Нововолинський олійно-жировий комбінат, який створює стільки дискомфорту і проблем для нововолинців, перебуває у стадії банкрутства!

Його засновником є компанія аж із Кіпру, а зареєстрований він у Івано-Франківську.

У вигляді товариства з обмеженою відповідальністю.

 

І керує там із листопада 2017 р. Войновська Юлія Ігорівна. Принаймні на папері.

Ось витяг із держреєстру:

 

 

Раніше це підприємство було зареєстроване в Нововолинську під тим самим податковим кодом, але не як ТзОВ, а як ДП (дочірнє підприємство). Його засновниками й отримувачами кінцевої вигоди були кияни Волошини: Олександр, Анна, Тетяна. А ще ранішеПетро Волошин із Харкова.

Внески киян Волошиних до статутного фонду становили по 1 243 456 грн.

 

Поряд із потужним заводом – гуртожитки і супермаркет…

 

Колись на вулиці Нововолинській панувала ціла олійно-маргаринова імперія під брендом “Руна”.

Потім відбувся розподіл капіталів, площ і виробничих потужностей. Маргарин виробляє “Імперія жирів”, чий статутний капітал у 2014 році становив 13 млн. грн.

Засновником цієї “імперії” й отримувачем кінцевої вигоди є лучанин Василь Рубчук. Старші нововолинці пам’ятають його як керівника міського Ощадбанку.

Директором “Імперії жирів” є Олена Василівна Рубчук.

А що ж олійний напрямок? Тут усе складно й дуже каламутно.

 

 

3 роки тому за борги перед ПУМБ (одним із банків Ахметова) Нововолинський ОЖК згідно з рішенням суду передали в розпорядження банку. Тоді багато писали про рейдерське захоплення, хоч охорона банку увійшла на ОЖК законно.

На цей банківський лом із 80 кремезних молодиків знайшовся прийом – охорона від відомого  своїм радикалізмом Андрія Фафлея з Нововолинська.

“Рейдери” якось непомітно зникли, але не тому, що злякалися “Правого сектора”. Просто зрештою Петро  Волошин і банк про щось домовились…

Кажуть, Волошин віддав у погашення свого ПІВМІЛЬЯРДНОГО боргу одну зі своїх олієнь у Чугуєві, що на Харківщині. Були ще якісь договорняки, але навіть після всього цього він примудрився прокрутити такі оборудки, що тепер із судів не вилазить.

За сухими формулюваннями судових рішень проглядається карколомний детектив. Про це – згодом.

А зараз просто до відома нововолинців: ТзОВ “Нововолинський ОЖК” із івано-франківською пропискою перебуває у дуже цікавому становищі…

 

 

Днями РАДАР зателефонував пані Бубелі В.В. (вона нібито є виконавчим директором ОЖК), аби з’ясувати деталі нещодавньої аварії на комбінаті. Почувши, хто її турбує, Вікторія Василівна притьмом поклала слухавку – і більше її не брала.

Тому РАДАР потроху викладатиме те, що нарив самотужки. Громадськість має право знати, чого ще чекати від підприємства, яке становить серйозну екологічну, пожежну (й не тільки) загрозу для нововолинців.

 

 

Міська влада старанно мовчить, але РАДАР стежить!

Далі буде

Фото – А.Бідзюра і google map

У ТЕМУ:

Директорку ОЖК оголосили в розшук?!

Прочитав сам? Поділись з іншими: