яммаа

У понеділок на “Курчак” завітає єврокомісар? Нововолинці можуть розповісти йому про сморід і ями з кров’ю

34 2758

Інсайдер повідомив РАДАРУ, що вже три дні в забійному цеху птахокомплексу “Губин” на околиці Нововолинська енергійно “наводять марафет”.

Усе чистять і миють, бо має приїхати дуже поважний перевіряльник. Від його рішення нібито залежить, чи експортуватиме “Пан Курчак” свою продукцію в деякі країни. 

 – Треба зустріти високого гостя і показати все те, що приховує куряча імперія нардепа! – вважає наш інсайдер. – Ціле місто мучиться від смороду та забитих очисних споруд, а шалені прибутки отримує Мартиняк зі своїм оточенням. Піднімайте людей, бо кращої нагоди не буде!

РАДАР чесно й оперативно доводить до нововолинців цю інсайдерську інформацію. А піднімуться люди чи тільки так, побазікають, побачимо завтра.

Імовірно, перевіряльник прибуде вранці.

Коментуйте і дійте, мешканці та депутати.

Адміністрація ТзОВ “Птахокомплекс Губин” може уточнити, спростувати чи підтвердити цю інформацію.

У ТЕМУ:

Повна яма крові з “курчаків” під териконом у Нововолинську. Європа, мер!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

Коментуймо!

34 Коментар "У понеділок на “Курчак” завітає єврокомісар? Нововолинці можуть розповісти йому про сморід і ями з кров’ю"

повідомляти

АНАТОЛЬ_
3 місяців 17 днів тому

Це сенсація, панове! Шанс унікальний і неповторний. Кому там смердить, “Пан-Курч-Мартин”? Чи вже нікому, бо потрібно “сміливцям” виходити на пікетування?
Якщо ніхто не прийде завтра під засмороділий терикон, я на твоєму місці, РАДАРЕ, закрив би цю тему остаточно і безповоротно й назавжди. Хай смердить і далі!
“РАДАР” свою справу зробив вже разів зо 50. Черга за мешканцями.

черга за депутатамии
3 місяців 17 днів тому
А. може , накінець настала черга й за депутатами –у них більше повноважень ,ніж у простих громадян. . А точніше в одного депутата до декілька сот голосів мешканців. Тобто один за 400-500 людей веде” базар”, не качучи уже за обласних та народних обранців…. Навіщо тоді вибори,якщо після них виборцям самотужки з” вилами “звертати увагу на проблеми.. А обранці в той час гостюватимуть з Курчаком у “Бобрах”. Може, проблема не в смердючих підприємствах, а в тих, хто роздає дозволи на їх влаштування у житлових зонах . І збиратися треба не біля Курчака, а біля Корови з центральними ЗМІ і єврокомісією.
анти чобіт
3 місяців 17 днів тому

міський голова завоняв усе місто

Олександр
3 місяців 17 днів тому
Анатоль,Ви мене вибачте,але маю кілька запитань,в тому числі і до *радару* . 1.Звідки інформація і чому все у форматі *сьогодні на сьогодні*?Ще й на вихідні. Чому все так секретно? Чи все-таки бізнес можна перевіряти?Тільки не нам! 2. П.Марчак-це хто? Екологічна комісія,чи якийсь контролюючий орган,який може зробити висновки своїм носом,а ,можливо мер міста,з благословення якого в Нововолинську працюють і заробляють долари ці екологічні диверсанти? І до *РАДАРУ*-якщо маєте контакт з Мартиняком будь ласка передайте -його чекає флешмоб по Європі і США під лозунгом -*Мартиняк-екологічний терорист*. Якщо Ви зі мною -Готуйте фото-відео і думки нововолинців. І до всіх небайдужих-хочете змінити своє життя… Читати далі »
АНАТОЛЬ_
3 місяців 16 днів тому

Я повністю вас підтримую, Олександре. Особливо в ідеї про поетапне відсторонення від влади В.Сапожнікова та його команди. Якщо вас цікавлять офіційні документи про протиправні дії режиму “сапогізму” у Нововолинську – я до ваших послуг. Давно назріло і перезріло.

[…] інформує «Радар» з посиланням на власні джерела, вже три дні у […]

Аміна
3 місяців 17 днів тому
Я б на місці депутата Марчака В.В. не приймала участі в тутешніх обговореннях:зі всієї поваги до коментуючих та до адміністраці:ї все таки скажу-“заклюють”.У нашому суспільстві хоч сиди і мовчи на депутатських зібраннях,хоч піднімай важливі питання та пропрацьовуй їх-складно вгодити людям-вони хочуть усе і одразу…ну і,звісно-з допомогою інших.Я розумію,що депутати мають певні обов’язки перед виборцями і перед містом в цілому,але вони не чарівники,і від того свого статусу депутатського не мають надзвичайних повноважень і якщо вже хтось із них проводить якусь роботу у потрібному напрямку,то варто було б хоча б не “клювати”-пропадає бажання до всього…А результати роботи можуть і не бути в… Читати далі »
Запитання до Аміни , як до депутата в цілому
3 місяців 16 днів тому

Аміна, а коли в депутатів пропаде бажання до дерибану комунального майна.? Громада уже дзьоб стерла від реагування на дерибан. А депутати біцепси накачали підніманням рук за прихватизацію, навіть бомбосховищем не погребували……

Василь
3 місяців 16 днів тому

Марчак Віктор 5 днів 3 годин тому
Будемо розбиратись,завтра сесія; прошу підійти хто має інформацію,,,,

Це насвинячила контора Коптюка!.. “Курчак” у шоці від такого свинства.

Чим закінчилось ?

wpDiscuz