У понеділок на “Курчак” завітає єврокомісар? Нововолинці можуть розповісти йому про сморід і ями з кров’ю

34 3016

Інсайдер повідомив РАДАРУ, що вже три дні в забійному цеху птахокомплексу “Губин” на околиці Нововолинська енергійно “наводять марафет”.

Усе чистять і миють, бо має приїхати дуже поважний перевіряльник. Від його рішення нібито залежить, чи експортуватиме “Пан Курчак” свою продукцію в деякі країни. 

 – Треба зустріти високого гостя і показати все те, що приховує куряча імперія нардепа! – вважає наш інсайдер. – Ціле місто мучиться від смороду та забитих очисних споруд, а шалені прибутки отримує Мартиняк зі своїм оточенням. Піднімайте людей, бо кращої нагоди не буде!

РАДАР чесно й оперативно доводить до нововолинців цю інсайдерську інформацію. А піднімуться люди чи тільки так, побазікають, побачимо завтра.

Імовірно, перевіряльник прибуде вранці.

Коментуйте і дійте, мешканці та депутати.

Адміністрація ТзОВ “Птахокомплекс Губин” може уточнити, спростувати чи підтвердити цю інформацію.

У ТЕМУ:

Повна яма крові з “курчаків” під териконом у Нововолинську. Європа, мер!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

34
Коментуймо!

3000
11 Коментарі теми
23 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
editor

Нововолинці, репост і пікет!
Мешканці вулиць і села по сусідству з бійнею, РАДАР за вас не вийде. Виходьте самі.
РАДАР вас озброїв інформацією, далі – вирішувати вам. Чи відсидітись у теплій хаті скраю, чи стати дружненько в пікет.
Шанс привернути увагу до наболілих проблем – унікальний.

Марчак Віктор

Даю деякі відповіді на деякі питання: 1. Марафет наводиться не тільки для приїзду евро комісара але і по домовленністю екологічної комісії і адміністрації .встановлюються фільтра двох типів, прибирається територія… з неділі комісія знову завітає на птахокомплекс Губин. Активісти , депутати будут ь запрошені… якщо є питання задавайте…З повагою гол. Ком. Марчак Віктор

editor

РАДАР запросіть. То у понеділок буде там євроревізор?
І як щодо очисних споруд? Сморід завдяки фільтрам зменшиться, а нечистоти скидатимуть туди само?
Пір’я спалюватимуть на території Нововолинська? Дійшли компромісу, що коли будуть фільтри, то спалювати можна?!

Марчак Віктор

Відповідаю : 1 пір’я частину вивезли і вивозять2. Кишки і кров будуть морозити…Радар візьміть в мене інтерв`ю ,,я Вам все поясню і контролюйте… приймайте участь… комісія зробить свою роботу…. А внас є ще не одне підприємство , які треба контролювати…

editor

Дуже дивна відповідь депутата людині, яка нікому нічого не винна.
Контролюю діяльність “курчаків” у Нововолинську з 2012 року, коли вони ще тільки зайшли сюди з проектом бійні біля другої шахти. Можете погуглити, є ціла серія моїх публікацій. Тож участь беру. Хоча не зобов’язана.
Брати інтерв’ю у вас? теж не зобов’язана. А головне, воно не зменшить розмірів екологічного лиха від цього птахокомплексу. Є майданчик для дискусії у коментарях. Можете написати блог, опублікуємо.

Марчак Віктор

Пишу ще раз бо не публікуєте:1 кров і відходи будуть морозити,пір’я вивозити ;писав Вам візьміть інтерв`ю контролюйте, співпрацюйте,,,

editor

Ми тут не на роботі. Є час – ставимо коментарі.
Місто загиджене шкідливими викидами зусібіч і навіть у центрі.
Якщо все це має контролювати РАДАР, на біса тоді в місті влада, правоохоронні органи і проплачені з бюджету ЗМІ?

Марчак Віктор

Я дійсно нікому нічого не винен і зарплату мені за депутатство теж ніхто не платить, але все що я роблю ; роблю для людей а в Ви дійсно нічого не робите одне слово жовта преса, і якщо Ви щось пишете то маєте відповідати за свою писанину… я готовий зустрітися з Вами в прямому ефірі на любому каналі. Правда одна!!! Не опублікуєте ,завтра виступлю на інших медіа ресурсах і все розкажу…

editor

Не знала, що ви хам із замашками стукача. Була кращої думки. І не лякайте, лякані.
Зустрічатися з вами мені вже нецікаво. Ні на одному каналі, ні на одному гектарі.
А що кому винні ви – зазирніть у закони про статус депутатів місцевих рад і про місцеве самоврядування.

АНАТОЛЬ_

Повністю підтримую, НС. Додам: За “жовту пресу” можна й притягнути до відповідальності. Ось така у Нововолинську міськрада і такі місцеві депутати. Обрали? – радійте!!

editor

Депутат із надутими щоками – це завжди дуже смішно. Бо коли доходить до принципових голосувань – ці достойники так швидко здуваються…

Eys

Да ладно . А як ви виклали на сайті зарплати лікарів, це нормально? Тіпа дивіться скікі в них дєнег, грабте їх, а ми порадуємось

Олександр

Я за свою писанину готовий відповідати,також готовий на дебати,навіть на вашому каналі,але краще запросити щось більш авторитетне-щоб побачила вся Україна!Думаю готові відповісти і інші,хто тут пише.І не тільки відповісти,а й вже готові почути відповіді за ваші діяння,нешановна нововолинська зрада.

АНАТОЛЬ_

Що чувати від Єврокомісара?

АНАТОЛЬ_

Це сенсація, панове! Шанс унікальний і неповторний. Кому там смердить, “Пан-Курч-Мартин”? Чи вже нікому, бо потрібно “сміливцям” виходити на пікетування?
Якщо ніхто не прийде завтра під засмороділий терикон, я на твоєму місці, РАДАРЕ, закрив би цю тему остаточно і безповоротно й назавжди. Хай смердить і далі!
“РАДАР” свою справу зробив вже разів зо 50. Черга за мешканцями.

черга за депутатамии

А. може , накінець настала черга й за депутатами –у них більше повноважень ,ніж у простих громадян. . А точніше в одного депутата до декілька сот голосів мешканців. Тобто один за 400-500 людей веде” базар”, не качучи уже за обласних та народних обранців…. Навіщо тоді вибори,якщо після них виборцям самотужки з” вилами “звертати увагу на проблеми.. А обранці в той час гостюватимуть з Курчаком у “Бобрах”. Може, проблема не в смердючих підприємствах, а в тих, хто роздає дозволи на їх влаштування у житлових зонах . І збиратися треба не біля Курчака, а біля Корови з центральними ЗМІ і єврокомісією.

анти чобіт

міський голова завоняв усе місто

Олександр

Анатоль,Ви мене вибачте,але маю кілька запитань,в тому числі і до *радару* . 1.Звідки інформація і чому все у форматі *сьогодні на сьогодні*?Ще й на вихідні. Чому все так секретно? Чи все-таки бізнес можна перевіряти?Тільки не нам! 2. П.Марчак-це хто? Екологічна комісія,чи якийсь контролюючий орган,який може зробити висновки своїм носом,а ,можливо мер міста,з благословення якого в Нововолинську працюють і заробляють долари ці екологічні диверсанти? І до *РАДАРУ*-якщо маєте контакт з Мартиняком будь ласка передайте -його чекає флешмоб по Європі і США під лозунгом -*Мартиняк-екологічний терорист*. Якщо Ви зі мною -Готуйте фото-відео і думки нововолинців. І до всіх небайдужих-хочете змінити своє життя… Читати далі »

editor

Інформація від громадянина, який воліє зберегти анонімність. Сьогодні вранці повідомив – сьогодні й дали як інсайдерську інформацію. Її можна уточнити, спростувати чи підтвердити. Сказав би раніше – дали б раніше. У робочий день перевірили б у адміністрації птахокомплексу.
У Мартиняка, як у всіх народних депутатів, є офіційна сторінка на сайті ВР. Десь є він і у соцмережах. Контакту з ним у РАДАРА нема. 🙂

АНАТОЛЬ_

Я повністю вас підтримую, Олександре. Особливо в ідеї про поетапне відсторонення від влади В.Сапожнікова та його команди. Якщо вас цікавлять офіційні документи про протиправні дії режиму “сапогізму” у Нововолинську – я до ваших послуг. Давно назріло і перезріло.

editor

Василь Литвак: Згода! пора з цим **** закінчувати, тим більше якщо є нагода. Коли і де?

editor

логічно було б під Курчаком завтра о 9-й чи о 10-й. Усе залежить від мешканців того району. Прийдуть, скажуть сусідам, щоб прийшли – буде толк. Я за них усіх там стояти не можу. Мешканці, агов! ви прийдете?

[…] інформує «Радар» з посиланням на власні джерела, вже три дні у […]

Аміна

Я б на місці депутата Марчака В.В. не приймала участі в тутешніх обговореннях:зі всієї поваги до коментуючих та до адміністраці:ї все таки скажу-“заклюють”.У нашому суспільстві хоч сиди і мовчи на депутатських зібраннях,хоч піднімай важливі питання та пропрацьовуй їх-складно вгодити людям-вони хочуть усе і одразу…ну і,звісно-з допомогою інших.Я розумію,що депутати мають певні обов’язки перед виборцями і перед містом в цілому,але вони не чарівники,і від того свого статусу депутатського не мають надзвичайних повноважень і якщо вже хтось із них проводить якусь роботу у потрібному напрямку,то варто було б хоча б не “клювати”-пропадає бажання до всього…А результати роботи можуть і не бути в… Читати далі »

editor

депутатська етика у Марчака В.В. підгуляла.

Запитання до Аміни , як до депутата в цілому

Аміна, а коли в депутатів пропаде бажання до дерибану комунального майна.? Громада уже дзьоб стерла від реагування на дерибан. А депутати біцепси накачали підніманням рук за прихватизацію, навіть бомбосховищем не погребували……

editor

Якщо звичайні собі виборці щодня інформують громаду про важливі місцеві проблеми, викривають лінивих, зажерливих і корумпованих чинуш, відверто розповідають те, що замовчують офіційні засоби, то депутати мали б подякувати цим незалежним людям за громадянську позицію і щоденну безоплатну роботу. Або хоча б не “клювати” й не хамити.
От узяла б інтерв’ю у цього “гол.Кома” – не волав би про “жовту пресу”. А не беру, не запобігаю – так одразу й жовта. 🙂

editor

Люда Шабас: Я не знаю, як вони готуються, але сморід зараз увечері по вул Центральна нестерпний

Василь

Марчак Віктор 5 днів 3 годин тому
Будемо розбиратись,завтра сесія; прошу підійти хто має інформацію,,,,

Це насвинячила контора Коптюка!.. “Курчак” у шоці від такого свинства.

Чим закінчилось ?

editor

У день сесії РАДАР викликав поліцію на місце екологічного злочину, яке вже зачистив бульдозер. Поліція прибула, сфотографувала побачене, грозилася провести розслідування і скласти хоча б адмінпротокол. Чекаємо на результат…
Ніхто з місцевих депутатів на сесії це питання не порушував, наскільки знаю, і на місце не виїздив. Сподіваючись, що вони “розберуться”, РАДАР прочекав пару зайвих годин. “Підходити” до пана Марчака не було сенсу – вся інформація висіла на РАДАРІ.

editor

Для депутата Марчака В.В.
Ви або вибачення принесіть за образи, або не пишіть більше коментарів у “жовтій пресі”, ОК?

editor

Кажуть, сьогодні євроревізора не буде. Хто що дізнається – повідомте РАДАР.

editor

Для “громадянина”. Сортир не тут, а вам туди.
Але якщо є фото вашої громадянської активності – надішліть, опублікуємо.

editor

Удень 7 березня біля цвинтаря й монастиря смерділо нестерпно, тільки не паленим пір’ям, а стухлими курми.
“Спасибо мэру города за это!”
Ну, й голові екологічної комісії – за контроль. Інтерв’ю роздавати легше, ясна річ.