неповнолітнього , а Анонім (який вчився в паралельному класі) вже має дружину і дитину…????

Re@

Зі всього прочитаного так розумію, що їм усе ж таки буде безпечніше і краще в тюрмі, тому що якщо вони вийдуть, може статися якийсь нещасний випадок. а в Словенію теж не вернеться, там майбутнього вже нема…. в базі даних вже засвітився. Хто був або є за кордоном, знає, що питають довідку про несудимість🤔.

Мешканка міста

А інша вчителька Статочнюка – Малєва Тетяна дала йому дуже позитивну характеристику. Вона що, могла не знати про випадок з петардою? Чи її також “умовили” говорити те, що вигідно для вбивць? Де совість у людей? Мабуть, у кишені.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Який жах! Якщо це так. Розумне, добре, вічне… Хто його повинен сіяти у наших душах, як не вчителі?

Бандерівка

Я і так думаю! Вчитель повинен бути еталоном і взірцем, а не співучасником лжесвідчення. Читаю коменти і бачу брехню і кривду і болото з боку захисту обвинувачених. Ох і вийде воно їм усім боком – я вже достатньо прожила, щоб бачити покарання грішників на цьому світі, а не на тому. Тоді злочинці не відмажуться і не відкупляться, бо у небесних інстанціях гроші і зв’язки не ходять. Співчуваю родині Каті. Тримайтеся – бачите як багато людей на вашому боці

бабушка Кати

СПАСИБО ВАМ БОЛЬШОЕ! вот только очень жаль, что те, кто хорошо знал ИСТИННОЕ *лицо морды* убийц, не идут свидетельствовать в суд! потому мы и обратились через СМИ к людям, кто, возможно, может дать важные показания для действительно ОБЬЕКТИВНОЙ характеристики убийц. ведь до сегодняшнего дня в суде прозвучали (естественно – *подготовленные* адвокатами дьяволов) только хвалебные дифирамбы обоим.

Декстер

Вам терміново потрібен адвокат,який спеціалізується на таких справах!!! Бажано не з Волинської області!!!!

суд

або дайте людям конкретну пропозицію (треба знати і репутацію і практику адвоката не з Волинської обл., а не тицяти пальцем в небо) або не вказуйте , що їм робити. А постійно писати за іншого адвоката із знаками оклику – це що самоствердження таке? чи вам щось відомо негативне за адвоката потерпілих?

Декстер

Схаменіть свій темперамент!) Я нікому нічого не вказую, просто констатую очевидне! Шостак один із тих у Волинській області,хто вирішує – ,,бути комусь адвокату чи ні”! І взагалі,до чого тут самоствердження??) Вот Ви ,,понатицяли”))…

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Правильно все було написано, анонімний “суд”. Не пересмикуйте.

суд

правильно – це допомога, а не знаки оклику щодо зміни адвоката, конкретно на якого вкажіть тоді буде правильно., адвоката знайти – це теж мистецтво . а не переливання з пустого в порожнє вказівками.

Бандерівка

“Хвалебні дифірамби ” чула і я від класного керівника про одну особу, тобто від учителя про учня, але то була брехня чистої води. Думаю, що вам із вашим захисником/адвокатом просто потрібно знайти справжніх свідків, які засвідчать про реальні вчинки звинувачених, бо ж ті звинувачені не в один момент стали злочинцями, а ішли до такого страшного фіналу якийсь час. Бажаю успіхів і ще раз глибоко співчуваю вам.

бабушка Кати

совесть?! да очень просто – учительница статочнюка тоже из семьи бывших ментов: ее отец, ее брат и муж ее сестры – работали в Нововолынском отделении милиции. и естественно хорошо знают и шостака и старого терлецкого-деда и я.гулиду… а рука руку моет и **ворон ворону глаз не выклюет**!

Декстер

А дружина Ушакова працює /працювала в електромеханічному коледжі

Де логіка?

ну, і яким боком тут дружина судді Ушакова???

суд

Правду кажете “схаменіть свій темперамент” …. тільки тут Бідзюрі треба уже вам сказати (щодо дружини Ушакова, вона взагалі не з Нововолинська )… – не пересмикуйте, а конкретно( як він у своїх статтях ) вказуйте на відомі вам події чи інформацію, що можуть вплинути на справу, питання ж в допомозі (свідках))а не вказівках.

Волинянка

Я не можу зрозуміти одного-Максим признається, що був на місці вбиввства, але не вбивав Назар- відхрещується, що там був Проводився слідчий експеремент Що ще потрібно для винесення вироку? Яке опікунство потрібне Статечнюку? Він -повнолітній! Гени -не воші, пальцем не вибрати! Не завжди потрібно надіятись на Бога! Потрібно і самим діяти ! Цікаво і ще одне- коли був мітинг, наші депутати і можновладці, І Гузь особисто говорив, подавав депутатський запит на ім”я Авакова і ген прокурора Всі обіцяли посприяти чесному розслідуванню цієї справи Що вони зробили? Чи це, як у нашій країні,все балачки? Агов. пане депутат? Що ви зробили аби чесно… Читати далі »

Наблюдач

А, може адвокати з адвокатами уже зробити договрняк, що так мляво все рухаетьця?

Тома

Не знаю чи є договорняк між адвокатами обох сторін у цьому моторошному випадку, але не з чуток знаю, що не тільки в Нововолинську давно існує практика договорняків між авокатами обох сторін, питання лише в тому, хто платить, туди й “правда”: коли про кожен папірець чи доказ, що принесе людина до адвоката, котрому довіряє, буде відомо іншій стороні. А ще дуже гарно адвокати “забувають” долучати докази по справі, клопотання, не вказують у позовних заявах фактів, доказів… Отакі адвокати. Думаю, що не одна я про це знаю.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Доля правди у вашому коментарі проглядається.

бабушка Кати

АНАТОЛЬ, но не в нашем деле! все, что могли – **сливали** еще в Нововолынске менты – дружки и коллеги яши гулиды и шостака!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Можливо. Всі речові докази повинні бути задокументовані, згідно законодавства про оперативну розшуково-слідчу діяльність. Чи й ці документи теж пропали? Я розумію: батькам і рідним нещасної дитини було не до того… Але ж, і адвокати повинні були підказати.
У поліції є спеціальна служба зі внутрішньої безпеки. Яка зобов’язана займатись злочинними, без сумніву, фактами викрадень чи знищень речових доказів. В область, нач. служби вн. безпеки заяву писали?
Я розумію, можливо, вже все пропало, але довідку про викрадені (знищені) артефакти таки треба було взяти. І то вже! Якщо ви цього ще не зробили. Тоді декого, можна буде загнати у глухий кут. І ще кудись.

бабушка Кати

нет, вещественные доказательства не пропали – их почти нет. вот почему Шостак, Ковалев и т.д. постоянно подают свои “клопотання”. А вот отпечаток пальца на найденном телефоне Кати смазали! ну, и еще тот снимок и диск, на котором он был – но это не вещественное доказательство. И, к сожалению, загнать в глухой угол никого не удастся.

РАДАР

Договорняків у цій справі точно немає. Адвокати потерпілих – не лише професіонали, а й дуже порядні, совісні люди.
Пильних прошу заспокоїтись. Ви тут просторікуєте анонімно, а людям працювати, і то у правовому полі. Завтра теж суд. Дуже виснажливо це все – саме для совісних людей.
Тому закрили цю надуману тему.

бабушка Кати

НАБЛЮДАЧ! не смешивайте ГРЕШНОЕ с ПРАВЕДНЫМ!!! никакого ДОГОВОРНЯКА нет и быть не может!!! вообще – это дикий абсурд! МЫ своих адвокатов очень хорошо знаем! а затягивали и затягивают судебное рассмотрение дела сторона ОБВИНЯЕМЫХ в УБИЙСТВЕ!

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

До “бабушки Кати”. Без сумніву, адвокати ваші – чесні люди. Проте, справа по звірячому вбивству вашої онуки рухається, навіть для української судової системи, дуже повільно. Дивно… Все на поверхні: нахиляйся, бери і оголошуй судову постанову про вбивство неповнолітньої (дитини) дівчини особливо жорстоким способом. Зникнення речових доказів із нововолинського слідчого відділу (обласного), лише підтверджує зацікавлення певних осіб – можливо, державних службовців правоохоронної системи, в уникненні довічного покарання для вбивць, або й змінімалізованого його терміну. Ця дика кримінальна справа, має право увійти до контролю найвищих урядових кіл України – Прем’єр-Міністра а також і Адміністрації президента, Міністра внутрішніх справ, Міністра юстиції, до Верховного… Читати далі »

Декстер

Чому Ваші адвокати не подали клопотання/позов про притягнення слідчого або його помічника до відповідальності??? Згідно ЗУ,який конкретно дае роз’яснення,щодо ЗБЕРІГАННЯ , ЗНИЩЕННЯ /ВТРАТІ РЕЧ .ДОК…. було когось притягнуто до відповідальності?? Далі, СУДДІ ДОБРЕ ЗНАЙЮТЬ,що таке ,,розумні сроки”!!.. Ваші адвокати ще не поскаржились до дисциплінарної комісії?? Ваші адвокати вже відправили скаргу до Європейського суду з прав людини, в якій описані
Ваші порушеніі права??

Бандерівка

Права родичів вбитої Каті порушено, безумовно. Європейський суд з прав людини завалений заявами потерпілих, в тому числі і з України, але це досить дієвий спосіб і шлях боротьби зі злом і правопорушеннями у нашій державі. І вже є багато випадків, коли ця міжнародна інстанція ухвалювала рішення на користь позивачів. А от чи виконується рішення Європейського суду із порушення прав людини, це сказати важко…

бабушка Кати

МЫ ОБ ЭТОМ ПОДУМАЕМ, когда придет соответствующий момент!